Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) perge666 válasza unreg1 (#13350) üzenetére


perge666
veterán

Nekem PS4-en egyszersem jött elő ez a hiba.

(#13352) SemmerFH


SemmerFH
tag

Tegnap futottam még egy kört vele, igazából letöltöttem hozzá az egyik ingyenes küldetés DLC-t, és varázsütésre megjavult a dolog. Érthetetlen, de most működik :)

PSN: SemmerFH

(#13353) unreg1


unreg1
tag

Miért van az, hogy az én karakter menüm így néz ki?

Közben egy csomó helyen látom, hogy másnál meg ilyen, sokkal több a slot.

(#13354) MM01 válasza unreg1 (#13353) üzenetére


MM01
tag

Mert az also az a B&W-ben lesz

(#13355) unreg1 válasza MM01 (#13354) üzenetére


unreg1
tag

Gondolhattam volna. :)

(#13356) Jorus válasza MM01 (#13354) üzenetére


Jorus
nagyúr

A linkelt Karakter menü B&W-ben vmi skillhez kötött? Nálam ugyanolyan, mint korábban, mármint amilyen az alapjátékban volt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13357) FireKeeper válasza Jorus (#13356) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

quest-hez, amivel kinyitod a mutációkat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13358) Jorus válasza FireKeeper (#13357) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ahh, köszi, akkor ott még nem tartok. :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13359) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Van ötletetek miért lehet az, hogy nem történnek meg bizonyos események a játékban? Például a vége felé a fő küldetésben mikor Cirivel lovat kell lopni és be kell lopakodni egy istállóba, elvben miután ökölharcban legyőzöm az őrt a vele szemben levő asztalon kellene megtalálnom az istálló kulcsát és beengednem a többieket. Viszont bármit csinálok a kulcs nem jelenik meg. Ugyanigy egy korábbi mellékküldetésben is( amit csak most találtam meg ) amikor a törpök pincéjében egy wild hunt kutya rejtőzik. Elvileg ahogy az ajtó elé érek meg kellene jelenjen az egyik törpe és átadja a pince kulcsát, azonban nem jön igy nem tudok bejutni. Miért van ez? Lehet köze az uj GOG-os frissitéshez?

(#13360) atainprison válasza kekigyu (#13359) üzenetére


atainprison
senior tag

Már vagy 5x végignyomtam a játékot, de nálam ilyesmi sosem fordult elő, szóval passz.

(#13361) kovaszoskeny válasza kekigyu (#13359) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

nyomj egy repairt
Galaxy>More>Manage>Verify/Repair asszem itt van bár én réegen nem használtam

Abe due dembella

(#13362) Jorus


Jorus
nagyúr

Egyszer már véigtoltam a játékot, amikor még nem voltak DLC-k, most játszom másodszor, az alapjáték után lassan végigtolom a két DLC-t is, és az lenne a kérdésem, hogy érdemes ilyenkor elkezdeni Gwentezni? Mármint nem az a kérdés, hogy ésszerű-e, mert nyilván nem, de van olyan játékbeli logika, cselekményszál, akármi, ami alapján így, hogy igazából vége a játéknak, már nem tudom végitolni a Gwent-es küldiket? Most van benne 403 órám, szal egy ideig most nem fogom elővenni, és pusztán a Gwent miatt nem kezdeném újra érthető módon. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13363) MM01 válasza Jorus (#13362) üzenetére


MM01
tag

Hat ha jol ertelmezem akkor mar az alapjatekot befejezted, es a kiegeszitok vegen vagy. Hat elkezdheted, de ilyenkor mar nem tudsz lapokat szerezni bizonyos szereploktol -legalabbis szerintem- . Gondolok itt pl Vernonra, Zoltanra stb

[ Szerkesztve ]

(#13364) genndy válasza Jorus (#13362) üzenetére


genndy
addikt

Ha nem fontos az achi, de amúgy van kedved, persze, kezdj bele nyugodtan, gyakorlásnak jó lesz. Csak a nehezebb ellenfeleknél szívsz majd, mert az igazán jó lapok a küldikből jönnek, azokat meg már buktad, a nagy versenyre nem tudsz benevezni... De árusok, fogadósok ellen azért szórakoztató lehet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13365) kekigyu válasza kovaszoskeny (#13361) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Big thx, működött, mindkét küldetést be tudtam fejezni! :K

(#13366) Jorus


Jorus
nagyúr

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor belevágok. :) Az a helyzet, hogy még nem tenném le a játékot, de jelenleg újrakezdeni sincs kedvem, szal akkor legalább kártyázok kicsit, mielőtt megyek vissza Cyrodiil-re. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13367) deja vu


deja vu
addikt

Sziasztok!

Most szinte egy árban van a Expansion Pass ami tartalmazza a két kiegészítőt, meg a GOTY kiadás. Ha megveszem a dobozos GOTY kiadást akkor nem fog elveszni a jelenlegi szintem meg minden vackom, mert az alapjátékot már pár hónapja végigvittem?

Köszönöm a választ! :R

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#13368) sexmonky válasza deja vu (#13367) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Tapasztalataim szerint nem.

(#13369) deja vu válasza sexmonky (#13368) üzenetére


deja vu
addikt

Köszi! :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#13370) Sianis válasza sexmonky (#13368) üzenetére


Sianis
addikt

PS4-en pl elveszted. Mivel a sima és a GOTY kiadás az teljesen különálló dolognak számít a rendszerben. De ez csak a PS4 sajátossága szerintem.

(#13371) unreg1 válasza Sianis (#13370) üzenetére


unreg1
tag

Úgy érted, hogy a sima kiadás mentései nem lesznek jók a GOTY-nál PS4-en?
Végül is a kód ugyanaz.

(#13372) Sianis válasza unreg1 (#13371) üzenetére


Sianis
addikt

Igen. Kölcsönben volt nálam sima. Az azon lévő progresst nem tudtam a saját GOTY-ba átvinni. Ez hivatalos fórumban is le van írva. Nem a kód a probléma, hanem kvázi két külön játéknak számítanak. Különbözik az azonosítójuk.

(#13373) deja vu válasza Sianis (#13372) üzenetére


deja vu
addikt

De akkor nekem PC-n nem lesz gondom? :D Ez csak PS-en van? Mondjuk olyan jó a játék, hogy két végigjátszást simán megér, csak úgy gondoltam, hogy végigviszem kiegészítőkkel az egészet, és utána kezdem újra az alapjátékkal.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#13374) unreg1 válasza Sianis (#13372) üzenetére


unreg1
tag

A francba!
Most adtam el a simát, hogy vegyek egy GOTY-t.
Akkor most ment a levesbe minden?

(#13375) Sianis válasza unreg1 (#13374) üzenetére


Sianis
addikt

Bizony. És a achievement-eket is újra kell termelni. :)

PC-n azt hiszem át leheet vinni a mentést, mivel ott hozzáférnek a fájlokhoz. PS-en ezt nem lehet megoldani.

(#13376) Lenry


Lenry
Topikgazda

harmadszorra játszom végig a játékot, ez a harmadik alkalom, hogy Olgierd harmadik kívánságát teljesítem, és még mindig a hideg futkos a hátamon az egész küldetés alatt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13377) Nuada herceg válasza Lenry (#13376) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Igen,az szerintem is elég ijesztőre sikerült. Először a flyke sziget volt számomra félős, de ez viszi a pálmát azóta. :)

Értem a csíziót.

(#13378) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

A Hearts of Stone kiegészítőben az az erdő is elég para ahol Arnskrone vár romja található. Én mostanság nem sokat játszottam a játékkal sőt még be sem fejeztem a B&W-t kicsit megcsömörlöttem tőle talán :D ,de ezidáig messze ez a legjobb játék ebben a kategóriában amivel játszottam. Történet, karakterek, kidolgozottság, egy jól végiggondolt és felépített alternatív világ kíváncsi vagyok hány évet kell várni egy újabb együttállásra...

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13379) Jorus válasza BüszkeeSAAAS (#13378) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem B&W a kedvenc, nem akarok onnan már sehova se menni, át fogom költöztetni Trisst is Kovirból, aztán kivesszük a Rioux-Cannes Outpost-ot, azt szőlőt termesztünk kajakra. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13380) gepid3


gepid3
tag

B&W-ban, hogy lehet elérni ,hogy mind Syanna mind a hercegnő életben maradjon? Már háromszor végigvittem, de mindig ugyanaz lett a vége.

(#13381) Mr.White válasza gepid3 (#13380) üzenetére


Mr.White
senior tag

(#13382) TBT


TBT
addikt

Ciri:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13383) perge666 válasza TBT (#13382) üzenetére


perge666
veterán

What???

(#13384) unreg1 válasza perge666 (#13383) üzenetére


unreg1
tag

Talán az új ruháját akarta megmutatni?

(#13385) jossua


jossua
tag

Sziasztok !

valaki találkozott már olyan bug-al ,hogy mikor Gaetan witcerrel harcolsz ( DLC küldi) akkor megfagy az ellen mint a szobor gyapálhatod nem történik semmi ! Visszatöltöttem vagy 3x nekimentem a küldinek ....

Mint ebben a videóban :
KATT

[ Szerkesztve ]

Alias : Magyarbetyar

(#13386) BüszkeeSAAAS válasza jossua (#13385) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Én nem tapasztaltam igaz én "megkegyelmeztem" neki.

ezt próbáltad?: Galaxy>More>Manage>Verify/Repair
Nekem is és másoknak is bevált bug-oknál.

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13387) jossua válasza BüszkeeSAAAS (#13386) üzenetére


jossua
tag

Azt a lehetőséges is megcsináltam.. akkor meg a búvóhelyénél a banditák bugolnak :D

Alias : Magyarbetyar

(#13388) Lenry


Lenry
Topikgazda

Uma
U.M.A.
Ugliest Man Alive
:Y

credit to Reddit

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13389) kovaszoskeny válasza jossua (#13385) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Igen klasszikus.
Ahogyan írták gog repair ha az se használ akkor töllsd le szintén goognból a 16 ingyenes flc-t telepítsd őket. nekem ezt a küldit ez rakta rendebe.

Abe due dembella

(#13390) jossua válasza kovaszoskeny (#13389) üzenetére


jossua
tag

tudsz valami linket dobni nem igazán ismerem a gog olalát :D

Alias : Magyarbetyar

(#13391) Lenry válasza jossua (#13390) üzenetére


Lenry
Topikgazda

akkor tökmindegy, mert ezek szerint nem onnan vetted

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13392) kovaszoskeny válasza Lenry (#13391) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

a16 dlc elméletileg bármire felmegy....

Abe due dembella

(#13393) kovaszoskeny válasza jossua (#13390) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

[link]

Abe due dembella

(#13394) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , elkezdtem megint , játszani , és megpróbálok most nagyobb hangsúlyt fektetni a gwent-nek. Vagyis voltt egy mentett állásom , ahol már fehér gyümölcsös-kertben kivolt maxolva minden küldi , kivéve a fogadóban a gwentes . És most pl a Bárót , és egyéb ellenfelet nem tudok elverni lapok híjján. csak a gyengébb árusokat.A kérdésem az lenne , hogy érdemes az elején az első ellenfelet megverni ? kapok tőle jobb lapokat?

(#13395) Shiro


Shiro
senior tag

Valamit nem értek.

Ha jól tudom az Aerondight nevű kardot majd 40-es szint környékén lehet megszerezni, erre:

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/04/19/696lvl8aerondoghthun.jpg

Gondoltam valami fordítási hiba, de az angolban is ott van:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/04/19/909lvl8aerondoght.jpg

A mentést importáltam a 2. részből, de a játék elején még nem volt meg a kard.

(#13396) Lenry válasza Shiro (#13395) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ez az Aerondight nem az az Aerondight. igen, ez azért van, mert importáltad a mentést (egyébként az első részből jön a kard), amit a B&W-ben szerzel meg, annak jóval magasabb statjai és más képességei vannak.
és mellesleg a játék legjobb kardja.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13397) Shiro válasza Lenry (#13396) üzenetére


Shiro
senior tag

Csak ezzel az a gond, hogy a játék elején még nem volt nálam, szóval ezt valahol összeszedtem.

(#13398) elektrotank


elektrotank
tag

Lejött iPon-n egy cikk Andrzej Sapkowski-ról : [link]

Őszinte leszek. Én a Witcher 3 miatt "szereztem be" az első könyvet, amit még haver adott oda. A 3. rész előtt nem igazán voltam tisztában a Witcher világával és az első két részt se igazán játszottam. Az első rész nem igazán tetszett, ezért hanyagoltam, az irányítás nagyon nem jött be, és ez megpecsélte a dolgot sajnos.
A játék (a 3. rész) sokat motivált abban, hogy beszerezzem a könyveket (jön a maradék 5 könyv 24.-n, az újjal együtt) és elkezdjek kidolgozni egy saját kis fantasy univerzumot a saját kis könyvemhez.
A 3. rész óta imádom a Witcher világot, ha soha nem is játszottam volna vele, erősen kétlem, hogy a könyvek valaha is a kezem közé kerültek volna, holott inkább írogatok, mint olvasok.
Valakire hatott még hasonlóképp a 3. rész v épp a sorozat valamelyik tagja?

UI: Bocsi az OFF-ért, nem igazán kapcsolódik a játékhoz, csupán érdekesnek találtam a cikket és leírtam a véleményemet meg a tapasztalataimat.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#13399) Šolaire válasza elektrotank (#13398) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem megbánta hogy fix összeget kért nem pedig részesedést. Nem gondolta hogy ilyen sikeres lesz. Könyvekből biztos nem fogyott volna annyi ha nem lennének a játékok.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13400) S1M0N válasza elektrotank (#13398) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem anno a Witcher 2 gyűjtői kiadása tetszett meg, utána kezdtem el nézegetni, hogy milyen játék is ez.

Az első Witcher játék nem igazán érdekelt (a Mass Effect első részével csöppentem bele az (akció)RPG-k világába, de csak 1 évvel a 2. rész érkezése előtt játszottam vele), de a 2. megtetszett, így a Witcher 2 gyűjtőivel együtt rendeltem meg az első részt, valamint az akkor megjelenő Vaják könyvet is.

Szóval nekem a Witcher 2 volt az, ami bevonzott (megjelenéskor baromi nehéz volt a játék még könnyebb fokozaton is, én a Kayran elleni harcnál öregedtem vagy 10 évet), bár voltak idegesítő részei.
Az elsőt csak később próbáltam ki, de nem nagyon tudott megfogni, végül a 3 megjelenése előtt 1 évvel ültem neki újra (2-3x próbáltam végigjátszani, de valahogy ráuntam), ekkor sikerült is végigjátszani, nem is bántam meg, mai szemmel is vannak helyszínek, amik jól néznek ki, plusz nekem a harcrendszer is tetszett.

De vissza a könyvekre: Az első után vártam a többit is, nekem mindegyik tetszik, az elsőt legalább 5x olvastam (ha kijön egy új, el szoktam olvasni a többit is, bár szerintem ez most kimarad), a 6. könyv meg már elő van rendelve, várom a hétfőt.
Csak az a baj, hogy valószínűleg 1-2 nap alatt kiolvasom, aztán megint lehet várni minimum egy évet a befejező kötetre (bár azóta van egy új, különálló regény)...

A játékok előtt meg nem is hallottam Sapkowski-ról, bár én eleve csak magyar nyelven olvasok könyveket, szóval az általa említett angol nyelvű kiadásokkal azért szerintem nem sokan foglalkoztak. De a játékok sikere miatt jöttek magyarul is a könyvek, szóval egyértelmű, hogy a CD Projekt remekművei ismertették meg igazán a könyveket a szélesebb olvasóközönséggel.

Az más kérdés, hogy Sapkowski miként vélekedik erről...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.