Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) myckey válasza Departed (#12249) üzenetére


myckey
veterán

Összefoglalva, te nagyon szélsőségesen nézel erre a játékra. ;] Pozitív irányban.

De ez nem gond, csak ettől még mások gondolhatják másként is. :R

Ellenben, a játék tényleg nagyon jó lett. Viszont én maradok a földön. Így kezelem én.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12252) Departed válasza FireKeeper (#12250) üzenetére


Departed
őstag

Pont arról van szó hogy nem keverjük az ubit a cdp-vel. Utóbbi sokkal büszkébb lehet magára, igaz nem adnak ki futószalagszerűen játékokat hanem keveset de azzal törődve és szuperre megcsinálva.

myckey: Hogyne gondolhatná bárki máshogy, ezért is javasoltam hogy mondj jobban kinéző játékokat. Esetleg részletekbe menően kidolgozottabbakat. Mindenki örül ha több jó játékról tud. :)
A földön maradást meg nem tudtam értelmezni, senki sem szállt sehova, vélemények vannak. :U

[ Szerkesztve ]

(#12253) Dendytv válasza Departed (#12242) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem bejött a 3-as rész is és most a 4-es is :) ( igen még csak most kezdtem meg a 4-részt!) eddig 10-órám van benne :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12254) myckey válasza Departed (#12252) üzenetére


myckey
veterán

Ahogy írtam, nem a jobban kinéző játékok érdekelnek.

Nem azért írtam, amit, mert itt a játék topicjában szeretnék grafikai pélót méregetni. Valamint nem is lehet kijelenti , hogy mi a legszebb, más és más az igény, ízlés.

Pusztán egy negatívumként hoztam fel, a végleges vizuális megjelenést. Részemről.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12255) Viper26 válasza FireKeeper (#12250) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem véletlen várom nagyon a Cyberpunk 2077-et. :)

iPhone 14 | FR955

(#12256) myckey válasza Viper26 (#12255) üzenetére


myckey
veterán

Amilyen irányba fejlődtek a Witcher játékok......ezzel a tendenciával valami nagyon állat gamet kell kapnunk.
Jó értelemben. :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12257) Viper26 válasza myckey (#12256) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, remélem lesz is belőle valami, mert nagyon nagy a csend körülötte.

iPhone 14 | FR955

(#12258) Departed válasza Viper26 (#12257) üzenetére


Departed
őstag

Hát meglepődnék ha nem lenne még legalább 2 év a megjelenéséig. Szóval nem érdemes sietni a W3+HoS+BaW végigjátszásával. ;)

(#12259) Viper26 válasza Departed (#12258) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem addig ki is fog tartani simán, főleg hogy még egyik kieg sincs meg. :)

iPhone 14 | FR955

(#12260) Departed válasza Viper26 (#12259) üzenetére


Departed
őstag

Én nemrég szereztem meg a GOTY verziót BlackFriday keretében 6990-ért összes kiegészítővel/DLC-vel. De még csak 14-es vagyok, a kiegészítők meg 32-estől és 35-östől "kezdődnek". Addigis jólelvagyok vele :)

Vicces volt egyébként a 6db kétrétegű DVD-ről telepítés, pár órát elszöszmötölt vele. De ráért Lányom elalvásáig, a legózást/dominózást csak egy-egy DVD csere erejéig szakítottam félbe. :)

(#12261) Rony949 válasza myckey (#12256) üzenetére


Rony949
őstag

"Amilyen irányba fejlődtek a Witcher játékok......ezzel a tendenciával valami nagyon állat gamet kell kapnunk."

Na ilyenre nem szabad gondolni, mert a végén csalódás lesz számodra a játék. Nagyjából hasonló színvonalra kell számítani mint a W3 és akkor nem lesz probléma.

(#12262) myckey válasza Rony949 (#12261) üzenetére


myckey
veterán

Na de ha egy witcher minőség lesz, játékélményben, akkor már gond nem lehet.

Azt meg ennyi próbálkozás után csak össze rakják.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12263) Departed válasza myckey (#12262) üzenetére


Departed
őstag

Ezt akartam mondani, ha egy tök másmilyen játékkal el tudják érni a Witcher3 minőséget, az brutális teljesítmény lesz a részükről és hepik lehetünk. :K

(#12264) frem1790 válasza Departed (#12263) üzenetére


frem1790
tag

Hallgattassanak meg imáink! Ámen! :D

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12265) LK válasza Departed (#12263) üzenetére


LK
addikt

Ha hozzák a Witcher szintet egy Mass Effect hangulatú játékban , az nagyot fog ütni. Jó zenék, futurisztikus Deus Ex-hez hasonló környezet. Tuti siker.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12267) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

CD Galaxisnál akciós áron 7k-ért vihető a GOTY (akinek dobozosan kell), Steamen pedig akciós az alapjáték, a GOTY, és külön a kiegészítők is, szóval akinek még hiányzik valami a gyűjteményéből, most jó áron pótolhatja :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12268) Viper26 válasza FireKeeper (#12267) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kiegek hiányoznak, még ha hónapok múlva is érek oda, lehet akkor is megéri. :)

iPhone 14 | FR955

(#12269) Departed válasza FireKeeper (#12267) üzenetére


Departed
őstag

Üdítő látni hogy legalább egy évben egy nap akciózik nagyot az egyik legdrágább CDgalaxis.

Én már múlthéten beszereztem a GOTY-t 6990-ért, 200+ óra minőségi játék ennyiért ajándék. :K

(#12270) frem1790


frem1790
tag

CD Galaxisnál a könyveken is 30% akció van vasárnapig. Be is szerzem a Vaják mind az öt kötetét!

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12271) Rony949 válasza frem1790 (#12270) üzenetére


Rony949
őstag

De jól is teszed! :)

(#12272) MM01


MM01
tag

Fú, de utalom ezeket a szúrcsohókat..foleg amikor tobben vannak..
Ti mely szornyeket utaljatok legjobban? :)

(#12273) GypsFulvus2 válasza MM01 (#12272) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Detlaffot. Most fel is függesztettem a játékot kis időre miatta. Legnehezebb fokozaton játszom; nem volt semmi gondom a főszál bossaival, a "békaherceget" is elsőre kinyírtam, de ezzel a köcsöggel most nagyon megszenvedek. :B
Amúgy a szúrcsohók már az első részben is igen kemények voltak, még zúzósabbak, mint itt.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12274) MM01 válasza GypsFulvus2 (#12273) üzenetére


MM01
tag

Igen, en is legnehezebben jatszok. Egesz idaig szinte barkivel elbirtam, de ezek igen feltudjak adni a lecket :D

(#12275) zaki1


zaki1
tag

Hali Witcherek néhány grafikus bugot találtam a játékban ,a szélmalmoknak nincs normális szélkereke sokszögletű bug van a helyén, a csónakok hátsó részén a ládák helyén barna csíkok vannak , a játékban több helyen a texturák helyén csíkozódások vannak, A CSÚCS eddig az árvák falujában a banyák háza .visszatérés a görbe lápra nevű küldiben a banyák házában ahol ki kell nyitni egy rejtett ajtót kb fél óráig mászkáltam körbe nyomkodtam az Et míg végre sikerült. a játék gog os alapjáték lemezről raktam fel, op rendszer win 7 64 bit, nv 960 4gb az il progi 375.95 , i5 3470 ,8gb ram . valami ötlet :F a képen a banyák háza van kívül és belül kb mind egy Makovecz ház .

[ Szerkesztve ]

(#12276) DokiBaxxi válasza zaki1 (#12275) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Így elsőre azt mondanám, hogy tegyél fel másik drivert, ha nem segít, akkor ellenőrizd a fájlokat a GOG kliensben.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12277) zaki1 válasza DokiBaxxi (#12276) üzenetére


zaki1
tag

a 357.09 volt eddig fenn ezt cseréltem le a 375.95 RE .ellenőrizd a fájlokat a GOG kliensben , ezt hol találom a GOG gmenüben ?

[ Szerkesztve ]

(#12278) DokiBaxxi válasza zaki1 (#12277) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Rámész a játékra, (Settings,) More, Manage Installation -> Verify/Repair. Magyarul nem tudom hogy van :R

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12279) zaki1 válasza DokiBaxxi (#12278) üzenetére


zaki1
tag

a fájlok ellenőrzése megoldotta a hibát, leszedett 7 mb javítást,a szélmalmoknak forog a kereke a banyák háza is normális :R :D magyar nyelvet én nem találtam a GOG ban.

(#12280) FireKeeper válasza zaki1 (#12279) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt elvileg a játékon belül tudod állítani. a gog kliens sajnos nem tud magyarul.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12281) Departed válasza zaki1 (#12279) üzenetére


Departed
őstag

Ez remek dolog hogy ilyen szépen működik a repair funkció. :K

Mondjuk gyanús hogy miért romlott el, remélhetőleg nem kezdett el rakoncátlankodni a meghajtód amin van.

(#12282) Mika1227


Mika1227
őstag

Használom az MSI AB-t monitorozásra, eddig működött is de mióta felraktam a DLC-ket azóta nem írja ki! Találkozott már valaki ilyennel?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12283) Dendytv válasza Mika1227 (#12282) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nálam ugyan úgy írta

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12284) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Megkaptam a Végső előkészületek (azt hiszem ez a neve) küldetést. Ott vagyok, hogy megvolt a csata Kaer Morhen-ben, utána felmentem a hegyre lenyomtam Cirivel a páncélos csávót, most pedig Novigrad-ban vagyok a fogadóban, itt kéne beszélenem a többiekkel, hogy a mágusokat behúzzuk a szövetségbe.

Az lenne a kérdésem, hogy kb. mennyi van még a sztoriból? Mert még a végjáték előtt szeretnék pár dolgot letudni.

A másik kérdésem a fenti eseményekkel kapcsolatban, hogy a csata alatt nekem meghalt Vesemir. Ez fix? Vagy így jött ki?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12285) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Sziasztok!
Ti jártok néha úgy hogy amikor a betöltésre kattintotok nem történik semmi csak kapok egy fekete képernyőt?!
Kb 10 ből 1 szer. De egy idő után idegesítő. Semmi nem használ csak a restart.
Illetve tegnap egy videónál is megállt az egész. Csak a hátteret mutatta, és ennyi. Nyomhattam átugrást de így kihagyta a videót is. (Amit még term. nem is láttam.) Ezt onnan tudom hogy utána újra betöltöttem egy picivel korábbi mentést, (ami először megint kifagyott :D ) és akkor lejátszotta gond nélkül. Pont a kaher moreni csatánál.
Amúgy merem állítani életem legjobb játéka, pedig játszottam már egy- smással. :K

Lehet nekem is meg kéne csekkolni a fájlok épségèt?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12286) Mika1227 válasza Ferdzsoo (#12285) üzenetére


Mika1227
őstag

Mindenképp csekkold!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12287) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Sziasztok! Érdemes alapjátékot megvenni, vagy kizárólag a GOTY edition éri meg? Most szeretném beszerezni a játékot, az alap verzió jelenleg 3000 forint, GOTY-t 8 alatt nem láttam, megéri a különbözetet? Köszönöm!

(#12288) Departed válasza Rypejakten (#12287) üzenetére


Departed
őstag

Attól függ. A Blood & Wine úgy hírlik a világ egyik legjobb játékkiegészítője. Én nem hagynám ki azért vettem GOTY-t. :K

(#12289) GypsFulvus2 válasza Rypejakten (#12287) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mindkét kiegészítő k..tt jó. A legtöbb kiadó a Blood and Wine-t önálló játékként adná ki, teljes áron. Persze megteheted, hogy most az alapjátékot veszed meg, aztán valamikor később pl. GOG-on az expansion pass-t, de kihagyni őket több mint bűn: hiba.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12290) genndy válasza TazLeacher (#12284) üzenetére


genndy
addikt

Utolsó egy-két küldi jön akkor már. 1-2 óra, attól függően mennyire nehézen játszol. Ha valamit még szeretnél akkor előtte csináld meg. Játék vége után is van még free roam, de a fő szereplőkkel már nem találkozol.
Az utolsó dolog fix, nem tudsz tenni ellene.

Ferdzsoo: csekkold a fájlokat, soha még csak hasonlóval sem találkoztam.

Rypejakten: az alapjátékban is van bőven 100-150 óra, de tényleg annyira jók lettek a kiegek is, hogy én most már biztos hogy a GOTYt venném.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12291) TazLeacher válasza genndy (#12290) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, akkor indulok világot járni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12292) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Nem hiszem el ezt a játékot, rengeteg játékidőm van benne és csak most érkeztem meg Skelligére :Y
4 ezerért jó vásár volt :C

Egyébként Skellige az még csak a játék közepe vagy azért már a vége felé járok?

(#12293) Departed válasza DeathBat666 (#12292) üzenetére


Departed
őstag

Hát én 18-ason jutottam el nemrég Skelligére - a küldetés 16-os.
32-estől van első kiegészítő, 34-estől a második.
Így nézve az alapjáték közepénél tartasz. :K

(#12294) TazLeacher válasza DeathBat666 (#12292) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom mennyit csináltál meg, és hányszor kell visszamenned, de szerintem jó esetben is csak a közepe.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12295) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Elfelejtettem valamit megkérdezni: a napokban valaki említette, hogy van egy olyan rúna, ami bármilyen páncélból könnyű páncélt csinál. Mi ennek a neve, és hol lehet megszerezni?

Másik kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ha belerakok egy rúnát egy witcher páncélban, majd tovább fejlesztem a páncélt, akkor mi lesz a benne lévő rúnával?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12296) LLKobe válasza TazLeacher (#12295) üzenetére


LLKobe
veterán

Az első kérdésedre: az első kiegben a rúnamester (vagy hogy hívják) tudja megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12297) Jorus válasza TazLeacher (#12295) üzenetére


Jorus
nagyúr

Második kérdésedre a válasz: benne marad.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12298) TazLeacher válasza LLKobe (#12296) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12299) sexmonky


sexmonky
csendes tag

Tudtok valami nagyon ütős skill-armor-blade buildot?
94es szintnek, a plusz 4 mutáció foglalattal.
Ami mondjuk nektek bejött...

(#12300) sexmonky


sexmonky
csendes tag

Nem számít az irány (kard, jelek, vagy mutagén), csak szétosztanám a pontokat megint, higy valami érdekeset és újat kapjak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.