Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Redneck válasza Szabi® (#25998) üzenetére


Redneck
veterán

1060-on toltam anno, és nagyon tetszett, ezért áradoztam róla haveromnak. Aztán megláttam nála PS4 Pron, és égett a pofám, hogy mi ez a ronda fos?! Sajnos nem néztem utána, és azt hittem, Prón fel van húzva... Hát nem volt. :(

Még várok kicsit, hogy teljesen kijavítsák, és XSX-en is végig nyomom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26002) s7evcsenko válasza Jorus (#26000) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A nem modolt PC verziótól is messze van.
Tökre megörültem mikor láttam, hogy látja a ps5 a régi pc-s mentéseimet, így elkezdtem rajta a NG+t, de pár küldi után kíváncsiságból ránéztem pc-n is, ezután már nem akartam ps5-ön folytatni.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#26003) VTom válasza Jorus (#26000) üzenetére


VTom
veterán

Nyilván nem a szintén upgrade-elt PC változat moddolt változatára gondoltam, hanem a 2018-asra, mikor még PC-n játszottam.
Akkor HD texture pack mod volt, amit implementáltak az új változatba, ill. ST lighting mod, aminél pedig jobb az új változat.
Ezen felül dúsabb a növényzet, és rengeteget dob az RT a látványon ott, ahol bírja a konzol.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26004) Jorus válasza VTom (#26003) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én teljesen jól elvagyok a látvánnyal PS-en egyébként, mert a gyengébb grafikát jól ellensúlyozza, hogy PS-en 65"-on játszom, míg PC-n csak 49"-en.
Ami engem igazából zavar konzolon, az a nagyon döcögős látvány. Elvileg 30 FPS-t nem kellene döcögősnek látni, és mondjuk CP2077-ben is 30 FPS a beállítás, de ott semmi ilyesmit nem tapasztalok konzolon, Witcher meg nagyon darabos vmiért.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26005) daveman007


daveman007
újonc

Sziasztok!
Olyan problémával küzdök, hogy elkezdtem pár modot letöltögetni és használni, majd 2 mod letöltése között észrevettem, hogy már egyik mod sem működik. gondoltam 2 mod kiütötte egymást, ezért letöröltem mindent, de még utána sem működött. Majd maga a játékot és minden hozzátartozót is letöröltem, de sajnos még ez sem segített. Tudnátok segíteni mi lehet a probléma?

(#26006) Alpi. válasza daveman007 (#26005) üzenetére


Alpi.
addikt

"ezért letöröltem mindent, de még utána sem működött" - makes sense :DDD
Csak hülyülök. Melyik modok voltak ? Előtte működtek külön, külön vagy akár együtt ?

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26007) daveman007 válasza Alpi. (#26006) üzenetére


daveman007
újonc

[link] [link] [link] [link] [link]
Az over 9000 és a Real Witcher Eyes modok működtek együtt, mivel azokat azonnal láttam. Amikor a Hairworksot próbálgattam letölteni, akkor vettem észre, hogy se az se pedig a többi mod nem ment már.

(#26008) Alpi. válasza daveman007 (#26007) üzenetére


Alpi.
addikt

Hát, ezeknek nem nagyon van ilyen szinten közül egymáshoz, hogy egyszerre romolhatnának el. Mivel telepítetted ? Kézzel vagy a mod manager-el ? Ott van minden könyvtár, ahol kell ?
Illetve a C:\Users\(*Username*)\Documents\The Witcher 3\ mappába van egy
"mods.settings" file. (azt hiszem ez a neve)
Ebbe van egy modlista. Enabled / Disabled opcióval, illetve a priók.

[modOver9000]
Enabled=1
Priority=170

[modNextGenScriptFixes]
Enabled=1
Priority=280

[mod0BrothersInArms_Optional]
Enabled=1
Priority=290

[modBrothersInArms]
Enabled=1
Priority=300

Nézd meg, nincs-e 0-ra rakva mind. Bent maradnak a listában akkor is ha letörlöd a modokat és ha újra felrakod, akkor az utolsó állapot szerint működnek.
(ha nem frissítesz rá, stb.)

Hírtelen más ötletem nincs.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26009) VTom válasza Jorus (#26004) üzenetére


VTom
veterán

A PS4 verzió nálam is nagyon rossz volt, semelyik másik játékban enm zavart a 30fps, csak ebben.
De a 4.01 patch óta nem zavar ez, igaz, csak Novigradban játszom RT módban, és itt érzésre mintha 30 felett lenne így is az fps.
A pusztában visszakapcsolom a performance mode-ot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26010) daveman007 válasza Alpi. (#26008) üzenetére


daveman007
újonc

Először minden rendben volt hisz működtek, de kb 5 óra elteltével már nem. Kézzel telepítettem és a "mod.settings" file az nekem üres.

(#26011) Szabi®


Szabi®
addikt

A medveiskola "hatékonyabb" cuccoknál bugzik a játék ? Nálam azokat mindig úgy kell összevakarni, mert nem mutatja semmi, de a kincsvadászatos térképeiket sem tudom sehol megvenni. :F

(#26012) Alpi.


Alpi.
addikt

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26013) Alpi.


Alpi.
addikt

Mi ez a punnyadás ? :D
Nézzétek, mit csinál a frame rate-el az [alacsony késleltetéses mód] !
Szépen kisimítja. :D
Kis spoiler veszély + Walter Csabi utálók se nyissák meg, mert Ő hallható. :D
Történt egy érdekes dolog. [Találtam valami szokatlant Kaer Morhen-be] :D :D
Hogy került oda, arról fogalmam sincs ?! Épp végeztem az Uma-tlanító résszel és akkor vettem észre, hogy bejött egy migráns. :DDD :DDD Előtte nem volt ott és esküszöm, nem én spawn-oltattam oda. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26014) tibaimp válasza Alpi. (#26013) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Érdekes. És mi szól alatta, valami Speedzone rész? W3 közben yb-ot is nézel? :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26015) Alpi. válasza tibaimp (#26014) üzenetére


Alpi.
addikt

[Laptiming] Bele, belenéztem, de leginkább hallgattam csak. Pár modot próbálgattam, nem igazi, belemerülős játék volt. Az meg olyan, hogy pár perc a játékban, aztán kilép, másolgat, szerkeszt, Script merger-t szöktet, indít, töltőkép, stb.
Közben lehet nézelődni. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26016) tibaimp válasza Alpi. (#26015) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A fenti képek, már a mod eredményei? Hatásos. :C

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26017) Alpi. válasza tibaimp (#26016) üzenetére


Alpi.
addikt

Volt mod mindig is. Több, kevesebb. :) A látvány viszont nem ezeknek köszönhető. Így néz ki alapból a játék. :) Nextgenhez nem is igen van olyan mod, ami a látványon említésre méltóan javítana.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26018) Alpi.


Alpi.
addikt

Nem tudom, mennyire megy át, de figyeljétek, milyen simán [fordul a kép] ?! :D
#leastutterrel :D :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26019) CJ4567 válasza Alpi. (#26018) üzenetére


CJ4567
veterán

Szegény Lea miért stutterel? ;]

No Sana No Life

(#26020) Biga123 válasza Alpi. (#26018) üzenetére


Biga123
addikt

#leastutterrel ez valami mod? mert nálad eddig sokkal darabosabban fordult.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#26021) Alpi. válasza Biga123 (#26020) üzenetére


Alpi.
addikt

Csak be tag-eltem, hogy "le a sutter-rel" :D
Jaja, jobb lett az érzet sokkal. Bár engem annyira eddig sem zavart. Mármint annyira, hogy amiatt ne játszanék. :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#26022) Biga123 válasza Alpi. (#26021) üzenetére


Biga123
addikt

De mi miatt lett jobb , alacsony késleltetés?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#26023) Szabi®


Szabi®
addikt

Nah megint végigértem a sima játékkal, most jön Blood and Wine, amit nagyon szeretek. Most az alapjátékot úgy játszottam, hogy kimondottan csak azokat a küldetéseket csináltam, amik mindig is tetszettek, és jobb hangulatúak voltak. Így nem olyan egysíkú a játék. Teljesen más hangulata is volt így, mert sokkal gyorsabban jöttek az események, és nem olyan vontatott. Meg mellőztem az olyan küldetéseket is, ahol a készítők értelmetlenül csak egy választást hagytak, de a párbeszédekben "hamisan" belerakták mintha lenne döntésünk. Az egyik ilyen amit kimondottan nem szerettem az a Zoltan féle kártyalapok küldetés, ahol Geralt felajánlja hogy megvásárolja a lapokat és jön a " - nem lehet" a másikak, a Ciri féle másfajúak küldetés ahol lovakat kell lopni és szintén nem lehet pénzért megvenni, a harmadik Dandelion pénzszerzése ahol szintén nem lehet pénzt adni neki, ezeket mind mellőztem, mert teljesen logikátlanok, hisz miért is ne lehetne itt más ráhatásunk, mikor a szöveg is megvan hozzá írva ? ? :N Nah mindegy is, de sok ilyen elkerülése teljesen más apektusú élményt ad a játéknak.

(#26024) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!
Én annó a megjelenés évétől kezdve (2015-től) 4x játszottam végig a Witcher 3-at, szerintem mai napig minden idők legjobb videójátéka. (szégyenletes, hogy azt törtön játszottam anno)

Zsáneren belül jelenleg a Valhallát tolom de nagyon gondolkozom mellette a next gen Witcher 3 beszerzésén is, ez a next gen patch érdekel, ahogy nézegettem a képeiteket rendkívül sokat dob látványban. Így végre megvenném.
Megéri-e vajon ötödjére is nekifutni, szerintetek ad annyit pluszban? Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#26025) dannyl válasza PeAdam (#26024) üzenetére


dannyl
addikt

Ötödjére már csak úgy állnék neki, hogy tőlem idegen stílusban nyomom végig, meg jó pár modot beleraknék, ami extrát nyújt. Az se baj, ha "csalás". Pl. összes skill aktív és társai. Legalább is engem már egy sima végigjátszás nem kötne le. Max. majd pár év múlva.

Valhalla nekem nem tetszett. 1,5 óra játékidő után refund lett. Most a Horizon-t tolom, az egész jó. Kicsit sok a mellékzönge, de a sztori meg a harc elviszi a hátán vígan.

[ Szerkesztve ]

(#26026) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Létezik valami trükk Skelligén a kérdőjelek közötti utazásra a tengeren? Rohadt unalmas egyiktől a másikhoz eljutni....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26027) CriticalHit válasza philoxenia (#26026) üzenetére


CriticalHit
őstag

Felesleges kínlódás, amiről még a fejlesztők is beismerték, hogy erősen áttestek a ló túloldalára. Semmit nem veszítesz, ha kihagyod azt a rengeteg csempész rejtekhelyet. Az ezernyi szirén ellen inkább beugrottam tengerbe, mert víz alatt sokkal gyorsabban végeztem velük és a csónakot sem tudták megrongálni. Messze a játék legrosszabb része.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#26028) tibaimp válasza philoxenia (#26026) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek CriticalHit kollégával! Én is csak az 1. végigjátszásakor pucoltam ki, de nagyon unalmas volt, ráadásul volt, hogy túlsúlyos lettem a loot-tól, akkor ment a séta...
Az NG+-ban hagytam is a fenébe.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26029) dannyl válasza tibaimp (#26028) üzenetére


dannyl
addikt

Így van. Ha maxolni akar az ember, akkor javasolt egy "túlsúly elleni" modot felrakni arra az időre.

(#26030) Redneck


Redneck
veterán

Egyszer én is lenyomtam, mindenféle mod nélkül, de nem csinálnám újra. Ha végre elkezdem a nextgen verziót, fixen kihagyom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26031) philoxenia válasza dannyl (#26029) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az eddigi négy végigjátszásnál én is kihagytam, viszont rengeteg pénzt hoz. A túlsúly olyannyira nagy, hogy most olyan 230 körül van amit vihetek, már kimaxoltam, de semmi, pár helyen megtelek. A barátom először játszva, viszont 100k + arannyal fejezte be az "alapszakaszt" és úgy nyilván sokkal jobb az NG+-t kezdeni. Lejátszási sorrendben most először Tüsszentbe mentem, Moreaut felderítve a mutációkkal sokkal könnyebb volt a H&S-t végigvinni.No meg a Nagymesteri felszerelésekkel ötvenes szinten.Viszont a megelevenedő szobrokat most először belekezdés után (alacsony volt a szintem) félbehagytam és nem engedett vissza, sikertelen lett. :(

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26032) VTom


VTom
veterán

Ide is bedobok pár drónfelvételt, remélem nem baj. :)
PS5 - RT mód. A 4.01 patch óta nem érzek dropokat (kivéve a mentéseknél) és egyszerűen hihetetlen, ahogy kinéz a játék. Anno mondtam, hogy ha felhozzák az egykori PC modded szintre, és kap RT-t, én már boldog leszek. Úgyhogy most living the dream, részemről :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26033) tibaimp válasza VTom (#26032) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jó képek :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26034) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Ha a játékban meglett a Gwent versenyes quest de Steamen nem kaptuk meg az achit akkor mit rontottunk el?
Esetleg van arra mód, hogy a Steam lefrissítse az achikat?
Köszi

(#26035) Szabi®


Szabi®
addikt

Nekem ez a gwent egy nagyon logikátlan valaminek tűnik, nem nagyon értettem soha hogy mi-miért történik, hagytam is a francba az összes meccset. ;]

(#26036) philoxenia válasza Szabi® (#26035) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig ha rájössz az ízére tök jó játék. Simán lehetne valós partnerrel és valós paklival játszani. Gyakran csak a játék kedvéért is le-lenyomok egy parrtit. Egyedül a Skellige pakli furcsa nekem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26037) Szabi® válasza philoxenia (#26036) üzenetére


Szabi®
addikt

Próbálkoztam én számtalanszor, de néha nem egészen úgy működik, ahogy azt a cdpr logikája diktálta volna. érthetetlen helyztek alakultak sokszor ki a játékba, függetlenül attól, hogy mit dobtam. És az sem igazán érhető, hogy nekem miért kell kidobálni a pakli össze lapját, mig az ellen kirak 3 kártyát, és csak passzolgat, és még valamikor így is ő nyer, elég húzós lapok ellen.

(#26038) philoxenia válasza Szabi® (#26037) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Figyelni kell az ellenfél paklijára, például a Szörnyek ellen kell a fagy, Nilfgard ellen kémek, álca stb. Ha az elején összeszedsz egy jó Északi Királyságok paklit és meglesznek a hőseid is, akkor szinte mindig nyerhetsz, azonban a szerencsének is van szerepe, hiszen kártya, nem sakk. Ha rossz a kézben lévő összeállítás, remélni kell, hogy a következő játékban jobb lesz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26039) Amartus válasza philoxenia (#26031) üzenetére


Amartus
senior tag

Megelevenedő szobrok? Melyik is az?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#26040) VTom válasza philoxenia (#26038) üzenetére


VTom
veterán

Harmadszorra játszom végig, de az első alkalommal kipróbált 2 parti óta sem jött meg a kedvem hozzá :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26041) dannyl


dannyl
addikt

Lassan 3 éve [írtam a gwentről], mindig feljön újra a téma. Én még mindig csak azt tudom mondani, hogy önálló játékként is órákig ülnék előtte, pláne ha lehetne multiban nyomni. Tudom, van külön gwent játék, de az nem ilyen, hanem egy fos.

(#26042) Jorus válasza philoxenia (#26036) üzenetére


Jorus
nagyúr

Annyi a stratégia, hogy a harmadik körre érdemes gyúrni, amikor kijönnek a temetőből. 😊

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26043) philoxenia válasza Jorus (#26042) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alacsony volt a szintem és azt hittem, később majd visszamehetek. Ugye csak belebotlasz a vérző emberbe, legalábbis nekem mindig az szokott lenni, ez a küldi úgy emlékszem nincs a hirdetőtáblán.
Eddig mindig megcsináltam, de az upgrade sok mindent megváltoztatott, most más skilleket használok, mert amik eddig 5. szintig mentek, azok csak háromig fejleszthetők most. Más a gyógyulás is, az evés alig gyógyít, a Quen is sokkal gyengébb.
Ja, most nézem, hogy a gwintre írtad... A temető bezavart.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26044) philoxenia válasza Amartus (#26039) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tüsszentország déli részén mész az úton és találsz egy embert aki egy vérző másikat fog, aki már halott. A régi tündekirályok műsorát kell előadni aztán.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26045) Jorus válasza philoxenia (#26043) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet félreérthető volt, a skelligei pakli használatával kapcsolatos stratégiára gondoltam. 😊

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26046) philoxenia válasza Jorus (#26045) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mikor visszanéztem, hogy mire válaszolok rájöttem. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26047) CriticalHit válasza Amartus (#26039) üzenetére


CriticalHit
őstag

Blood @ Wine-Extreme Cosplay. Az egyik legtrükösebb küzdelem.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#26048) VTom válasza dannyl (#26041) üzenetére


VTom
veterán

Valahol olvastam, hogy a Witcher 3-ban az AI azért elég könnyűre van állítva, mert ez csak egy mini-game, míg az önálló játékban nem. Aztán lehet, hogy nem így van, az önálló játékot nem próbáltam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26049) philoxenia válasza VTom (#26048) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem az AI a lényeg, hanem a pakli keverése, ami nyilván véletlenszerű, ha később kártyázol. Először kaphatsz jobb lapokat, de volt úgy, hogy sokadszorra játszva a taggal full trash kezem volt, mintha direkt a legrosszabb lapokat kaptam volna a paklimból.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26050) Alpi. válasza VTom (#26032) üzenetére


Alpi.
addikt

Gyönyörű ! Nem semmi ugrás a régi, konzolos verzióhoz képest ! :C
A Pc-s verziónak is hihetetlenül jól áll a RT, Legalábbis nekem nagyon bejön. :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.