Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) GypsFulvus2 válasza stewe2 (#12097) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nálam is. :) A Two Worlds I. és a Gothic 3 OST-jét is erősen tudom ajánlani. A játékok sem rosszak, mai szemmel sem. Persze a Witcher 3 szintjét nem érik el, de hát az egy új etalon.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12102) frem1790


frem1790
tag

Na nekikezdtem én is. Még csak kilences szint meg harmincöt óra, de nagyon nehéz felállni a gép mellől. :DDD
Szuper a játék, az előző kettő is nagyon tetszett, de ez mindent visz!!!
A gwent meg játék a játékban, nagyon jó kikapcsolódás két csihipuhi között. Igaz abban is vannak kemény küzdelmek. Most épp a báró skelligei kovács csajával gyűlt meg a bajom - nagyon erős szörny paklija van.
Talán ha tizedszerre sikerült megverni. :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12103) Rony949 válasza frem1790 (#12102) üzenetére


Rony949
őstag

Én ezért raktam a paklimba 2 darab frost lapot is, hogy laphúzáskor nagyobb eséllyel megszerezzem. Innentől kezdve pedig az ellenfél szörny paklija értéktelen.

(#12104) MM01 válasza Rony949 (#12103) üzenetére


MM01
tag

Igen, idojaras lapokkal konnyeden el lehet intezni a szornyeket
Egyebkent nektek melyik a kedvenc paklitok? :)
En szinte kivetel nelkul eszakkal vagyok, valahogy ez all hozzam legkozelebb :)

[ Szerkesztve ]

(#12105) prime77


prime77
aktív tag

Srácok!

Megvettem a második részét is, valami 3 euró volt.
Azt mondjátok meg,hogy az is ilyen erdős mezős játék?
Vagy ott több küldetés van ami barlangokban játszódik?
Mert én nekem ez a 3. rész szerintem azért is jön be mert szépek a tájak.
A környezet.
Utálom mindig ha barlangba kell mennem.
Sötét szürke szar az egész.
Nem szeretem.
Persze betolok mindig pár macska főzetet ilyenkor de kifejezetten utálom.
Szóval a 2. részben többet kell barlangokba járkálni mint a 3. részben?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#12106) myckey válasza prime77 (#12105) üzenetére


myckey
veterán

A második rész is nyitott lesz. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12107) FireKeeper válasza MM01 (#12104) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én is észak, a jó kémek miatt :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12108) Shadowguard válasza MM01 (#12104) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én is északkal vagyok, a tiszta idős vezér van beállítva, így megspórolom annak a helyét. Bár mostanra már csak szórakozásból szoktam játszani, végre sikerült megszereznem minden kártyát. Vicces a játék négy kémmel és három álcával. Volt már, hogy a végére csak 10 lap maradt a paklimban :D

Egyébként egész szépen haladok a játékkal, tegnap három kivételével összeszedtem az összes kérdőjelet Skelligén is (kettőhöz nem férek hozzá, egy meg őrzött kincs, de halálfejes wyvern őrzi és gyorsan halok), szóval ma már rohamtempóban haladtam a küldetésekkel, most jön a csata. Kár, hogy már nem kalandozhatok, két megbízáshoz még kicsi voltam a sziget előtt (aztán most léptem három szintet egy quest alatt :Y ), és két adag tervrajz is hiányzik még. Így ez marad a sztori utánra.
Viszont Radovid megölését még később fogja beadni vagy valamit elnéztem? Nagyon nem akarom lespoilerezni magamnak a küldetést (csak a befejezéseket tudom), deén úgy terveztem, hogy kést kap a bolond a hátába, de nem adta be a questet :(

[ Szerkesztve ]

(#12109) perge666 válasza MM01 (#12104) üzenetére


perge666
veterán

Észak. :)

(#12110) MM01 válasza Shadowguard (#12108) üzenetére


MM01
tag

Akkor kapod majd meg a kuldetest, amikor ki kell hoznod Philippat Dijkstratol. Lesz egy parbeszeded vele, ahol arra kell majd kattintanod hogy tudod, hogy mit akar a csaszar.

(#12111) Jorus válasza prime77 (#12105) üzenetére


Jorus
nagyúr

A környezet nyitott és egész szépen néz ki, de maga a játékmenet egészen más, mint a 3. rész. A játék nem sandboxos, hanem lineáris, mint az első rész, csak valamivel nagyobbak és szebbek a mapok.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12112) Dendytv válasza Shadowguard (#12108) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én Velen-ben akciózok most :) Ami neked kellesz az majd az Államérdek c. küldetés lesz :) amit majd Dijkstra beszéde után ad majd meg azt a párbeszédet meg majd akkor ha kihoztad tőle Philipa Eilhart-t ot :) Skeillega-ra meg nem merek át menni :DDD :DDD Mikor meg látom azt a sok kérdőjelet :Y :W

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12113) Dendytv


Dendytv
senior tag

Ördögfattya-Mutagént hol tudok szerezni ? (ok, hogy öljek meg egy ördögfattyát...de azt hol találok :F ) a választ előre is köffönöm :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12114) Blashe


Blashe
aktív tag

Sziasztok!
A ps store ban most lehetoseg van akciosan megvasarolni a game of the year valtozatot. Az lenne a kerdesem h tartalmazza e amagyar feliratot?

(#12115) Rony949 válasza Blashe (#12114) üzenetére


Rony949
őstag

99%-ban biztos vagyok benne hogy igen.

(#12116) Šolaire válasza Rony949 (#12099) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi sok emléket előhozott szép dallamok simogatják az ember fülét.

“Praise The Sun” \[T]/

(#12117) perge666 válasza Blashe (#12114) üzenetére


perge666
veterán

Ha magyar Storeban veszed akkor 100% hogy lesz benne magyar felirat. :K

(#12118) Dendytv válasza Shadowguard (#12108) üzenetére


Dendytv
senior tag

1-Küldetés alatt 3-szint ? :Y milyen szinten vagy most :F mert nekem egy mellékküldetés alig ad 20XP-t :O (34-es vagyok)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12119) Shadowguard válasza Dendytv (#12118) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Azóta már level30, egyébként 26nál (majdnem 27) mentem át a szigetre, most cirka 20 pont hiányzik és megvan a 31. A mellékküldetések nekem is rosszul "fizettek", de most a főszál rendesen dobálja az XP-t. De szerintem te már túl vagy ezen a részen :) Gyanítom te is így kaptad az XP-t csak nem vetted észre.

(#12120) Mika1227


Mika1227
őstag

Hányas szintig lehet fejlődni, mennyi a maximum?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12121) LLKobe válasza Mika1227 (#12120) üzenetére


LLKobe
veterán

Valahol 80-100 körül. Én 77-nél járok.

Mod: utána néztem, 100.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12122) Mika1227 válasza LLKobe (#12121) üzenetére


Mika1227
őstag

Ebben már benne vannak a kiegészítők is vagy az alapjátékkal is el lehet érni ilyen szintet? Hol lehet pontosan tisztító főzetet venni?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12123) perge666 válasza Mika1227 (#12122) üzenetére


perge666
veterán

Az alapjáték szerintem megáll 38-40 körül.

Tisztítófőzetet egy árusnál láttam, de sajnos nem tudom pontosan hol.
Én egyik barlangban egy ládikában találtam, de nem használtam fel azóta sem.

[ Szerkesztve ]

(#12124) Dendytv válasza Shadowguard (#12119) üzenetére


Dendytv
senior tag

Jajj azt hittem ,hogy egy mellékküldetés -nél léptél 3-szintet :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12125) genndy válasza Mika1227 (#12122) üzenetére


genndy
addikt

Alapjátéknál én is 40-e emlékszem, minden DLC-vel NG+ban lesz 100 a max. szint.
Tisztító Keiránál mindig van, Novigradban is van árusa, talán a téren.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12126) stefi76 válasza Mika1227 (#12122) üzenetére


stefi76
tag

"Hol lehet pontosan tisztító főzetet venni?"

Velenben....vagy Novigrad... :)
Középen a sárga pont. A főtéren. Ott egy bolt, az árusnál, egy ezres...

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#12127) Mika1227 válasza stefi76 (#12126) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi Neked is meg másnak is! Ha otthon leszek megnézem! :R

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12128) Dendytv


Dendytv
senior tag

Jujj ma nagyon ráfüggtem a mellékküldetésekre és főként a Gwent-re :) De olyan béna vagyok benne, hogy :W
De nem baj...pár screenshoti-m is van, hogy miért is nem szabad választani a gyors utazást...mert akkor a játékos lemarad az ilyen lélegzet elállító látványról !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12129) Shadowguard válasza Dendytv (#12128) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Gwent csak az elején vészes :) Mióta van rendes paklim nem igazán tud megállni előttem senki, Skelligére úgy mentem át, hogy az összes addigi lap megvolt, ott már megszorongatni se sűrűn tudtak. Kell kém meg álca a pakliba és 16-20 lapból rögtön könnyebben lehet dolgozni.

Viszont megint kérdezek a végével kapcsolatban, mert nem vagyok biztos magamban :(
Radovid halott, de nem tudom Dijkstra vagy Roche befejezése a jobb. Alapvetően előbbi felé hajlok, azt egy fokkal jobbnak értem (így Emhyr is kikerül a képből), de nem szívesen áldoznám be a többieket. És a szöveg alapján azt sem igazán tudom eldönteni, hogy tényleg Dijkstra-e a jó választás.

(#12130) Dendytv válasza Shadowguard (#12129) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én nem csináltam meg az Álamérdek c. küldetést majd NG+-ba :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12131) DokiBaxxi válasza Shadowguard (#12129) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én a Roche-féle befejezést választottam minden végigjátszásom során, szerintem az egy fokkal jobb. Néztem videót, hogy milyen a Dijkstra-féle befejezés, hát végülis az állam szempontjából annyira nem vészes, az emberek szempontjából már inkább.
Ha Dijkstra uralkodik: infrastruktúra, kereskedelem fejlesztése, stb. de az emberek akaratával szembemegy. Gyakorlatilag felvilágosult abszolutizmus.
Ha a Roche-féle befejezést választod, akkor Temeria félig szabad lesz, Nilfgaard vazallusállamaként és az emberek boldogok lesznek.
Radovid meg egyenlő Hitlerrel szóval... :D

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12132) MM01 válasza Shadowguard (#12129) üzenetére


MM01
tag

En megoltem Dijsktrat :) hogy melyik a jobb, azt nem tudom, de en nem hagyhattam, hogy Vernon meghaljon, szimpatikus karakter, es Kaer Morhenben is segitett :)

(#12133) Shadowguard válasza DokiBaxxi (#12131) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én főleg azért vagyok bajban, mert első végigjátszásra próbálom a legjobb döntéseket összehozni, ahol a játék engedi (a fúriáknál bajban voltam azért).
Úgy érzem én is maradok Rochénél elsőre, úgyis Ciri lesz a császárnő, annyira rossz megoldás nem lehet ez sem, majd másodjára witchert nevelek belőle és akkor meglátom a másik utat is. Az adja magát, hogy Radovidnak meg kell halnia. Őt legfeljebb akkor fogom életben hagyni, ha egyszer a poén kedvéért csinálok egy mindenki meghal végigjátszást, de nem tudom lesz-e kedvem olyanhoz. Szegény Vesemirt is sajnáltam. Tudtam, hogy valaki meg fog halni, de én végig Eskelre gyanakodtam :(((
Skellige mennyivel egyszerűbb volt, ott teljesen egyértelmű volt, hogy kit kell választani. :K

(#12134) genndy válasza Shadowguard (#12133) üzenetére


genndy
addikt

Ha a KM küldetés egy pontján nem vagy elég gyors, akkor bizony lehet több halott. (Eskel nem, de Lambert meghalhat)

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12135) jossua válasza genndy (#12134) üzenetére


jossua
tag

Sziasztok ! Kis segítség kéne már mindenhol kerestem hátha valahol írnak erről a hibajelenségről és megoldásról de eddig zeró.. talán itt :)
A hibajelenség az h 1-2 játékóra után a gép egyszerűen kikapcsol majd újraindul :( Más játéknál nem !!
-nem melegszik túl se a proci se a VGA ideális hőmérsékleten vannak !
-legújabb Nvidia driver
750 Chieftec tépegység van Gainward GTX 780 3GB kari hajtja amitnemrég szereztem be és azóta van ez a jelenség ....
Még anno a battlefield3-nál volt hasonló hiba ott az volt a megoldás h a gyári órajelet le kellett venni a kártyán asszem lehet ,hogy itt is valami ilyesmi lehet a háttérben ?

Alias : Magyarbetyar

(#12136) Shadowguard válasza genndy (#12134) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ilyen gondom nem volt :)

Viszont most valami nem egészen jó a játékban. Ma olyat csinált egyik küldetés közben, hogy a beszédhangok baromi halkak lettek, mondhatni a háttérzene mindent elnyom. Próbáltam állítani a csúszkákon (gyárilag mind 100on volt), de nem igazán vettem észre, hogy bármi is változott volna. Pedig már a játékot is újraindítottam... Esetleg teljes géprestart kellene neki vagy ez valami ismert hiba és majd megjavul? Utóbbit kétlem, mert visszatöltöttem egy régebbi mentést és ott is ilyen volt most, pedig eddig jó volt.
Egyáltalán, alaphelyzetben is minden csúszka százon volt? :F

(#12137) genndy válasza Shadowguard (#12136) üzenetére


genndy
addikt

Alapból minden csúszka 100-on van.
Nálad van valami, mert a masterelése a játéknak tökéletes, soha nem hallottam hogy bármelyik hang vagy zene kilógott volna abból ahogy beállítottam.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12138) MM01


MM01
tag

Azt nem tudjatok hogy az Ördögkatlanba ( Velen ) le lehet valahogyan jutni? Mert ott a kapunal azt irja hogy kulcs kell, de en sehol sem talaltam.

(#12139) Jorus válasza MM01 (#12138) üzenetére


Jorus
nagyúr

A katlanon belüli lezárt ajtóra gondolsz, ami a barlangokba vezet? Inaktívak, nincs funkciójuk, talán majd egy későbbi DLC-ben lehet szerepük. Ha bemész cheat kóddal, láthatod, hogy nincs ott semmi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12140) MM01 válasza Jorus (#12139) üzenetére


MM01
tag

Igen arra gondoltam. Koszi! :)

(#12141) Shadowguard válasza genndy (#12137) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Közben megoldottam :) Kicsit keresgéltem a neten és ezt találtam: hangproblémák. Bevált, azóta megint jó minden. Szóval lehet nálam van a hiba, de legalább nem egyedi :DDD

(#12142) Rony949 válasza Jorus (#12139) üzenetére


Rony949
őstag

"talán majd egy későbbi DLC-ben lehet szerepük"

Nem lesz több DLC. Semmi funkciója nincsen. Talán régebben egy küldetés lett volna ott, csak aztán elvetették. Amit azért sajnálok, mert egész jellegzetes hely lett és mindössze "pár" bandita van csak ott.

(#12143) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És itt a vége... Hát nem mondhatnám, hogy maximálisan elégedett vagyok minden döntésemmel, de összességében jó volt. Kár, hogy két küldetést elbuktam (Triss egyik szobros küldetése és a végén kaptam egyet White Orchardban, amit észre sem vettem).
Ciri lett a császárnő, végülis értem miért ez a jobb (?) befejezés, de nem volt boldog, legközelebb inkább witchert csinálok belőle is. Lehet, hogy a világ helyzetét tekintve bölcsebb döntés volt, de egy kicsit hagy legyek már önző, ha egész játékban én voltam a jófiú (és párszor még belém is rúgott érte a játék). Emhyr megnyerte a háborút, a tisztogatások miatt itt is keserű szájízem volt. És annyira a független Temeria sem biztos, hogy megérte, de következő alkalommal úgyis be akarom áldozni Roche-t és barátait. Egyedül Skellige az, amivel teljesen elégedett vagyok, de az volt a legkönnyebb döntés egyébként is.
Geralt meg boldogan él Yenneferrel, ezt mondjuk csak a könyvek miatt léptem meg, legközelebb Trisst választom.

Vagyis először a kiegészítők, Hearth of Stone-nak már "nekikezdtem", szépen fedezgetem fel a kérdőjeleket :D Bár már most nem tetszik... Muszáj volt óriáspókokat is beletenni? :Y Egyik kérdőjelnél voltak a barlangban egy csomóan és én utálom a pókokat :((

(#12144) Dendytv válasza Shadowguard (#12143) üzenetére


Dendytv
senior tag

Te már meg kezdted a HOS-t? Ne márrrrr akkor már csak én vagy enyire le maradva? :D :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12145) BOBAKILL válasza Shadowguard (#12143) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én befejeztem a BW-t is és fura vége lett. Az alapjátékban Ciri császárnő lett és mivel mindkét csajt akartam ezért egyiket sem kaptam meg. :DDD :O Eddig oké.
Viszont! a BW vége az lett hogy megjelent Ciri és azt mesélte hogy witcher lett. Most akkor ez hogy a túróba lehet ha az alapjátékban meg császárnő lett? Mondjuk ez már ng+-os történet és elsőre ugyan witcher lett Ciriből de második végigjátszásra már nem. Szóval nem értem, de mindegy..
Még egyszer végignyomom a játékot legkönnyebb módban csak a főküldiket csinálva, a story kedvéért. Legyen már boldog a befejezés, ne ilyen magányos borász witcher legyen Geralt (valamelyik boszit választom majd.)
Tervezek még egy "genyó" végigjátszást is ahol mindenkit megölök és bunkó leszek. :D De azt majd máskor mert most vettem ps4et. ;]

(#12146) Rony949 válasza Dendytv (#12144) üzenetére


Rony949
őstag

Igaz, ez már második végigjátszásom, de én még csak Novigrádban tartok. Ha ez számít, akkor annak nagyon örülök. Lelkileg ott vagyok veled. :D

(#12147) Dendytv válasza Rony949 (#12146) üzenetére


Dendytv
senior tag

:) Megnyugodtam :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12148) frem1790 válasza Dendytv (#12147) üzenetére


frem1790
tag

Nyugi, én még ott sem tartok! Most vagyok 11-es szintű, 46 óra játékidő és kb. még csak Velen középső részét takarítottam ki, van egy kilométeres feladatlistám, meg millió kérdőjelem. :)
A fősztori is csak a báró és Keira vonal lezárásáig van kész. Szóval ha valaki le van maradva az én vagyok. :DDD
De már most az újrajátszáson töröm a fejem. :DDD
Eddig az előző két részt is, meg ezt is elég ad-hoc módon játszottam, mindig úgy döntöttem ahogy éppen kedvem volt, vagy a kíváncsiságom diktálta: nem voltam következetes.
Most eldöntöttem, hogy mind a három részt végig fogom még tolni kétszer.
Először jó fiú leszek, az árvák és elesettek gyámolítója, önzetlen, segítőkész, így természetesen a scoia'tael vonal fog érvényesülni és a jelekkel fogok operálni főleg.
Egy másodikat pedig az anyagiasabb, a rend szolgálatában álló, király illetve császárpárti Geralt színeiben, kardra koncentrálva. Ez nehezebb lesz, mert nem ilyen vagyok, így sokszor kell majd a saját érzéseim ellen dönteni, de kíváncsi vagyok mit hoz ki a játék ebből a karakterből.
Egy biztos: lenyűgöző ez a játék, nálam eddig ez a 'nambervan'!!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12149) Dendytv válasza frem1790 (#12148) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nem is rossz megközelítés :) mm ost adtál egy jó tippet :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12150) frem1790 válasza Dendytv (#12149) üzenetére


frem1790
tag

:)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.