Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Rossi válasza cikasz (#13050) üzenetére


Rossi
addikt

Nem tudok róla.

De nem lesz kicsit kemény a játék egy 8 évesnek? Helyenként elég fosatós...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13052) cikasz válasza Rossi (#13051) üzenetére


cikasz
őstag

Bírja! :DDD
Majd ha rosszat álmodik letiltom pár hónapra róla.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#13053) perge666 válasza cikasz (#13052) üzenetére


perge666
veterán

Nem csak a fosatós részek miatt, de én ezt a játékok egy 8 évesnek semmiképp nem engedném meg!

(#13054) TazLeacher válasza perge666 (#13053) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Dettó. Van 3 gyerekem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13055) perge666 válasza TazLeacher (#13054) üzenetére


perge666
veterán

Nekem 1 van, igaz ő még nagyon picike
Szerintem 16 év alatt nem is ajánlott, de nem is csodálom.
Oké hogy játék, de nem "gyerekjáték"

(#13056) TazLeacher válasza perge666 (#13055) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem akarok álszent lenni, én is nyomtam a GTA1-et általánosban...de szerintem a 8 éves gyerek még egy kicsit kicsi ehhez. Jó esetben általános iskola 2. osztály. 11-12 évesen már úgy sem tudod ebből kizárni, de addig ezt hanyagolni kéne. Egy Uncharted vagy egy AC mondjuk ehhez képes esti mese. Szex, erőszak, vér. Nem egy 8 évesnek való.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13057) dannyl


dannyl
addikt

Ha visszagondolok, nyomtuk anno a Duke Nukemet, meg Mortal Kombatot naphosszat, az se épp 6-os karikás. Mégse lettem degenerált, vagy lelki sérült.
Meg néztük a Dragon Ball-t is.

Persze megértem az aggályokat is, mert az előzőektől eltekintve, nem tudom, hogy hol foglalnék állást, ha lenne gyerekem.

(#13058) MM01


MM01
tag

En gyerekkoromba a Vice City-t meg a San Andreast nyomtam nagyon sokat, meg Ps2-on. 3 lapra ki voltak irva a kodok, regi szep emlekek.. :D

(#13059) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Most rakattam össze a griff iskola felszereléseit,azt kell írjam hogy nem érte meg,vannak ettől jobb eszközök.Mondom megnézem milyen képességeket aktivál,de ez csak nagymesteri szinten működik.A többi kettő iskolát sem érdemes összeszedni,vagy továbbfejlesztve mennyivel javulnak?

(#13060) dannyl válasza egykerdezo (#13059) üzenetére


dannyl
addikt

Nekem a medve a legjobb a stílusomhoz. Jelből 90%-ban csak quen-t használok, viszont szeretek hentelni.

(#13061) jonnyjoker01 válasza AleSsandro10 (#13047) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Konzolokszervize.hu-n van raktáron 70 ezerért

Üdv. Johnny

(#13062) MM01 válasza egykerdezo (#13059) üzenetére


MM01
tag

Griffet azert erdemes mert az a jelet erositi.. ha nem azt hasznalod akkor felesleges.. viszont ha igen akkor ez a legjobb

(#13063) MM01 válasza MM01 (#13062) üzenetére


MM01
tag

Egy kis kieg :
Dontsd el hogy melyik stilus illik hozzad legjobban es ez alapjan fejleszd a witcher felszerelest
Gyors tamadas : macska
Jel : griff
Eros : medve
Meg van meg a farkas, de azt kesobb tudod osszeszedni

(#13064) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Kaer morhenbe hogy lehet átmenni?
Jah hogy ezeket a witcher felszerelèseket az alapjátèkban nem,hanem csak a kiegben lehet nagymesterire fejleszteni.Akkor ezek felejtősek.
Nincs valami olyan mod ehhez hogy ne legyen èjszaka csak nappal?

(#13065) S1M0N válasza egykerdezo (#13064) üzenetére


S1M0N
senior tag

Vidd tovább a főszálat, majd akkor tudsz oda menni.

(#13066) Ferdzsoo válasza egykerdezo (#13064) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ahogy jön az éjszaka átmeditálsz reggelig. Szerintem az éjszakának külön hangulata van...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13067) saen


saen
veterán

Belefutottam egy furcsaságba, az első kieget játszom, még az elején vagyok, 37-es szintű voltam. Kaptam 40xp-t a rose on a red field küldinél és léptem vagy 30 szintet, most 66 lettem... A küldi is hibás volt, verfiy-jal megjavítottam, de a szintem maradt. Ez most így kicsit fura...

(#13068) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Az első kiegészítőben Gaunter O'dimm a tükör mester a sztori szerint már korábbról ismeri Geralt-ot mert segített neki megtalálni Yennefert, de ez mikor történt a játék 3. részében vagy korábban? Mert ha jól emlékszem Fehér gyümölcskertet említi amikor a hajón megjelenik szóval elvileg a 3. rész elején találkoztam vele ,de nem rémlik mikor és hol :F .... van valakinek információja erről?

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13069) dannyl válasza BüszkeeSAAAS (#13068) üzenetére


dannyl
addikt

Rögtön a kocsmában találkozol vele, beszédbe is elegyedtek. Egy sima vendég(nek tűnik). Utána találkozol Yen-nel.

[ Szerkesztve ]

(#13070) genndy válasza BüszkeeSAAAS (#13068) üzenetére


genndy
addikt

Ő az első akivel a kocsmában érdemben tudsz beszélni, és tényleg ad infót Yennferről.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13071) MM01


MM01
tag

erre mar nem emlekszek benne. Miert is segitett Geratnak? Nem ugy van hogy cserebe mindig ker valamit? Vagy tudta hogy kesobb ugy is talalkoznak ? Ez a Gaunter eleg homalyos lett igy visszaemlekezve.. :D

(#13072) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Áhhá értem, már teljesen el is felejtettem.... Köszönöm Nektek! :R

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13073) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Épp a minap gondolkodtam rajta ,hogy a vipera cuccok hol lehetnek vagy talán nincsenek is, de most megkaptam a választ még egy okulárét is szereztem,amiről a Trigun-ból Vash the Stampede (Eszeveszett Vash) karakterét juttatja eszembe :C

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13074) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Valaki elmondja hogyan változik a küldetés ha csak az alapjáték van fent?Nekem fent van a két kieg s most mikor kiszabadítottam a dalnokot kiírta hogy a jelenlegi küldi a blood and wine egyik küldijévé változik de ahhoz 34es szinten kell lennem. :W :U :o :((( :(( :(
Most még csak 18as vagyok,még nem mentem át skelligére sem.

(#13075) saen válasza egykerdezo (#13074) üzenetére


saen
veterán

Menüből ki tudod választani, hogy melyik küldetés legyen aktív. Simán csak állítsd át arra amelyiket szeretnéd csinálni.

(#13076) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Most tartok a HEARTS OF STONE kiegészítő vége felé, eddig nagyon élveztem, de így a 3. kívánság teljesítése közben nagyon tele lett vele a f@szom eddig az egész játékot a legnehezebb szinten játszottam ,de egy ellenfél sem volt kínlódás viszont ennek a végét szerintem qrvára elcseszték ez a vörös köcsög nehezebb ellenfél egymaga ,mint a Vadak együtt véve voltak irreális és élvezhetetlen a vele való harc.... nem működnek a képességek sem ellene, azt még megértem ,hogy nem lehet elkábítani ,de gyakorlatilag semmi egyéb sem vethető be ellene még a "múlhatatlanság" sem működik hiába a 3 adrenalin pont és a quen pajzs szinte azonnal megöl ,ha felizzik a kardja :((( ennyit még nem szívtam eddig

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13077) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#13076) üzenetére


bAtt001
addikt

Majd ha a Blood and Wine-t játszod... minden ellenség teleportálni tud kb. A nyakát kitekerném aki kitalálta azokat a virágokat és kukacokat, elkapni sosem lehet őket mert beleakadsz minden kis bizbaszba a földön ők meg ott bukkannak fel ahol akarnak... :D

(#13078) BüszkeeSAAAS válasza bAtt001 (#13077) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Már a pókokkal is ki volt a tököm megmarnak -elfutnak-leköpnek-megmarnak-eluftnak igazi szívatás eszencia....

Ó drága búzakenyér....ez meg az én legnagyobb félelmem lett .... akkor vehetek majd megint új klaviatúrát..... :W pedig eddig olyan fain boss harcok voltak Imrelith-el több kört is lenyomtam.... de ez a "félelem" a "a lidércé Iris" meg a pofátlan "gondnok" e má tú mács.....

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13079) bAtt001 válasza BüszkeeSAAAS (#13078) üzenetére


bAtt001
addikt

Amúgy igen, HoS-ban már olyan bossok vannak amiket nyers erőből nem tudsz leverni, tudni kell a trükkjét a harcnak anélkül ha megőrülsz se győzöd le :D De egy kis google segít max és nincs több gond.

(#13080) balage25


balage25
senior tag

Szeretnék vörös mutagént kotyvasztani fanyarmeggyel. Hol találok ilyet?

(#13081) BüszkeeSAAAS válasza bAtt001 (#13079) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Eddig még nem okozott nagy problémát a megfelelő taktika, szerencsére elég széles a lehetőségek tárháza ,de mivel a (nyílpuskán kívül) a legtöbb fegyvert, képességet, jelet, főzetet, bombát használom a harcokban így azért elég hamar rájövök egy-egy ellenfélnél milyen kombó hatásos csak időnként elfogy már a türelmem :))

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13082) Ferdzsoo válasza BüszkeeSAAAS (#13076) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A kitérés gomb megfelelő használatának begyakorlását tudom javasolni. :) 2.-ra kinyírtam. Szerintem egyáltalán nem volt nehéz... sőt továbbmegyek az egész játékban nincs nehezen leküzdhető, vagy idegesítő ellenség.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13083) atainprison válasza BüszkeeSAAAS (#13076) üzenetére


atainprison
senior tag

Pedig az egy nagyon egyszerű boss. Két dologra kell figyelni és gyerekjáték az egész.
1. Véletlenül se üss bele, még "alvó" állapotban lévő izébe, mert akkor az is felkel és akkor többel kell egyszerre küzdeni.
2. Folyamatosan tarts távolságot, mert akkor azt csinálja, hogy izzó karddal hozzád teleportál és rádcsap. Na mikor előtted meglátod a felizzó kardot, nyomsz egy védekezést (PCn jobb egérgomb), erre bekábul vagy mi és bele lehet csapni kettőt-hármat. Ezután elugrasz és elmész tőle jó messze, megint teleportál....és így tovább. Tök egyszerű.

U.i: van olyan acsi, hogy úgy kell legyőzni, hogy egyszerre harcolsz az összes genyóval. Na az már tényleg nehéz halálfutamon.

(#13084) TazLeacher válasza atainprison (#13083) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PS4-en van egy olyan trófea, hogy úgy kell megölni őket, hogy előtte mindegyiket felkelted...jó móka volt.

Már ha ugyanarról beszélünk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13085) atainprison válasza TazLeacher (#13084) üzenetére


atainprison
senior tag

Jaja, ez PC-n is van. Az nem kicsit fájt :) .

(#13086) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Skelligére hogy tudok átmenni ha nem fizetek egy ezrest?Egy nő kapitányt találtam még ezen kívül de azt mondta nem megy arra.

(#13087) genndy válasza egykerdezo (#13086) üzenetére


genndy
addikt

Sehogy. A fickó csak pénzért visz át (de ha ügyes vagy akkor azt az ezrest vissza is kapod). Viszont csak egyszer kell fizetni, utána már szabadon járhatsz-kelhetsz.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13088) Tanisz


Tanisz
senior tag

Kutattam a fórumban ezután, de vagy béna vagyok, vagy csak bamba, esetleg nem volt róla szó:

Velen--ben van bármilyen mellékküldetés a Kannibálok területén?
Condyle közelében van egy táboruk, ahol van egy tetem, ami fölött Geralt megállapítja, hogy még friss a vér rajta.
Nekem még nem sikerült ehhez a részhez mellékküldetést felvenni, vagy csak türelmetlen voltam és kóborlás közben kiiktattam a mellékküldetést, mert lemészároltam a kannibálokat?

Valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13089) BüszkeeSAAAS válasza Tanisz (#13088) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Én már felvettem Velen-ben minden küldetést a Hirdetőtáblákról mikor rájuk bukkantam ,de nem volt velük kapcsolatos megbízás , legalább is nekem tuti nem.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13090) Tanisz válasza BüszkeeSAAAS (#13089) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi.
Nekem is ez a fura :)
Nem először játszok a játékkal, de sehol ne futottam össze ilyen küldetéssel.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13091) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el PS4-en a játékot. Nagyon az elején tartok. Érdemes a kis falvakba megcsinálni a mellék külditek, mert volt olyan hogy mentem egy adott területen aztán izmosak voltak a mobok. Aztán gondolom, ha csinálok több küldit is akkor hamarabb ugrik a szint is.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#13092) Lenry válasza func93 (#13091) üzenetére


Lenry
Topikgazda

persze

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13093) BüszkeeSAAAS válasza atainprison (#13083) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Amiket írtál azokkal én is tisztában voltam ,de ettől függetlenül még mindig azt mondom ,hogy ez nem az egyik legkönnyebb ha nem a legnehezebb harc halálfutamon, ha elrontod a hárításból való visszatámadást akkor szinte borítékolhatod ,hogy kinyír és azért elég sokszor kell betalálni mire kidől ráadásul utolsók 3 már szinte folyamatosan a legerősebb támadását használjak akár többször is egymás után,lehet nekem nem elég jók a reflexeim..... Persze sikerült legyőznöm még aznap,de akkor is tartom magam ahhoz ,hogy bosszantóan erős ellenfél volt (talán csak a számomra....)

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13094) BüszkeeSAAAS válasza func93 (#13091) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nem kifejezetten az a játék ahol henteléssel lehet szinteket lépni, főleg az első (pályán) bár a későbbiekben is érdemes sőt ajánlott felfedezni a ?-el jelölt helyeket és megcsinálni a kisebb megbízásokat közben is elég sokat kell aprítani és a feladatok pedig annyi xp-t adnak ami sokszor több is ,mint az amit a közben leölt szörnyekért kapsz, és végül ,de nem utolsó sorban segít abban ,hogy valóban úgy érezd egy új világba csöppentél.

Mindenképp javaslom ,hogy fedezd fel a teljes világot az első területen mielőtt tovább haladsz sok erőhely hasznos vagy eladható cuccok receptek stb. található a világban szinte mindenhol. Érdemes mindent összeszedni sok tárgynak nincs vagy csak alig van súlya ezért ami útba esik azt érdemes begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13095) Janoska26


Janoska26
addikt

Sziasztok!

Az Erdő Asszonyai küldetés úgy kezdődne, hogy olvassam el a könyvet, de nincs meg a könyv, hol keressem? :)

(#13096) BüszkeeSAAAS válasza Janoska26 (#13095) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Már nem emlékszem én hol akadtam ré ,de szerintem több helyen is megtalálható, sok könyvnek van több példánya, én nem is kerestem direkt csak hozzá került valamikor felvettem. És valószínűleg még azelőtt elolvastam,hogy megnéztem volna a feladatot. Nézz körül a bárónál vagy Keira Metz-nél egyiküknél szerintem tuti meg lesz, de ha tovább viszed a fő szálat és közben figyelsz bi
ztosan bele fogsz botlani.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13097) hundai válasza Janoska26 (#13095) üzenetére


hundai
aktív tag

Keirához vissza kell menni, mert mondta hogy szüksége lenne a segítségedre, és abban a küldiben kapod meg.

Ebben tudna nekem valaki segíteni? nem mutatja a térképen sehol sem hogy hol találom őket.

-Wake up Neo!

(#13098) Janoska26 válasza hundai (#13097) üzenetére


Janoska26
addikt

fasz@, már kinyírtam a csajt :DD

Azért köszi srácok, majd keresgetek, remélem a mellék küldetések alatt csak ráakadok valamerre :)

(#13099) leroyclub


leroyclub
senior tag

A jatek során Trissnek es Yennek is csaptam a szelet. Azt hittem majd eljön a választás de helyette kilancoltak az agyhoz es ott hagytak mind a ketten. Akkor most buktam mind2t? Vagy meg lehet ezen változtatni? Ha nem akkor van valami hátránya?

(#13100) perge666 válasza leroyclub (#13099) üzenetére


perge666
veterán

Én szerencsére nem így jártam, de úgy tűnik téged lapátra tettek. :DDD
Hátránya nem igen van " nincs nő nincs sírás" :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.