Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Lenry


Lenry
Topikgazda

A Witcher 3 játékhoz kapcsolódó bejelentés, hogy a nextgen patch-csel együtt érkezik egy DLC is, amivel Henry Cavillé skinezhetjük Geraltot

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23002) Phoen|x válasza Lenry (#23001) üzenetére


Phoen|x
őstag

Csípem Cavill-t, ő tényleg jó witchernek, de maradok az eredetinél.

Go Gunners!

(#23003) Lenry válasza Phoen|x (#23002) üzenetére


Lenry
Topikgazda

pontosítok, ha jól értettem, akkor csak a páncélt cserélhetjük le a sorozatban Cavill által viseltre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23004) Ovisbig válasza Lenry (#23003) üzenetére


Ovisbig
tag

Így jobban hangzik, Cavillt én sem preferálnám.

#23000Lenry

Akkor már tudjuk, hogy ez a sztori is benne lesz a 2. évadban. :)

(#23005) Lenry válasza Ovisbig (#23004) üzenetére


Lenry
Topikgazda

igen, ha a streamben sorrendben mutatták az epizódcímeket, akkor ez lesz rögtön az első

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23006) VTom válasza Lenry (#23003) üzenetére


VTom
veterán

Meg még lesz más DLC is elvileg. Megdobbant a szívem, azt hittem sztori DLC-t kapunk.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23007) penge111


penge111
addikt

Ps5 topikból "loptam" [link]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#23008) Lenry válasza VTom (#23006) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én mindenhol csak erről az egy DLC-ről olvastam...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23009) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Valami rövid összefoglalót lehetne kérni az eseményről? Biztos többeket is érdekelne. :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23010) GypsFulvus2 válasza penge111 (#23007) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Bekerülnek a nilfgaardi páncélok. ;]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#23011) cyberkind válasza GypsFulvus2 (#23010) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább a milfgaardi kerülhetne be. ;]

Paranormal Cocktivity

(#23012) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Kivégeztem a Hearts of Stone-t is. A változatosság kedvéért ez is nagyon tetszett. :D

Go Gunners!

(#23013) andor80 válasza TheNewDawn (#22996) üzenetére


andor80
senior tag

Tudod nagyon jól hol hagytam felétek

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#23014) Biga123 válasza Lenry (#22994) üzenetére


Biga123
addikt

Hát engem Ciri nem győzött meg.
Mondjuk már az első évadban sem.

Remaster dátum mégindíg nincs?

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23015) Lenry válasza Biga123 (#23014) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Nincs még

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23016) Phoen|x válasza Phoen|x (#23012) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azt el is felejtettem, hogy a vége kifejezetten jó volt. Ha nincs internet az életbe nem jöttem volna rá. :R

Go Gunners!

(#23017) tibaimp válasza Phoen|x (#23012) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:C :C Fasza! Az Tükörmesterrel mi lett?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23018) Biga123 válasza Phoen|x (#23016) üzenetére


Biga123
addikt

Mire nem jöttél volna rá?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23019) Ovisbig válasza Phoen|x (#23016) üzenetére


Ovisbig
tag

"Ha nincs internet az életbe nem jöttem volna rá. :R"

Szerintem sokan így vannak ezzel, nekem is a youtube segített. :)

[ Szerkesztve ]

(#23020) Lenry válasza Biga123 (#23018) üzenetére


Lenry
Topikgazda

tippre arra, hogy hol kell a Tükörmestert keresni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23021) tibaimp válasza Lenry (#23020) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem azért, komolyan. De erre én rájöttem, mert emlékeztem, hogy a vízzel kapcsolatban magyarázott valamit korábban (újra kell játszanom, mert már kezd kiesni) és beugrott az, szóval így rájöttem magamtól.
Más dolgokhoz meg tényleg a net kellet... :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23022) Phoen|x válasza Lenry (#23020) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jaja a komplett útvesztős rész nagyon jól ki lett találva. De a legvégén volt a legjobb. Én speckó a vizes utalás mellett elsiklottam. Az egész játék nálam arról szól, hogy szinte az utolsó fűszál alá is be kell nézni, itt a végén még konkrétan át kellett rohanni mindenen a faxba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#23023) Deck


Deck
titán

Tegnap végeztem az első résszel. Igazi mestermű a mai napig! A többivel együtt :C

PS5

(#23024) tibaimp válasza Deck (#23023) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:C Én imádom az 1. részt. A legtöbbet azzal toltam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23025) Deck válasza tibaimp (#23024) üzenetére


Deck
titán

Most olyan furcsa a 2.rész... Annyira megszoktam az első részt... :DDD

PS5

(#23026) Phoen|x válasza Deck (#23023) üzenetére


Phoen|x
őstag

Annak idején, amikor kijött olyan potato gépem volt, hogy nem futott el rajta. Azóta nem próbáltam, ha kivégeztem az összes W3 tartalmat akkor nekivágok majd az 1. 2. résznek is.

Go Gunners!

(#23027) Deck válasza Phoen|x (#23026) üzenetére


Deck
titán

Nem fogod megbánni ;)
Én addig hagyom a 3.at most, amíg kijön a nextgen update. Eddig talán 4x-er játszottam végig :P

PS5

(#23028) tibaimp válasza Deck (#23027) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A nexgent már én is megvárom egy következő 2 végigjátszáshoz. Most elvagyok a CP2077-el :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23029) Phoen|x válasza tibaimp (#23028) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nah erről ne is beszéljünk.... :Y Én is nyomnám a CP2077-et, de esélytelen a Witcher mellett jelenleg. :DDD

Go Gunners!

(#23030) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ingyenes a Witcher 1!!

Itt van honeypot kolléga linkje: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23031) Alpi. válasza tibaimp (#23028) üzenetére


Alpi.
addikt

Ja, én is ezt gondoltam ,de most már egyre nehezebb....
Hétvégén megnéztem a [Ciri's Sole Memento] -t. Sajna nagyon rövid, de komolyan összerakott story. Nem kis meló lehetett ezt így összeollózni !
Jó érzés volt újra Novigrad-ba és Velen-be járni ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23032) Biga123 válasza Alpi. (#23031) üzenetére


Biga123
addikt

Mire kijön, addig végzel még 1 x ;]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23033) tibaimp válasza Alpi. (#23031) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Engem most a CP2077 nagyon beszívott :B . Jó ez a gém, pedig féltem tőle, most kezdtem csak el, ezzel elleszek egy darabig.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23034) Biga123 válasza Alpi. (#23031) üzenetére


Biga123
addikt

egy kis kedvcsináló ;]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23035) penge111 válasza Biga123 (#23034) üzenetére


penge111
addikt

Úgy várom már mint a messiást a konzolos next gen upgradet, hogy ismét belevessem a játékba magam

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#23036) Alpi. válasza tibaimp (#23033) üzenetére


Alpi.
addikt

Én hasonlóképp voltam. Nem különösebben érdekelt, mert az efféle, jövőben lövöldözős játékok még sosem tetszettek igazán. Aztán a téli szünet közepe táján eljött az a pont, amikor már egy kevésbé érdekes dolog is jónak tűnik. Mondom, ránézek. Aztán meg... Párszor végig is pörgettem. :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23037) VTom válasza penge111 (#23035) üzenetére


VTom
veterán

Én is. Pár hónapja nagyon elkapott az újrajátszanám érzés, azóta sem hagy nyugodni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23038) tibaimp válasza Alpi. (#23036) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ennyi! :C :C . Én most vagyok így ezzel.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23039) Biga123 válasza penge111 (#23035) üzenetére


Biga123
addikt

Én csak attól tartok h kevés lesz a gépem hozzá, bár ha olyan jó engine t kap mint a CP akkor még játszható is lehet . Mert akkor már lehet inkább next gen konzolba kell beruházni mert csak egy normálisabb VGA ugyanannyi (inkább több) mint egy konzol :O

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23040) VTom válasza Alpi. (#23036) üzenetére


VTom
veterán

Engem azóta is a b@szós-kardozós világ fog meg inkább. Open world-ben mindenképp.
És nagyon hiányzik egy jó fantasy RPG már.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23041) tibaimp válasza VTom (#23040) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is így voltam vele, és örömmel állapítottam meg, hogy jó lett a CP2077.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23042) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Most olvasom ezt: [link]

Akkor ez alapján jön a grafikai upgrade + DLC-k, amit a "Netflix sorozat inspirált" -- bármit is jelentsen ez :F .
Ingyenes lesz, és a DLC-k visszafelé kompatibilisek lesznek PS4 és társaira!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23043) VTom válasza tibaimp (#23042) üzenetére


VTom
veterán

A sorozatbeli Geralt páncéljának megfelelő skin lesz a DLC. Valahol olvastam, hogy lesz még más is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23044) Biga123 válasza tibaimp (#23042) üzenetére


Biga123
addikt

:K

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#23045) Alpi. válasza tibaimp (#23042) üzenetére


Alpi.
addikt

amit a "Netflix sorozat inspirált" .......
Most az egyszer nagyon bízom benne, hogy ez csak marketing ! :DDD
Ha nem, akkor lesz benne űrhajó, vízipók, akármi.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23046) Silverboy válasza Alpi. (#23045) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Csak az Extra itemekre vonatkozik. Én csak ezt kérném Yennek [köszöntem] ;]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#23047) tibaimp válasza VTom (#23043) üzenetére


tibaimp
nagyúr

VTom: Értem, köszi! :R

Alpi.: azért az csak nem...

Silverboy: egyetértek :K :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23048) Deck


Deck
titán

A Holló páncélt és a kardokat áthozta a mentésem, ez tök jó dolog :C
A W2 menü rendezése viszont nem tetszik, de legalább normális lett a harcrendszer :P
Továbbra is Triss <3 :B

PS5

(#23049) GypsFulvus2 válasza Deck (#23048) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A harcrendszer szerintem a W2-ben a legjobb. Nem annyira casual, mint a W3, és normál fölött igazi kemény kihívás (W3-at elsőre a legnehezebben toltam végig, különösebb nehézség nélkül). A meditáció rendszere is jobb, lore-hű. Nem az van, hogyharc közben benyomsze egy fecskét oszt' jóvan, hanem előre fel kell készülni. E miatt a küldetésekről, várható szörnyekről beszerzett információk is fontosabbak - nem mindegy milyen lötyit tolsz be a harc előtt. Bombákat is sokkal többet kellett W2-ben használnom. No meg az egész trilógia legemlékezetesebb főbossa számomra a Kayran volt. Hű, hogy paráztam előtte... :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#23050) Biga123


Biga123
addikt

Megvolt az első W3 bugom, :D
A Cerys es babasütős résznél. Ha a kemencébe tettem, utána beakadt. És mindíg oda töltött vissza mielőtt a tőbbiek megjönnek a házba.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.