Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Sianis válasza Lenry (#13500) üzenetére


Sianis
addikt

Spoiler alert! :)

(#13502) Lenry válasza Sianis (#13501) üzenetére


Lenry
Topikgazda

úgy voltam vele, hogy már a kolléga elspoilerezte, akkor én már nagy kárt nem okozok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13503) Yodamest válasza Lenry (#13500) üzenetére


Yodamest
addikt

jah ok, néha sok a duma és muszáj pörgetni kicsit a dolgokat. :) De erre mondják, hogy a lényeg átjött :B

Spoilerrel én úgy vok, hogy aki annyira nem akar semmit tudni előre a játékról az úgysem fogja itt a fórumot olvasgatni. Sztem itt pont az a lényeg, hogy konkrét dolgokat, élményeket megtudjunk beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#13504) Sianis válasza Lenry (#13502) üzenetére


Sianis
addikt

+ @Yodamest: No offense amúgy. Csak nem tudtam mit írni, gondoltam kötekedek kicsit. ;)

(#13505) zsotesz81 válasza Yodamest (#13503) üzenetére


zsotesz81
senior tag

azért inkább használd, én szoktam olvasni a topicot de most kicsit pihentetem a játékot, nem értem még a végére, mondjuk ezen a küldetésen már túlvagyok

(#13506) Yodamest


Yodamest
addikt

Gondolom sokat optimalizáltak a játékon mióta megjelent, mert sok olyat olvastam, hogy ilyen 30-40fps-el futott. Elvileg a haj hatás fogja nagyon meg ezért én alapból azt kilőttem (sztem semmi baj a hajakkal enélkül se), de minden más maxon van 2560x1440 felbontásban és 144hz-en pörög a gém, soha nem esik ez alá. Azért meglepődtem, hogy milyen jól megy. Erős gépem van, de erre nem számítottam, szal ezért is piros pont a fejlesztőknek. (összehasonlításképp pl. a GTAV ugyanezen a felbontáson, maxon, kb 75-85fps-el megy)

(#13507) Methionyl


Methionyl
senior tag

Sziasztok

Lassan végig viszem a játékok (megint :D)
De most tovább akarom vinni a hearts of stone illetve a Blood & Wine -al

Jól látom, hogy először HoS majd B&W legyen a sorrend? vagy amúgy mindegy?

Illetve a New Game + nak mi értelme van?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13508) Yodamest válasza Methionyl (#13507) üzenetére


Yodamest
addikt

ng+-ban megmarad minden fejlesztésed, tárgyad, viszont erősebbek az ellenfelek. Akkor jó sztem, ha tudod hogy úgyis végigakarod még vinni a játékot és nem akarsz 0-ról kezdeni mindent vagy teljesen kiakarod maxolni a karaktert.

(#13509) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Adott a következő mellék küldetés : Borháborúk: Coronata / Wine Wars:Coronata
Végeztem az 5 elhárítandó problémával viszont találtam egy levelet ami arról árulkodik hogy az egyik fél szabotálja a másikat szándékosan , ez alapján én úgy döntöttem hogy aki a szabotálást okozza ő fogja elveszíteni Beelgardot viszont itt bele is ütköztem egy problémába ami miatt írok. Jelenleg azt mondja a küldetés hogy nyomozzak tovább a " tettes " ( aki szabotál ) után vagy hagyjam hogy Liam szerezze meg Beelgardot. A levélben szó esik egy hídról ahol elvileg jártak a tettesek , végigjártam 3kisebb és 1 nagyobb hidat viszont sehol semmilyen nyomot nem találtam. kép .
Valamit nem vettem észre ami nyomra vezethetne ? Haladjak tovább a többi küldetéssel aztán majd csak rábukkanok ? Szeretném már végre befejezni ;]

[ Szerkesztve ]

(#13510) BüszkeeSAAAS válasza Rick3D (#13509) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Én alapból úgy csináltam, hogy mind a 2 leendő tulajdonoshoz elszegődtem, egyiknek is másiknak is megoldottam a problémáit, de ezt nem jeleztem feléjük és tovább nyomoztam úgy jutottam el az igazsághoz és a feladat legkerekebb (és egyben pozitívabb) lezárásához.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13511) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13510) üzenetére


Rick3D
senior tag

Rendben köszi :)

(#13512) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hmm..tény, hogy régen játszottam ki de valahogy nem így emlékszem erre

Szóval..Kill Radovid, nem tudom miért rémlik az, hogy hajón vagy a kikötőbe öltem/öltük meg, aztán jó napot.
Ehelyett, most Eilhart ölte meg aztán dönteni kellet, hogy dijkstra vagy roche haljon meg.
Csak ez az egy "ending" van és én voltam ideiglenesen betépve, vagy volt/lenne más módszer is? :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13513) Lenry válasza Methionyl (#13512) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a hajón megölés az a Witcher 2 intrója. Radovid halála csak egyféleképp történik meg

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13514) jossua


jossua
tag

Sziasztok! Kiktől tudok jó kártyákat szerezni a legtöbb ilyen küldit megcsináltam akiktől el kellett nyerni lapot de versenyre még nem engedtek :)

Alias : Magyarbetyar

(#13515) Rick3D válasza jossua (#13514) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ha jól emlékszem a fogadósoknál lehet kapni kártyákat, kocsmárosok azt hiszem.

(#13516) Jorus


Jorus
nagyúr

Mekkora poén már a B&W-ben a bankos bürokratás sztori! :)

Szerintetek lesz mégy ilyen mélységű és részletességű és hangulatú játék? Kicsit aggódom, csak azért kérdem... :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13517) k-adi válasza Jorus (#13516) üzenetére


k-adi
nagyúr

lesz

(#13518) Janoo_07 válasza Jorus (#13516) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Reménykedjünk hogy a Cyberpunk 2077 c. játékot is ennyire kidolgozzák a CDPR-nél. Tekintve hogy mikor belekezdtek és még mennyi idő mire kiadják, van rá esély. Csak ne veszítsék el a fejlesztők a szenvedélyességüket amit beletettek a Witcher szériába.

(#13519) genndy válasza Jorus (#13516) üzenetére


genndy
addikt

Nem kell aggódni, lesz, Cyberpunk 2077 lesz a címe :DD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13520) Methionyl


Methionyl
senior tag

Van olyan vége is Triss és Yen-el, hogy végül egyik se lesz meg?..Gondolom ha meg volt az a scene, hogy kikötöznek és otthagynak akkor már vége náluk. Van rá mód, hogy később HoS vagy B&W-ben megváltoztassam?

Lenry: köszönöm amúgy, akkor csak én emlékeztem rosszul. :K

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13521) perge666 válasza Methionyl (#13520) üzenetére


perge666
veterán

Te már magányos farkasként fogod leélni az életed benne.
A kiegekben már a lányoknak nem sok szerep jut.
Én Trissel jöttem össze, a B&W-ben az elején kaptam tőle egy levelet, és csak a legvégén jött el a bírtokra addig nem is láttam, meg nem is sok mindent lehetett vele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#13522) mcload21


mcload21
tag

Sziasztok. Pár napja vettem a Game of the year edition-t. Az újabb játékok futtatásával még magasabb grafikai beállítások mellet sem volt gondom- Dark Souls, Tomb Raider stb. Konfig: lap-Asus 170M Plus, 16 giga ram, RX460 4gb vga, G4500cpu (2mag 3,5 ghz).
Ennél viszont valamiért mindíg valamilyen akadás van - ahogy megfigyeltem nincs köze a grafikai beállításokhoz;közepes és magas beállításoknál sincs gond, nem akadozik, nem csökken le nagyon az fps., hanem pár másodpercre megakad a játék, van amikor nagyon sűrűn, és akkor már játszhatatlan. Minimum graf. beállításoknál is.
Vannak akik gyengépp cpu-val is tolják és nincs ilyen probléma. :(

(#13523) edari válasza mcload21 (#13522) üzenetére


edari
őstag

Kevés neki a 2 mag.

(#13524) Methionyl válasza perge666 (#13521) üzenetére


Methionyl
senior tag

Akkor tehát úgy mond nincs nagy különbség, hogy kivel jövök össze vagy egyáltalán senkivel, úgy értem,
hogy mikor vége a játéknak (és csak kalandozni lehet), úgy is "eltűnnek" hiába jöttem volna össze Trissel. Jól gondolom?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13525) Methionyl válasza Methionyl (#13524) üzenetére


Methionyl
senior tag

Közben végülis megtaláltam amire kíváncsi voltam, hogy mi lesz a B&W végén ha volt romantika:

Romance Triss - Triss shows up.

Romance Yen - Yen shows up.

Romance none - Ciri shows up as a "Witcher/Empress" depending on your choice.

Romance none & Ciri dies - Dandelion shows up.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13526) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13510) üzenetére


Rick3D
senior tag

Közben rájöttem mi volt a probléma , a sok mellék küldetés között nem tűnt fel hogy több részre van osztva ugyan ezen a néven a küldetés. Ezért is volt furcsa hogy hol a többi lehetőség ha van más opció is ... Látszik hogy egy éve játszottam utoljára :DDD

(#13527) jossua válasza Rick3D (#13515) üzenetére


jossua
tag

de azoktól jó lapokat nem lehet kapni csak ilyen átlagos kártyákat nem?

Alias : Magyarbetyar

(#13528) BüszkeeSAAAS válasza Rick3D (#13526) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Jah igen így már nekem is beugrott ,hogy írtad ,de a lényeg ,hogy sikerült! :C

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13529) Rick3D válasza jossua (#13527) üzenetére


Rick3D
senior tag

Emlékeim szerint valóban extra durva lapokat nem viszont átlagosakat igen amik az elején nekem jól jöttek minden fajta paklira kidolgozzak egy taktikát. Egyébként vannak olyan lapok is amelyeket használtam a végletekig amelyik paklival mindenkit lazán elvertem és a nagy részét átlagos kártyák tették ki ;] Kíváncsi leszek rá ... hamarosan elmegyek újra gwentezni hogy még mindig működik-e vagy emlékszem-e rá ennyi idő távlatából.

(#13528) BüszkeeSAAAS Örültem a végére tudtam járni , többek között annak is hogy sikerült kibékülniük és közös munkába tudnak kezdeni.
Tavaly előrerendeltem a B&W dlc-t és pont úgy jött ki a lépés hogy majdnem pont 1évre rá tudok leülni és befejezni ;] Azt sajnálom hogy baromi sok minden kiesett ez idő alatt és azért szeretem ha értem a vissza utalásokat. Legrosszabb esetben NG+ megoldja :D :D

[ Szerkesztve ]

(#13530) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13528) üzenetére


Rick3D
senior tag

Van egy achievement amihez az összes gwent lapot meg kell szerezni , többek között ezért jártam végig a létező összes kocsmát és árust a játékban , nem kevés idő volt főleg Skellige :)

(#13531) Šolaire válasza mcload21 (#13522) üzenetére


Šolaire
veterán

Kicsit olvass vissza. Már kitárgyaltuk. Proci kevés.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13532) #45378816


#45378816
törölt tag

Sziasztok.
Erdeklodnek, hogy ha megcsinaltam egy kuldeteset, akkor semmi tovabbi teendom nincs mar?
Sarga felkialto jeles teljesitett kuldeseim vannak. Vagy ez ilyen? Mi az a sarga felkialto jel?
Minden pipa zold.

(#13533) S1M0N válasza #45378816 (#13532) üzenetére


S1M0N
senior tag

Van/lesz piros, sőt, kék felkiáltójel is, ezek csak a küldetés típusát jelölik. Például a kincses feladatoknál megint más jelölés van, szóval ezekkel ne foglalkozz.

[ Szerkesztve ]

(#13534) #45378816 válasza S1M0N (#13533) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ertem koszi. :R

Azt hittem le kell adnom valahol ezeket a teljesitett sarga felkialto jeles kuldiket. :B

(#13535) S1M0N válasza #45378816 (#13534) üzenetére


S1M0N
senior tag

A játék legutolsó változatánál a címereknél (helyszíntől/kiegészítőtől függően) vannak a jelölések a küldetésnaplóban, azokkal ilyen szempontból ne foglalkozz. Ha mindenhol zöld pipa, vagy piros X van, az a lényeg.

(#13536) Jorus


Jorus
nagyúr

Hát vége. Második végigjátszás, 194 óra 43 perc, 53. szint (nem NG+). Benéztem minden bokor mögé, megoldottam mindent, megöltem mindenkit, elloptam, amit lehetett. :( Hát vége.

Ajánljatok vmit helyette :) Darks Souls-t megnéztem, nem igazán jött be, plusz engem inkább a hangulat érdekel, nem a játék nehézsége.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13537) Šolaire válasza Jorus (#13536) üzenetére


Šolaire
veterán

Souls sorozat nagyon ott van a szeren. Első rész tényleg rétegjáték de a legjobb. A 2. is ütős főleg a dlc-k a 3. Résszel pedig csúcsra járatták a szériát. A Witcher sorozat mellett csak ez a széria van most amivel tudok játszani. Úgy vagyok vele mint sok kolléga hogy egy Witcher 3 után nem igazán tudok mivel játszani. Max egy Skyrim.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13538) genndy válasza Jorus (#13536) üzenetére


genndy
addikt

Ne mondd, hogy a Skyrimhez kijött összes overhault már végigvitted? :F
Path to Elyswehr, Falskaar, Enderal... biztos van még.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13539) Zolás válasza Jorus (#13536) üzenetére


Zolás
addikt

Ajánlom a Dying Light játékot, nincs benne ennyi mélység és tartalom, de nagyon jó játék.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13540) sexmonky válasza Jorus (#13536) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Ajánlom a Metal Gear Solid V - The Phantom Pain-t
Kicsit más stílus de nagyjából annyi órát pakoltam bele mint a Wild Hunt-ba.

(#13541) Rick3D


Rick3D
senior tag

Technikai problémáim adódtak a játékkal .... Fel szerettem volna telepíteni egy camera/hud módot amivel tudok szép képeket készíteni. Nexusmodot használtam ugyancsak ahogy régen , soha semmi problémám nem volt vele, Fallout 4, Skyrim is használtam. A mód javasolta hogy ezt is rakjam fel. Miután feltelepítettem nem tudom betölteni a mentett állásomat ugyanis kéri a dlc-ket. Itt megjegyezném hogy az összes megvan kivétel nélkül. Próbáltam manuálisan törölni az instrukciók alapján , kitörölni a mappáit és utána steam verification de semmi nem segít. Ezen kívül először a camera módot töröltem.Nem szívesen telepíteném újra ... valakinek ötlete ?

[ Szerkesztve ]

(#13542) BüszkeeSAAAS válasza Rick3D (#13541) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Mintha úgy rémlene ,hogy olvastam itt a fórumon ,hogy nem ajánlott valamiért a nexus-t használni modoláshoz inkább "manuálisan" érdemes csinálni. Azt hiszem még valamikor év elején olvastam róla olvass vissza 1-2 emberke úgy tűnt otthon van ebben a mod-olás témában a witcher 3-la kapcsolatban.

Más:

Miután végigtoltam a játékot a 2 kiegészítővel, valamiért visszautaztam Velen-be (kicsit nosztalgikus érzés volt visszaemlékezve mennyit bénáztam ott) szóval megálltam egy kovácsnál ( amelyik annál a hatalmas tölgy fánál van ) és kissé csalódottan tapasztaltam ,hogy a "piszkavas" amit árul 71-el többet sebez a farkas iskola nagymesteri szintű acélkardjánál.... :DD :D :DDD :(((

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13543) #45378816 válasza S1M0N (#13535) üzenetére


#45378816
törölt tag

Rendben, nagyon bejön a játék (jelenleg ps4 pro-n játszom) és egyáltalán nem könnyű letenni.
Gyakorlatilag, csak akkor kezdek neki, ha van legalább 2-3óra szabad időm. :D

(#13544) Rossi


Rossi
addikt

Zolás: Azért a Dying Light is simán kiemelkedik az utóbbi évek felhozatalából, a maga nemében igenis mély és kidolgozott játék.

A kiegészítővel együtt van kb. 80 óra játékidő, és hasonlóan a Witcher 3-hoz, itt is van bőven tartalom a DLC-ben (elég a feljeszthető zombikiller buggy-ra gondolni).

Szanaszét moddolható fegyverek, halomra mészárolható zombik... Néha csak annyira indítottam el, hogy egy fél órát szeleteljem a zombikat cél nélkül... :))

sexmonky: Amint befejeztem a Mass Effect Andromeda-t, jöhet a Gorund Zeroes és a Phantom Pain. A tesztek ódákat zengenek róla... (Eddig sajnos kimaradtak az MGS játékok.)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13545) Zolás válasza Rossi (#13544) üzenetére


Zolás
addikt

A mélységet a párbeszédekre értettem, nincs senkivel komolyabb npc kapcsolat, stb. Én is játszom vele, bár a kieg pont a buggy miatt nem tetszik. Hiányzik a parkour.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13546) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13542) üzenetére


Rick3D
senior tag

Vissza olvastam a javaslatodra de attól eltekintve hogy 1-2 embernél nem működött az ami több mint száz ezernél igen többek között nálam is anno , ez van ;] Összességében teljesen m1 ugyanis most sem magával a nexusal volt probléma hanem a mód verziójával annak ellenére hogy a modder a faqban arra a kérdésre hogy : Kell nekem ez a patch ?Igen kell a játék összes verziójához. Választ adta ... mint látszik ez már gyakorlatban jelenleg nem állta meg a helyét. Ezt a módot nem is lehetett nexus m. -el telepíteni hanem manuálisan :) Fontos lett volna hogy újra telepítés nélkül megtudjam oldani de már letettem róla , majd következő hónapban.
Ettől a bakitól eltekintve ami gyakorlatilag a készítő hibája és nem pedig az oldal/kliensé én ajánlom bárkinek a Nexus-t aki moddolni szeretne egyszerűen.

(#13547) batai15


batai15
félisten

Sziasztok !egy trailerben láttam hogy ki lehet nyírni a 3 boszorkányt, hogy lehetséges ez ?

(#13548) k-adi válasza batai15 (#13547) üzenetére


k-adi
nagyúr

Úgy kell alakítani azt a main questet

(#13549) batai15 válasza k-adi (#13548) üzenetére


batai15
félisten

próbáltam, de nem sikerült őket kinyírni, pedig szerintem be szólogattam nekik .
Ja leesett még ez később lesz :R

[ Szerkesztve ]

(#13550) sexmonky válasza Rossi (#13544) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Vigyázz, mert a Witcher-hez hasonló függőséget okoz...
(megjegyzem én sem játszottam semelyik korábbi MGS résszel. Menet közben kapott el a hév hogy elolvassam a történelmét)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.