Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) dannyl válasza BüszkeeSAAAS (#12744) üzenetére


dannyl
addikt

Hát én 3. végigjátszást tolom, és agyon moddoltam. Nagyon király. Gyönyörű grafika, a fő karaktereknek tök más öltözet, bárhonnan tudok gyorsutazni utazóponthoz, nem kell rohangálni. Ilyen modok teszik tökéletessé számomra a játékot. Persze tényleg kinek mi...

(#12752) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

[link]

Ez a sound track nagyon ütős lett szerintem, egy jól eltalált dallam szerintem legalább annyit tesz a játékhoz ,mint a grafika.... :C

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12753) LLKobe válasza BüszkeeSAAAS (#12752) üzenetére


LLKobe
veterán

Számomra még többet. És a Witcher 3 hálistennek' tele van jó zenékkel.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12754) FireKeeper válasza LLKobe (#12753) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a witcher 3 azon kevés játékok közé tartozik, aminek a zenéjét a játékon kívül is szívesen hallgatom néha. :K

ahogy Geralt szokta mondani: nice tune

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12755) Lenry válasza FireKeeper (#12754) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a kocsim 6-os CD tárában a Witcher 3, a HoS, a B&W OST és 3 Percival album van :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12756) MM01


MM01
tag

Azt nem tudjatok hogy hogyan lehet elerni, hogy Dijkstra is es Nilfgaard is ott legyen Kaer Morhenben? (mar ha el lehet ☺ ) nekem eddig mindig ugy volt hogy Dijkstra elutasitott, Emhyr meg ugyan felajanlotta, de nem tudtak Geralttal megallapodni

(#12757) k-adi válasza MM01 (#12756) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egymás ellenségei, így nem hiszem, hogy van ilyen lehetőség. Van a császárt támogatod, vagy Dijkstra-t de egyik se lesz ott Kaer Morhenben

(#12758) NandorHUN válasza BüszkeeSAAAS (#12752) üzenetére


NandorHUN
addikt

OSt-k tényleg nem voltak rosszak, de azért lehett volna őket bővíteni, ha már játék ilyen nagyra sikerült, mert elég önismétlőek tudtak lenni sokszor.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12759) genndy válasza MM01 (#12756) üzenetére


genndy
addikt

Dijkstra ha segít is, akkor is csak pénzt ad, Emhyrrel nem tud megállapodni Geralt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12760) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Valaki, aki itt van, és PS4-en játszik, tudna segíteni? Bár már a B&W-nél és 150+ óránál járok, de egy dolgot nem tudok még:

Be lehet rakni 4 db italt a "rekeszekbe", gyorshasználatra. Az egyiket a fel, a másikat a le gombbal lehet aktiválni. Hogy lehet a másik kettőt?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12761) bAtt001 válasza TazLeacher (#12760) üzenetére


bAtt001
addikt

Hosszan nyomod a fel/le gombot akkor abban a rekeszben levőt kicseréli a másik felső rekeszbe tett cuccra. Kicsit macerás, de itt nincs annyi gomb mint egy billentyűzeten ugye :D

(#12762) TazLeacher válasza bAtt001 (#12761) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, ezt nem próbáltam... :DDD

De ha már itt vagy...komolyabb harcokban kitérési tanácsokat tudsz adni? Milyen jó kombók vannak? Alacsonyabb nehézségi szinten játszom, eddig elvoltam, de akarok emelni, és oda már jól jönne egy kicsit taktikusabb harc.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12763) bAtt001 válasza TazLeacher (#12762) üzenetére


bAtt001
addikt

Én normálon játszom, HoS-nál járok első végigjátszásban. Most kiraktam az "ínyenc" skill-t ami ha benyomsz egy kaját tölti az életedet 20 percig, így kevesebb queen-t használok, helyette amit most szoktam az az axii, nagyon hatásos pl. az idegesítően gyors pókok, pajzsos emberek ellen, a többiek ellen is természetesen. Amúgy meg csak sima elugrást, a kicsit, mellé meg veszettül püfölöm a gyors támadást. Ha "megaxxii-zek" egy ember akkor pedig erős támadás mehet rá. Nagyobb bandita csapatoknál pedig rusholom a nyilasokat, mert azok inkább spiner kategóriát képviselnek úgy leszednek messziről is :D

(#12764) FireKeeper válasza bAtt001 (#12763) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaj a pókok ne is mondd, azok ellen van valakinek tuti tippje? múltkor épp nagyban mászkáltam Toussaint-ban, gyönyörködtem a tájban, erre belebotlottam egy kisebb rajba, majdnem otthagytam a fogam...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12765) TazLeacher válasza bAtt001 (#12763) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kb. én is ezt csinálom. Ilyen elugrások, elgurulások...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12766) MM01 válasza FireKeeper (#12764) üzenetére


MM01
tag

En mindig az ignit hasznalom ellenuk( mondjuk nekem a jelek elegge felvannak tuningolva :D ), meg ahogy irtak, kiterest. Alternativ yrdent is szoktam, ez folyamatosan lovi oket.

[ Szerkesztve ]

(#12767) perge666 válasza TazLeacher (#12760) üzenetére


perge666
veterán

Akkor a főképernyőn megjelenő "zsebeket" sem használod?
Mert ugyebár ott is kettőt mutat, de hosszan nyomva vált ugyanúgy.

(#12768) MM01


MM01
tag

En leginkabb a szurcsohok ellen szoktam megszenvedni, foleg amikor tobben vannak

(#12769) bAtt001 válasza FireKeeper (#12764) üzenetére


bAtt001
addikt

Van bizony, futás! :DDD Amúgy nekem ezek a nagy fekete köpködő pókok az ellenségeim, de csak már voltak mert ha bekapnak egy axii-t akkor meg se mozdulnak simán ledarálom őket, de axii nélkül utolérni... :D

(#12770) TazLeacher válasza perge666 (#12767) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Arról beszéltünk (szerintem). 2 italt be tudok oda rakni, de ugye a másik kettővel nem tudtam mit kezdeni. Vagy Te másra gondolsz...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12771) perge666 válasza TazLeacher (#12770) üzenetére


perge666
veterán

Jajj bocsi, teljesen benéztem. :R
Reggel úgy keltem hogy émejgek, fáj a hasam a fejem, egésznap fekszek, úgy tűnik koncentrációs zavarom is van..... :(((

(#12772) FireKeeper válasza bAtt001 (#12769) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem lehet utolérni őket sehogy, k.rv. idegesítőek. legjobb amikor van 4-5 darab, egy leköp a hálóval és mind egy időben támad meg, sok sikert hogy túléld. egyetlen gyenge pontjuk hogyha egyszer meg tudod ütni akkor le lehet őket darálni ha közben nem támad meg épp egy másik.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12773) hundai


hundai
aktív tag

negyed óra után tűnt fel hogy hiányzik valami szegény Keszegről :D

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#12774) dannyl válasza hundai (#12773) üzenetére


dannyl
addikt

Nagyon bután néz ki :D

(#12775) Dendytv válasza hundai (#12773) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ez az 1.22 Update miatt :) nálam úgy néz ki mint ha valami hörcsögön lovagolnék :DD :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12776) perge666 válasza hundai (#12773) üzenetére


perge666
veterán

Ott a farka, ott a farka...... Jaaaa nem, mégsem. :)) :DDD

(#12777) Dendytv válasza perge666 (#12776) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ááá hát én azon update után még csak észre sem vettem :DDD majd itt olvastam, hogy hol van keszeg farka , s nézem oszt nekem sincs :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12778) perge666 válasza Dendytv (#12777) üzenetére


perge666
veterán

Én se vettem észre, mert mindig gyalogolok. :)

(#12779) hundai válasza perge666 (#12778) üzenetére


hundai
aktív tag

Miután megölték a császár katonáit, utána már lett farka :D

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#12780) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Hello!

Van egy olyan küldetés Novigradban aminek az a neve: Betyárbecsület. Akkor lesz elérhető amikor kiszabadítom a kurafi Kölyök kaszinójának legfelső emeletén a Kolduskirály félholtra vert kémjét Ricco-t. Az azt mondja ,hogy a Kolduskirály majd megjutalmaz érte, elindulok ,hogy felvegyem a jutalmat,de nem tudok bemenni hozzá mert az ajtó zárva van ehelyett áll az ajtó előtt 3. verőember és rám támadnak... Valami ötlet

Lehet valami olyat csináltam ami miatt nem tudok már a kolduskirállyal bizniszelni? De ezt megelőzően a fürdőben még minden rendben ment.... Ötletek? Úgy látom szürke lett a feladat melletti szám az mit jelent? ezt nem fogom tudni megcsinálni akkor? mert aktívnak jelzi pedig....

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12781) TazLeacher válasza BüszkeeSAAAS (#12780) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A szürke azt jelenti, hogy a a saját szinted alatt van több, mint 5 szinttel (ezt jelzi a szám, az ajánlott szintet a küldetéshez), ezért már nem igazán fogsz XP-t kapni. Persze a tárgyjutalom meg a történet más kérdés...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12782) BüszkeeSAAAS válasza TazLeacher (#12781) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Aham szóval elvileg így is meg tudom csinálni... de valamiért rám támadnak a "Bolond" emberei....

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12783) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Áh végül megoldódott a "GPS" megbolondult és valamiért a hátsó ajtón akart bevinni a verő emberek közt a Koldus Királyhoz....

Lenne azonban még itt valami találtam a griff iskolai javított cuccainak gyűjtögetése közben az egyik rom alatt egy olyan bejáratot amit rózsaszínű "erőtér" zár le. Be lehet oda jutni.

A hely neve: Est Tayiar Velen területén van.

Linkelem a helyet és a kapuról a képet:

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12784) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

A H&S-ban odahordtam egy kisebb vagyont (30e pénzt) a ofieri kovács-varázslónak és rárakattam az IRIS-re azt az "enchant"-ot, hogy a fenőkő meg a páncél feljavítás hatása ne járjon le soha. Úgy érzésre kicsit OP lett tőle Geralt, mert ugye +25% a fegyverekre (mindkét kardra, ha jól tudom) meg a páncélra is tartósan. Egy ancient leshen-be botlottam és alig bírt sebezni, mialatt én szépen levágtam. 1 vagy 2 fecskébe került mindösszesen, mást nem is kellett felhasználnom (viper ezüst kard a H&S végső küldetéséből, szóval még talán nem is a legjobb ezüst kard). Tudom, hogy lehetne mászkálni és mindig fenni a kardot, meg erősíteni a páncélt, de nekem ahhoz rohadtul nem volt kedvem, hogy amikor lejár, akkor mindig keressek ilyen helyet és nekem jól jött ez a lehetőség.

Mondjuk a kínom, hogy ezt az "enchant"-ot megúsztam volna 5e pénzből is, de úgy nézem, hogy ezek nagyon hatékonyak.

Van ezzekkel az "enchant"-okkal valakinek tapasztalata? Melyiket érdemes még kipróbálni, ami hatékony a csatában? Az ezüst kardra vagy a páncélra még tudok rakni másikat.

(#12785) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#12783) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Est Taiyar Philippa Eilhart búvóhelye, lesz egy küldetés (Radovid adja), akkor majd tudsz lemenni oda

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12786) FireKeeper válasza Baltazár123 (#12784) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én azt szeretem acélkardon ami a whirl hatókörét növeli. egy egész bandát le lehet mészárolni vele elég gyorsan. nagyon hasznos ami a páncélba rakva a nyílvesszőket visszaveri, magas szinten azok nagyot tudnak sebezni és valljuk be elég idegesítő (mikor íjászokat látok a witcher3-ban mindig a Game of Thrones-os Sandor dumája jut eszembe: "drop that arrow you bloody girl"). illetve azok is jók lehetnek ami egy bizonyos armor típusra állítja be az összes armorodat. én pl fast attackra voltam skillezve, emiatt light armort használtam, viszont abból csak a Feline set van én meg a Viper-t akartam használni a méreg immunitás miatt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12787) TazLeacher válasza FireKeeper (#12786) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezeket is ki lehet szedni, mint a rúnákat? Még nem próbáltam. Mármint ha cserélni szeretnék másra.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12788) Baltazár123 válasza TazLeacher (#12787) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Le lehet szedni, de ha másikat választasz, akkor le se kell szedni, mert az automatikusan cseréli. Nekem az gyanús csak, hogy mintha ingyen rakná rá, legalábbis nem vonta le a kiírt 9xx pénzt. Nekem nagyon kellemes, hogy mindig rajta van a +25% a fegyveren meg a páncélon, nem kell vissza ugrálnom.

Firekeeper: kösz a tippet, kipróbálom ezeket is majd, de elkezdtem a B&W-t és nincs kedvem visszaugrani. Ha fegyvert vagy páncélt cserélek, akkor majd visszaugrom.

Ha végig toltam a játékot, akkor lehet, hogy a főszálat megcsinálom újra a nehezebb fokozaton. Azt már most látom, hogy sokkal komolyabban kell az alchemyt használni. Pl. most jöttem csak rá, hogy lehetne red mutagen-t meg greater red mutagent is készítenem. Szerintem kb a játék első harmadában már volt elég cucc hozzájuk, de nem mélyedtem el az alchemyben, mert ezek el vannak "dugva" a komponensek között.

Meg ez a számtalan speciális ital/mutagén, amik valami speciális feltétel mellett adnak valami előnyt. Talán csak 2-3-t ha ismerek olyan szinten, hogy tudjam pontosan, mikor kell használni.

Az olajokat is következetesen csak kb a játékidő 2/3-ban kezdtem használni, mert addig az volt a taktikám, hogy a mellék küldetésekkel felfejlesztettem Geralt-ot és általában +3-4 tier-el mentem neki a főszál küldetéseinek és úgy nem kell sokat trükközni vele, mert általában elég erős voltam mindig. A kear morhenben megkaptam a master swallow-t és ilyenkor megmarad az enhanced is :) Ez jól jött és általában elég is volt minden csatára. Meg normál módban ugye egy sima 1 órás meditálás és máris maxon van minden.A white honey-t szinte nem is kellett használnom soha. Gondolom nehezített módban ez már egészen máshogy van.

Ha nehezített fokozaton próbálom, illetve leginkább a főszálra koncentrálva, akkor viszont számtalan újabb nehézséggel találom majd szembe magam (nehéz boss fight-ok, örökös kredit hiány, nagyon figyelni kell a fejlesztésre és ismerni kell alaposan az alchemy lehetőségeit, mutagének hatását stb). Ezt lehet kipróbálom, aztán meglátom, hogy mennyi játékörömöt ad majd ez a megközelítés.

(#12789) TazLeacher válasza Baltazár123 (#12788) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Én a B&W végén vagyok...most lettem lvl50 (remélem a végére meglesz az 52-53). Legkönnyebben játszom, ha ennek vége, akkor kezdem a legnehezebben new game+-ban. A harcok más kérdés, de az összes többi dolgot nem látom, hogy probléma lenne. 1 játék alatt minden italt kimaxoltam, szépen fel vannak húzva a cuccaim (képességek), a mutációból is 1 pont kell még ahhoz, ami a cél lenne (az újraéledésre gondoltam), pénz is van dögivel. Az új játékban igazából annak se látom nagyon értelmét, hogy összeszedjem a cuccokat. Egyszerűen nem fog kelleni a pénz. Mivel minden küldihez hozzáad +30 szintet, így lényegében az eredeti 17-18-as szint alatt (ami 47-48 lesz) XP-t sem fogok kapni. Valahol Skellige-n fog elkezdődni a játék érdemi része, mondjuk onnantól durva lesz, az tuti, fogok vele szívni. Mondjuk csak a főszál érdekel, a trófeáért megyek neki a legnehezebb szintnek. Én a rúnákkal nem foglalkoztam eddig, most kezdtem próbálgatni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12790) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Vlagyivovosztokszevasztokmanembasztokmegszevasztok! :DDD

Beállítások/Játékmenet/Mozgásérzékenység ezen belül lehet Standard és Alternatív közül választani. Ez mit jelent miben különbözik egyik a másiktól tudja valaki?

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12791) genndy válasza BüszkeeSAAAS (#12790) üzenetére


genndy
addikt

Geralt kicsit máshogy mozog, fut, ugrik, kardozik. Nincs valódi jelentősége, csak kozmetika. Próbáld ki, meglátod hogy melyik tetszik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12792) BüszkeeSAAAS válasza genndy (#12791) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Ahham, köszi!

Mostanában Geralt példáját követve én is gyakran meditálok, de az a gond ,hogy ha én meditálok akkor nem töltődnek újra a főzetek hanem kifogynak... sokat kell még fejlődnöm.....

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12793) Mynock


Mynock
tag

Jó estét!

Van egy kis gondom az ÁLLAMÉRDEK küldivel.Leverem Dijkstra-t és az embereit,de nem ér véget a küldetés.Pontosabban semmi nem történik.Mindenki halott,minden ajtó zárva Vernon Roche csak álldogál,Thaler ül a padon,Ves meg sírdogál a földön.Mit kell még csinálni?

na időközben megoldódott....kikeveredtem a házból,aztán elindult a mozirész...

[ Szerkesztve ]

(#12794) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Srácok. Tud valaki, valamit a legújabb Vaják könyv megjelenéséről? ( Olvastam angolul, de nekem nem elég "ízes" az angol nyelv ).
Ja és izé ez elég off...

[ Szerkesztve ]

(#12795) Lenry válasza Nagynozi (#12794) üzenetére


Lenry
Topikgazda

1-2 hónapja kérdeztem a kiadótól facebookon, de azt mondták, hogy még nekik sincs infójuk

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12796) perge666


perge666
veterán

Halihó.
Tudnátok segíteni?

A B&W-ben van egy olyan mellékküldetés hogy " csak egy maradhat" itt az 5 erényt kell bebizonyítani egy kardért.
Mindet kipipálta már csak a bátorságot kellene bebizonyítani, na itt mit kell csinálnom?

(#12797) Lenry válasza perge666 (#12796) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az egyik lehetőség, hogy megnyered a lovagi tornát, ami Vivienne (a madárrá alakuló csaj) küldetése alatt játszódik

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12798) perge666 válasza Lenry (#12797) üzenetére


perge666
veterán

Azt pont az előbb csináltam meg!
Nem értem míért nem adta be, mi a másik?

[ Szerkesztve ]

(#12799) Lenry válasza perge666 (#12798) üzenetére


Lenry
Topikgazda

még két lehetőséged van:
- megnyered az összes Toussaint-i verekedést
- megölsz egy Grottore nevű nagy virágot, a küldetést Beauclairben, a Nilfgaardi Nagykövetség mellett álldogáló nőtől kapod

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12800) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, tegnap befejezem a B&W-t is. lvl54-re sikerült felrángatni Geraltot, mindent küldit megcsináltam, amit megtaláltam egyedül az van, amikor 15 feladatot kell megcsinálni a térképen (5 van meg belőle). Most még kipucolom a térképet, aztán nekifutok a New Game+-nak. Trófeákból már csak a legnehezebb szinten való végigjátszás kell, most jöhet ez.

Néhány dolog az egésszel kapcsolatban:
Szerintem még volt a játékban. A B&W-ben látszott, hogy egy új helyszín hozzáadásával mennyit lehet húzni még a játékon. Szerintem még 2 ilyen kiegészítő simán elfért volna, és az emberek is kajálták volna. Tartalomban a két kiegészítő nem nagyon összehasonlítható, sztoriban nekem kb. egál. Amit nem érte, hogy miért kellett ennyire túltolni ezt a vámpír témát, hogy mindkét kiegészítőnek ez volt a fő témája. Annyi fantázia van a játékban, ez nekem kicsit furcsa volt.
A mesevilág valami rohadt jó lett, úgy ahogy van, nekem az volt szinte az egész játék kreativitásának csúcspontja. Tele van hasonló utalásokkal korábbról is, de ez így nagyon adta. Végignyomtam mindkét módon a mesevilágot (szalaggal és a nélkül), nagyon érdekes a végkifejlet. Mondjuk a börtönös sztorit csak addig vittem, amíg kiengedik Geraltot. Most még ránézek neten a befejezésekre, mert kíváncsi vagyok hány féle van. A vámpírgóréhoz nem mentem egyáltalán. Nekem meghalt a testvérpáros mindkét tagja, ez lett az igazi befejezés. A másikat a trófea miatt nyomtam végig. De érdekes volt látni, hogy mennyire más véget ér a sztori...ha meghal az uralkodó, akkor Gerlt fényes dicsőséggel, szép ruhában parádézik, ha meg megmentem az életét lényegében, akkor a börtönben kötök ki, és éppen csak nem köpnek le.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.