Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) J.Hetfield válasza Lenry (#13900) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Na király! Gwent 4ever :DD

(#13902) cyberkind


cyberkind
félisten

Na szerintem én buktam Yen-t meg Triss-t, még ilyen hülye helyzetet. :DDD :DDD

Ha a játék folyamán valaki mellett döntünk, az mennyire befolyásolja a dolgokat menet közben?

Paranormal Cocktivity

(#13903) _Gugu_ válasza cyberkind (#13902) üzenetére


_Gugu_
tag

Nagyon.... mint mondtam nem mindig lehet hogy mindenkinek jó legyen :)
Pld az alapjáték végkifejletét, hogy mi lesz Cirivel kb 10 esemény befolyásolja, na ezek marhára nem epikus dolgok.
Itt általában nincs paragon vs renegade választás, mindkét út jó lesz, vagy ép ésszerű...valakinek és lesz valami eredménye.

(#13904) cyberkind válasza _Gugu_ (#13903) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez van, majd a sok NG+-ba mindenkivel befejezem.

Paranormal Cocktivity

(#13905) Frod


Frod
addikt

Hali!
Végre beszereztem a kiegészítőket, így egy évvel később de ezeket is kimaxolom :)
Ami viszont rémlett az akkori kommentekből, hogy elvileg van a HoS-ban valami olyan szett amit ha nem szedek össze az elején akkor később bottal üthetem a nyomát. (vagy az már lehet B&W lenne?)
Szóval tudnátok ennyi alapján segíteni, hogy melyikben van, mi az és hol keressem?

Egyelőre még nem főküldizem, csak körbejártam az új kérdőjeles helyeket - szóval teljesen az elején vagyok.

Do you see the white shadow?

(#13906) Methionyl válasza Frod (#13905) üzenetére


Methionyl
senior tag

Hos-ban van és szerintem a vipera szettre gondolsz. :)

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13907) Lenry válasza Methionyl (#13906) üzenetére


Lenry
Topikgazda

szerintem Tesham Mutnába is csak küldetés alatt lehet lemenni, tehát az ottani szett is csak akkor szedhető össze, ugyanez igaz az ősvámpíros Hen Gaidth szettre.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13908) Frod válasza Methionyl (#13906) üzenetére


Frod
addikt

Köszi, ez lesz az! Így már utána tudtam keresni neten, hogy az Open Sesame küldi alatt kell majd figyelmesnek lennem :R

Do you see the white shadow?

(#13909) cyberkind


cyberkind
félisten

Erről a románc szálról/szálakról van valamilyen leírás vagy bármi amiből kiderül, hogy kivel meddig és hogy lehet "szórakozni"?

Paranormal Cocktivity

(#13910) Lenry válasza cyberkind (#13909) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Ha mindkettővel lefekszel meg szerelmet vallasz nekik, akkor egyedül maradsz a végén

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13911) cyberkind válasza Lenry (#13910) üzenetére


cyberkind
félisten

És ha mindkettővel lefekszek de csak az egyiknek vallok szerelmet akkor lehet még happy end, vagy teljes monogámia kell? :D

Keira nem zavar be ha ő is megvan?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13912) MM01 válasza cyberkind (#13911) üzenetére


MM01
tag

Keira nem zavar be, o mehet nyugodtan :D ezt a valtozatot nem probaltam ugyan, de ha Yennel lefekszel, de utana a dzsinnel elutasitod, akkor elmeletileg csak Trissel jossz ossze, mar ha ugy alakitottad a Trisses dolgot :)

(#13913) J.Hetfield válasza cyberkind (#13909) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Mindekttejüket füzted? Túl sok mass efffect hatása... :DDD Ez esetben bukod mindkettőjüket, egy nagyon vicces jelenetben :D Triss-nél ez a Novigradból mágusokat kimenekitő quest itt mondhatod, hogy vele akarsz lenni vagy hagyod elmenni. Yennek ez a The last wish quest ennek a végén lesz egy lehetőség őt választani.
Ezek hasonliatnak kicsit a mass effectre ilyen konkrét igen/nem döntések.

(#13914) cyberkind válasza J.Hetfield (#13913) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát hogyne! :DD A Mass Effect-ben annyival könnyebb a helyzet, hogy ott csak a nő(k) kellettek de inkább mindig egy, itt meg mindenki aki fontos és nő, szóval... :DDD

Igen, emlékszem arra is, de ha nem vallok szerelmet akkor is ott lesz a kaeri csatában?

(#13912) MM01
Köszi, ezt majd kipróbálom, ilyesmi határt kerestem Yen-nél csak nem gondoltam, hogy ez az. :)

Paranormal Cocktivity

(#13915) Methionyl válasza cyberkind (#13914) üzenetére


Methionyl
senior tag

Illetve még B&W végén is hatással van, hogy kijön el hozzád a házadhoz "meglepi" gyanánt :D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13916) J.Hetfield válasza cyberkind (#13914) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Triss és Yen main karakterek, úgyhogy ja ott lesznek függetlenül Geralt csábítási manővereitől :DDD

(#13917) MM01


MM01
tag

Elhataroztam hogy vegre hasznalom a nyilpuskavesszoket :D aki esetleg jobban otthon van ezen a teren, melyik lenne a legjobb? A robbano es a szelesfeju kozott gondolkozok jelenleg :D es ketto kozul esetleg melyik a jobb?

(#13918) cyberkind


cyberkind
félisten

Az alapjáték páncéljait van értelme megcsinálni vagy bőven elég amit szeretek használni?

Gondolom a Grandmaster cuccokhoz nem fognak kelleni, hogy apgrédelni tudjam, vagy igen?

Paranormal Cocktivity

(#13919) cyberkind


cyberkind
félisten

Kivégeztem az alapjátékot.

Nem tudom, hogy sikerült elérnem de az lett a vége, hogy Ciri lett a királynő és ez nekem nem tetszik :U , gyakorlatilag minden jót megcsináltam vele, hógolyó megvolt, apjától nem fogadtam el a pénzt, bementem vele beszélni a varázslónőkkel, elmentünk Skjall sírjához, romboltunk a tünde segítője barlangjában és a végén szerencsét kívántam neki, mi zavarhatott be a képbe, hogy pl nem lett witcher?
Dijkstra és Radovid meghalt, a románcot buktam, van még valami fontos?

Paranormal Cocktivity

(#13920) Terrorista válasza cyberkind (#13919) üzenetére


Terrorista
senior tag

LOL éppen most végeztem én is 15 perce.
Hasonlóan csináltam mint ahogy leírtad. Annyi kivétellel, hogy a tünde laborban nem romboltam semmit,
kutattam inkább. A vége nekem is ugyanaz lett.

(#13921) cyberkind válasza Terrorista (#13920) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csalódott vagyok, egy kis ürességet így hagyott a játék, és még ott vannak a DLC-k. :D

Paranormal Cocktivity

(#13922) L3zl13 válasza cyberkind (#13919) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tudtommal ha Ciri életben van, találkozik az apjával és Nilfgard nyeri a háborút, akkor mindenképpen azt választja, hogy uralkodó lesz.

Aki hülye, haljon meg!

(#13923) Frod


Frod
addikt

A HoS esküvős küldetése... megint csak nem tudom szavakká formálni mennyire zseniális cég a RED és mennyire nem találkozik minden nap ilyen minőségi produktummal a játékos. :C :R

ui: ha levarrtam Shani-t is abból lesz még gond a B&W-ba? esetleg jön Triss és hozzámvág egy fireball-t? :D

Do you see the white shadow?

(#13924) FireKeeper válasza Frod (#13923) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal semmi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13925) Anubris válasza cyberkind (#13919) üzenetére


Anubris
őstag

[link]

Itt megtudod nézni, hogy mi kell ahhoz, hogy az egyes endingeket megkapd.
Szerintem nálad az volt a gond, hogy bementél vele a varázslónőkhöz, ahelyett, hogy hagytad volna, hogy egyedül érvényesüljön, illetve mintha korábban azt írtad volna, hogy a császárhoz is elvitted.

Amúgy az a jó ebben a játékban, hogy rengeteg küldetésnél akár mellék küldetésnél is rengeteg eltérő vége lehet a dolgoknak, ami aztán másra is kihat. És a HoS/B&W is tele lesz ilyenekkel szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

(#13926) Methionyl válasza Anubris (#13925) üzenetére


Methionyl
senior tag

Szerintem az hogy bement a varázslónőkhöz a szobába nem gond mivel eddig 2x vittem ki a játékot mind2x be mentem vele és witcher lett a vége. A királyt kell teljesen hanyagolni és hazudni neki.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13927) perge666 válasza Methionyl (#13926) üzenetére


perge666
veterán

Pedig azt valahol én is olvastam hogy a varázslónőknél hagyni kell magába bemenni és hagyni hogy ő döntsön....

(#13928) Anubris válasza Methionyl (#13926) üzenetére


Anubris
őstag

Azt hiszem úgy van, hogy vannak dolgok amiket muszáj úgy csinálni és van pár helyzet amiből meg csak X számúnál kell úgy csinálnod, hogy azt a végkifejleted kapd.

(#13929) Methionyl


Methionyl
senior tag

Igazatok van.. :P

A fő dolog, hogy nem szabad elvinni a királyhoz Cirit

Azután 4 dologból legalább kettőnek teljesülni kell:

Say “I know what might lift your spirits” when comforting Ciri during Blood on the Battlefield.

Encourage Ciri to speak to the Lodge of Sorceresses on her own during Final Preparations.

Say “Go for it” when Ciri loses her temper in The Child of the Elder Blood.

Say “Yeah, I’ll go with you” when Ciri asks to visit Skjall’s grave at the end of The Child of the Elder Blood.

Ebből amiket ki emeltem, nálam megvoltak, és tényleg nem muszáj be menni vele a szobába. Bár akkor cyberkind végét így nem értem :F

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13930) genndy válasza Methionyl (#13929) üzenetére


genndy
addikt

Na tegyük tisztába (sokadszorra):
Ciri: Ciri életben marad, ha a felsorolt 4 dologból megvolt 2
Vége: ha elviszed a császárhoz, császárnő lesz. Ha még a pénzt is elfogadod, akkor -1 pont az előzőből

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13931) Ted_Beneky válasza Frod (#13923) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Semmi gondod nem lesz, nem fog viszketni se, Shani ért a gyógyfüvekhez :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13932) cyberkind válasza genndy (#13930) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig kezdtem örülni, hogy ha nem fogadom el a pénzt akkor jöhet velem de ezek szerint mégse, mindegy, végül is nem halt meg, sőt annyira nem volt ez rossz csak érdekes, elsőre jól van ez. :D :)

Kitolom a DLC-ket, aztán szerintem hagyom állni a játékot és majd később jöhet a NG+, ezután megjött a kedvem az AC Black Flag-hez is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13933) cyberkind


cyberkind
félisten

Ja igen, a fába "szorult" szellem mennyire bolygatja meg a dolgokat? :D

Paranormal Cocktivity

(#13934) MM01 válasza cyberkind (#13933) üzenetére


MM01
tag

hat ott nincs igazan jo valasztas. Rossz vagy meg rosszabb :D ha kiengeded akkor a gyerekek elve maradnak, de a falusiak meghalnak. Ha megolod akkor a falu marad eletben de a gyerekek halnak meg. Arrol nem beszelve ha eletben hagyod akkor azt hiszem a baroek is meghalnak, ha jol emlekszek az is azzal van osszefuggesben :)

(#13935) cyberkind válasza MM01 (#13934) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem él és virul a báró pedig kiengedtem a ferraris lovat. :DD

Paranormal Cocktivity

(#13936) szami777


szami777
addikt

Hogyan tudok eljutni Kaer Morhen-be? Odaszól egy mellékküldi, az alap farkas fegyverek megtalálása, 14-es szint az ajánlott hozzá, 23-as szintű vagyok, de nem enged odautazni. Bug?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13937) J.Hetfield válasza cyberkind (#13933) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Mire gondolsz? :DDD A black Flag nagyon ajánlott, az egyik kedvenc játékom és a legjobb AC szerintem. És ha már ott tartasz akkor a Rogue is mehet majd, az nagyjából a folytatása.

(#13938) MM01 válasza szami777 (#13936) üzenetére


MM01
tag

Oda majd a fo sztorival tudsz csak eljutni :)

(#13939) cyberkind válasza J.Hetfield (#13937) üzenetére


cyberkind
félisten

Arra, hogy melyik a legjobb döntés mert nem volt igazán egyértelmű, sőt inkább mindenhogy rossz. :D

Ja és megint eszembe jutott egy :DDD , azzal a boszorkánnyal mi van aki lelépett Ciri nyakában lógó Vesemir medáljával?

(#13940) MM01
Igen előtte mert mentem a kérdőjelekre, de amúgy hihetetlen ez a játék, következőleg megölöm mert úgyis meg kell ölni a banyákat. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13940) MM01 válasza cyberkind (#13935) üzenetére


MM01
tag

mert szerintem mar elotte kiengedted, mielott talalkoztal volna a banyakkal :D en is igy voltam egyszer egyebkent. Ha utana engeded ki akkor halnak meg a baroek. Nalam igy volt legalabbis

(#13941) MM01 válasza cyberkind (#13939) üzenetére


MM01
tag

azzal csak akkor fogsz talalkozni ha Ciri meghal a vegen. Geralt elmegy a banyahoz es megoli :)

(#13942) szami777 válasza MM01 (#13938) üzenetére


szami777
addikt

Értem köszi :R

Bár sok logikát nem látok benne, hogy akkor miért ad 14-es szintű Kaer Morhen küldetést, amikor a fő sztori ajánlott szintje már bőven e fölött van.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13943) J.Hetfield válasza cyberkind (#13939) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Jaaa, már értem :D Szerintem a jó döntés kinyírni a szellemet, mert akkor a a Báró életben marad, és lelép a feleségével. A tolvaj banyával még összefuthatsz a harmadik(rossz) befejezésben.

(#13944) cyberkind válasza J.Hetfield (#13943) üzenetére


cyberkind
félisten

+(#13941) MM01

Köszi, kár mert azt hittem, hogy levadászhatom majd bármikor.

Paranormal Cocktivity

(#13945) MM01


MM01
tag

Amugy tudjatok hogy most ez a szellem pontosan micsoda? Eleg homalyos amiket mondtak rola, Geralt annyit megjegyzett hogy nem emberi. Orultem volna ha kicsit tobb hatterinfot megtudtunk volna :)

[ Szerkesztve ]

(#13946) Ðávid válasza genndy (#13930) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Lehet, hogy az összefoglalóba praktikus lenne egy rövid leírás a különféle befejezésekről, mert ezek elég gyakran felmerülnek kérdésként.

#13945 MM01
A játékban megtalálható She Who Knows című könyvből kiderül, hogy a szellem a Crone-ok anyja, aki megőrült és a lányai megölték őt, a szelleme viszont a fában raboskodott tovább.

(#13947) MM01 válasza Ðávid (#13946) üzenetére


MM01
tag

Es azt tudod esetleg hogy azt a konyvet hol tudnam megszerezni?

(#13948) Ðávid válasza MM01 (#13947) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Pontosan nem. Úgy emlékszem több helyen is fel lehetett szedni könyvespolcokról.

(#13949) MM01 válasza Ðávid (#13948) üzenetére


MM01
tag

Rendben, koszi :)

(#13950) Drake válasza albert8 (#1) üzenetére


Drake
újonc

Sziasztok,PS4-en játszom a játékot full hd-ban,és elég zavaróan akadozik....most töltök le egy 19 gigás updatet,ez javítja az akadozást?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.