Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Deck


Deck
titán

Tegnap végre megjelent az utolsó kötet is (új kiadás), így végre nekem is megvan az összes könyv! :C :P

PS5

(#22002) Graveann


Graveann
újonc

Sziasztok! Kijátszottam a Witcher 3-at, a Hearts of stone-t és a Blood and wine-t. Most még vannak kérdőjelek azokat csinálom, viszont spoiler! a Setét torony küldetés újra él, pedig megcsináltam már. Ez valami bug lehet?

[ Szerkesztve ]

(#22003) tibaimp válasza Deck (#22001) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Gratula, nagy küzdés volt, de megérte. :C

Mikor tervezted olvasni?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22004) Ovisbig válasza Graveann (#22002) üzenetére


Ovisbig
tag

Sötét torony? Van ilyen küldetés? o_0

(#22005) Graveann válasza Ovisbig (#22004) üzenetére


Graveann
újonc

Bocsánat én írtam el. A semmiből jött torony 😁

(#22006) Ovisbig válasza Graveann (#22005) üzenetére


Ovisbig
tag

Így már ismerős. :K

(#22007) penge111 válasza Redneck (#21970) üzenetére


penge111
addikt

Szia, én is kb 2 éve "végeztem" a játékkal. Minden keserű volt utána, hamar el kell engedni a hasonlítgatást, mert nem igazán ér a lába nyomához egy hasonló cím sem... Gondolok itt az openworld rpg-re, de hasonló kaliberű játékok azért vannak, de nem egy stílus úgymond. Ami szerintem még egy lapon lehet emlegetni a Witcherrel a Divinity Original Sin 2, de ugye ez crpg, de szerintem ez is döbbenetes alkotás lett! :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#22008) Alpi.


Alpi.
addikt

Én most vasárnap értem a végére 3. alkalommal és pont annyira értelmetlen lett a világ, mint az előzőek után. :( Borzasztó, hogy mennyire jó volt 3. alkalommal is játszani és az is, hogy mennyire rossz, most.
Páratlan alkotás, az tuti ! Akinek bejön ez a stílus és tud azonosulni a világgal, szereplőkkel, az egy életre mérgezést kap. Sose kezdje el senki, mint én hamarosan 4. alkalommal is ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22009) Alpi. válasza Redneck (#21970) üzenetére


Alpi.
addikt

Jaja, mindkét kieg. olyan szinten van, amit sok más játékfejlesztő, ha önmagában egyszer el tud érni, a seggét a földhöz veri örömében ! A HoS igaz kicsit rövidebb, de az Everec story így is szórakoztat, megrémít, megnevettet és a szívedet kifacsarja. Az elmúlt időszakban ennek töredékéért szoktak filmeket ajnározni, stb. Újabban a látvány fele tolódik kb. minden, a story sokszor kínosan proli. (számomra legalábbis) Emiatt talán még inkább üt a Witcher !

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22010) Ovisbig


Ovisbig
tag

Egy kicsit off lesz.:
Ahogy egyre többet olvasok a Cyberpunk 2077-ről azt vettem észre, hogy kezdem várni. Pedig a belsőnézetes (shooter) "rpg" gondolata még mindig nagyon irritál, de ez az előttem említett Witcher utáni üresség bennem is megvan, talán ez ki tudja, illetve megpróbálhatja kitölteni, a CD projectes lengyel barátaink miatt kap egy esélyt. :)
Am szerintetek van rá esély, hogy leszinkrózzák mint ezt az előzetest?:
https://www.youtube.com/watch?v=vBaiBgmTc3Y

(#22011) Kylesa válasza Alpi. (#22008) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Én vasárnap vittem végig először, és egy életre elegem lett belőle. :))
Imádom a Witcher-sagát, az első két részt, és nemsokára kipróbálom majd a GWENT-et és a Thronebreakert is - de a harmadik résszel túl sokat játszottam viszonylag rövid idő alatt, és teljesen kiégtem tőle. Az open world RPG-k a kedvenceim, de a W3 kicsit átesett Keszeg túloldalára, majdnem hülyét kaptam, mire mindent megcsináltam benne, amit csak elérhettem (226 óránál akadt ki a számláló, amikor Trissel ejtőztünk egyet Corvo Bianco udvarán).
Soha többé. Viszont CP2077-re egyre kíváncsibb vagyok, elkezdem rá félretenni az aprót.

it's a danger pretty here in Night City

(#22012) Alpi. válasza Kylesa (#22011) üzenetére


Alpi.
addikt

Jó, hát mindenből lehet munkát csinálni. :)
Én sosem játszottam ilyen szemlélettel egyik játékkal sem. Számomra ez a kimaxolós, achievementezős oldal egyáltalán nem érdekes. Dolgozom napközben, este mikor leülök a géphez, már nem akarok a játékba is melózni. :)
Csak hülyülök, persze ! Ízlések és pofonok, de ez a része nem vonz.
Anno valami hasonló miatt (részben) hagytam abba a wow-ot. Ebbe fordult bele a játék, hogy mindenki tolta a napi 2 ezt, 5 azt, achievemnteztek, stb. Nekem meg ez full monoton volt és egyáltalán nem izgalmas, sőt, a közösségi élményt sem adta, stb. Meg persze rengeteget toltam azért, szóval csak úgy, minden egyéb tényező nélkül is unalmassá válhatott. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22013) dannyl válasza Alpi. (#22012) üzenetére


dannyl
addikt

Ja, én is így vagyok. Nem szeretem ezt a steril játékot, hogy mindent maxolni, buffolni tudatosan, összes achi stb... Nem is tudom melyik elder scrolls volt, hogy amilyen tulajdonságot használtál nap közben, az alvásnál fejlődött 1-10-es skálán. Nekem max 3-4-et ugrott, de olvastam fórumot, ott azt írták, ha legalább 3-4 tulajdonság nem 10 alváskor, az már gyenge. Szerintem nem erre találták ki a játékot. Úgy játszom, mintha én lennék a főhős, úgy döntök, ahogy én döntenék. És lehet a végére negyed annyira leszek erős, de legalább élmény a játék, nem egy megoldandó matekpélda (bár azt is szerettem :D)

(#22014) TheNewDawn válasza Kylesa (#22011) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ez a világ legjobb munkájával/hobbijával/filmjével/kajájával/zenéjével stb hasonló lenne :)
Most gondolj bele, imádsz egy számot, de meg kéne hallgatnod minden nap 10X úgy 100 napon keresztül, mi lenne ?
Vagy 200X megnézni a kedvenc filmed 2 hónapon belül...

Vagy mondjuk én imádom a lazacot, de ha évekig azt kéne ennem reggeli ebéd és vacsorára is, biztos undort kapnék.
De jöhetnek bármivel, legyen az párkapcsolat is. Ha mondjuk évekig csak a feleséged/barátnőd láthatnád és beszélhetnél vele és nem találkoznál egyetlen barátoddal sem, mi történne ? :)

Szóval ez bizony 100% ban a te sarad volt, no offense. És ugyanez fog történni a CP2077 el is, ha ugyanazt csinálod.

(#22015) GypsFulvus2 válasza Kylesa (#22011) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én nem játszok egyszerre annyit, az első végigjátszásom (még DLC-k nélkül, nagyjából 150 óra volt) közel 6 hónapig tartott. Meg az összes kérdőjelet sem csináltam meg, főleg Skellige szigeteinél hanyagoltam. Fölösleges. Így, lazában véve el tudod kerülni a kiégést.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#22016) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Természetesen tudom, hogy ez az én saram volt. Ettől a játék még nem veszített az értékéből a szememben. :)
Ettől függetlenül nagyon élveztem, örülök, hogy játszhattam vele. Ott a helye minden idők legjobbjai közt.

it's a danger pretty here in Night City

(#22017) Redneck


Redneck
veterán

Sikeresen befejeztem a játékot, egy bugos skelligei kérdőjel kivételével, minden megvan. 181 óra volt, gwent nélkül, 55-ös lettem a végére.
Kíváncsi leszek ha lesz folytatás, milyen irányba viszik. Fura lenne Geralt nélkül, de egy Ciris részt el tudok képzelni.

NG+ nálam csak új generáción lesz, addig pihentetem ezt a hatalmas élményt, esetleg megpróbálom a második részt. Köszönöm a sok segítséget, mindenkinek! :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22018) tibaimp válasza Redneck (#22017) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az NG+ -al várd meg az RTX támogatást, lehet megér egy misét.

szerk:
"új generáción" -- ok, leesett :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22019) Redneck válasza tibaimp (#22018) üzenetére


Redneck
veterán

Bocs, kicsit hülyén fogalmaztam, reggelre elfáradtam. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22020) Ovisbig válasza tibaimp (#22018) üzenetére


Ovisbig
tag

"...egy Ciris részt el tudok képzelni."

Ha Ciri lenne (én nem támogatnám) akkor a harc rendszerén kellene mit javítani, utoljára a legnehezebb fokozaton toltam végig, összességében nem volt nehéz kivéve Ciri vs. banyák. Lehet, hogy csak nekem nem fekszik a Ciri stílus, de rendesen megszenvedtem vele.
A trilógiában csak a Witcher 2-es Kayranos fightra emlékszem ami ennyire szenvedősen jött össze.

(#22021) tibaimp válasza Ovisbig (#22020) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem nem nekem akartad írni, de részben egyetértek veled. A Ciri harc itt olyan volt, amilyen, de mivel nem ő volt a fejleszthető karakter, azért oldották meg így. Gondolom, sőt, biztos, ha vele jön ki egy játék, akkor az ő karakterét is lehet majd fejleszteni (hisz ez is a lényeg :) ), így a harcrendszer is változni fog.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22022) Xelloss válasza Ovisbig (#22020) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Igen, mert ott egy pattern volt, hogy kell a karjait lecsapni es ha elrontottad akkor kampo es elejerol ment. Igen ott en is elakadtam es idegbaj volt. Amugy a Witcher 1-ben is volt egy resz a bekaember priest es a 2 kisero warrior mellette a mezon ahol a napwraithek voltak, ha nem volt eleg magas a szinted akkor tulhealelte a dps-ed. En vegul addig kiteoltam mig a manaja kifogyott (lehet mar javitottak azota mert ismerosnel nem voltak mar kiseroi ha minden igaz).

tibaimp: Ciri nem teleportalgat igy a konyvekben szimplan utazik es azt is az elf portalokkal + a kis egyszarvu/egyszarvuak segitenek neki. Ugye feladta a magiat a sivatagban, mert nem tudta hasznalni es ezt az arat fizette. Szoval a konyvben inkabb agilis es gyors gyilkologep, de csak a sima emberekhez kepest, illetve akik alabecsulik mint a Casadei Baro udvarmestere Windsor Imbra, aki maga is feltehetoleg kepzett harcos volt. Nem szabad feledni Bonhart elkente Ciri szajat durvan es kesobb is csak a gnom gwyhyrel karddal (Zirael) es egyebb korulmenyekkel tudja felvenni a harcot Ciri es gyuri le.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#22023) tibaimp válasza Xelloss (#22022) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Már régebben olvastam a regényeket, de tényleg így volt :)
Azt is hozzá kell tenni, hogy a lány nem esett át a füvek próbáján, vagyis ő nem hivatalos witcher, tehát nem is lehet olyan jó kardforgató.
Vagy ez nem függ össze?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22024) bunnyhu válasza tibaimp (#22023) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Kardforgatásnak szerintem nincs köze hozzá, az italok fogyasztásához, a mágiához és persze az érzékek erősítéséhez és fájdalom stb gyengítéshez kell a füvek próbája értelmezésem szerint.

https://divecenter.hu

(#22025) tibaimp válasza bunnyhu (#22024) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22026) mike1334


mike1334
veterán

Gondoltam, hogy a cyberpunk megérkezéséig játszok egy kicsit death marchon, legalábbis a white orchard részt, annak olyan jó őszi hangulata van :)
Viszont, a tisztítófőzet nem minden skill pontom adja vissza (tudom, a mutagénes részre más lötyi kell, az alapról beszélek), olyan 5-10 ponttal kevesebb az újra elosztható...ez vmi ismert bug, vagy én nézek be valamit? (Xbox one a platform, elsőre S-en játszottam, de most X-en, ssd-vel...hát hű...gyönyörű játék :) )

Szerk.: áh, én voltam a béna, azt hittem egy skillről, hogy megvolt, de csak szeretném majd behúzni :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22027) Alpi. válasza mike1334 (#22026) üzenetére


Alpi.
addikt

Nyugi, mindent ki tudsz próbálgatni, meg keresni a válaszokat, stb. ! Nem hajt a tatár ! :B :DDD
Se CP2077.... :( :U
Azt dobtam fel, hogy lassan kéne menni felfele az évszámmal a címben, nem ? Legalábbis ha tartani kívánják a sacc-kb."egy emberöltőnyire, a jövőben" sávot...

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22028) Micsurin válasza mike1334 (#22026) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...mire az kijön belefér egy komplett NG+! ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22029) mike1334 válasza Micsurin (#22028) üzenetére


mike1334
veterán

White orchard kész :D
Jó lenne skelligét letolni, de előtte még ott van velen...(őszi és téli hangulatra vágyok :DDD )

és Alpi.

Amúgy azt se bánom, ha nem jelenik meg idén a CP, még a Zeldával se haladtam...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22030) Micsurin válasza mike1334 (#22029) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én se bánnám sőt ha nyáron jönne csak az se érdekel hiába lett végül mégis csak preorderelve. Szkeptikus vagyok a One S-el kapcsolatban de legyen tologassák és tegyék inkább rendbe, itt kimaradtak még a DLC-k + NG+ és jól elvagyok most a COD-okkal is ráérnek a srácok részemről a CP-vel. .

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22031) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy a játék storyjának van köze a könyvekhez? Van esély rá, hogy elspoilerezek magamnak valamit, ha játékra adom a fejem? Most tartok a 4. kötetnél egyébként.

Go Gunners!

(#22032) Jorus válasza Phoen|x (#22031) üzenetére


Jorus
nagyúr

A könyvek a játékok történései előtt játszódnak, tehát mintegy háttérsztorit adnak a játékhoz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22033) Micsurin válasza Phoen|x (#22031) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Spoiler nem lesz max meglepődsz, hogy jé xy-t ismeri Geralt vagy barátok etc inkább finom kapcsolatokat fogsz találni majd.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22034) mike1334 válasza Micsurin (#22030) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem ez a játék volt az egyik ok amiért One S-ről, One X-re váltottam.
De a Witcher is gyönyörű...hihetetlen mennyire szépek a fények, a színek, az egész környezet...erdőben fújt a szél, és ahogy a fák hajladoztak, meg a fény átsütött a fák között...baromi jól megcsinálták.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22035) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Köszi! :R

Go Gunners!

(#22036) tibaimp válasza Phoen|x (#22035) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nyomjad a könyveket, majd a játékot! Nagyon megéri és ajánlott, nem csak részemről!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22037) Ovisbig válasza Alpi. (#22027) üzenetére


Ovisbig
tag

"CP2077.... :( :U
Azt dobtam fel, hogy lassan kéne menni felfele az évszámmal a címben, nem ? Legalábbis ha tartani kívánják a sacc-kb."egy emberöltőnyire, a jövőben" sávot..."

A virtuális tömegpszichózis rám is elkezdett hatni és azt veszem észre, hogy már én is várom, de miért is? :F biztos, hogy a Witcher miatt és rengetegen lehetnek még így, de gyanítom csalódnunk kell mert egy belsőnézetes RPG (ami szerintem csak egy shooter) főleg nekünk akik a Witcheren "nevelkedtünk" visszaesés lesz.
Túl nagy lesz Geralt kabátja V-re? :F

[ Szerkesztve ]

(#22038) Micsurin válasza Ovisbig (#22037) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olvass bele a topikjába, nem hiszem, hogy pofára esés lesz ha szereted az rpgt. :N ;)

Edit.: én csak is a túlzott hypetól féltem...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22039) Ovisbig válasza Micsurin (#22038) üzenetére


Ovisbig
tag

Persze, hogy szeretem csak hát a belső nézet... :F de persze én is remélem, hogy jó lesz mert nincs a láthatáron Witcher 4.
Illetve: [link] https://www.youtube.com/watch?v=x0bqmRU5A5c :D

(#22040) CriticalHit válasza Ovisbig (#22039) üzenetére


CriticalHit
őstag

Mikorra várható a felújított verzió?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#22041) tibaimp válasza CriticalHit (#22040) üzenetére


tibaimp
nagyúr

2021. februárt említettek valahol, de szerintem csúszni fog ez is, mint minden.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22042) Alpi. válasza tibaimp (#22041) üzenetére


Alpi.
addikt

Jahh.. 2077 utánra várható csak.
Az meg csúszik most már lassan hagyománnyal...

Közben én meg lassan végig úszkálok a Witcher 1-en. :) Anno nekiálltam a story miatt, de nem igazán ütötte meg a vállalható szintet, bármennyire is próbáltam csökkenteni az elvárásaimat. Aztán most szépen nekiestem modolgatni, így azonnal megugrotta a szintet. :) Witcher 2 lesz a kövi, aztán meg jön a régi dilemma.... Megint nekiálljak a 3-nak ? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22043) mike1334 válasza Alpi. (#22042) üzenetére


mike1334
veterán

Dehogy 2077 után...legkésőbb 2022 sztem...
;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22044) Alpi. válasza mike1334 (#22043) üzenetére


Alpi.
addikt

Remélem 2022-ben már (a) 2077 után leszünk ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22045) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

A Ladies of the Wood walkthrough elkezdtem már ott tartok,hogy a fa szellemnél vagyok. Olvastam,hogy ki lehet valahogy kerülni. Lehetséges így is megkerülni,hogy megtaláljam annát?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#22046) Lenry válasza FoLey-v (#22045) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha megölöd a szellemet, vagy azt mondod neki, hogy segítesz rajta, de aztán mégis megölöd, akkor megtalálod Annát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22047) FoLey-v válasza Lenry (#22046) üzenetére


FoLey-v
addikt

Igen azt tudom,de az egyik sem happy end. Valaki írta hogy el lehet kerülni valahogy,hogy se a falubeli,se anna és báró ne halljon meg. Ha nem lehet akkor az a megoldás,hogy megölöm.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#22048) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Tegnap 3 hét után játszottam picit ismét az NG+ - al és igen érdekes bugra lettem figyelmes a B&W Goodness, Gracious, Great Balls of Granite! quest kapcsán.

Hagytam neki hogy megtartsa a zacsikat és a quest bebugolt azzal az üzenettel, hogy várjak 2 napot és vegyem fel a jutalmat Hughes-nál. Na mármost, eltelt azóta a játékban kb 7 nap, de se map marker, se semmi. Nagy bánatomra, hogy elbukom az első questet a végigjátszás alatt, gondoltam elmegyek a házhoz, ahol azóta is reszeli a fiatal leányzót a vén kujon. Sikerült nagy nehezen visszatalálni, hallottam is a nyögéseket az utcafronton, hogy ezek azóta kamatyolnak, de ugye a bejárati ajtó persze zárva. Leültem meditáltam 3x-4x egymás után, majd egyik ébredésnél végre feloldódott a bug és ott állt mellettem a nő zokogva, a bejárati ajtón pedig fogadott a cetli, hogy megmurdelt a férfiembör -> Küldetés teljesítve

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#22049) Alpi. válasza FoLey-v (#22047) üzenetére


Alpi.
addikt

:K
Uccsó alkalommal sikerült mindenkinek túlélnie ! A legjobb, hogy nem is "tudatosan". Eddig azt hittem, hogy valakinek mennie kell a levesbe mindenképp, de ezek szerint nem. Igazábol nem vagyok benne biztos, melyik résznél, milyen döntésem okozta, de tetszett, mert így kevésbé szívszorító a történet.
Amivel el szöszöltem egy jó ideig az a végjáték. Ott ugye eddig valamelyik hercegnőcske, illetve vagy egyik vagy mindkettő a családi kriptába végezte. Igazából itt is egy kicsit véletlenül, leltem rá a "jó" útra, mert az ominózus masnit nem ehhez köthetően csencseltem el a kislánytól, de mint kiderült, ez az egyik "must have" , hogy ez a "jó végződés" lehetségessé váljon. Eddig, mivel az ominózus masni nem volt meg, csak 2 rossz, illetve rossz és katasztrófálisan rossz közt lehetett mérlegelni.
És, ugye amiért ez a játék akkora etalon, hogy miután ezen a szálon végig mentem, ég és föld lett a véleményem egyes személyekről, teljesen más kontextusba kerül Syanna, olyan részletekről szerzel tudomást, ami egyébként rejtve marad és így Syanna-t gyakorlatilag áthelyezve a "jó oldalra", nem tudunk neki felróni semmit a végén, minden addig "gonosznak" tűnő dolga átkerül egy "végülis valahol érthető" kategóriába. Tényleg óriási alkotás, nem ér a nyomába semmi, amit eddig láttam !
A következő alkalommal szeretnék majd egy-két, eddig nem látott szálat megkeresni. Maradt még mindig. Próbálom ezeket úgy abszolválni, hogy adjon hozzá plusz izgalmat, feladatot a játékhoz. Nem nézem meg pontosan, mi is az út, hanem, bár ugye a végkifejleteket láttam, olvastam, ez ellen nem lehet, mit tenni, ebbe az ember belefut úgyis. Viszont az út egy-egyhez azért korántsem olyan evidens. Nem a megszokott egy döntés, 2 opció, 2 vég, ha "A : balra menj tovább, B : jobbra" szintű dolgok. Ez a Witcher 3, aki tudja, tudja, aki nem, az majd megtudja. :R :B

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22050) FoLey-v válasza Alpi. (#22049) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor Alpi. javaslatára megölöm a fa szellemét,mert mivel nem adott választ,hogy kint miért feküdtek a holtestek. Számomra ilyet benyög,hogy a természet csinálta már nem szimpatikus. Csak volt oka ennek.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.