Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) perge666 válasza TazLeacher (#12697) üzenetére


perge666
veterán

Én is a délutáni játék során értem el odáig,de írta is hogy egyszerre csak 1 lehet aktív.

(#12702) zed1983


zed1983
őstag

Még mindig a világ legjobb játéka számomra :R
[link]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12703) perge666 válasza zed1983 (#12702) üzenetére


perge666
veterán

Osztom. :K

(#12704) LLKobe válasza perge666 (#12703) üzenetére


LLKobe
veterán

+1

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12705) dave118 válasza TazLeacher (#12699) üzenetére


dave118
senior tag

Viszont minél többet kifejlesztesz, annál több skill-t tudsz aktivizálni a fő képességekből (középen a +4 slot megnyílik).

... Ami ami, az az.

(#12706) TazLeacher válasza dave118 (#12705) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, azt néztem...meg mondjuk a komolyabb mutációk miatt egyébként is dobálni kell rá a pontokat, hogy megnyíljanak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12707) bszunyoghy


bszunyoghy
csendes tag

Sokan ajánlották ezt a játékot hogy milyen szuper, hosszú epikus meg minden. Ez nektek hosszú? A 1-2-3 részt kevesebb mint 2 hét alatt végigvittem...

(#12708) Rossi válasza bszunyoghy (#12707) üzenetére


Rossi
addikt

Érdekes, nekem több, mint fél évig tartott csak a 3. rész...

Napi 10 órákat játszol? :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#12709) FireKeeper válasza bszunyoghy (#12707) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha mondjuk napi 12 órát játszol, infúzióba tolod a kávét, és a mellékküldikkel egyáltalán nem foglalkozol, akkor talán elhiszem hogy végig tudtál rohanni rajtuk két hét alatt. csak ennek így meg semmi értelme :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12710) Mr.White válasza bszunyoghy (#12707) üzenetére


Mr.White
senior tag

Az új COD-ot meg gondolom már belépésnél kimaxoltad. :)

(#12711) bszunyoghy


bszunyoghy
csendes tag

Nade komolyra fordítva a szót! A múlt héten a végére értem a történetnek. Valamikor 2015 év végén kezdtem neki az első résznek és igen a múlt héten befejeztem :-( . A legjobb JÁTÉK volt amit eddig játszottam. Szuper story, jó sok szörny, intrika, sex stb...Az erős politikai felhanggal rendelkező 2 . rész volt szerintem a "leggyengébb". A csúcs pedig a 3. rész!
Ami nem tetszett: míg az első részben míg a röptében a legyet is elkapta típus volt Geralt, addig a Blood and Wine-ban már nagyon szende volt. (egy lehetőség lett volna azzal az undok lánnyal-köszi inkább nem) Mikor a birtokra látogató szerelmét meglátta akkor is mit csinált-kimentek a padra-inni egy pohár bort. NANEE! :-)))
A többi negatív kritikám is a nőügyekhez kapcsolódik: az első részben nagy nehezen összejött a vörös hajú lánnyal( Shani) erre hogy kezdődik a 2 rész? Trisszel. Na jó legyen akkor Triss. Nagy nehezen összejövök Trisszel a 2 . részben. Hogy kezdődik a 3 . rész? Barátok. Neeeeeee már.
Nagy nehezen összejövünk újra a 3. részben is erre mi a vége. Közös borozgatás a padon a kertben. Oh Gott...
A CD projectnél senki nem volt külön a párjától hetekig? :-)

De ennyi, a többi klassz volt.

Szabad vagyok. Jöhet a többi game is. :-)

A netto időm volt 334 óra :-)

[ Szerkesztve ]

(#12712) TazLeacher válasza Mr.White (#12710) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ő az a srác, aki végigvitte a Flappy Bird-öt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12713) bszunyoghy válasza TazLeacher (#12712) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

2* is :-)

(#12714) bszunyoghy


bszunyoghy
csendes tag

Vettem képes könyvet, kártyákat stb. Teljesen szerelmes voltam ebbe a játékba. Köszönöm Firekeeper Gwent-es összefoglalóját. Sokat segített. Ahogy a Topik is. Tényleg köszönet mindenkinek.

(#12715) TazLeacher válasza bszunyoghy (#12711) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az mondjuk nem semmi, gratulálok. Mivel azt írtad, hogy kevesebb, mint 2 hét volt a 3 rész, így nem leszek szőrös szívű, legyen 13 nap. Nettó játékidő 334 óra, az azt azt jelenti, hogy napi szinten átlagosan 25 óra 42 percet játszottál. Hát, 'testvérem', van kitartásod. Napi majdnem 26 óra játék, azért az valljuk be, nem semmi.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12716) bszunyoghy válasza TazLeacher (#12715) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

kb 330 óra volt a teljes netto játékidő ez majdnem 2 hét. (330/24= 13,..) 2015 decembere óta. Mint írtam. Így azért kisebb a napi órák száma nem? :)

(#12717) TazLeacher válasza bszunyoghy (#12716) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Napi 24 órát játszol?

A 1-2-3 részt kevesebb mint 2 hét alatt végigvittem... Nem azt írtad, hogy 2 hétnek megfelelő idő alatt. Azt írtad, hogy két hét. Ilyen okosságokat én is tudok írni:
- 1 éven keresztül nem aludtam, nem ettem
- elsétáltam Magyarországról a Himalájára
- 1 órán keresztül vissza tudom tartani a lélegzetem
- 2x átúsztam a La Manche csatornát oda-vissza
- meg tudok enni 80 tojást...

Folytassam a hülyeséget...? Vagy csak trollkodsz?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12718) DokiBaxxi válasza bszunyoghy (#12716) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

3 részt játszottál ki 330 óra alatt, ugye? Feltételezem sok időt nem töltöttél el a részletekkel, mellékküldetésekkel, megbízásokkal, stb. Azért ha mindenki azt mondja, hogy milyen részletgazdag, hosszú ez a játék akkor csak nem mindenki mondja rosszul.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12719) bszunyoghy válasza DokiBaxxi (#12718) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

Srácok, viccelni próbáltam. 234 órám van csak a 3. részben( egy pár kérdőjel maradt Skelligén az uncsi volt), de különben alaposan kiveséztem a dögöt. :-)

(#12720) bszunyoghy válasza TazLeacher (#12717) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

vicc.. csak vicc :-)

(#12721) FireKeeper válasza bszunyoghy (#12720) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kezdem kicsit úgy érezni csak hsz-eket gyűjteni jöttél :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12722) vitaro válasza bszunyoghy (#12716) üzenetére


vitaro
senior tag

Szerintem kicsit torzult az időérzéked a játék közben. 2015 decembere óta két hétnél kicsivel több idő telt el. Persze így már simán hihető, hogy végignyomtad a teljes trilógiát, de ne csodálkozz ha a szüleid a nyakadba borulnak a következő találkozásotokkor, afelletti örömükben, hogy visszakapták elveszettnek hitt gyermeküket.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#12723) perge666


perge666
veterán

B&W-ben elkezdtem a Kelepcék nagymestere küldetést ahol a Witcher iskola nagymesteri tervrajzait kell összegyűjteni.
El is kezdtem, már a másodiknál jártam mutatta rendesen hová kell mennem, de útközben belebotlottam egy másik küldetésbe ahol pár szörnyet kellett megölni, és néhány ember megmenekült.
Na ezután visszatértem keresni a rajzokat, de már nem mutatja hová kell menni, csak azt írja hogy gyűjtsem össze mindet, akkor most ezt hogy folytassam?
:F

[ Szerkesztve ]

(#12724) MM01 válasza perge666 (#12723) üzenetére


MM01
tag

Azt probaltad, hogy ujra toltod, es elkerulod addig azt a kuldetest? :)

[ Szerkesztve ]

(#12725) perge666 válasza MM01 (#12724) üzenetére


perge666
veterán

Nem, de Siker Lt. . . . .

(#12726) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok,

Most fogom újra kezdeni, most lesz időm.
Érdemes csak az alapjátékkal kezdeni vagy mehet a két kiegészítő is?
Hogyan lehet Kaer Morhen-be jutni?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12727) FireKeeper válasza zed1983 (#12726) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van lehetőséged csak a kiegészítőket tolni de akkor valami basic geart kapsz.
az alapjátékban a főszál egy pontján utazol Kaer Morhen-be, onnantól kezdve bármikor visszamehetsz majd oda fast travel-el.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12728) BüszkeeSAAAS válasza FireKeeper (#12727) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Hello-sztok!

Lenne egy kérdésem, pár napja kezdtem el játszani a játékkal és közben beszereztem a kiegészítőket is. Mikor érdemes/kell telepíteni, miután végigjátszottam a történetet vagy közben? :F

Egyébként bő 40 órát toltam bele és még most is csupán 11 szintű vagyok és gyúrok a kis mellékküldetésekkel ,hogy a fő száll folytatásával ne szívjak.

Nekem abszolút átjön az élmény és maga a játék is baromira észszerű átgondolt a funkciók könnyen használhatóak áttekinthetőek nincsenek nehezen használható vagy értelmetlennek tűnő képességek vagy tárgyak.

A történet a karakterek az apró részletek is úgy tűnik szépen a helyükön vannak bár még nagyon az elején tartok, de eddig le a kalappal.

Egyedül talán csak azt tudnám megemlíteni negatívum ként ,hogy Geralt szerintem túlságosan is empatikus miközben folyamatosan mindenhol a negatív kritika és kirekesztés éri a witcher származása miatt, és a történet író is olykor olykor majdnem belefullad a liberalizmusába.... ,de ezek tényleg csupán nüansznyi dolgok amiket én a saját szemszögemből látok. :DDD

Mindenesetre azt hozza sőt többszörösen felül is múlja a játék amit a Skyrim-től nem igazán kaptam meg (hozzáteszem az is nagyszerű játék). :C

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12729) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#12728) üzenetére


bAtt001
addikt

Kiegészítőkkel ráérsz foglalkozni az alaptörténet után, amúgy is legalább 30-35-ös szint kell hozzájuk :)

Geralt amúgy nálam is nagyon empatikus volt, de mert ilyen döntéseket hoztam vele. Lehetsz vele maga a nemtörődömség példaképe is aki tesz mindenre magasról, a játék megadja neked a lehetőséget erre is :)

(#12730) BüszkeeSAAAS válasza bAtt001 (#12729) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Lenne még egy kérdésem; hol találok Velenben fegyverkovácsokat? Mert a Feketeág-i kovács nem hajlandó velem szóba állni még csak meg sem jelenik a feje felett az interakcióhoz szükséges parancs, van valami ötlet? Szeretném megcsináltatni a Griffkardot sőt most véletlenül a javított verzióra is rábukkantam végre lenne egy jó ezüst kardom erre ez a "hule budzi kocsog" nem hajlandó velem szóba állni....

Ez igaz ,de a úgy érzem a játékmenet legtöbbször a pozitív hozzáállást részesíti előnyben persze ez nem ront a lényegen sőt ellensúlyozza a karakter stílusa baromi jó szövegeket írtak neki. Meg a mellék szereplőknek is... a Véres Bárót nem lehet nem kedvelni :D amikor a baziliszkusz felkapja a levegőbe és üvölt ,hogy fuuuuck azon kinyúltam :D többek között. :C

[link] :))

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12731) k-adi válasza BüszkeeSAAAS (#12730) üzenetére


k-adi
nagyúr

Velenben 4 kovács is van.. A VéresBárós kovács egy külön quest lesz

(#12732) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#12730) üzenetére


bAtt001
addikt

Hú fejből meg nem mondom hol vannak, egyedül a Novigrad-i mester fegyverkovács jut eszembe ami küldetés után elérhető. De használd mondjuk ezt a térképet, itt biztosan megtalálod őket. Nekem is volt, hogy nem tudtam vele beszélni, akkor meditáltam mellette pár órát és utána működött :D

Én most az első kieget a Heart of Stones-t gyűröm, eddig nagyon tetszenek a karakterek ebben is, az esküvős rész baromi hosszú volt de nagyon hangulatos is, vicces :D

(#12733) BüszkeeSAAAS válasza bAtt001 (#12732) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm ez a térkép nagyon hasznos meg azt is jelöli megfelelő-e a kovács szintje, úgyhogy sikerült megoldani vele most már mehetek szörnyeket aprítani nagyobb sebzéssel és 20% extra tapasztalatért....

Remélem találok valami jobb pácélt is mert az eddigiek nem tetszettek és ezért még mindig az van rajtam amivel a játékot kezdtem :D hiába vacak .....

Valahol láttam egy leírást a 16 dlc-ben lévő páncélok helyeiről is csak elfelejtettem ,hogy hol.... :))

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12734) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#12733) üzenetére


bAtt001
addikt

Én is medve witcher szettben toltam sokáig mert az tetszett a legjobban, nem érdekeltek a statok :D Most lecseréltem mert találtam olyat ami +5% aranyat ad asszem, jah és Keszegre is sikerült +10% aranyas trófeát szerezni, úgy hallottam pénzből sosem elég, rágyúrok :D

(#12735) dave118 válasza bAtt001 (#12734) üzenetére


dave118
senior tag

Pénzből ezek nélkül is lesz bőven :) érdemes a harcászati dolgokat fejleszteni szvsz. de kinek a pap ... kinek a paplan :D

... Ami ami, az az.

(#12736) Heavyrain


Heavyrain
őstag

GOG-on a Hearts Of Stone és Blood And Wine kiegészítőket hogyan is kell telepíteni?
Újratelepítettem a gépet és emlékszem, valahol be kellett pipálni, de most nem találom.
Meg van a GOTY verzió, de pár mod csak az alapjáték+kiegészítők-ös változattal kompatibilis így azt használom.

Ha rámegyek a játék profiljára, és rákattintok az "1 DLC"-re ,akkor ott mutatja, hogy a "Free DLC Program" aktiválva van, de a két nagy DLC nincs ott.
"Backup & goodies menüpont alatt sem találom őket" :F

[ Szerkesztve ]

(#12737) BüszkeeSAAAS válasza bAtt001 (#12734) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Kár hogy nincs ilyen a való életben mert el bírnám viselni még a +200% ot is :D

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12738) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#12737) üzenetére


bAtt001
addikt

Pont van ilyen, nem tudtad? Itt van egy pl. de mindig hordani kell, hogy működjön ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#12739) Lenry válasza Heavyrain (#12736) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nem lehet, hogy már feltelepült? ha belépsz a játékba, a menüben baloldalt alul mutatja, hogy a két kieg fel van-e telepítve

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12740) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Én is megvettem a játékot akciósan, és azt kell, hogy mondjam, hogy kb. 5 órás etapokban tudom játszani, mert néha egyszerűen letehetetlen. A grafika és a megvalósítás hibátlan. A terep az erdők, a kis földutak a települések, tanyák az npck egyszerűen minden olyan hangulatosra sikerült, hogy igazából példát se nagyon tudok hozni rá. Azt hittem annó, hogy a Skyrim szintjét nem nagyon fogja megugrani szerepjáték egy jó ideig, a Witcher3-nak sikerült. Amiben szerintem nem tökéletes az a képesség rendszer kicsit limitált, és nekem a sok sign már kicsit 'sok'. Remélhetőleg a CD Red következő projektje is ilyen jól sikerül.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#12741) Lenry válasza Ragnar_ (#12740) üzenetére


Lenry
Topikgazda

sok sign? 5 van összesen! :D

abból is az Axii-t szinte soha nem használtam, az Yrdent is csak szellemek ellen, de ott is több értelme van bedobni egy Csillapítópárlatot meg felkenni egy kísértetolajat

mod: sőt, jobban belegondolva az Aardot se sűrűn durrogtattam. Quen+Igni 4evah

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12742) Šolaire


Šolaire
veterán

Ha valakinek nem elég szép a játék :D
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12743) Ragnar_ válasza Lenry (#12741) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah kb. én is ezt a kétfélét használom az első gólem mindig beütött, aztán kipróbáltam a quent, és voila elsőre meg is lett. Meg hogy őszinte legyek az ilyen szintű alkímia is kicsit sok, egyelőre 2 féle főzetet használok egyik regenes a másik a sebzést növeli. Remélem nem fogok az miatt elakadni, hogy nincs valamelyik főzetből.. Nem mindig szoktam összeszedni minden cuccot..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#12744) BüszkeeSAAAS válasza Šolaire (#12742) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nos nekem eléggé megölte a Skyrim hangulatát a sok rajongói mod..... szóval tuti kihagyom.... sőt meg sem nézem mert utána még is az az érzésem ,hogy kéne, de nem. Megértem ha valakinek bejön ,de nagyon hamar tú mács lesz egyszer csak azon kapod magad ,hogy agyon mod-oltad a játékot és már nem is maga a játék hanem annak mod-olgatása a cél....

A nyuszifül nálam nem válna be nincs meg hozzá a testi adottságom :D...

Én használom az jeleket a harcban az aard meg igni kivételével a quen folyamatos az axíí főként face to face erősebb ellenfelek ellen, az yrden meg lidércek ellen vagy szűkebb zárt helyeken alkalmanként máshol is. Az igni fejlesztve biztos frankóbb lesz ,de jelenleg másra tolom a pontokat.

Azt nem igazán értem hogy-hogy nem használjátok/lod a főzeteket (ezt annak aki írta) szerintem baromi hasznosak a + 25% sebzés pedig nem elhanyagolható a fegyverolajaknál. Vagy ott van pl a macsaka főzet ami jobb éjjel látó, mint amit Sam Fischer használt (az extra funkciókat nem számítva ) :D.

Nyilván mindenkinek meg van a saját stílusa meg taktikája a játékban ami valószínűleg nagyban függ a nehézségi szinttől is...

Én baromira sokat szívtam az elején a halálfutam szint miatt ,de megérte és így , mint egyszer már írtam jobban ki kell használni a játék adta lehetőségek tárházát bár az is lehet csak nekem :DDD És végső soron ennek köszönhetem a félreugrás és a kitérés elsajátítását baromira jól lehet vele szívatni az ellenfeleket utóbbival pedig még csak állóképességet sem vesztek..

Most már viszonylag gond nélkül aprítom a velem azonos szintű szörnyek hadát is, a nálam alacsonyabb szintűeknél meg én magam is elhiszem ,hogy profi vagyok :D pedig nem :))

A Görbelápon nektek melyik végkifejlet jött be inkább amikor meghalnak vagy amikor életben maradnak?

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12745) Lenry válasza Ragnar_ (#12743) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nálam az alkímia az egyetlen, amire igazán sokat költök, igyekszem mielőbb minden receptet megszerezni és felfejleszteni, bár azok közül is keveset használok

a négy slotból az egyik mindig kaja, be van rakva az a skill, hogy minden kaja 20 percig gyógyítson, úgyhogy az én Geraltom nagyjából mindig eszik valamit :D
a másik fix a healing.
a maradék kettőben általában a Petri bájitala (jelerősítés) és az, amelyik a stamina regent gyorsítja. ezeket szoktam helyzettől függően Macskára. Fekete Vérre, Orkára cserélni, vagy ami épp kell.

a többi potiont inkább csak speciális esetekben használom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12746) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#12744) üzenetére


Lenry
Topikgazda

óóó a kitérés. a Caretakerig játszottam anélkül, hogy egyáltalán tudtam volna, hogy ez létezik, de miután századszorra is agyonütött, és megnéztem 1-2 YouTube videót, hogy hogy lehet megölni, ott láttam. azóta ez az egyik aduász mozdulatom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12747) Šolaire válasza BüszkeeSAAAS (#12744) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem tudom hogy jön ide a skyrim. Irónia nem jött át. Pedig a végén ott volt a vigyorgó fej. Ultrán a Witcher 3 mai napig gyönyörű nem érzem úgy hogy moddolni kéne hogy szebb legyen.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12748) FireKeeper válasza Lenry (#12745) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam általában swallow, thunderbolt, white honey/golden oriole meg kaja van benn. white honey azért ha "túltolnám" a potizást, meg megvettem azt a skillt ami minden poti fogyasztásakor gyógyít, így gyakorlatilag a white honey is "instant heal".

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12749) BüszkeeSAAAS válasza Šolaire (#12747) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Áh igen értem , nem esett le. Csak azért hoztam fel mert nekem csalódás volt kissé.

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12750) Ragnar_ válasza BüszkeeSAAAS (#12749) üzenetére


Ragnar_
addikt

Skyrimen nekem csak a high res textúra pack volt feltelepítve, kicsit már azért kopottas volt a grafikája, de a spec edition megint egész tűrhető, nem is tervezem modolni..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.