Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) D5 válasza snecy20 (#991) üzenetére


D5
aktív tag

Ott a pont, nálam is.

(#1002) zeorsdfd válasza JamesHun (#947) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nekem ez van, meg 8GB RAM és medium-highon 25-30 fps, 1080p-on.

(#1003) snecy20 válasza zeorsdfd (#1002) üzenetére


snecy20
veterán

Nyugodtan told fel akkor max-ra, FPS-csökkenésed már nem lesz...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1004) csaba951 válasza torma1981 (#994) üzenetére


csaba951
veterán

Nem követnek??? Én ezzel a módszerrel húztam be az ellenfeleket a közeli helyőrség íjászainak lővonalába! :D

#971 Mukorka
Olyan unalmas, hogy bealszol az egyik első küldetésbe, aztán kiderül, hogy olyan béna vagy, hogy még ezt sem tudod megcsinálni! :DDD

Vissza kell menni a kúthoz és elégetni a csontvázzal együtt. Égetés előtt mentsél!!! ;)

(#1005) D5


D5
aktív tag

No de a lényeg, hogy szerintem őrülten hangulatos a játék. A világ, a benne lévők, a részletek (#984 donki), a zene. Hatalmas. Nekem nagyon tetszik.

A grafika messze nem olyan, hogy ekkora gépigénye legyen, vagyis igen-igen mesterségesen kreált rendszerkövetelményről van szó. Ezek ellenére viszont nagyon szép, kidolgozott, és "színes" (utóbbit úgy értem, hogy vegyes színvilág, nem dominál egy árnyalat sem, nem egytónusú, mint több játékban, nekem ez fontos). A fű néhol csak úgy van (pl. levegőben, vagy sziklaszírt mellett - levegőben). Egy icipicit sok lett a szélfújásból: a nagy fák is úgy dülöngélnek a szélben, mint a kisebbek (ha valóban ilyen erős szél fújna, még Geralt barátunk sem ülné meg oly' magabiztosan Keszeget :D )

Összességében amit elvesz a grafikai élményből, azt messze túlkompenzálja másban, a világban, az élményben. A harc is zseniális szerintem. Élethű és dinamikus mozgások, nagyon jó hangeffektek. Nekem megérte a dellát érte.

(#1007) zeorsdfd válasza snecy20 (#1003) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Még kísérletezek vele, de maxon azért bizony van FPS csökkenés, bár nem jelentős, de van.

(#1008) snecy20 válasza D5 (#1005) üzenetére


snecy20
veterán

Ami számomra meglepő, hogy ekkora nyílt világ, és 8GB mellett szinte semmi töltési idő nincs, pár másodperc...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1009) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok

Összességében jó játék, jól is fut a gépemen csak ne lennéne random kressek kb 20-30 percenként.
Másnál nem jelentkezett? Havernak is GTX970 VGA van a gépébe és nála is ugyan ez a szitu.....
Friss nvdidia driver telepítve.

Windows 8.1
i5 2500K
GTX970
8gb DDR3

ötlet? vagy várjak pecsre.

(#1010) irhejja


irhejja
tag

Tegnap tesztelgettem kicsit a játékot...

Full AMD gépen (FX-8350 @ 4.7 GHz + R9 290X + 8 GB RAM), teljesen jól fut (konkrét fps-t nem mértem, de nagyon érzékeny vagyok a lagra/mikrolagra). HairWorks és HBAO+ nincs bekapcsolva, minden más Ultra (nyilván Maximum Frames Per Second: Unlimited és VSync sincs bekapcsolva), a felbontás 1080p.

Összességében meg vagyok elégedve, ha jön majd optimalizált driver feltételezem még jobb lesz a helyzet.

(#1011) donki válasza Gomez1984 (#1009) üzenetére


donki
aktív tag

Volt olyan hely, ahol 10-ből 10-szer crashelt beszéd közben, ha skip-et nyomtam (kereskedőnek). De ha végighallgattam, akkor utána már jó volt.

Én nagyon hiányolom a quick save funkciót, igazán gondolhattak volna rá.

(#1012) #16729600 válasza Gomez1984 (#1009) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem még egyszer sem omlott össze,ellenben balf@asz módra a legnehezebb fokozatot választottam és esélyem sincs így senki ellen.

(#1013) torma1981 válasza donki (#1011) üzenetére


torma1981
veterán

F5 a gyors mentés.

(#1014) pipo112


pipo112
senior tag

Üdv tegnap én is pörgettem a játékot azt kell mondjam szerintem is jól optimalizálva van cpu/tread használat 50%-on vga folyamatosan 99%-on .
Az fps-ek 35-45 között helyszíne válogatja néha 30ra beesik nagyon néha a graf beállítás képjavítások minden on hbao+ hair w off a többi pedig magas és ultra és karit nem húztam .
Viszont a fű nekem se tetszik azt mintha elnyakták volna meg úgy a növények nem a legjobbak de ettől függetlenül gyönyörű a játék .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1015) emperorka


emperorka
tag

Az átvezető videók nektek is szokott akadni?A játék highon 50 fps körül mozog,de az átvezetők elég döcögősen mennek.

(#1016) duvi


duvi
nagyúr

Még egy TW3 teszt: The Witcher 3 Video Card Benchmark

(#1015) emperorka
Igen. Nálam is akadnak az átvezetővideók, de a játék simán fut High-Ultra kombón. Configom a profilomban.

[ Szerkesztve ]

(#1017) JamesHun válasza Vesa (#948) üzenetére


JamesHun
addikt

szerencsére 1680*1050-es a monitorom
Azzal nyerek egy kis naftát talán :D

SeriesX: JamesSHun

(#1018) D5 válasza snecy20 (#1008) üzenetére


D5
aktív tag

A witcher 2 óta a fejlesztőktől én már megszoktam, hogy szinte nulla sec. a töltési idő. Szerintem ők az etalon.

(#1019) Viper26 válasza duvi (#1016) üzenetére


Viper26
nagyúr

Videókkal nálam is ez a helyzet, szerintem ott benéztek valamit.

Ugyanolyan alaplapunk van. :D

Pixel 7 | FR955

(#1020) D5 válasza Gomez1984 (#1009) üzenetére


D5
aktív tag

Ez a tendencia nekem gyanús (úgy látom, nvidia háza táján több a crash, mint amd-nél). Nekem (amd r9 280) tegnap 1,5 óra játék után egy probléma se volt.

(#1021) snecy20 válasza D5 (#1018) üzenetére


snecy20
veterán

Azzal nem játszottam, ezért volt mellbevágó hogy hidegindításból mentes állás, és 5-6 sec a betöltés. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1022) D5 válasza duvi (#1016) üzenetére


D5
aktív tag

duvi és (#1019) Viper26 próbáljátok meg ezt: (#898) Szaby.

(#1023) duvi válasza Viper26 (#1019) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia itt is :) Sajna az én leosztásom rosszabb a Witcher szempontjából. Hiába van i7 ha gyenge a VGA-m :( Nálad jobban kifutja magát a játék a GTX 980-al :K

(#1024) Viper26 válasza duvi (#1023) üzenetére


Viper26
nagyúr

Elite-et még nem is próbáltam vele. :D

Pixel 7 | FR955

(#1025) duvi válasza D5 (#1022) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, máris kipróbálom!

(#1026) Mukorka válasza csaba951 (#1004) üzenetére


Mukorka
addikt

Fura mert odamentem és a csontvázat is lövöldöztem igni-vel de semmi nem történt. Vagy hogy kell felgyújtani?

Egyébként igen, azóta több küldit is letoltam, kicsit nehézre raktam a szintet de nagyon élvezetes lett a játék. Azt a küldit meg pihentettem.

Külön poén hogy 7870-el reccenés nélkül megy minden harc és vágtázás stb full hd-ban a gyári high beállítások mellett.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1027) donki válasza #16729600 (#1012) üzenetére


donki
aktív tag

Szerintem a harc rendszerből adódóan (a kitérések általában használhatatlanok több ellenfél ellen ezért sérülés nélkül nem lehet megúszni) a nehéz fokozaton nagyon sok harcot eleve el kell kerülni, vagy program hibákat kiaknázni (magaslatról nyílpuskával megölni miközben egy helyben állnak).
Én vér és törött csontok fokozaton játszok, de volt olyan csata amit csak legkönnyebb fokozaton bírtam teljesíteni. Egy főnök szörny + 5 wraith szerintem bármilyen fokozaton is nehéz...

(#1028) Balu972 válasza csaba951 (#891) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszi, ezt kipróbálom! :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1029) donki válasza torma1981 (#1013) üzenetére


donki
aktív tag

Van gyors mentés?! Hurrá! :)

(#1030) donki válasza csaba951 (#891) üzenetére


donki
aktív tag

A keret nélküli ablakos mód az kb. azonnal megnegyedeli a képminőséget, vagy nem?

(#1031) s7evcsenko válasza Mukorka (#1026) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A karpereccel kimásztam, odamentem a csontvázhoz és meggyújtottam.
Nem vagyok biztos benne, de lehet hogy kell közben nyomni a jobb egérgombot a witcher képesség miatt, és úgy gyulladt meg.
Illetve én előtte kifosztottam az összes épületet körülötte
.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1032) Balu972 válasza Asbee (#967) üzenetére


Balu972
aktív tag

Ez a tábla becsapós, gtx 760 (i5 2500 3,4, 16 GB ram) hozza a 60 fps-t, igaz lejebb kellett vennem az igényekből, de szinte észre se veszem. Valszeg azért mert folyamatosan mozgok :DDD

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1033) Mukorka válasza s7evcsenko (#1031) üzenetére


Mukorka
addikt

Szinte biztos hogy próbálkoztam hasonlóval, kb az összes jelet elsütöttem. A fosztogatás nekem is megvolt :)
Este megpróbálom mégegyszer, köszi!

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1034) Balu972


Balu972
aktív tag

Szvsz. Nyolc óra játék után nálam ez az év játéka. A fordítással is meg vagyok elégedve, sőt az igényes szóhasználat kellemes meglepetés (amúgy ha egy könyv legyen az bármilyen izgalmas csúnyán van lefordítva akkor félretolom, nem tudom elolvasni) .

Nagyon hangulatos, és jó a ritmusa az egésznek: az átvezetők pont jókor jönnek, nem túl hosszúak, a dolgok nem fekete-fehérek, izgalmas a harc, a lovaglás, a kalandok minden. Nálam eddig 10/10

[ Szerkesztve ]

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1035) s7evcsenko válasza Mukorka (#1033) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor viszont tényleg az lehet, hogy jobb egér nyomva és úgy nyomni az "E"-t.
De majd visszatöltöm az állást és megnézem Mégegyszer. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1036) #16729600 válasza donki (#1027) üzenetére


#16729600
törölt tag

Pff most jöttem rá,ahogy írtál,hogy lehet változtatni a nehézségi fokozatot játékon belül. :) Lejjebb is vettem,mert még a kutyákat is nagy nehezen tudtam kinyírni,folyamatos kajálás mellett is. :Y

(#1037) tescodr válasza D5 (#1020) üzenetére


tescodr
tag

Ezt én is észrevettem, nvidia kártyákkal hadilábon áll a játék nekem az r7 260x oc-s kártyámmal,2-3 óra után sem volt semmilyen crash se szaggatás.Egyébként nem értem soian miért panaszkodnak a fűre szerintem nagyon szép, alföldön is ilyen :-) igaz,a szél valóban eltúlzottnak hat de hát északon játszódik a játék.

(#1038) Knobber válasza gabor222 (#861) üzenetére


Knobber
aktív tag

Úgy néz ki a Q9550 elég lesz neki, de a HD4850 zsuga mellé már nem. Még indulás előtt kilép a játék. Gondolom a fejlesztők pont itt húzták meg a határvonalat, mert HD5850-nél már elvileg elindul a W3.
No mindegy, akkor hát itt az ideje beruházni (bár még így is jobbak a valós eredmények, mint a januárban kiadott elméleti minimum gépigény amiben meg HD7870-et határoznak meg...)

Youtube: Knobber

(#1039) snecy20 válasza tescodr (#1037) üzenetére


snecy20
veterán

hehe, akkor végre egy játék ami nem részesíti előnyben az nVidiát. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1040) Yllgrim válasza snecy20 (#1039) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezert kar volt NV title-e tenni a jatekot... Az uj NV driverrel sem sikerul ellepni az azonos szintu AMD kartyaktol, osszeomlik a jatek tobbszor is a felhasznalok szerint... Nekem AMD kartyaval semmi gondom nincs a jatek alatt, se crash, se semmi, uh nem a jatekkal lesz gond, hanem a driverrel. Ha megjon AMD driver, akkor megvarom mit mondanak az emberek, varok par napot, bar hozza kell tennem nekem semmi gondom nem volt AMD driverrel az elmult egy evben miota a 290X megvan.

Azon meg kar verremeno vitakat folytatni hogy melyik kartya a jobb, hol lehet nyerni 1-2 FPS-t, kinek nagyobb a kukija, a lenyeg ugyis az, amikor beroccented a geped akkor neked ugy menjen ahogy szeretned, hogy ez most 44 FPS vagy csak 42 FPS... hat igen, komoly problemak :)

A jatek remek, a nehezsegi szintet lejjeb fogom venni, mert egy medve tegnap ugy vert hulyere hogy jajj :) Bar tetszett a "harc", nem voltam felkeszulve, viragszedes kozben nem arra vagyok rahangolva :)
A jatek hangulata es a toretenetszal, az apro finomsagok tetszenek, remelem a grafikai bugokat, hianyossagokat megcsinalgatjak kesobb.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1041) NemDann


NemDann
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap este szerencsére kicsit meg tudtam rendesebben is "nyúzni" a Witcher 3-at, gyors tapasztalatok eddig:

+ (Pro dolgok):

-Nagyon gyorsan tölt :D Komolyan ha hidegindítást csinálok (vagyis nem fut a Steam se), akkor az többet elszöszöl a loginnal, mint a játék a főmenüs folytatással. Elég bónusz :)
-Fantasztikus a hangulat, arcjáték, küldetések, párbeszédek, nagyon él és izgalmas a világ
-Ez főleg a DA:I-nal összehasonlítva érdekes, mert hiába játszottam vagy 85 órát azzal, nekem kicsit steril maradt annak az egész hangulata. Lehet bennem van a hiba, nem tudom.
-AMD FX 8320 (tuning 4Ghz-re)+Asus r9 280x DCII+16gb ram konfiggal tükörsima, Hairworks természetesen off, HBAO on, egyébként minden high-on, FPS érzésre 40-50 körül van, 3 óra alatt semmi kifagyás, röcögés, artifact vagy bármi ilyesmi.

- (Kontra dolgok):

-Nem tudom hogy nálam van-e a hiba, de a növények mozgása nekem nagyon fura. Főleg átvezetőkben látszik, hogy megy rendesen a párbeszéd, és mondjuk a háttérben lévő bokor úgy "rángatózik", mintha valami epilepsziás rohama lenne :D Elég fura látvány, nem tudom hogy ezzel találkozott-e valaki, vagy ez így alapból van
-Kevés rá az időm XD Ja és néha nem állnak kézre a dolgok, de ezzel még játszadozni kell

(#1042) qad válasza Gomez1984 (#1009) üzenetére


qad
senior tag

Nálam közel 3 óra játék után sincs hiba. GTX 970, próbáld ki a a 3-al ezelőtti drivert. Azt hiszem az utolsó márciusi driver(ha nem sli-vel nyomod csak akkor).

Olvassátok el Abu cikkét amiben azt írja hogy NV direkt visszabutítja a játék teljesítményét a saját kártyáin addig a szintig amíg az ellenoldal videokártyájának a szintjét nem éri el. Saját érdeke is minden oldalnak a visszabutítás különben itt lenne a példa hogy nv only játékban az nv kártyákon lenne 150 fps, amd-n lenne 50 fps akkor te mit tennél? Kártyát vennél (azaz váltanál amd-ről nv-re) vagy nem játszanál az nv gameworks-ös játékokkal? Ez az eset fordítva is igaz, amd által támogatott játékoknál is ez van. Az lenne mint a konzoloknál, only ps4 vagy XO. Egyik oldal cumizik, legalábbis valamennyi ideig.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok!

Ha boltban vettem.meg össze lehet valahogy az origin es accommal kapcsolni?
Mert látom hogy ott i sárulják de a cdkeyt oda nem volt jó csak gog-ra

(#1044) duvi válasza Zlcsi (#1043) üzenetére


duvi
nagyúr

A hazai bolti verziók (pl. CDGalaxis) csak gog-ra regelhetők be.

(#1045) Yllgrim válasza Zlcsi (#1043) üzenetére


Yllgrim
őstag

Akkor gondolom GoG csak, de hat nagy baj nincs azzal :) Nem egy kiforrott rendszer de nekem semmi bajom nem volt vele, amit hianyoltam, hogy a mar letoltott tartalmakat kigreyezhetne hogy ne szedjem meg vagy 20x :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1046) duvi válasza Yllgrim (#1045) üzenetére


duvi
nagyúr

Tedd fel a GOG Galaxy kliensét és probléma megoldva ;) Onnantól kb. mintha Steam kliensed lenne, csak még kevesebbet tud.

(#1047) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , a gog-on hogy kell acuntot csinálni ? mert sehol nem találom , nekem csak sign up , vagy log in , van , de new accunt , vagy ilyesmi nincs , "vagy csak én vagyok a balfasz"

(#1048) janos1988


janos1988
addikt

Az a duma amikor a törpe kováccsal beszélget. ;] :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#1049) duvi válasza GrG1210 (#1047) üzenetére


duvi
nagyúr

Sign Up gomb a Log In mellett.

[ Szerkesztve ]

(#1050) GrG1210 válasza duvi (#1049) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Kösz , és a kódot hova kell beírni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.