Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Lenry válasza elektrotank (#13398) üzenetére


Lenry
Topikgazda

olvastam már tőle pár nyilatkozatot. zseniális író, de mint ember, egyáltalán nem szimpatikus

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13402) Jorus válasza elektrotank (#13398) üzenetére


Jorus
nagyúr

A játékokat megismerve jutottam el én is a könyvekhez, nagyon jó kis világot alkotott, de, mint író számomra nem volt felejthetetlen. Persze nem eredetiben olvastam, lehet, hogy a fordítás vett el valamit az élvezeti értékéből, illetve az is lehet, hogy túl sok Eriksont olvasok, aki a kortárs fantasy egyik legismertebb írója, és hát nagységrendekkel jobban ír.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13403) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Van egy mellékküldetés amit nem tudok megcsinálni, mert a végén nem tudok interakcióba lépni a kováccsal akinek oda kéne adni a levelet. Van erre valami megoldás esetleg?

(#13404) unreg1 válasza Rexcor (#13403) üzenetére


unreg1
tag

Az időt kell állítani, most nem emlékszem, hogy mikorra, (talán reggel után?), próbáld végig óránként.

Amúgy nem annak a kovácsnak kell a levél, aki most a képen van, hanem a tönknél megjelenik egy új.

[ Szerkesztve ]

(#13405) BOBAKILL válasza Jorus (#13402) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igaz. Bárcsak már fordítanák Erikson regényeit. Nagyon szeretem a vaják történeteket, de Erikson korunk legzseniálisabb fantasy írója.
Megveszem majd az összes vaják regényt, nagyon kíváncsi vagyok a játékhoz képest hogy folytatja.

(#13406) Jorus válasza BOBAKILL (#13405) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dust of Dreams és The Crippled God fordításáról azóta sincs semmi új hír? :( Lassan kivégzem a Malazai Bukottak nyolc kötetét...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13407) BOBAKILL válasza Jorus (#13406) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Semmi hírt nem tudok sajnos...nagyon nehéz sztem fordítani, eddig egy csaj csinálta asszem. Lassan harmadjára olvasom végig a könyveket várva a következő részre.

(#13408) genndy válasza BOBAKILL (#13405) üzenetére


genndy
addikt

Folytatatja? Sehogy. Mindegyik könyv a játékok előtt játszódik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13409) Rexcor válasza unreg1 (#13404) üzenetére


Rexcor
őstag

Igen az idővel volt a baj, reggel 7-kor megjelent akinek oda kell adni, köszönöm a segítséget.

(#13410) GypsFulvus2 válasza Jorus (#13402) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem fair Eriksonhoz hasonlítani. Erikson mindenki másnál nagyságrendekkel jobban ír... :)
Én úgy tudom, a magyar kiadó dobta a sorozatot, de a jogokat megtartotta. Nem lesz magyar kiadás belátható időn belül. :((

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13411) unreg1 válasza S1M0N (#13400) üzenetére


unreg1
tag

Ha érdekel, akkor Sapkowski díszvendég lesz a 24. Könyvfesztiválon a Millenáris parkban, most hétvégén.

Ápr. 22.
16:00 - Vaják Fecske-torony bemutató
17:00 - Dedikálás

[ Szerkesztve ]

(#13412) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,

Most játszottam ki a 2. részt és szeretném áttenni a mentést a 3. részbe (mind a kettő eredeti GOG), persze van vagy 100 save-em, melyiket válasszam, vannak manual, auto, és quicksave-ek. De ami a fura hogy kb 23:40kor fejeztem be és a legfrissebb is amit kiválaszthatok az 21:34-es. A 2. rész végén megöltem Lethót és nem is szeretném viszont látni a 3. részben. Járt már valaki hasonló cipőben?

(#13413) Šolaire válasza D013 (#13412) üzenetére


Šolaire
veterán

Pedig Letho itt fog neked segíteni ha életben hagyod a 2. rész végén.
Én mindig manual save-t vittem át. Igaz én steamen tolom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13414) Jorus válasza GypsFulvus2 (#13410) üzenetére


Jorus
nagyúr

A te hibád, cimbora, te ajánlottad a munkásságát. :R ;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13415) Šolaire


Šolaire
veterán

Most találtam. Nagyon tetszik ez a változat.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13416) Ferdzsoo válasza Šolaire (#13415) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A hideg kiráz, hihetetlen jó.
Megyek is Witcherezni, áá. Kész...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13417) perge666 válasza Šolaire (#13415) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is tetszik, szép. :C

(#13418) Šolaire


Šolaire
veterán

Ingyenes a Witcher első része.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13419) D013 válasza Šolaire (#13418) üzenetére


D013
aktív tag

Ezzel megvan mindhárom rész. W1:EE, W2:EE,W3: GOTY

(#13420) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, a 6. kötet kiolvasva, hétfőn kezdtem el, nekem nagyon tetszett ez is, bár az összessel így vagyok.
Várom a hetediket.

(#13421) Lenry válasza S1M0N (#13420) üzenetére


Lenry
Topikgazda

gyorsan lehet vele haladni, én is tegnapelőtt kaptam meg, és valószínűleg ma este végzek is vele. jó könyv.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13422) Jorus


Jorus
nagyúr

Ha B&W-ben azt a befejezést választottam, hogy a csajok kibékülnek, akkor meg lehet találni vhol mindenek végén Syannat?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13423) Lenry válasza Jorus (#13422) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én is azt a befejezést választottam, és úgy rémlik, hogy ezután nem botlottam már bele sehol

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13424) S1M0N válasza Lenry (#13421) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hát igen, pedig kb. 130 oldallal vastagabb, mint az előzőek.
Most megint lehet várni 1 évet, mire jön a 7. kötet... :(((

(#13425) LLKobe válasza D013 (#13419) üzenetére


LLKobe
veterán

+1

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13426) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Sziasztok!

Egy hónap kihagyás után kezdtem megint játszani és a B&W kiegészítőben van egy olyan küldetés aminek az a címe: Míg a halál el nem választ. Már elfelejtettem ,hogy miről szól ez a küldetés csak annyi van megadva a feladathoz,hogy: Várj alkonyatig (és ez már ki is van pipálva), de nincs megadva semmi más és a térképen sincs megjelölve helyszín. Emlékszik még valaki melyik küldetés volt ez, vagy mit kéne most ahhoz csinálnom ,hogy lezárjam? :F

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13427) Jorus válasza BüszkeeSAAAS (#13426) üzenetére


Jorus
nagyúr

A temető belső részébe kell menned alkonyat után.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13428) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm választ meg is lett! :R

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13429) Ted_Beneky válasza S1M0N (#13424) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mi a címe?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13430) genndy válasza Ted_Beneky (#13429) üzenetére


genndy
addikt

Fecske-torony.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13431) Ted_Beneky válasza genndy (#13430) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi! Az egy figyelemre méltó hely a történet szempontjából :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13432) Roku


Roku
csendes tag

Sziasztok!

Van egy problémám, amivel nem tudom mit kezdjek. Játszanék a játékkal, de elég gyakran produkálja, hogy megáll a kép és csak hang van. Gyakorlatilag giga laggom van. Aztán mintha mi sem történt volna, megy tovább szép fps számmal, gyors működéssel, majd megint.

Konfigom:
CPU: Intel Pentium G4500
Ram: 2 darab Crucial 4GB DDR4 2133MHz CT4G4DFS8213, tehát összesen 8 giga nem dual kitként használva.
VGA: MSI GTX 1050 Ti Gaming
SSD-re van telepítve a játék egy Silicon Power S55-öm van.

Youtube gaming videóknál egy G4400-zal néztem GTX 1050Ti játékvideókat, köztük a Witcher-t is és ott mint írtam, nem produkálja. Van valami ötletetek, vagy tapasztalt valaki hasonlót?

Előre is köszi a segítséget. :)

(#13433) Šolaire válasza Roku (#13432) üzenetére


Šolaire
veterán

Ram,vga elég. Procid 2 magos? Lehet az a szűk keresztmetszet. Ez csak tipp.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13434) atainprison válasza Roku (#13432) üzenetére


atainprison
senior tag

4 magos proci van megadva minimumnak, szóval szerintem is a proci a gyenge láncszem.
Bár, ha van videó, ahol gyengébbel játszanak, akkor passz.

[ Szerkesztve ]

(#13435) LLKobe válasza Šolaire (#13433) üzenetére


LLKobe
veterán

Fel kell dobni egy afterburnert, és megnézni osd-n hogy mi fogy el. Valszeg CPU.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13436) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok!

Eddig kétszer próbáltam rá erre a játékra, mindkétszer kb 1-2-3 órát játszottam vele.

Egyszerűen nem tudja fenntartani az érdeklődésemet, de most teszek egy újabb próbát.

Amit láttam a játékból: van egy főhős, akivel baromi nagy területet bejárhatok, de alig vannak felvehető tárgyak, használható fegyverek és páncélok. Az összes fegyver ugyan úgy néz ki, a páncélok is majdnem ugyan olyanok (oké, van 1-2 különböző amit a videókból láttam, de az kimerül 3-4 darabban).

Szerintetek tápláljak valami reményt? Nagyon meg akarom szeretni, de eddig nem sikerült...hiányzik a sok amik - legalábbis nekem - az rpg mozgatórugóját adják. Aztán a fejlődés sem nagyon győzött meg, konkrétan néztem endgame videókat, ugyan úgy csapkod a játék végén is mint a játék elején..ez megint csak lelomboz.

Valaki tudna írni 1-2 motiváló szót a játékról, vagy meg tudna cáfolni? Minden vágyam lenne megszeretni ezt a játékot, de 2-3 óra után félek, hogy megint fel fogom adni, épp az után, hogy befejezném a "tutorial mapot".

szerksz.: mondjuk épp most bukkanttam erre a modra és ez lehet meg is oldja a nyűgömet xD

[ Szerkesztve ]

(#13437) Lenry válasza Mr_no_Name (#13436) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha az itt olvasható 13ezer hozzászólásnyi ömlengés, több száz "best game ever" díj, az Internet népének általános elégedettsége és szerény véleményem, miszerint soha életemben nem játszottam jobb játékkal, és 2 éve sikeresen blokkolja az ingert, hogy bármi mással játsszak, sem győz meg, akkor ez egyszerűen nem a te játékod

amit leírtál, az alapján te valami hack'n'slash-t keresel, amiben tápolhatod a hőst, aki a végén ember méretű kardokkal b*sz ketté kontinenseket.
a Witcher nem a te játékod. itt sztori van.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13438) Mr_no_Name válasza Lenry (#13437) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Az a baj, hogy ezt az ömlengést nagyon sok helyen olvasom, de ez általában csak a sztorira vonatkozik és a lore-ra. Most kövezzetek meg, de engem abszolut hidegen hagy a lore, engem a craft, a tárgyak, a szintezés, és maga a csodálatos környezete érdekel ebben a játékban, csak eddig nem akart kibontakozni...lehet csak tovább kellett volna vele játszanom.

1-2 éve a játékok terén ez a legnagyobb mumusom, mert egyszerűen nem tudok vele pár óránál többet játszani mert megunom vagy feladom XD de most tényleg veszek egy nagy levegőt...

(#13439) Mr_no_Name válasza Lenry (#13437) üzenetére


Mr_no_Name
tag

"amit leírtál, az alapján te valami hack'n'slash-t keresel, amiben tápolhatod a hőst, aki a végén ember méretű kardokkal b*sz ketté kontinenseket"

teljesen igazad van, ez az én játékom...de ha ez egy wicser környezetben és nem túl hack & slash formában manifesztálódik, akkor az lenne számomra a tökéletes játék. Amúgy nem vagyok oda az ilyen devil may cry szerű csapkodós valamicsodákért sem :/

Kedvenc rpgim a Gothic sorozat (1-2 leginkább), a Morrowind és a Skyrim voltak. Ezeket bármikor bárhol magamévá teszem a mai napig, de ez a játék nagyon makacs velem, nehéz betörni :D

(#13440) Ferdzsoo válasza Mr_no_Name (#13439) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én azt mondom ne játsz vele. Nem törvényszerű hogy mindenkinek tetszik.
Neked nem és nincs is ezzel baj. Mindannyian különbözünk. ;)
Azt hozzá kell tennem viszont hogy az első 4-5 órának én is többször nekiálltam. Aztán egyszer elkapott és nincs menekvés amíg a két kieget végig nem toltad... konkrétan amikor a vége felé közeledtem, már lassítottam saját magamat mert egyszerűen nem akartam hogy vége legyen... :N

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13441) BüszkeeSAAAS válasza Mr_no_Name (#13436) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Ha nem tetszik nem kell erőlködnöd szerintem sem. Nagyon sok embert megfogott a játék, a jól kidolgozott történet a jobbnál jobb karakterek.Nekem személy szeint tetszik az is ,hogy nem a hentelés hozza mával a szintlépéseket. Nekem tetszik ahogy a játék adagolja a fejlődéshez szükséges pontokat és cuccokat. A karakter építése is tervezhető sőt akár az alapoktól újrakezdhető anélkül ,hogy csalni kéne vagy új játékot kezdeni.

Alapvetően közelharcra épít a játék és szinte csak kardokkal. Azonban számos képesség van egyszerűbb varázslatok játék közben bevethető bombák (gránátok). Én azt tapasztaltam ,hogy jól lehet ezeket kombinálni és lehet persze ugyanazokat a mozdulatokat ismételgetve csapkodni ,de ha elég ideig játszol vele és felfedezed a lehetőségeket akkor rájössz ,hogy egy-egy harcot emberekkel vagy szörnyekkel akár művészien is lehet kivitelezni.

Kevés dolgot lehet felvenni? Több tucatnyi növény, alapanyag, étel,ital, öltözet, könyv,receptek,ábrák,küldetéshez kapott vagy szükséges tárgyak és ehhez jön még a számtalan fegyver és páncél készítéséhez szükséges alapanyag amiknek egy részét a szörnyek testrészeiből lehet kinyerni. Amiket negatívumként említettél az én meglátásom szerint abszolút nem fedik a valóságot. Nem foglak győzködni.

2-3 órával még még csak meg sem karcolod a felszínét a játéknak... ebben lazán van 150 óra. A legtöbb cucc eleinte gagyi kb a 20. szinttől kezd alakulni. A képességek fejlesztéséhez szintén jó pár szintet kell lépni.
Nagyon sok embernek tetszik (nem véletlenül) ,de ha neked mégsem hát bumm, biztos ,hogy nem Te vagy az egyetlen. Ha nem kapsz rá az ízére akkor ne erőltesd én azt mondom... :D

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13442) Roku válasza LLKobe (#13435) üzenetére


Roku
csendes tag

Azért furcsállom, mert kipróbáltam a Batman Arkham Knight-tal ami meg patent. Van fps drop, de megállás nincs. Csak a Witcher viselkedik így.
Csináltam egy videót arról mit csinál.

(#13443) Lenry válasza Mr_no_Name (#13438) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a craft, a tárgyak, a szintezés itt totál másodlagos.

nem, ez tényleg nem a te játékod

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13444) GypsFulvus2 válasza Mr_no_Name (#13439) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nekem is a Morrowind a kedvencem, meg a Gothic 1-2 mégis megfogott a Witcher széria is - már az első részétől kezdve. Talán adj neki időt. Illetve mindenképpen játszd a legnehezebb fokozaton - mert itt már figyelni kell a taktikára, arra, hogy Geralt melyik harci stílusát fejleszted (keverni nem jó ötlet) és milyen jeleket kombinálsz hozzá, továbbá keményen használni kell a főzeteket és bombákat is. Gothic 1-2 -n szocializálódott keménymagos RPG-fanoknak szégyenletes lenne nem a legnehezebb fokozatni játszani elsőre is... :) Kraftolás korlátozott lesz végig, de van egy küldetéssorozat, amelyben a harci stíusodhoz illő kard- és páncélszettek darabjainak receptjét szedheted össze, és fejlesztheted a mesterkovácsoknál.
Egyébként a harcrendszer tekintetében nekem a Witcher 2 jött be a legjobban - az volt a sorozat legnagyobb kihívást jelentő darabja.

Ha meg mégsem jön be, hát nem kell erőltetni, nem tettszhet mindenkinek. Nemsokára talán lesz itt valami ígéretes az idősödő Gothic-fanoknak is. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13445) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Köszönöm a válaszokat.

Amit leszűrtem: a kevés infó gyűjtöttem, és az, hogy kívülről fújom az első 2-3 gameplay időt, talán ezek alkotják bennem ezt a hamis képet. Olyan nincs, hogy nekem ne tetsszen egy jó rpg.

Meg fogom próbálni srácok, és megpróbálom végigvinni, vagy is legalább törekszem rá. Folyamatosan ezen kattogok, hogy itt csak én baszhattam el valamit, vagy meséltem be magamnak, mert olyan NINCS, hogy ez ne tetsszen nekem úgy, hogy 10ből 9 embernek tetszik.

(amúgy nem, nem ez az elsődleges problémám, de elég régóta megvan ez a dolog és foglalkoztat :D Mielőtt még valaki azt hinné teljesen világtalan vagyok :)

(#13446) Šolaire válasza Mr_no_Name (#13445) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia én Kotor játékokon szocializálódtam. A szériát egymás után toltam le mikor megjelent a 3. Rész. Ha minden mellékküldetést megcsinálsz akkor a játék lassan 'hömpölyög,folyik' ezt nem mindenki szereti és ez így van jól. Egyébként én szerepjáték függő vagyok és az avatáromból láthatod hogy az akció rpg-ket is imádom de ki merem jelenteni nem csak itt bárhol hogy a witcher 3 minden idők egyik legjobb szerepjátéka. Tegyél vele próbát ha kijutol a fehér gyümölcsös kertből tuti elkap a játék. Másik két kedvenc rpg-m a witcher 1,2 remek játék mindhárom rész.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13447) GypsFulvus2 válasza Mr_no_Name (#13445) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azéert ne csinálj ebből valamiféle lelkiismereti problémát! "Olyan nincs, hogy nekem ne tetsszen egy jó rpg." Nem a fenét, simán előfordulhat. Minden (jó) játéknak megvan a maga egyedi, csak rá jellemző hangulata, ami sokkal több, mint a grafika, a dramaturgia, a karakterek, a harcrendszer stb-stb. összessége. Ha erre valaki nem "érez rá" , nem kapja el, akkor nincs mit tenni - és ez nem jelenti azt, hogy veled vagy az ízléseddel bármilyen baj lenne. Én így voltam a Fallout 4-el; akárhányszor próbáltam, abbahagytam, pedig a 3. részt meg a New Vegas-t imádom.
Azt javaslom, juss át White Orchard (Fehér Gyümölcsöskert) bevezető pályáján, beszélj Emhyr-rel, és tölts el egy kis időt Velenben. Ha a Veleni részen 2-3 óra után még mindig nem tettszik, nem kap el a gépszíj, akkor ne erőltesd tovább.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13448) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

A B&W kiegészítőben van egy feladat amelyben portré készül Geralt-ról. Kérdés: Mindegy ,hogy melyik pozíciót választom így-is úgy-is idétlenül ábrázolja végül a festő Geralt-ot? Én azt a beállítást választottam amikor áll kardal a kezében... a festményen meg végül úgy néz ki ,mint egy pongyolába csavart travi... a griff meg rá sem került a képre pedig még meg is kérdezi a "művész úr" ,hogy akarom-e ,hogy rajta legyen....
erre megszívat...
:((( :DD

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13449) Zolás


Zolás
addikt

Üdv.
Nemrég fejeztem be a HoS BW részt és nem tetszik a vége. Hogyan tudom előcsalni a happy endinget?
Amikor Syannával beszélek a végén csak két opció van a társalgásra, a harmadik nincs ott, ahol a leklére lehet beszélni. Mit rontok el?
Köszi a kijavítást :R

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13450) kovaszoskeny válasza Zolás (#13449) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Syanna a BW-ben van

Spoiler

Abe due dembella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.