Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) pomk válasza Lenry (#16998) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet!

(#16996) Jorus
Nálam nem így van. Mindig látható.
Gondolom azért tűnik el automatikusan ha nincs rá szükség, hogy ne zavarjon ha az ember gyönyörködni akar a tájban. Szerintem ez valami beállítás lehet, de majd megnézem. Nekem is jobban tetszene, ha automatikusan akkor amikor nincs rá szükség.

(#17002) Lui04 válasza pomk (#17001) üzenetére


Lui04
aktív tag

Ha az életerő maxon van, akkor eltűnik. Egyébként a home gombbal az egész hud lerejthető.

[ Szerkesztve ]

(#17003) Dlite


Dlite
tag

Na bajban vagyok. Ott tartok, hogy a boszival lementem az alagútba, ott jönnek a patkányok. Bombával kell hatástalanítanom a lyukakat ahonnan jönnek. Betettem a bombát a helyére, de nem csinál semmit a 'V'-vel. Nekem úgy rémlik azzal kell a bombát dobni. Billentyűzet kiosztásnál nem láttam olyat, hogy bomba dobása. A 'V' a "Parancsikonhoz kötött tárgy használata' szövegnél van........

RTX2060 I5-9500

(#17004) Lenry válasza Dlite (#17003) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Két patkányos / boszis jelenet is van, úgyhogy légyszives pontosíts: Trissel vagytok egy pincében vagy Keiraval egy tünde barlangban?

Utóbbi esetben egyébként csak annyi a dolgod, hogy odamész a lyukhoz és nyomsz egy E-t (vagy amire a tárgyhasználat be van nálad állítva). Ha van nálad megfelelő bomba, akkor Geralt szépen beejti a lyukba.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17005) Dlite válasza Lenry (#17004) üzenetére


Dlite
tag

Köszi, közben a jelekkel megcsináltam. De még a bombát akkor sem tudom dobni...érdekes :)

RTX2060 I5-9500

(#17006) Jorus válasza Dlite (#17005) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha fészket semmisítesz meg, akkor csak simán use/használ, de ki is írja, melyik billentyűre állítottad be, amikor a fészek felett állsz. Ha simán bombát akarsz dobni, mondjuk egy ellenfélre, akkor egyrészt a bombának a zsebben kell lenni az inventoryban, majd ki kell választani a gyorselérés menüből - ehhez nyomd hosszan a tab-ot. Itt tudsz választani bombák, nyílpuska, egyéb spéci cuccok és jelek közül. Majd a funkcióhoz kötött tárgy használata gombbal tudod eldobni vagy hosszan nyomva tartva célozni vele.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17007) pomk válasza pomk (#17001) üzenetére


pomk
őstag

Elnézést, tévedtem. Nálam is automatikusan eltűnik. :U

(#17008) Dlite


Dlite
tag

Köszönöm! Közben már rájöttem, hogy a 'TAB'-bal kell használni. Jól kiesett ez az infó valamiért :) Hogy mit tudok craftolni - páncél, fegyver stb. - azt csak akkor látom ha kovácsnál kiválasztom a "Tágykészítés" opciót?

RTX2060 I5-9500

(#17009) Lenry válasza Dlite (#17008) üzenetére


Lenry
Topikgazda

igen, mert elsősorban a kovács szintjétől függ hogy mit tud elkészíteni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17010) Dlite


Dlite
tag

Logikus. Bár nem bánnám ha látnám az összes cuccot "menet közben is" és örömködhetnék ha egy barlang közepén találok valamit hozzá.... :DD

RTX2060 I5-9500

(#17011) Lenry válasza Dlite (#17010) üzenetére


Lenry
Topikgazda

jaaaah úgy...

félreértettelek, bocsi.
magát az elkészíthető tárgyak listáját bármikor meg tudod nézni (amihez van tervrajzod)

Backspace, aztán az alább látható menüben

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17012) Dlite


Dlite
tag

Szóval bent vagyok a játékban, olvasom a Bestiáriumot, a szereplőket..és ott egy fül "Tárgykészítés"...és nem veszem észre. Hm..azt hiszem át kell értékelni az életem :D :D Köszi.

RTX2060 I5-9500

(#17013) Jorus


Jorus
nagyúr

Ha ezt írja a csudás kis Gwynt kalauz, akkor az azt jelenti, hogy 1 db kártyát kellene felhajtanom Skellige-n, igaz?

Van még pár kérdőjel Skellige-n, talán ott lehet, mert a küldik közül már végeztem mindennel kompletten, még ezt szeretném befejezni, mielőtt elkezdem az NG+-t. :D

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17014) PAtr0n válasza Jorus (#17013) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, és ráadásul híresebb karaktertől kell begyűjtened. Én pl. Ermion-t hagytam ki, mint később kiderült, amikor a Gwent paklit fulloztam. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17015) DamianB válasza hyggelig (#15432) üzenetére


DamianB
őstag

Igen én emlékszem 2007 ben is nehezen jutottam át az elején. Pár éve mondom itt fullos kiadás megcsinálom hát nem tudtam túljutni az elején .
Nos urak végeztem a 2 vel hihetetlen jó volt mass effect 1 szint nálam történet vezetésben. Még vissza megyek Vernon oldaláról is megcsinálni .
Kérdésem az lenne hogy van e valami plusz ha átviszem a háromba a mentesem ? Mert ugye a 2 be már így alapból egy jó kardom páncélom volt és sokat segített az elején.
Azt olvastam még hogy amikor elkezdem a háromat ott az elején lesz egy ilyen ki kérdezés ahol meg mondom hol mit döntöttem ezáltal már tényleg felesleges az 1 és a 2 be hozott döntéseinket át hozni ?
Közben olvasom a könyveket is és a tervem az hogy magyar dobozos GOTY ba veszem meg a háromat hogy ezzel is támogassam a fordítást.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17016) PAtr0n válasza DamianB (#17015) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azt olvastam még hogy amikor elkezdem a háromat ott az elején lesz egy ilyen ki kérdezés ahol meg mondom hol mit döntöttem ezáltal már tényleg felesleges az 1 és a 2 be hozott döntéseinket át hozni ?

[link] ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17017) DamianB válasza PAtr0n (#17016) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi és bocsánat hogy újra feltettem kicsit bele zavarodtam hogy folyamatosan olvasom oda vissza a fórumokat. :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17018) Jorus válasza PAtr0n (#17014) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mint kiderült, én a néma druidát hagytam ki. :B

Így most már ilyen klír a rekord. :) (A kislányt elvből nem szoktam megitatni méreggel.)

Nekimegyek a maradék kérdőjeleknek, aztán akkor így ennyi megint. :( Ez a végigjátszás 220 óra körüli lesz, ahogy most kinéz. Aztán most majd kéne valami, amivel 6-7 hónapig játszok, mielőtt újra előveszem a Witchert NG+-ban. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17019) DamianB válasza Jorus (#17018) üzenetére


DamianB
őstag

Gondolom ez kiegészítőstől lett 220 óra . Akkor nekem lesz vagy 400 óra magamat ismerve . :DDD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17020) Jorus válasza DamianB (#17019) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, ez a 2 kieggel ennyi, igaz, ez asszem a 4. végigjátszásom, így néhol már összecsaptam a sztorit. :D

Jelenleg 215 óránál járok, de még kb. 5 óra benne van a Skellige-i kérdőjelekkel. Oké, ebben a végigjátszásban a tengeri lootolást kihagytam. :B

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17021) DamianB válasza Jorus (#17020) üzenetére


DamianB
őstag

Komoly nagyon várom már hogy elkezdjem de még valószínűleg kiviszem Darkon is a 2 t attól függ mennyit szopok Lethoval az elején.
Meg most a könyveket olvasom hogy felkészült legyek a háromra.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17022) Jorus válasza DamianB (#17021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tiszteletreméltó a hozzáállásod. :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17023) PAtr0n válasza Jorus (#17018) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh, de csak meglett, az a lényeg. :C
Én amúgy itattam vele mérget asszem :D Nekem más küldi lett Off-os, valahol 16-os szint környékén.

Mi ez a szett Geralton? Már benne vagyok nyakig a B&W-ban, nem akarom hogy vége legyen, pedig egyszer eljön. :(

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17024) DamianB válasza Jorus (#17022) üzenetére


DamianB
őstag

Tipikusan olyan a Witcher könyveket is beleszámolva hogy több rétege van most ahogy olvasom a könyveket még több dologra jövök rá .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17025) Jorus válasza PAtr0n (#17023) üzenetére


Jorus
nagyúr

B&W main quest vége felé lehet megszerezni ezt a szettet. Nem igazán witcheres, de nagyon jók a statjai. Nem automatikusan kapod, szal meg kell keresni.

DamianB: ha teheted, a World of the Witcher képes “enciklopédia” olvasása is javasolt a regények mellé. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17026) Dlite


Dlite
tag

Az a baj a játékkal, hogy nem lehet abbahagyni :DD 12-es szinten vagyok, minden mellékküldit, kérdőjelet megcsinálok. Valóban beszippantja az embert :)

RTX2060 I5-9500

(#17027) RetepNyaraB válasza Dlite (#17026) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

S a lépten-nyomon előforduló kis fejlesztői viccek (könyv-film-zene utalások, áthallások) még szóba se kerültek 😬

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17028) Lenry


Lenry
Topikgazda

egyszerűen lenyűgöző ez a játék. nem sok képet csináltam, de hadd osszak meg párat veletek.

különösen Velen fogott meg. egyszerre elborzaszt és lenyűgöz a vad természet, amit valami elképesztően sikerült elkapniuk a fejlesztőknek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17029) cyberkind válasza Lenry (#17028) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy írod, annyira kár, hogy "csak" ennyi van a 3-ban. :)

Paranormal Cocktivity

(#17030) edari válasza Lenry (#17028) üzenetére


edari
őstag

'különösen Velen fogott meg. egyszerre elborzaszt és lenyűgöz a vad természet, amit valami elképesztően sikerült elkapniuk a fejlesztőknek' +1

Pár hónappal ezelőtt abbahagytam a játékot (úgy indult hogy kicsti szüneteltetem, 3x játszottam ki egymás után, aztán azóta se indítottam el) B&W-nál, de Beauclair nekem annyira ingerszegény hogy nincs kedvem belépni folytatni a main questet. Ahhoz viszont lenne kedvem, hogy az alap sztorit újra játszam.

(#17031) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Csak beköszöntem ide is. Pár napja kezdtem, most 10-es szinten vagyok, és épp a kontrollert töltöm. :B
Switch/Zelda-ról jöttem át. Az sem rossz, sőt! Kifejetzetten tetszik. De A Witcher3 akkor is mérföldeket ver rá.

(#17032) Jorus válasza Lenry (#17028) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nagyon jó képek! :) Ezt a mostani végigjátszásomat szinte végig dokumentáltam screenshotokkal, képekkel, úgyhogy most van egy közel 600 képből álló galériám a fullos végigjátszásról időrendben. Amint lesz egy kis időm (reálisan szeptemberben), készítek belőle egy szűkített válogatást mondjuk 200-250 képpel, és abból lesz egyfajta képregény a Logoutra, úgy, hogy minden képhez magyarázat, ilyen-olyan képealáírások lesznek társítva. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17033) Ted_Beneky válasza Jorus (#17032) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Yo-hoo! Ez jól hangzik! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#17034) nincsnév007 válasza Lenry (#17028) üzenetére


nincsnév007
őstag

wáááóó az a naplementés kép nagyon gyönyörű :Y :)

(#17035) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, mi okozhatja, hogy nem tudok pontot rakni fejlesztésre, mit hagyok figyelmen kívül?

Hetes szintű vagyok, hat skill ponttal, a feloldás hatos szinttől lehetséges, vmiért mégsem sikerül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17036) Lui04 válasza S e t h (#17035) üzenetére


Lui04
aktív tag

Még 3 pontot el kell költened ezen az ágon, hogy a második sort felold. A számok a jobb oldalon azt jelzik, hogy ezen az ágon hány pontot kell elköltened, hogy a következő sorból is tudj képességet aktiválni.

(#17037) S e t h válasza Lui04 (#17036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt hittem, hogy az ág kifejezés az adott jelre vonatkozik, de igazad van, fejlesztettem mást és megnyílt a lehetőség, köszönöm szépen!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17038) cyberkind


cyberkind
félisten

(#17039) PAtr0n válasza cyberkind (#17038) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez le is veszem gyorsan, képek alapján meggyőzött :)

Aki esetleg még feketén tolja a játékot, egyrészt szégellje magát, másrészről most csak kemény 19.99 Euro a GOTY verzió Humble Bundle-éknél, még közel 4 napig: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17040) DamianB válasza PAtr0n (#17039) üzenetére


DamianB
őstag

Így van amióta megjött az első fizetésem veszem a játékokat persze mindenki hülyének néz de le szarom .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17041) PAtr0n válasza DamianB (#17040) üzenetére


PAtr0n
addikt

Általában én is kedvezményesen veszek mindent, már nem sajnálom rá. Bevallom régen 90% warez volt a játékok amiket kitoltam, ez az arány mára kb 5-10%.

Más:
Teccik ez a szett, az újhold-at váltotta :B

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17042) MM01


MM01
tag

Sziasztok,
Végre rászántam magam tetkóra, ezt ősszel csináltatnám meg.
Mindenképpen valami Witcheres idézeteket szeretnék, angolul. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg tudnátok segíteni lefordítani (annyira azért nem vagyok jó angolból, és egy tetkóra nem merem megkockáztatni :D) , vagy az is jó, ha elmondjátok nagyjából hol találom, és utána nézek neten

Ha nincs halál, vajon létezik élet?
Kétféle ember van: az, aki kihasználja az alkalmat, és az, aki megteremti.
Jobb egy napot királyként élni, mint egy egész életet koldusként

Illetve még van a Ciri, Draug idézet, de azokat megtudtam nézni a Gwent kártyáról.
Először ezeket összegyűjteném, és kiválasztanék párat belőle

Vagy ha esetleg van még nektek is valami kedvenc idézet, szívesen olvasom :D

Köszi a segítséget előre is!

(#17043) Jorus válasza MM01 (#17042) üzenetére


Jorus
nagyúr

"If there is no death, does life exist?" - Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy

"there are two types of men, those who see opportunity and take advantage, and those who forge opportunities for themselves." - Keira Metz

"Better to live one day as a king than a whole life as a beggar" - Ves

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17044) MM01 válasza Jorus (#17043) üzenetére


MM01
tag

Koszi !

(#17045) Ted_Beneky válasza MM01 (#17042) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

"Let's drink!" - Zoltan Chivay :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#17046) Lenry válasza MM01 (#17042) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Gvella Glan! - Keira Metz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17047) VTom válasza MM01 (#17042) üzenetére


VTom
veterán

Uma Um Um Uma Uma Ma Uma Um Ma Ma Uma Uma - Uma

:DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17048) Ted_Beneky válasza VTom (#17047) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Valami hasonló hangja volt Keira Metznek és jó pár hölgytársának is egyes jelenetekben, de az már kétszer 18-as karika lett volna, ezért kimaradt :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#17049) Jorus


Jorus
nagyúr

Befejeztem a játék legújabb végigjátszását is, gondoltam nézek vmi játékot pár hónapra az NG+ előtt, de nem nagyon megy a dolog. :D Letöltöttem a GTA V-öt (eddig egyetlen GTA-val sem játszottam), de nem igazán jön be eddig semmi belőle... Lehet, most kedzek bele inkább az NG+-ba, főleg, hogy így visszakerülök Velenbe, ami - ahogy sokan közületeknek - nekem is a kedvencem hangulat, zene, látvány, sztori szempontjából. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17050) Ted_Beneky válasza Jorus (#17049) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Velent nem bírtam annyira, a Novigradi rész jobban bejött.

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.