Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) hundai válasza leroyclub (#13099) üzenetére


hundai
aktív tag

:C Lapátrandi :D

-Wake up Neo!

(#13102) MM01 válasza leroyclub (#13099) üzenetére


MM01
tag

Nem lehet :) en is jartam igy. Enyem ugy tortent hogy lefekudtem Trissel de Skelligen rajottem hogy nekem Yen sokkal jobban bejon. Hat hiaba probaltam kozmetikazni a dolgokat, vegul buko lett :D

(#13103) BüszkeeSAAAS válasza hundai (#13097) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

A lányt a bal felső (útjelző: Svorlag) szigeten egy különálló nagy házban találod a sziget vezetőjénél, a fivérét meg a bal alsón kikötve egy elhagyatott faluból indulva (ott ahol a kis hajó ikon van egy parthoz közeli településnél azon a képen amit linkeltél) a nyomokat követve találod meg majd ,de elvileg jelölnie kéne térképnek pontosan honnan kell elindulnod....

A bal alsón a fivér keresése közben útba esik majd az a kohó is aminek a szerszámait a hollószírt-i kovácscsaj kérte ,hogy ha lehet vidd el neki ha arra jársz majd tartsd nyitva a szemed a térképen útjelző is lesz a kohóról

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13104) MM01 válasza hundai (#13097) üzenetére


MM01
tag

ha jol emlekszek a Hjalmaros kuldinel beszelni kell meg a kocsmaban a tulelokkel, es akkor mutatja az utat. En legalabbis igy csinaltam

(#13105) hundai válasza MM01 (#13104) üzenetére


hundai
aktív tag

köszönöm mindenkinek a segítséget, remélem továbbjutok rajta. Sajnos már nem emlékszem hogy előzőleg hogy csináltam..

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#13106) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Azt észrevette valaki ,hogy a Blood & Wine-ba csempészve emléket állítottak Antoine de Saint Exupery-nek (1900-1944)? Az egyik sírkövön a temetőben ahol egy régi ismerőssel társalogsz ez a felirat olvasható: "Antoine de Faint Exupery A Nagy Herceg néven is ismerték 1200-1244" mekkora flash :C De nem ez lenne az első eset nyilván a Novigrad-i kardkovács neve sem véletlenül lett Hattori....

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13107) balage25 válasza balage25 (#13080) üzenetére


balage25
senior tag

Megtaláltam. Magamnak tudok termeszteni a saját birtokomon a gyógyfüves kert felújítása után. A birtokon még van egy laboratórium is amiben szintén a mutagéneket tudom átalakítani.

Már teljesen felújítottam mindent, még két nagymesteri páncél szettet is kitettem az előszobába.

(#13108) sexmonky válasza balage25 (#13107) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Amúgy a mutagéneket minek kell átalakítani?
És minek hozzá labor, ha nagyobbat akarok azt a főzetkészítés menüben is meg tudom csinálni...

(#13109) Lenry válasza sexmonky (#13108) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mert hogy ha van 50 zölded, de neked kék kellene, akkor ne kelljen érte végigfarmolni Velen összes nekkerét

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13110) FireKeeper válasza BüszkeeSAAAS (#13106) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy csomó ilyen szuper geg van amúgy a játékban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13111) BüszkeeSAAAS válasza FireKeeper (#13110) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Amindenit! Sokat észre sem vettem, de valóban amikor Zoltan a Gyűrűk urából Gimli szövegét szó szerint mondta beugrott ugyan az ominózus jelenet ,de akkor hirtelen nem is foglalkoztam vele ,de ezek szewrint nem véletlen volt a játék során többször is olyan érzésem ,hogy egy-egy név sztori vagy szöveg részlet ismerős! "War - it just never changes" még erre is emlékszem pedig csapnivaló az angol nyelvtudásom. This is Skellige! :D :D :DD :DD :DD :C :C

Na majd másodjára jobban odafigyelek ezekre is, köszönöm a linket Fire! :R

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13112) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Ez a visszaállító főzet hogy néz ki?Gwent lapokat melyik árusnál lehet vásárolni?

(#13113) batai15


batai15
félisten

sziasztok! rengeteget jót olvastam a játékról, holnap érkezik a ps4-3m első dolgom lesz végig játszani ezt a játékot!
folyamat követem a topikot,nagyon felcsigáztak a kommentek.

(#13114) MM01 válasza egykerdezo (#13112) üzenetére


MM01
tag

Kocsmakba sokat lehet venni
Illetve nyerni tudsz

(#13115) MM01 válasza batai15 (#13113) üzenetére


MM01
tag

Legjobb jatek amin valaha jatszottam. Semmibe nem tudtam ugy bele elni magamat mint ebbe. :D

(#13116) k-adi válasza MM01 (#13115) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem is nagyon tetszett a w3 :)

na de mikor jön már a cyberpunk ?? engem az már jobban érdekelne :))

(#13117) BüszkeeSAAAS válasza egykerdezo (#13112) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Így néz ki: [link]

Gwent lapokat a legtöbb kocsmában vásárolhatsz,de más kereskedőknél is elő fordul pl. Hollószirten. Érdemes út közben átnézni minden kereskedő portékáját,de a nagyobb üzletekét mindenképp.

Tisztító főzet több helyen is van pl. annál a kereskedőnél amire a nyíl mutat a képen: [link]

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13118) leroyclub válasza balage25 (#13107) üzenetére


leroyclub
senior tag

Van/lesz saját birtok? Nekem ez uj

(#13119) MM01 válasza leroyclub (#13118) üzenetére


MM01
tag

B&W-ben lesz

(#13120) Lui04


Lui04
aktív tag

(#13121) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Van egy kis gond.Nem tudok bejutni djiktsahoz gvinteznem kellene.Zárva az összes ajtó minden napszakban.
Mi lehet a gond?

(#13122) leroyclub


leroyclub
senior tag

Na kozben végig vittem a sztorit és kezdeném a Blood and Wine küldetését de nincs hang. Vagyis háttérzene van, de beszéd nincs és a szájuk sem mozog. Googleban rakerestem es gyakori hiba. Viszont PS4-en mi a megoldás rá?

(#13123) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Fehér gyümölcsösben kitől lehet kártya lapot nyerni vagy hol lehet megtalálni?

(#13124) FireKeeper válasza egykerdezo (#13123) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha jól rémlik nyerni csak attól a fickótól lehet aki bemutatja neked a játékot. venni a kocsmárostól lehet meg a kereskedőtől akit a játék legelején megmentettél.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13125) Fitzgerald válasza k-adi (#13116) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem az sokunkat nagyon érdekel már. Talán idén E3-on hallunk valamit róla, ne adj isten valami kis teasert is bemutatnak. Gameplayről még vagy 2 évig nem álmodnék, csak tavaly kezdtek dolgozni a játékon.

Több hónap szünet után újra elkezdtem pár napja a Witcher 3-al játszani. Nem elölről kezdtem, hanem a tavaly augusztusi, 200 játékórát közelítő mentésemet folytatom. A fő szálakkal ugye már réges-rég végeztem a kiegekben is, de még mindig van rengeteg side quest, contract, treasure hunt, és iszonyat mennyiségű be nem járt terület, meg nem látogatott dungeon, kérdőjel...elképesztő, hogy mennyi tartalom, olvasnivaló van a játékban.
És az a legdurvább, hogy soha, egy percre sem éreztem repetitívnek, unalmasnak, bármit is csináltam. Érezni hogy itt minden kézzel készült, nem úgy mint a lélektelen, üres copy/paste Assassin's Creed-ek, meg a hasonló kamu open world játékok.
Néha összeszámolom hogy mennyi questem van, és eldöntöm hogy akkor most ezeket mind megcsinálom. Csak ahogy haladok, valahogy minden megoldott quest helyére kerül két új. :D
Olyan 180 megoldott questnél járok, gyors utazást nem használom, csak ha muszáj (egyik nagy területről a másikra megyek).
Kíváncsi vagyok mennyi játékidő egy 100%-os végigjátszás mindent elolvasva, mindent megcsinálva. 500 óra körülre tippelném.

[ Szerkesztve ]

(#13126) MM01 válasza FireKeeper (#13124) üzenetére


MM01
tag

De ha jol emlekszek, fickotol meg a kocsmarostol csak a legelejen lehet nem?

(#13127) Lenry válasza Fitzgerald (#13125) üzenetére


Lenry
Topikgazda

áh dehogy. 150 óra kb.

én ~320 óránál jártam az NG+ végére, ekkora ugyebár kétszer végigjátszottam mindent, elolvastam mindent, megvolt minden recept, minden páncélszett, minden küldetés, stb.

volt még pár kérdőjel Skellige körül, meg az első végigjátszásomkor még nem jelent meg a Blood and Wine, így értelemszerűen az csak egyszer van benne.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13128) BüszkeeSAAAS válasza Lenry (#13127) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Szerintem is túlzás az 500 ,de a 150 is az..... persze ez sok mindentől függ nehézségi fokozat, játékos stílusa/ügyessége. Én hajlamos vagyok sok időt elszüttyögni kis feladatokkal is sokszor nem a gyorsabb vagy a hatékonyabb módon harcolok hanem úgy ahogy éppen kedvem van.Van hogy egy harcot többször újra játszom vagy csak azért újra játszok 40-50 percet ,hogy lássam a különféle végkimenetelek (ha van ilyen). Én úgy saccolom ,hogy átlag 180-220 órával lehet számolni. Csak a gwent-el alkalmanként 15-20 perc. Felszerelések próbálgatása, karakter építés stb....

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13129) Fitzgerald válasza Lenry (#13127) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mivel már most 200 fölött vagyok, ennél nyilván jóval több. Ha használnám a gyorsutazást, szerintem akkor is simán több lenne. Minden könyvet, jegyzetet elolvastál, minden létező helyet bejártál, minden dialógust végighallgattál és nem elnyomtál? Lehetetlen. Broken Bones-on nyomom egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#13130) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#13128) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Csak a gwent-el alkalmanként 15-20 perc

akkor te nem jól gwentezel :D
szinte soha nem több 5 percnél egy meccs.

én sem pörgetem végig, elolvasok, körbejárok mindent, a párbeszédek opcionális részeit is mindig végigbeszélgetem. biztos el lehetne tölteni ennél többi időt is, de azt szvsz maximum turistáskodással...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13131) Frod válasza BüszkeeSAAAS (#13128) üzenetére


Frod
addikt

Legnehezebb fokozaton volt nekem úgy 165 óra, hogy én aztán tényleg a tökölős, meg minden átnézős, gyűjtögetős játékos vagyok. Simán reális az a 150. Persze ez csak az alapjáték.

Do you see the white shadow?

(#13132) S1M0N


S1M0N
senior tag

Április 22-én jön a 6. könyv magyar nyelven!

(#13133) Lenry válasza S1M0N (#13132) üzenetére


Lenry
Topikgazda

:C :Y :R
fakkje

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13134) BüszkeeSAAAS válasza Lenry (#13130) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Igen ezt túl becsültem ,most lemértem 5,5 perc volt 2 körrel....

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13135) Lenry


Lenry
Topikgazda

nos. megvolt harmadszorra is az alapjáték, most nem a "Ciri witcher lesz" végjátékra gyúrtam, mint az előző két alkalommal, hanem a "Ciri császárné lesz"-re és bár egyértelműen előbbi a happyending, mégis ez most sokkal szebb volt, és talán jobban is illik a világ hangulatába a keserédes lezárás.

csak ne b*sztam volna megint el a csajozást :D

na nem baj, az élet megy tovább, én meg elnézek Oxenfurtba, állítólag valami szörny van a csatornában...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13136) Lui04 válasza S1M0N (#13132) üzenetére


Lui04
aktív tag

Végre, végre :C

(#13137) FireKeeper válasza Lenry (#13135) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hogy sikerült elb*ni? :D két szék között a földre estél, vagy egyik se jött össze?

én eddig mindháromszor Yen-nél kötöttem ki, hiába irritáló kissé, sokkal izgalmasabbnak és érdekesebbnek találtam, mint Triss-t. ő kicsit olyan jellegtelen számomra. persze, dögös, meg kedves meg minden, de uncsi, plusz Yen-el a kémia is jobb volt, nem vitt rá a lélek hogy ne őt válasszam :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13138) batai15


batai15
félisten

sziasztok! új játék opcióknál mit kell választani hogy a kiegek is benne legyenek? de full elölről kezdeném

(#13139) Lenry válasza FireKeeper (#13137) üzenetére


Lenry
Topikgazda

először tudatlanul mindkettőnek csaptam a szelet, gondolom ebbe közel mindenki beleesik az első végigjátszáskor
utána Yenneferre koncentráltam
most harmadszor úgy gondoltam, hogy Trisst választom, és ez a gondolat egészen Skelligéig ki is tartott, mert engem se vitt rá a lélek hogy ne Yent válasszam. egyszerűen tényleg jobb vele a kémia

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13140) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

Tuti megy csípőből, de witcher felszereléseknél vannak még extra szintek, 3, 6 amik egyéb dolgokat oldalank fel. Azokat hogyan lehet előcsalni? Nem a felszerelés továbbfejlesztett változataira gondolok, azokat értem és mennek is.

Köszi!

(#13141) FireKeeper válasza Sianis (#13140) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a set bónuszok csak aztán lépnek életbe hogy felfejleszted a részeit grandmaster szintre. az ehhez való terveket, kovácsot és alapanyagokat a B&W kiegészítőben találod majd meg.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13142) Sianis válasza FireKeeper (#13141) üzenetére


Sianis
addikt

Értem. Köszönöm! :R

(#13143) milkabrams


milkabrams
őstag

Üdv!
Igen sötét a játék, viszont gamma állítási lehetőséget nem találtam, van erre megoldás?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13144) BüszkeeSAAAS válasza milkabrams (#13143) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Szerintem csak elvétetted a keresést, mert van ilyen lehetőség Beállítások / Video / Gamma

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13145) Sianis válasza milkabrams (#13143) üzenetére


Sianis
addikt

Macska, Fáklya. :))

(#13146) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Kutya, zseblámpa... A gwent-nek lesz magyarítása erről tud valaki valamit?

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13147) milkabrams válasza BüszkeeSAAAS (#13144) üzenetére


milkabrams
őstag

Hol?

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13148) genndy válasza milkabrams (#13147) üzenetére


genndy
addikt

Általánosban. De ha Keret nélküli módban használod, akkor tényleg nincs, hiszen akkor értelemszerűen az asztali beállításokat veszi alapul. Rendes teljes képernyős módban már lesz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13149) Zolom89


Zolom89
senior tag

Na a két DLC is kész van, ez mocsok jó volt.. ennyire faja játékkal még nem toltam, mehetek is a Horizon zero down-ért :D

Egyébként a végén amikor a testvére megöli a hercegnőt, lehetett volna más vége is ha mást csinálok előtte?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#13150) milkabrams válasza genndy (#13148) üzenetére


milkabrams
őstag

Kössz működik

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.