Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) TazLeacher válasza genndy (#12350) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Kék kincsvadászatból már van egy pár...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12352) Heavyrain


Heavyrain
őstag

A The Witcher 3 Wild Hunt - Enhanced Edition
-t próbálta már valaki? Ha igen, akkor mik a tapasztalatok?

(#12353) DieHard


DieHard
senior tag

Szevasztok! Nekem szintezési gondjaim vannak. Fehér gyümölcskert-ben megcsináltam elvileg minden kérdőjeles questet, 4es vagyok, átmentem Velen-be. Annyira összevissza vannak a questek, sehol egy jelölés hogy hanyas szintüek, nagyon káosznak tünik nekem. Valami tipp?

(#12354) k-adi válasza DieHard (#12353) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csináld a főküldetéseket.

Ami az elején kell neked az Velen északi és középső része, a báró környéke. Nyugat ha jól emlékszem level 10-20 közötti.
Velen déli és keleti részét még nem tudod (azok level 20asok), illetve a piros halálfejes küldetéseknél esélyed sincs, azokat hanyagold még.

[ Szerkesztve ]

(#12355) FireKeeper válasza DieHard (#12353) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a küldetés listában elvileg kéne írnia melyik küldi milyen szinthez ajánlott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12356) DieHard válasza k-adi (#12354) üzenetére


DieHard
senior tag

Gyümölcsben kihagytam 3-at nem lehet később megcsinálni ? Ahogy látom nem. Lehet előről kéne kezdenem :D

(#12357) genndy válasza DieHard (#12356) üzenetére


genndy
addikt

Hogyne lehetne, Gyümölcsös után bármikor bárhová vissza lehet menni (na jó, lehet hogy csak Vizima után ha már megérkeztél Velenbe, de onnan már biztosan vissza leeht menni).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12358) k-adi válasza DieHard (#12356) üzenetére


k-adi
nagyúr

Velenben hamarosan feloldódik a gyors utazás (fast travel) lehetősége és visszamehetsz korábbi helyszínekre is.

(#12359) DieHard


DieHard
senior tag

Ennyi sérelmem van amugy a játékkal kapcsolatban. Sosem játszottam vele, de szerintem megvan most pár hónapnyi szórakozásom. Ujra kezdtem btw, jövök ha elakadok, köszönöm !

(#12360) LLKobe válasza DieHard (#12359) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem kellett volna újrakezdeni, később is meg tudtad volna csinálni. Ha valami probléma van az általában user error, bár a játék elég komplex ugye, nekem volt olyan dolog amit csak a második végigjátszás közben értettem meg :B

Amúgy kétség nélkül ki tudom jelenteni hogy számomra a legjobb játék amivel valaha játszottam. :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12361) TazLeacher válasza DieHard (#12359) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így, most már 100+ óra után ami hibát tudok felróni:

- a kistérkép kicsi, túl kicsi, lényegében semmi értelme, mert semmire nem használható. Amit keresnél azon, azt előbb meglátod szabad szemmel. Ezt jó lett volna, ha lehet állítani (hogy mekkorát mutasson)
- ha egyéni jelzőt helyezek el, akkor is küldetéshez navigál a játék, pedig jó lenne, ha az egyéni jelző (mint a GTA-ban) ugyan így működne
- ugyan ehhez kapcsolódik, hogy be lehetne állítani, hogy az útvonalat úton, vagy minden át szeretnéd megközelíteni (egy opció lenne a menüben), és így tervezné az útvonalat. Néha böszme nagyot kerül
- több egyéni jelző is jó lenne
- a legidegesítőbb hiba, hogy harc alatt nem lehet ugrani, mászni...ez az egy, ami néha nagyon fel tudja cseszni az agyamat
- végül pedig Keszeg. Néha egyszerűen agyf@szt kapok tőle. Eleve lóval közlekedni sem egy nagy élmény, de behívni meg egyenesen botrány. Ha 300 lépésnél közelebb van, én inkább szaladok. Mire odaér hozzám (eltéved, beakad, ellenkező irányba megy), addigra odaérek

Azért egy ilyen mélységű játéknál ezek nem katasztrófák, mondjuk pont a legtöbb egy patch-el simán orvosolható lett volna.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12362) perge666 válasza TazLeacher (#12361) üzenetére


perge666
veterán

Az utolsó 2 megjegyzéseddel teljes mértékben együtt érzek, a többi számomra nem idegesítő.

Nekem eddig 89 órám van benne a HOST kiegészítővel együtt, a B&W még mindig nem akciós a Storeba. :U

(#12363) bAtt001 válasza perge666 (#12362) üzenetére


bAtt001
addikt

én is nézem folyton az expansion packet de nem akarják olcsóbban adni :D addig god of war-ozok :D

(#12364) Jorus válasza TazLeacher (#12361) üzenetére


Jorus
nagyúr

Küldik esetén sosem követem a kipöttyözött vonalat (jó ideje ki is kapcsoltam), mert az ugye az utakon megy, aminek nem sok értelme van a legtöbb esetben.

Több helyen olvastam Keszeg problémáját, de én még a játékban eltöltött ~300 óra alatt egyszer sem tapasztaltam, hogy elakadt / beragadt volna valahova, lehet csak szerencsém volt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12365) DieHard válasza TazLeacher (#12361) üzenetére


DieHard
senior tag

Tudtommal lehet több jelződ... javitsanak ki az ászok :). Keszeget igy kell megszeretni :) Tudom miről beszélsz :) Többibe is van valami... amit irtál.

(#12366) genndy válasza DieHard (#12365) üzenetére


genndy
addikt

Moddal lehet, alapjátékban csak egy.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12367) LLKobe válasza genndy (#12366) üzenetére


LLKobe
veterán

Tévedés, már az alapjátékban is van minimum 3 féle :K (Valamelyik frissítéssel jött) Hogy pontosan mennyi nem emlékszem, de pont tegnap használtam.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12368) genndy válasza LLKobe (#12367) üzenetére


genndy
addikt

Ja, tényleg, amikor az UI-t átdolgozták.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12369) perge666 válasza bAtt001 (#12363) üzenetére


perge666
veterán

Nekem ott van még félig kijátszva a Mad Max, meg épp hogy elkezdtem az AC Chroniclest, de nincs hozzájuk hangulatom, mióta meg van a Witcher csak azzal játszok!
Ha végig viszem a B&W-t is biztos lentébb csillapodok. :)

(#12370) dave118 válasza perge666 (#12369) üzenetére


dave118
senior tag

Ne bízd el magad, B&W után jön a NG+ ;)

... Ami ami, az az.

(#12371) kislaki92 válasza Departed (#12347) üzenetére


kislaki92
senior tag

hej ! jah félreértés ne essék ! :D csak picit magán az egészen sötétiteni szeretnék s ahhoz kell a reshade.de most nem akar működni :(

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#12372) perge666 válasza dave118 (#12370) üzenetére


perge666
veterán

Azt mondod? :DDD
Amúgy az milyen plusszot ad a játékhoz?

(#12373) stewe2 válasza Heavyrain (#12352) üzenetére


stewe2
aktív tag

Mekkora melléfogás, hogy nem lehet szövegként kijelölni, és bedobni a fordítóba :W
Amúgy ez valami nagyon összetett mod lehet.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#12374) TazLeacher válasza LLKobe (#12367) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valami rémlett, mintha még az elején valamit elnyomtam volna, de mondjuk 3 sem egy lényeges mennyiség. Egy szó, mint 100, ezekkel azért együtt lehet élni. Lenyomom még az utolsó küldiket, jöhet a két DLC, aztán New Game+ max nehézségen...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12375) Departed válasza stewe2 (#12373) üzenetére


Departed
őstag

A Diablo-szerű szövegkinézet fontosabb annál hogy lefordíthatsd magadnak. :P

Én értem amit ír és nem kérem. :N
Ezen a játékon nem változtatnék semmit, csak amiket nemrég jer1cho írt a 12361-es hozzászólásban.
Ez az enhanced szétzilálja az egész játékmechanikát, és sok szivatást tesz bele, engem meg elsősorban a történet érdekel és nem a harcokkal szívás. :U

[ Szerkesztve ]

(#12376) Heavyrain válasza stewe2 (#12373) üzenetére


Heavyrain
őstag

Itt egy videó róla: Link

(#12377) BOBAKILL válasza TazLeacher (#12361) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A harcrendszer az nagyon jól kitalált dolog szerintem, és nem véletlenül nem lehet összevissza ugrálni harc közben. Ha harcolsz valakivel akkor kitérő mozdulatokkal tudod kikerülni a támadásokat, ezért nem tudsz közben ugrálni. Beindul a harci reflex Geraltnál. Mászni is minek ha harcolsz? Elmenekülni el lehet ha hosszan nyomod a futás gombot, én is jártam már így. :D
Én egy konkrét buggal találkoztam két végigjátszás alatt, méghozzá egy lyukba estem bele egy vízibanya mellett a mocsárban és sehogy sem lehetett kijönni belőle. Nagy öröm volt egy korábbi mentést betölteni. :DDD
A lovas közlekedés is nagyon jól kivitelezett dolog, bár néha tényleg beakad a Keszeg. :) De maga a mozgása nagyon jól kivitelezett dolog.

[ Szerkesztve ]

(#12378) dave118 válasza perge666 (#12372) üzenetére


dave118
senior tag

Megtarthatod a holmikat, a képességeket stb ... és kezded előröl a sztorit :D én már azt várom igazán. Ez a B&W tetszik ugyan, de sokkal jobban szeretem a Velen-i mocsaras, vidéki hangulatot. Az olyan igazi Witcher-es :) Még az első részt idézi ... áh azt is megveszem :D

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12379) Jorus válasza BOBAKILL (#12377) üzenetére


Jorus
nagyúr

Na, azokba a lyukakba én is rendre beleesek, a másfél végigjátszás alatt tutira 5-6-szor szívtam meg ezzel. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12380) TazLeacher válasza BOBAKILL (#12377) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondok egy egyszerű példát. Mászok egy sziklán, és jön a levegőből a lény. Halál nagy élmény egy 1×1 m-es platformon állva harcolni a levegőből érkező lényekkel, amikor egy 50 cm-es küszöbre kéne fellépni, hogy fent legyek a tetején...

De mondjuk teljesen elképzelhetetlen, hogy harc közben mondjuk ki akarok mászni egy "gödörbő", amibe beleestem, vagy felmásznék egy létrán, hogy a fent lévő ellenfelet is elintézzem, neadj isten átugorjak egy 80 cm-es kerítésr, ahova beszorítottak, mintha egy 4 m-es betonfalhoz? De sorolhatnám...

Jól hangzott, amit írtál, csak nem reális. A valóságban sem úgy kardoztak, közben egy lépcsőre sem léptek fel. Az biztos, hogy nem véletlenül nem lehet ugrani, mert ennyi idő után csak feltűnt volna a fejlesztőknek...

Nem a lovas közlekedés kivitelezésével van baj, hanem, hogy egyszerűbb gyalog menni, mert csomó helyre nem tud felmenni, nem fér be, a magasság miatt beakadsz...stb. Ami normális is, mert ló. Csak ezt kombinálva a hülyeségével, hogy hosszú időt kell rá várni, felesleges rá várni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12381) LK


LK
addikt

Most 19. szinten vagyok és Skelligére kéne átmennem, de van egy vagon küldetés 20. szint felett Novigrádban. Ha átmegyek, kilövi a játék ezeket a küldiket?
Másik kérdés: ha új oprendszert rakok, de ugyanolyat mint volt,akkor újra kell telepíteni a Witchert is? Ötlet?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12382) Jorus válasza LK (#12381) üzenetére


Jorus
nagyúr

Később is visszamehetsz bárhova megcsinálni az ottani küldiket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12383) Dendytv válasza LK (#12381) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nem nem kellesz majd újra rakni a Witcher-t ha minden update fel van rá nyomva ! Mert ha nincs és már az új op-fel van telepítve az update telepítője nem találja majd meg a játékot (sajnos egyszer már jártam így én is). Jah és még egy tipp a GameSave-eket másold pendrive-ra vagy egy felhőbe mert op-telepítése után elvesznek ! :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12384) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Elvesztettem a mentéseimet. Legutoljára ott jártam mikor a boszorkánnyal be kellett menni egy barlangba. Ez a játék hány százalékánál lehetett?
Honnan tudnék leszedni egy savegamet amivel innen tudnám folytatni kard és legenda nehézségi fokozatban?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#12385) Dendytv válasza takacsbotond (#12384) üzenetére


Dendytv
senior tag

"a boszorkánnyal be kellett menni egy barlangba" Ennél egy picivel pontosabb leírás lehetne ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12386) takacsbotond válasza Dendytv (#12385) üzenetére


takacsbotond
őstag

4 óra 40 percnél jártam. [link]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#12387) genndy válasza takacsbotond (#12384) üzenetére


genndy
addikt

Ez egy nyílt világú játék, nincs ilyen mutató, mert nagyon függ attól hogy addig mi mindent csináltál. Kezdd újra, gyorsabban eljutsz újra addig, mint mentést vadászni.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12388) Mr.White válasza takacsbotond (#12384) üzenetére


Mr.White
senior tag

Ezt a titulust Keira kisasszony kikérné magának. :D

(#12389) takacsbotond válasza genndy (#12387) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ezzel tisztában vagyok, de első sorban a fő sztori érdekel, mellékküldetéseket nem is nagyon csináltam, és nem szeretnék 5 órát belefeccölni abba, hogy újra eljussak idáig...
Ha esetleg a fórumtársak közül van valakinek mentése nagyjából innen és elküldené azt is nagyon megköszönném! :))

Mr.White: Kérje! :DDD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#12390) k-adi válasza takacsbotond (#12389) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kb. a negyedénél tarthatsz ha csak a fő küldetéseket nézem, szóval simán újrakezdheted még. Nem hiszem, hogy lesz valakinek pont onnan (Wandering in the Dark quest) mentése. Általában 100%-os van vagy semmi.

(#12391) Dendytv válasza takacsbotond (#12386) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ahogy sokan már írták is kezd szerintem is inkább előről :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12392) TazLeacher válasza takacsbotond (#12389) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem meg egyszerűbb, ha letöltesz egy 100%-os mentést, megnézed a végét, és örülsz, hogy végigvitted...igazából az ilyen "nem akarok 5 órát feccölni" meg a mellékküldetések se érdekelnek dolog miatt szerintem ez nem a te játékod. Olvasd el a sztorit neten, nézd meg a videókat YT-on, aztán ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12393) genndy válasza TazLeacher (#12392) üzenetére


genndy
addikt

Az idő miatt kb. egyetértek, 150-200 óra különösebb nehézség miatt benne van a játékban. Amilyen jók a mellékküldetések is, érdemes is benne ennyit eltölteni. Akkor az az első 5 óra ide vagy oda nem mindegy?

Ha mégis nagyon kell, délután fölpakolhatom az összes mentésemet Google Drivera, aztán válogathatsz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12394) dave118 válasza takacsbotond (#12389) üzenetére


dave118
senior tag

+(#12392) jer1cho: ez így van. A melléküldetések sokszor főküldetés minőségű sztorikkal bírnak. A főszál végig vitelével kb a játék 75%ról maradsz le.

Viszont ha gondolod emil-en küldök neked mentéseket aztán szemezgess.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12395) LK válasza Dendytv (#12383) üzenetére


LK
addikt

Köszi. Még gondolkozok rajta hogy inkább win 10 legyen-e, de akkor sanszos hogy újra kell telepítenem. De ez a játék olyan jó,hogyha elvesznének a mentések is újrakezdeném.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12396) dave118 válasza LK (#12395) üzenetére


dave118
senior tag

C:\ Dokumentumok stb helyen megtalálod a mentéseket. Újrahúzás előtt csinálj másolatot. kész.

... Ami ami, az az.

(#12397) LK válasza dave118 (#12396) üzenetére


LK
addikt

ok.köszi

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12398) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Fehér sirályhoz kellő 2 alkoholt hol keressem? Kocsmárosokat nézegetem, ami utamba kerül, de nem nagyon van, és most kéne egy rakat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12399) Ferdzsoo válasza TazLeacher (#12398) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Véres báró szállásmesterénél van. Mire én is megtaláltam...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12400) genndy válasza TazLeacher (#12398) üzenetére


genndy
addikt

Pedig fogadósoknál is van, csak lehet hogy nem minden eldugott faluban. Novigradban biztosan van szerintem az összes kocsmában.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.