Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Lenry válasza Aventador91 (#13300) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Tisztítőfőzet aka Potion of Clearance
Keira Metztől lehet beszerezni, vagy Novigrádban az itt lévő kereskedőtől

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13302) Ferdzsoo válasza Lenry (#13301) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vagy skeligén a druidától.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13303) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Láttátok? Tegnap volt egy kisebb patch, kb 0,1 mb. :)
És most ahogy indítottam a GoG-on belül a játékot, megakadt a szemem az új híren, amit tegnap írtak ki, hogy végre van Cloud Save a GoG-on belül és a Witcher 3 is támogatja!
Hurrá! :C Végre eljutottunk ide is.
Pont most kezdtem újra, pár napja, mivel újra kellett rakni a gépemet és elszálltak a mentéseim. Ezután már nme lesz ilyen. :)

Értem a csíziót.

(#13304) Aventador91 válasza Lenry (#13301) üzenetére


Aventador91
őstag

:R

(#13305) milkabrams


milkabrams
őstag

Most hogy megjelentek a dx12-es kártyák, lehet valami, akár modok terén is a VGX trailerebn látott grafikából amit beígértek, de technikai korlátok miatt nem valósult meg?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13306) Aventador91


Aventador91
őstag

na kijátszottam az alapjátékot. jó lett a vége :) 6 nap volt

(#13307) unreg1 válasza Aventador91 (#13306) üzenetére


unreg1
tag

Ez gyorsan ment.
Akkor a mellékküldikkel nem sokat molyoltál.

(#13308) Aventador91 válasza unreg1 (#13307) üzenetére


Aventador91
őstag

csak a gwent kártyás küldiket hagytam ki, mert az nem tetszik. meg azt hiszem néhány küldetés sikertelen lett. majd végigjátszom még, akkor már 100%-ra kipörgetem :D

[ Szerkesztve ]

(#13309) Aventador91 válasza Aventador91 (#13308) üzenetére


Aventador91
őstag

persze azért sokkal több van a játékban mint amit én kihoztam belőle elsőre

(#13310) k-adi válasza Aventador91 (#13309) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem rengeteg mellékküldit kihagytál

(#13311) unreg1 válasza Aventador91 (#13309) üzenetére


unreg1
tag

Hányas szinten fejezted be?

(#13312) Aventador91 válasza unreg1 (#13311) üzenetére


Aventador91
őstag

35

(#13313) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem teljesen értem, hogy pl. van egy páncél 50-et ér elvileg, de az árus már csak 12-t ad érte. Fehér gyümölcsöskertben alacsonyabb áron lehet eladni? Velenben még drágábban Skelligen is még drágábban? Illetve a páncélt a páncélkovácsnak kell eladni, a fegyvereket simán a kovácsnak? A sima boltos kevesebbet ad érte?

Szuper a játék, talán soha semmi nem kötött le ennyire:)

[ Szerkesztve ]

(#13314) Jorus válasza HaZsolt (#13313) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, ahogy az életben is, a piaci árak változnak attól függően, hogy kivel, mit, hol üzletelsz, és persze az sem mindegy, hogy veszel. vagy eladsz. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13315) HaZsolt válasza Jorus (#13314) üzenetére


HaZsolt
őstag

még annyi, hogy jól gondoltam-e, hogy a páncélt a páncélkovácsnak kell-e eladni, a fegyvert pedig a sima kovácsnak?

(#13316) Lenry válasza HaZsolt (#13313) üzenetére


Lenry
Topikgazda

csóró boltos kevesebbet ad érte.
a mesteremberek (Yoanna Hollószirten és Eibhear Hattori Novigradban) rendelkeznek a legtöbb pénzzel, meg az egyéb frekventáltabb helyen lévő árusok, mint pl a kovács Novigrad főterén, náluk érdemes elpasszolni az árut.

a páncélt a páncélkovácsnak kell eladni, a fegyvereket simán a kovácsnak?

:K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13317) Aventador91


Aventador91
őstag

ennek az új játék +-nak van valami értelme?

(#13318) unreg1 válasza Aventador91 (#13317) üzenetére


unreg1
tag

Újra kezdheted, de most már a meglévő szinteddel és tárgyaiddal.

(#13319) Aventador91 válasza unreg1 (#13318) üzenetére


Aventador91
őstag

inkább elkezdem simán elölről, csak a legnehezebb szinten. jövőhéten neki is állok.

(#13320) milkabrams


milkabrams
őstag

Meg kellene találnom Iris von Everecet az udvarház emeletén, de hiába járkálok sehol senki, felmentem a lépcsőn, kibújt egy lidérc a képből, majd visszahúzódott utána semmi, videóban láttam, hogy ezután Geralt egy hosszú teremben találja magát, de velem ez nem történt meg.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13321) J.Hetfield válasza milkabrams (#13320) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Pont az előbb nyomtam én is azt a részt :DDD Már másodjára nyomom végig ezt a dlc-t, tök jó, de kicsit szomorú. Úgy rémlik fölsőbb emeletre kell menni, ott lesz a lidérccel a fight a képekbe vonul vissza azokat kell támadni mielőtt beléjük bújna. Amúgy végül megmentettem Olgierdet cserébe megkaptam a menő kardját, szerintem ez a jó befejezés. :)

[ Szerkesztve ]

(#13322) Sianis


Sianis
addikt

Mókás ez a Hearts of Stone. Több alkalommal is sikerült elhunynom, már az elején. :) Viszont amit mesélni fog, az azt hiszem nagyon bejön majd. Közben végigvittem az alapjátékot. Ciri túlélte, Witcher lett. De ami azt megelőzte, az annyira felzaklatott, hogy le kellett tenni a játékot egy pár órára. Értsd, masszívan úgy voltam vele, hogy meghalt…

(#13323) birorichard válasza Sianis (#13322) üzenetére


birorichard
őstag

Amikor a végén visszatértem a fogadóba, azt hittem rá először h Avallac'h, és csak neki viszek egy emléket. Mikor megláttam, hogy Ciri... Ujjongtam. :D

Aki esetleg bírja az angolt, akkor itt egy interjú Andrzej Sapkowski-val, nagyon érdekes, megéri elolvasni.

Egyébként jól tudom, hogy new game++ nincs? :( Nekiállnék harmadjára is. :D

[ Szerkesztve ]

(#13324) unreg1 válasza Aventador91 (#13319) üzenetére


unreg1
tag

Szerintem tök jó úgy kezdeni, hogy megvan a szinted és a cuccod.
A NG+ amúgy is nehezít kezdéskor.

(#13325) Lenry válasza birorichard (#13323) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nincs, harmadik alkalommal ismét nulláról kell kezdeni.
(bár nem lepődnék meg, ha lenne ilyen mod)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13326) Aventador91


Aventador91
őstag

ha az alapjáték befejezte után indítottam egy új játék +-t, és elindítottam a hearts of stone-t, akkor ott már az új játék + nehézségi szintje van, vagy még csak a sima alapjátéké? mert van az a halhatatlan pali, 20 perc volt mire legyűrtem, olyan kicsiket tudtam rá sebezni

(#13327) Lenry válasza Aventador91 (#13326) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha elindítottad az NG+-t, akkor onnantól minden NG+

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13328) edari


edari
őstag

Na megint végigvittem a játékot. Minden mellék küldit megcsináltam, Trissel jöttem össze (közbe senkit nem húztam meg :D, még Syannát se :D ), Ciri witcher lett, Olgierd él, Syanna és Henrietta él. Teljes a happy end. Még mindig iszonyat jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#13329) dannyl válasza edari (#13328) üzenetére


dannyl
addikt

Én most szögre akasztottam 3. végigjátszásom közepette a kardot, mert az űrben akadt domgom, az Andromeda rendszerben :DD

(#13330) edari válasza dannyl (#13329) üzenetére


edari
őstag

Én is kicsit lassabban haladtam, bf1 is tetszik (ne kövezzetek meg :DDD).

(#13331) Jorus


Jorus
nagyúr

Kicsit zavaró HoS-ban, hogy úgy emlegetik Radovidot, mintha élne. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13332) Rossi válasza dannyl (#13329) üzenetére


Rossi
addikt

Dettó.

A W3-at még pihentetem kicsit, aztán jöhet a 2. végigjátszás. De már várom.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13333) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Jelenleg ott tartok a fő storyban hogy novigradba keresni kell a Bárdot, Ciri sokára lesz még meg? Ill onnan még mennyi a vége? Mert minden sose questet nem akarok még csinálni ,de hamar végig sem akarom játszani a játékot.

(#13334) edari válasza batai15 (#13333) üzenetére


edari
őstag

Ha meglesz a Bárd, akkor kb a felénél leszel.

[ Szerkesztve ]

(#13335) batai15 válasza edari (#13334) üzenetére


batai15
félisten

Na akkor jobban ki kell élvezni a játékot ! Még csak 14-es vagyok .

(#13336) edari válasza batai15 (#13335) üzenetére


edari
őstag

Ha minden mellék küldit megcsinálsz, akkor lesz időd kiélvezni. :)

(#13337) J.Hetfield válasza batai15 (#13335) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A végére úgy rémlik 35. szintem voltam, van még bőven tennivalód :K

(#13338) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Megvolt a 3. végigjátszás
Első-két nagy DLC nélkül
Második-2 DLC-vel
Harmadik mint a 2.. xD

És emberek én még csak most találkoztam aKeszegküldivel.
A 2.végigjátszásnál valahogy kimaradt.
Könnyfakasztó többféle értelemben is....

Fantasztikus játék nincs nála jobb jelenleg és én se tudom most mibe kezdjek bele. :R

Abe due dembella

(#13339) sexmonky válasza kovaszoskeny (#13338) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Esetleg a Metal Gear Solid V - t tud9m még ajánlani. Hasonló terjedelmű tartalommal és részletességgel.
Valamint abban is van egy "Keszeg"...
:)

(#13340) Anubris válasza kovaszoskeny (#13338) üzenetére


Anubris
őstag

Köszi, hogy megemlítetted ezt a küldit, nekem is teljesen kimaradt, elképesztő milyen kis mellék küldetéseket készítettek ehhez a játékhoz.

(#13341) kovaszoskeny válasza Anubris (#13340) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

NP.Nem értem én se miért maradt ki nekem is.Pedig mindent bejártam a legkisebb bozótosig heeheh

Lehet el kell ovasnom egy all quest guide-ot ki tudja mit hagytam még ki...
Na majd jövőre a 4 . játszás.

Abe due dembella

(#13342) Lui04


Lui04
aktív tag

(#13343) S1M0N válasza Lui04 (#13342) üzenetére


S1M0N
senior tag

:C

Ez kész... :DDD

(#13344) SemmerFH


SemmerFH
tag

Üdvözlet!

Nem biztos, hogy a jó fórumba teszem fel a kérdést, de nem találtam külön XBox One-os topikot rá.

PC-n annak idején végigtoltam, csak közben váltottam konzolra, és beszereztem a játékot erre is.

Amit észrevettem, hogy a párbeszédeknél sokáig homályossá válik a kép és közben 5-10, és sok esetben még ennél is több másodpercig tölt a játék. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Esetleg valami fix hozzá?

PSN: SemmerFH

(#13345) S1M0N válasza SemmerFH (#13344) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem lehet, hogy a textúrák betöltése miatt válik "homályossá" a kép? Valami ilyesmire gondolok.

Párbeszédeknél tölt sokat, vagy alapból?

(#13346) SemmerFH válasza S1M0N (#13345) üzenetére


SemmerFH
tag

Csak a párbeszédeknél.

Volt egy olyan tipp, hogy húzzam ki a kábelt a boxból, majd indítsam újra. Kipróbáltam (kb. 15 perc után dugtam vissza), de ez sem oldotta meg a problémát.

Amúgy erre gondolok: [link]

Csak nálam egy idő után megjelenik újra az animáció, és folytathatom a beszélgetést

*Szerk: itt jobban látszik, amit nálam is produkál

[ Szerkesztve ]

PSN: SemmerFH

(#13347) S1M0N válasza SemmerFH (#13346) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ez tényleg eléggé gáz... :(

Újratelepítés esetleg, vagy a legfrissebb javítások fel vannak telepítve/engedélyezve?

Ahogy nézem, mind a 3 platformon jelen van ez a hiba, de elvileg jött ki rá patch:

CD Projekt Red has confirmed that update 1.31 is now live on PS4 and Xbox One:
Hotfix 1.31 out now on consoles! Fixes long loading times in dialogues (Hierarch Square) & infinite loading screen “Pyres of Novigrad”.

Sajnos nem nagyon találtam érdemi megoldást.

(#13348) SemmerFH válasza S1M0N (#13347) üzenetére


SemmerFH
tag

Újratelepítést még nem próbáltam. Tegnap este tettem fel a játékot, szóval elviekben a legújabb patch-el rendelkezik. De majd ha hazaértem ránézek újra.

Köszi a segítséget!

PSN: SemmerFH

(#13349) Jorus válasza SemmerFH (#13346) üzenetére


Jorus
nagyúr

PC-n is előfordul nagy ritkán ilyen a játék vége felé, de csak néhány tized másodperc, semmiképp sem ilyen hosszú a "töltés". Valszeg a nem túl acélos hardverrel szerelt konzolnak ennyi időbe telik, amíg végigpörgeti a döntési fákat a teljes játékban, és meghatározza, milyen dialógusok jöhetnek elő az adott helyzetben / karakterrel. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13350) unreg1 válasza Jorus (#13349) üzenetére


unreg1
tag

Itt valami különleges probléma lehet, mert PS4-en a legrosszabb esetben is csak 1 mp-re homályosodott el, nem a hardver miatt van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.