Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) dannyl válasza Frogged (#12550) üzenetére


dannyl
addikt

Köszi szépen a segítséget! Most az ünnepekre szögre akasztottam az ezüstkardom, mert családozunk. Majd 30-a körül beleásom magam jobban ezekbe. Egy jobb lighting mod nagyon kellene nekem is, mert borzalmas a játék nekem amúgy ilyen szempontból.

(#12552) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Előre is Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket minden kedves witcherező fórumtársnak :R
Ha már itthon nem lehet fehér a karácsony, legalább a játékban van rá mód, hogy teljes legyen a karácsony :)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12553) Tooomi


Tooomi
csendes újonc

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy amikor az "Elszámolás" nevű küldetésben (angolul Payback) amikor a tünde cirkusz vezetőjével el kell lopni a lovakat az istállóban nincs ott a kulcs...utána olvastam a fórumokon és azt találtam, hogy minden bizonnyal onnan már felvettem a kulcsot és amikor az istállóba érkezek nincs ott a kulcs és az inventory-imban sincs.Próbáltam console-lal be addolni de nem ment maga a console se. Ezekre a problémákra szeretném megtalálni a megoldást. Maga a játék lemezes és GOG-os.

Előre is köszönöm

(#12554) bAtt001


bAtt001
addikt

Bezzeg most akciós az Expansion Pass Playstation Store-ban, én hülye meg nem hoztam haza a lemezt... :DDD :U

(#12555) Zolás válasza bAtt001 (#12554) üzenetére


Zolás
addikt

Bár steamen lenne akciós...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12556) bAtt001 válasza Zolás (#12555) üzenetére


bAtt001
addikt

Steamen néztem, elég tré megoldás, hogy minden akciós csak a két kieget tartalmazó csomag nem :U Viszont én be is zsákoltam és tesóm titokban utánam hozta a lemezt haza mint kiderült :D Nem tudom szülők mennyire fogják értékelni Geralt kalandjait a a közös TV-n ;]

(#12557) Zolás válasza bAtt001 (#12556) üzenetére


Zolás
addikt

Ha lenne naked mod ps-re, biztos érdeklődve néznék az "akciót" :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12558) MM01


MM01
tag

Akik mar kaptak meghivot a gwent-re, azoknak mennyi idobe telt? :)

(#12559) perge666 válasza bAtt001 (#12556) üzenetére


perge666
veterán

Énis már több mint 1 hónapja várnám hogy a B&W-t leakciózzák, de majd csak akkor fogják amikor megveszem teljes áron, ebbe biztos vagyok. :U

(#12560) bAtt001 válasza perge666 (#12559) üzenetére


bAtt001
addikt

De hát most is akciós, 38% van rajta most 3690Ft csak :P

(#12561) perge666 válasza bAtt001 (#12560) üzenetére


perge666
veterán

WoW köszi hogy szóltál, már szedem is. :C :R

(#12562) LLKobe


LLKobe
veterán

Megjött a Jézuska a feleségemtől:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12563) troland26 válasza LLKobe (#12562) üzenetére


troland26
őstag

Az ilyet asszonyt meg kell ám becsülni . :D

(#12564) Dendytv válasza troland26 (#12563) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ezel nagyon egyet értek :)) :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12565) LLKobe


LLKobe
veterán

Aktiválnám a GOG kliensbe (és weboldalon) a Witcher 3 GOTY-t, és ezt kapom:

Pedig jól írom ám... Ilyenkor mi a teendő? :R

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12566) leviske válasza LLKobe (#12565) üzenetére


leviske
veterán

Feltudod rakni anélkül is, hogy regisztrálnád, vagy nem? Elvileg a lemezen kéne lennie az ~összes frissítésnek, a DLC-knek és magának a játéknak is. Addig meg írj rá a supportra, szoktak válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#12567) LLKobe válasza leviske (#12566) üzenetére


LLKobe
veterán

Nincs DVD drive a gépemben ~5 éve:) Írok a supportra.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12568) FireKeeper válasza LLKobe (#12567) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Biztos meg tudják oldani a problémát, nekem a Witcher 1&2 GOG-os változatával volt problémám (ott utólag adtak a lemezes változat mellé hozzáférést a GOG-os verzióhoz, de nem működtek a kulcsaim), csak le kellett fotóznom a dobozt, és küldték a kulcsot. Viszont az ünnepek miatt lehet hogy beletelik majd pár napba.

Esetleg megpróbálhatsz egy ismerőstől vadászni kölcsönbe egy DVD-t, ha megoldható.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12570) -FLY->


-FLY->
őstag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy a játékban a pocsolyák körvonala sokszög nulla átmenettel? Beállítások magasak, víz über. Tavak stb körvonalai rendben vannak, mivel nem látszanak.:DD Játékfile javítás megvolt, az rendbe hozta a malom szélkerekét (nvidia).

(#12571) szallasi007 válasza -FLY-> (#12570) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, driver hiba vagy rosszabb esetben vga ramja szokott ilyen hibát produkálni, de ha csak ennél az egy játéknál csinálja akkor én drivert cserélnék.

(#12572) Ðávid


Ðávid
aktív tag

Valakinek jövő évi The Witcher 3 naptár esetleg? :D Remélem még nem volt.

(#12573) Ted_Beneky válasza Ðávid (#12572) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jóféle :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#12574) zegi_norbi válasza Ted_Beneky (#12573) üzenetére


zegi_norbi
tag

Elfogadnám :D Meg azt a vörös hajú csajt is :D

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#12575) troland26


troland26
őstag

Srácok , hogy lehet kis rúnakövekből nagyot csinálni ( amit a fegyverbe lehet építeni ) ugyanez a kérdésem a jeleknél ....( ami a páncélba való ) ?

(#12576) leviske válasza troland26 (#12575) üzenetére


leviske
veterán

Ilyet sose csináltam, de szerintem diagramokat kell hozzá összeszedni.

(#12577) Ferdzsoo válasza troland26 (#12575) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kovácsoktól tudsz venni "receptet" és az alapján.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12578) frem1790 válasza troland26 (#12575) üzenetére


frem1790
tag

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem nem lehet. Eléggé a játék vége felé járok, de eddig csak a mutagéneket tudtam összerakosgatni: a rúnaköveket nem.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12579) genndy válasza frem1790 (#12578) üzenetére


genndy
addikt

Pedig lehet, a fegyvereseket és a páncélosokat is, elég magas szintű kovácsok tudják + ábra is kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12580) FireKeeper válasza genndy (#12579) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

alkimistáktól, kovácsoktól vagy a rúnakövestől lehet hozzá recepteket venni. az alap rúnaköveket is le tudod gyártani magad, meg a nagyobbakat is, de ha mindegyik fajtához, minden szinten akarsz receptet, az nem lesz olcsó mulatság.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12581) frem1790


frem1790
tag

Na nem tudom, gyártani már gyártottam rúnaköveket, de az eredeti kérdés az volt, hogy lehet-e kicsikből nagyot összerakni - gondolom úgy mint a mutagéneket. Most csináltam meg Hattori meg a skelligei páncélkovács csaj küldetéseit, úgyhogy holnap megnézem van-e ilyen recept náluk, vagy meg tudják-e ők csinálni. Most már én is kíváncsi vagyok rá! :)

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12583) dannyl válasza Seangaijin (#12582) üzenetére


dannyl
addikt

Hát, ha ez neked folyamatos, akkor szemorvoshoz menj el. 2 percet nem bírtam nézni belőle, mert kiesett a szemem.

(#12584) ViharVadász válasza Seangaijin (#12582) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Szerintem annyira nem zavaró, ha lövöldözős játéknál lenne így, akkor az már zavaró lenne. Ha az én számítógépemen így futna, én tuti végigjátszanám így is.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#12585) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

van esetleg olyan mod ami jelzi a térképen hogy melyik boltos NPC-től lehet még kártyát nyerni? egy hiányzik már csak a collect 'em all-hoz, de már kb az összes árust körbejártam, vagy nem lehet velük gwentezni, vagy már megvertem őket. a sztori szálban nem maradt ki semmi elvileg.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12586) FireKeeper válasza FireKeeper (#12585) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

modot nem találtam, de itt van egy lista, ez alapján meglett :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12587) Seangaijin válasza dannyl (#12583) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Természetesen korán sem 30fps+ folyamatos, de annyira nem is szörnyű. Más játéknál ilyen fps mellett annyira akad a játék, hogy igen akadva lehet közlekedni.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#12588) perge666 válasza Seangaijin (#12582) üzenetére


perge666
veterán

Nekem most csinálták meg az Xbox Classic gépemet nemrég és a Mafia1-el tesztelem, na ez kb olyan, csak szebb grafikával. :DDD

FireKeeper : Nekem se sok lehet már hátra, de én lusta vagyok ahhoz hogy végigzongorázzak rajta.
Menet közben hátha belefutok a hiányzó játékosokba, még a B&W úgyis hátra van.

[ Szerkesztve ]

(#12589) frem1790 válasza troland26 (#12575) üzenetére


frem1790
tag

Genndy-nek van igaza mint mindig. :)
Lehet készíttetni kovácsokkal kis rúnakövekből nagyobbakat. A szójegyzék - tárgykészítés - fejlesztés útvonalon tudod megnézni milyen és mennyi kő kell hozzá, illetve, hogy milyen szintű kovács tudja elkészíteni.
Fontos: először meg kell venni a tárgykészítési ábrát hozzá különben meg sem jelenik a menüben!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12590) MM01


MM01
tag

Na witcherek, penz szerzesben es szorny olesben gazdag uj evet kivanok! :) :)

(#12591) Jorus


Jorus
nagyúr

BUÉK mindenkinek! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12592) Šolaire válasza Jorus (#12591) üzenetére


Šolaire
veterán

Csatlakozom :) Búék minden Vajáknak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#12593) Šolaire


Šolaire
veterán

Ha valakinek kimaradt valamelyik rész most érdemes ránézni.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12594) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én ma befejeztem a HoS-t, és azt kell mondjam, hogy sokkal jobban bejött, mint az alap sztori. Most lehet meg leszek köpködve, de az alapsztori a mellékküldetések nélkül azért elég sablonos ide menj-oda menj, itt nincs, ott nincs...és úgy kb. tudtam hogy mi lesz a vége. A HoS-ban komolyan nyomultam előre, mint egy jó könyvben, hogy mi kerekedik ki a dologból. Kíváncsi vagyok a B&W-re ezek után.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12595) BOBAKILL válasza TazLeacher (#12594) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A B&W felrakja a koronát a játékra. Élvezni fogod az tuti. :)

(#12596) Šolaire válasza BOBAKILL (#12595) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem a Hos jobban bejött. Gaunter o Dimm zseniális karakter szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#12597) leviske válasza BOBAKILL (#12595) üzenetére


leviske
veterán

És mit ajánlotok? Az alap játék után érdemes ezeket végigtolni, vagy beilleszkedik az alap sztoriba annyira, hogy kellő szint megléte esetén akár mehessek Dandelion után is?

(#12598) Šolaire válasza leviske (#12597) üzenetére


Šolaire
veterán

Alapjáték,Hos és végül blood and wine.

“Praise The Sun” \[T]/

(#12599) genndy válasza leviske (#12597) üzenetére


genndy
addikt

Nem illeszkedik bele, külön sztori mindkettő, alapjáték befejezése után érdemes őket sorban végigvinni (már csak a szintkövetelmény miatt is).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12600) leviske válasza Šolaire (#12598) üzenetére


leviske
veterán

& (#12599) genndy: :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.