Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) Shadowguard válasza Dendytv (#12144) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hát attól függ melyik irányból nézzük. Egy jó hónapja kezdtem el a játékot és mással szinte nem is játszottam azóta. Ahhoz képest nem olyan gyors ez. Bár ha nem ölök bele ennyit a Gwyntbe akkor lehet hamarabb végzek. Az elején azért sok idő elment egy-egy makacsabb ellenféllel :K

(#12152) Dendytv válasza Shadowguard (#12151) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én most kezdtem gwent-ezni (komolyaban) :) pedig már végig toltam a főszálat :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12153) laceszgamer válasza Shadowguard (#12151) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem az alapjáték volt bő 90 óra úgy, hogy nem kártyáztam és sok mellékküldi elmaradt. Most már közelítek az 500 hoz igaz már new game+.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12154) masterchief9


masterchief9
csendes tag

Sziasztok. Ez a jel mi a francot jelent ? :D

Itt kellene bemennem földalatti felderíthető helyszínre, de egyszerűen fogalmam sincs mivel zúzzam szét a sziklát.

HELP!!!! :D

(#12155) genndy válasza masterchief9 (#12154) üzenetére


genndy
addikt

Illúzió. Keira cucca kell hozzá, az meg a főküldetésből jön.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12156) masterchief9 válasza genndy (#12155) üzenetére


masterchief9
csendes tag

Király. Köszönöm :)

(#12157) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Végre belekezdtem rendesen a HoS-ba, van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez valami Faustos sztori lesz. Csak azt nem tudom mennyire bízhatok meg benne :F Mindenesetre gyanakszom (ha valaki elspoilerezi a befejezéseket nem haragszok meg, legalább nem nekem kell keresgélni :U )
Viszont felderítettem gyorsan minden kérdőjelet és elszórtam 30k goldot a rúnaművesre. Így is maradt 80k, szóval kétségbe nem esek.
Egyébként jót röhögtem, kaptam egy NAV ellenőrzést a játékban. Nem egészen értem, hogy ez mi volt, de gondolom valami easter egg lehetett. Szerencsére elég hiszékeny volt, hogy be tudjam csapni (loptam-e valamit... még szép ;] ), így még egy oklevelet is kaptam...

(#12158) bAtt001


bAtt001
addikt

Media Markt-ban most 8k PC-re és 10k konzolra a GOTY, kár hogy nem kompatibilis a mentés... megvettem volna újra ps4-re és akkor a kiegek meglettek volna 3k-ért :(((

(#12159) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Edigitalon meg 7k a GOTY PC-re Black Friday alkalmából, ha valakinek kell gyorsan csapjon le :R

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12160) FireKeeper válasza DokiBaxxi (#12159) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

el is vitték mind. valóban brutál jó ár volt érte. de senki ne csüggedjen, nem kizárt, hogy Steam-en/GOG-on is lesz még akció!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12161) LLKobe válasza FireKeeper (#12160) üzenetére


LLKobe
veterán

Tuti hogy lesz, csak lefelé fog menni az ára.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12162) FireKeeper válasza LLKobe (#12161) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah mármint úgy értettem hogy lehet steam-en/gog-on is lesz majd vmi black friday-es akció, szóval mostanság

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12163) perge666 válasza FireKeeper (#12162) üzenetére


perge666
veterán

Én még mindig a B&W akcióra várok, de PS4-en.
Az alapjáték elég jól le van akciózva, de azt már végig vittem meg a HOS-t is, lassan jöhetne a B&W, mert már elvonási tüneteim vannak. :DDD

(#12164) Dendytv


Dendytv
senior tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy hol találom a "csodálatos útmutató a gwenthez"c. Könyvet? Vagy az az opció ha nyomok egy escape-t s ott a gwe nt pakli ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12165) FireKeeper válasza Dendytv (#12164) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az inventoryban a küldetés tárgyaknál, egy könyv-szerűséget keress.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12166) Dendytv válasza FireKeeper (#12165) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszi :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12167) prime77


prime77
aktív tag

Srácok!
A jó öreg Vesemir bácsit nem lehet valahogy megmenteni?
Vagy az ő halála elkerülhetetlen?

(#12168) DokiBaxxi válasza prime77 (#12167) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Azért ezt csak spoilerbe raknám :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12169) MM01 válasza prime77 (#12167) üzenetére


MM01
tag

nem lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#12170) Dendytv válasza FireKeeper (#12165) üzenetére


Dendytv
senior tag

És mi van akkor ha az nekem nincs ott ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12171) MM01 válasza Dendytv (#12170) üzenetére


MM01
tag

Szerintem akkor nem szerezted meg. Viszont azt -ha jol tudom- csak az elejen tudod a Gyumolcsoskertben a fogadóban egy sractol. Azert nezd meg, lehet meg ott van, de en ugy emlekszek hogy csak az elejen lehet

(#12172) FireKeeper válasza Dendytv (#12170) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Peccs legfrissebb?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12173) genndy válasza Dendytv (#12170) üzenetére


genndy
addikt

Ha nem a legfrissebb patchel kezdted a játékot akkor nincs meg. White Orchardból, vagy ha onnan nem, akkor a novigradi könyvárustól meg tudod venni valami potom összegért.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12174) Dendytv válasza genndy (#12173) üzenetére


Dendytv
senior tag

V 1.21-es verzió van fent tudom/tudtam, hogy már van v1.22-ő is de meg nem értem el addig :) Akkor megnézem a könyvesboltban !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12175) Dendytv válasza genndy (#12173) üzenetére


Dendytv
senior tag

Az úgy komoly az árusnál sincs a könyv !

Ő az az árus igaz ? Vagy más is ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12176) pigatt válasza Dendytv (#12175) üzenetére


pigatt
őstag

Novigrad-ban annál az árusnál találod, ahol a tisztító főzetet is lehet kapni.
ITT

i9 / 4080 / 32"

(#12177) bAtt001


bAtt001
addikt

végére értem én is, júliusban kezdtem bele a nagy kalandba, életem egyik legjobb elköltözz 7ezer forintja volt :B de ennyire aljas játékot már.... 5 percenként odateszi az agyadba hogy avalach egy köcsög áruló aztán mégsem aztán így megy egészen a legvégéig :D és ciri is beetetett, végül is withcer lett belőle, de 15 percig simán azt hittem meghalt amikor megállított a white frostot... geralt egyedül maradt a végére, ez az én saram sebaj. de a végére lett egy nagy hiányérzetem, lemegy a nagy csata és nincs egy összefoglaló ingame animáció, pedig elvártam volna azok alapján h még a legutolsó mellékküldi is tele volt velük, nincs mutatva mi lett a nem a legfőbb mellékszereplőkkel, nincs az sem mutatva ciri hogy jutott vissza a másik világból. kicsit hirtelen lezártnak éreztem a végét. a másik nagy hiba amit más is említett már ahogy olvastam hogy a történet vége után a mellékszereplők sehol sincsenek a világban, ciri és a többiek. de a "jó" befejezést kaptam bár nem éreztem volna azt sem rossznak ha ciri feláldozza magát hogy megmentse a világot, az talán még jobban is illett volna ehhez a megtört reményvesztett világhoz. 91 óra lett az első végigjátszás, felkerült a Vice City és a San Andreas mellé mint örök klasszikusok nekem :D

(#12178) Dendytv válasza pigatt (#12176) üzenetére


Dendytv
senior tag

Remek meg van :R Most már csak annyi lenne a kérdésem, hogy írja nekem, hogy Velen-ben van még 19-db ha összegyűjtök egy párat akkor majd az a szám a könyveb belül nullázódni fog ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12179) Dendytv válasza bAtt001 (#12177) üzenetére


Dendytv
senior tag

Láttad már azt a befejezést mikor ciri feláldozza magát ? Annál szomorúbb befejezéssel talán még életemben nem találkoztam :( . De örülünk, hogy te is befejezted ezt a remekművet most már csak a 2db DLC :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12180) Rony949


Rony949
őstag

Hattori kardja csak szerintem nevetségesen átlagos? Nem a legrosszabb kard a játékban, de amennyire bepromózta hogy ez lesz a legjobb kard a világon, ahhoz képest nagyon semmilyen. Még az én witcher kardom is jobb nála.

(#12181) bAtt001 válasza Dendytv (#12179) üzenetére


bAtt001
addikt

még nem láttam, de tervezem megnézni mindet youtubeon, nagyon kíváncsi vagyok rá :) DLC-k meg alap hogy jönnek, már most érzem az after witcher3 void-ot :D

(#12182) Dendytv válasza bAtt001 (#12181) üzenetére


Dendytv
senior tag

:C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12183) pigatt válasza Dendytv (#12178) üzenetére


pigatt
őstag

Igen.

i9 / 4080 / 32"

(#12184) Dendytv válasza pigatt (#12183) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értem :) :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12185) jossua


jossua
tag

A játék nem tud többet 60fps-nél? csak mert a beállításokban ügye az van h max fps 60..

Alias : Magyarbetyar

(#12186) Rony949 válasza jossua (#12185) üzenetére


Rony949
őstag

Korlátlanra is be lehet állítani.

(#12187) Viper26 válasza Rony949 (#12186) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam be van, de akkor is 60 fps...lehet hogy ez valami bug?

Egyébként Jenny o Woods küldetés nem semmi...18-as szinten elkeni a számat. :D
Valahogy lehet fejleszteni, hogy több dolog lehessen nálam?
Nincs véletlen "sell junk" opció?

Pixel 7 | FR955

(#12188) jossua válasza Rony949 (#12186) üzenetére


jossua
tag

Megosztod velem ,hogy lehet ?:)

Alias : Magyarbetyar

(#12189) Rony949 válasza Viper26 (#12187) üzenetére


Rony949
őstag

Vsync be van kapcsolva? Ha igen, kapcsold ki!

(#12188) jossua: A beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#12190) Jorus válasza Viper26 (#12187) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nagyobb nyeregtáska, zerrikaniai pl. +100-at ad.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12191) k-adi


k-adi
nagyúr

2016-os Golden Joystick Awards

A legjobb történetmesélés - The Witcher III: Blood and Wine
A legjobb vizuális dizájn - The Witcher III: Blood and Wine

(#12192) Rony949 válasza k-adi (#12191) üzenetére


Rony949
őstag

Év fejlesztő csapata - CD Projekt RED (teljesen megérdemelten) :K

(#12193) bAtt001 válasza Rony949 (#12192) üzenetére


bAtt001
addikt

Az év (szinkron)színészi teljesítménye - Doug Cockle, első pár órában nagyon fura volt Geralt hangja mintha ő teljesen unná a történteket, aztán teljesen megszoktam :D

Amúgy, hogy működik ez a díj mert 2016 van a címében és 2015ös játék viszi a díjakat? :D

(#12194) MM01 válasza Viper26 (#12187) üzenetére


MM01
tag

Hat igen :D emlekszem, az egyik legnehezebb kuldetesem volt :D

(#12195) Viper26 válasza MM01 (#12194) üzenetére


Viper26
nagyúr

Várok még vele pár szintet. :)

Pixel 7 | FR955

(#12196) genndy válasza bAtt001 (#12193) üzenetére


genndy
addikt

Nem a játék vitte, hanem az egyik kiegje, ami viszont idei.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12197) sheep válasza bAtt001 (#12193) üzenetére


sheep
addikt

Először nekem is fura volt a monoton szinkron, de ugye Geralt alapból egy semleges karakter, akit főzeteken neveltek és kihasználtak egész életében. Se család se kutya csak a nőőők meg a szörnyek.
Szóval megértem ha unottas.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12198) Robert82


Robert82
csendes újonc

Sziasztok!

Kérdésem, hogy menni fog ez a játék maximális beállításon stabil 60fps-el, ha csak egy i5-ös 6500-as proci van a GTX 1060 mellé?
Mert az ajánlott gépigény i7-est követel.

(#12199) Rossi válasza Robert82 (#12198) üzenetére


Rossi
addikt

Röhögve.

Mármint FullHD-ben biztosan.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#12200) FireKeeper válasza genndy (#12196) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk a BaW-ban volt annyi content DLC létére, mint máshol egy teljes játékban :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.