Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) perge666 válasza TazLeacher (#12594) üzenetére


perge666
veterán

Nekem meg az alap jobb volt a HOST-nál,a B&W-t meg a napokban fogom elkezdeni,arra én is nagyon kíváncsi leszek mert nagyon dícsérik!

(#12602) MM01 válasza perge666 (#12601) üzenetére


MM01
tag

B&W zsenialis volt, a vege nalam mindent vitt! :)

(#12603) witcherfan06


witcherfan06
újonc

Sziasztok! Segítsetek légyszi
Nem adja meg a bónusz opciókat a witcher felszerelés
Macskát gyüjtöttem össze de nem adja meg az optot mert azt irja ,hogy nagymesteri szintre kell fejleszteni
Hogyan kell megoldani?
Plz:) Köszi

(#12604) FireKeeper válasza witcherfan06 (#12603) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amit ír... nagymesteri szintre kell fejleszteni. a witcher szeteket lehet továbbfejleszteni (alap, enhanced, superior, mastercrafted, grandmaster), ezekhez mind külön recept kell. lelőhelyük az összefoglalóban, vagy google segít. a bónuszokat csak a legmagasabb szitnen adják, az ahhoz való recepteket Toussaint-ban találod.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12605) MM01


MM01
tag

New Game +nal szerintetek erdemes ujra vegig futni a mellek kuldeteseken, vagy eleg a foszal? Mivel felvan konvertalva az ellenseg, es amit tovabbhoztam felszereles az nehogy gyenge legyen a vegere, es akkor penz hianyaban nem tudnek csinaltatni erosebbeket.

(#12606) genndy válasza MM01 (#12605) üzenetére


genndy
addikt

Én már csak azért is végigfutottam az összes küldetésen újra, mert annyira kurvajók a mellékküldik is... :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12607) MM01 válasza genndy (#12606) üzenetére


MM01
tag

Hat, szerintem nalam is az lesz :D :)

(#12608) dannyl


dannyl
addikt

Akinek GOTY edition van, megnézné nekem, hogy ha visszaállítja a menüben Ciri eredeti outfit-jét (alternatív kinézet OFF), akkor mi történik Cirivel? Mert nekem eltűnik. Csak a kard van a hátán, meg egy gallérszerű nyakrész, és semmi más nem jelenik meg. Úgy értem tök láthatatlan az egész csaj.

Kieg.: Már kiszedtem az összes mod-ot, illetve újra is raktam a játékot (modok nélkül), és így is ez van.

[ Szerkesztve ]

(#12609) Jorus


Jorus
nagyúr

Az exp. pass és a két külön DLC (HoS, B&W) megvásárlása között van vmi különbség? Csak, mert most épp olcsóbb a két DLC külön a Steamen (22.48 vs 24.99 EUR). Nem mintha az a 2.51 EUR számítana, csak érdeklődöm. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12610) genndy válasza Jorus (#12609) üzenetére


genndy
addikt

Nincs, tartalomban ugyanazok. Csak hülyén akciózzák őket, egyben olcsóbbnak kellene lennie mindig.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12611) dannyl válasza Jorus (#12609) üzenetére


dannyl
addikt

Genndy gyorsabb volt :)

[ Szerkesztve ]

(#12612) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Fel raktam megint a játékot, hogy játszak vele.
Azt a nyomorult számszeríjat, hogy kell berakni, hogy használni is tudjam?
ott van felszerelve, de nem jó.
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#12613) Jorus válasza cikasz (#12612) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tabot lenyomva tartod játék közben, az a gyorsmenü, és ott az egérrel kiválasztod, mi legyen aktív (bombák, jelek, számszeríj, stb.), majd ezután Q-val tudod használni. Ha hosszan nyomva tartod a Q-t, akkor célzott lövést adsz le, ha csak egyszer megnyomod, akkor automata célzás lesz az eredmény.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12614) HurkaLES


HurkaLES
tag

űdv.
A játék harmadik része irányításilag ugyan olyan mint az előző részek?
Mert régen kipróbáltam az első részét. A történet tetszett volna viszont az irányítás miatt nem fogott meg.

(#12615) leviske válasza Jorus (#12613) üzenetére


leviske
veterán

Ezt valamelyik frissítésben vették le az egér középső gombjáról (durván egy éve játszottam utoljára a játékkal és nekem is új volt ez)?

(#12614) HurkaLES: Az irányítás kicsit finomult, inkább az AC rendszerére hajaz. De emlékeim szerint azért van, amit megörökölt az 1-ből és 2-ből.

[ Szerkesztve ]

(#12616) HurkaLES válasza leviske (#12615) üzenetére


HurkaLES
tag

Az AC-nak szeretem az irányítását, tehát azzal nem lenne akkor gond. A probléma ott kezdődne hogy történetileg nem igazán érteném, mert az 1 és a 2-t nem játszottam ki. :((
Jó egyébként a game? Megéri végig kínlódni az 1-2-t hogy értsem a 3-at?

(#12617) leviske válasza HurkaLES (#12616) üzenetére


leviske
veterán

Miután az első két rész során amnéziában szenved és csak a második végén jut eszébe minden, nem igazán szükséges hozzá az első két rész. Inkább a könyveket kell ismerni, de elmondanak amúgy mindent. A második végigjátszása abban esetleg segíthet, hogy a harmadik elején tapasztalt politikai helyzetet megértsd. Illetve elég sok szereplőre van hatása a második rész sztorijának. De együtt lehet vele élni, nem erőszakolja az előismereteket a játék.

Bár megvallom, az első részbe nekem is beletört a bicskám. (Mikor 5x nekifutásra se tudtam azt a falusi csajt megmenteni, letöröltem az egészet a francba. :DDD ) Szóval azt nem tudom, mennyi előismeretet mond el az első rész. Gondolom a második rész politikai játszmáját vezette fel. Hiányát mindenesetre nem éreztem.

A lényeg mindenesetre az, hogy a 3. főküldetése az eddigi részektől eléggé független és inkább a könyv ismeretét kell beleképzelned.

szerk: de javítsatok ki, ha tévedek!

[ Szerkesztve ]

(#12618) HurkaLES válasza leviske (#12617) üzenetére


HurkaLES
tag

Nem is tudtam hogy van könyv. És arról mi a véleményed?

(#12619) FireKeeper válasza HurkaLES (#12616) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

már az első két rész is elég jól sikerült, szóval nem mondanám rájuk, hogy "végig kell kínlódni" őket :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12620) HurkaLES válasza FireKeeper (#12619) üzenetére


HurkaLES
tag

Lehetséges hogy neki ugrok ismét neki. Fiatal fejjel még nem élveztem. :D

(#12621) leviske válasza HurkaLES (#12618) üzenetére


leviske
veterán

Akik olvasták, azoknak tetszett. :DDD

szerk.: Nem egy könyv van amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#12622) perge666 válasza FireKeeper (#12619) üzenetére


perge666
veterán

Nekem az 1. része nem jön be az irányítás miatt, mert ugyebár az csak PC-n van. Pedig az magyar szinkronosan van meg.
Grafika nem zavart, engem az annyira nem izgat, billentyűzettel utálok és jóformán nem is tudok játszani.
Átállítottam egeres irányításra, de az is elég rossz nekem.

Más : Elkezdtem a B&W-t is végre,már a kis bírtokom is elég szép. :)

(#12623) cikasz válasza Jorus (#12613) üzenetére


cikasz
őstag

basszus köszi! :R :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#12624) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hogyan tudom kideríteni a gwyntes küldihez melyik lapok hiányoznak?
Elvileg mindenkitől elnyertem. Elvileg. Van ehez valahol guide?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12625) TazLeacher válasza Ferdzsoo (#12624) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Van egy könyv, a Gwent kalauz. Ha az megvan, onnantól az írja.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12626) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Sziasztok!

Szóval kezdeném azzal ,hogy baromira pipa vagyok majd felrobbanok ezért majd hagy némi kívánni valót maga után a stílusom.

Szóval megvettem a Witcher3-at előrendelésben még megjelenésekor.... tudtam ,hogy az akkori gépemen nem fog futni és úgy alakult ,hogy csak mostanra bírta egyet összekaparni azaz asus rog g 501vw gamer laptop lett belőle.

Ez még eddig frankó is na DE A KIBEBASZOTTKÚRVAÉLETBESEMAKAR normálisan működni a játék.... feltelepítettem játszottam vele imitt amott elég csúnya hibák voltak és a 2. pályarész elején miután megfürdettek és megborotváltak és megtanított az a díszfaaasz hajolni az istennek sem akart átkísérni.Na jó mondom megnézem mi a Pi-van lehet kell valami patch. Itt jelezném ,hogy 11Gb frissítést töltött le automtice a GOG galaxy még mielőtt elkezdtem játszani..... aztán miután kikapcsoltam a gépem és vissza másnap már a GOG galaxy sem akart működni azt írta hiányzik ilyen meg olyan DLL. A BUDÖSANYÁDAAAAT! Gondoltam én rohadjon meg az egész már a pokolra kívánom még 10 órát nem játszottam vele ,de már 20-at szívtam .....

Szóval örülnék neki és baromira hálás lennék érte ha valami bennfentes hozzáértő ember elmondani ,hogy a retkes túróba kell telepíteni és elérni ,hogy az új patchekkel normálisan fusson... mert nekem már nincs türelmem tovább olvasgatni meg kínlódni.....előre is bocsánat ha ez már ki lett fejtve ,de jelenleg próbálom vissza tartani a dühkitöréseimet és megakadályozni magam ,hogy személyi sérüléssel járó anyagi kárt okozzak.....
Már újra is telepítettem most sem jó .... leszedtem a GoG Galaxy-t azt is újra telepítettem talán még holnap is fog működni......, letöltöttem a GoG-ról a patcheket 1.01 ez az első aztán már csak ez volt: patch_witcher3_1.10-1.31.0_2.0.0.52 de ez sem akart elindulni mert : a witcher 3 nem megfelelő verziója van feltelepítve ......ezt írta.... na jó befejezem a hisztit egy időre....

az op rendszer win10 pro eredeti
a gép asus rog g 501 vw (majdnem fullon bírja 45-50 fps-el nagyon szép a grafika, a víz olyan,hogy törülközőért nyúlsz ha kimásztál belőle)

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12627) perge666 válasza BüszkeeSAAAS (#12626) üzenetére


perge666
veterán

Én emiatt vagyok konzolos!

A DLL hiba szerintem megfelelő DirectX hiánya miatt jelentkezik, szerintem megszűnik ha telepíted minimum a 9.0C-t.
Mind1 hogy azt írja a gép hogy fent van a 10 vagy a 11 akkor is javaslom a kézi telepítést.....

(#12628) BüszkeeSAAAS válasza perge666 (#12627) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm perge666 :R
A Dx-et most nem turkálnám úgy tűnik a legfrissebb verziójú GOG Galaxy 1.1.25(beta) megoldotta a problémát
és okozott egy másikat.... ma délelőtt újra telepítettem letöltötte az első frissitő csomagot 1.0.1 és még 2Gb frissítést nem tudom mit és most jelenleg a Galaxy client szerint 1.31-ig installálva van ,de baromira nem indul el sem a játék eltűnt az asztalról a parancsikon és sem a Galaxy clientből sem a játék mappájából nem indul. Nemes egszerűséggel még hibajelzést sem dob a win feladatkezelőjében ott van ugyan ,mint háttér folyamat ,de ennyi.... se kép se hang semmi még egy pillanatra sem.....

És ilyenkor ne kapjon idegbajt az ember.... most ,hogy kicsit jobban állok meg tudom venni végre eredetiben egy játékot ha megtetszik ,erre ezt kapom cserébe.... se a client se a játék nem klappol a GOG-ot nem tudom az anyanyelvemen olvasni se..... nesze neked persze a warez miatt sokszor olvastam már észosztásokat ..... :W

Na ez van szívok tovább ha már fizettem is érte ,hogy szopkodhassama.... :(((
Közben azért ha valaki tud még valami infót adni ami segíthet ne fogja vissza magát :F

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12632) perge666 válasza BüszkeeSAAAS (#12630) üzenetére


perge666
veterán

Nem neked írta. :)

Sajnálom hogy nem tudsz játszani,remélem hamar megoldódik a problémád!
A Win10-et is fikázzák sokan, lehet ott kell valamit állítani, bár mondjuk nekem is Win10 van, annyira nem rossz az, de a Win7 nekem is jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#12634) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kérném a személyeskedéseket és a káromkodásokat egy picikét lejjebb tekerni :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12635) leviske válasza BüszkeeSAAAS (#12628) üzenetére


leviske
veterán

Jó, akkor tisztázzuk. Bár én most GoG-ról átmentem Steam-re, attól még emlékszem, hogy működik az a rendszer.

Neked az égegyadta világon semmilyen patch-et nem kell külön leszedni, mert arra van az a szerencsétlen Galaxy. Amennyiben meg frissen szeded le a játékot GoG-ról, Galaxy nélkül, megint csak a legfrissebb verziónak kell lent lennie. Patch-et csak és kizárólag akkor kéne neked manuálisan bárhonnan leszedni, ha a Galaxy nincs fent a gépen, a játék meg hosszú ideje telepítve van (vagy lemezről tetted fel).

Szóval a javaslatom a következő:
Letörlöd a játékot, letörlöd a Galaxy-t, letöltöd a GoG-ról manuálisan a játékot és telepíted, majd nem próbálsz rá patch-et erőltetni. Amennyiben így sem működik, akkor pedig írj a supportnak, vagy telepítsd újra a gépet.

Amúgy a notiról lehetne konkrétabb infót kérni? (GPU és CPU szinten legalább, de a HDD sebessége se ártana, márpersze ha nem SSD-s) szerk.: Közben látom, hogy G501VW a típus, azaz az i7 6700H és a GTX960M adott. Amennyiben HDD van benne, akkor az 5400RPM már akár okozhat is pálya gondokat, ahogy a 2GB VRAM is, ha nem a 4GB-os verziód van.

[ Szerkesztve ]

(#12636) genndy válasza BüszkeeSAAAS (#12628) üzenetére


genndy
addikt

Amit leviske ír előttem, + a Dokumentumok\The Witcher 3 mappából töröld ki a settings fájlokat, mert nekem legutoljára a GOTY arra is érzékeny volt, azért nem indult.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12637) Departed válasza leviske (#12635) üzenetére


Departed
őstag

Én csak azért nem tudok segíteni, mert nekem a GoG GoTY verzió van. Ez akkor működik tökéletesen ha nincs fönt a galaxy. Patch verzió pedig az alapból a lemezeken lévő 1.31, ami a BAW kiegészítővel lépett életbe és tökéletes.

Ami biztos hogy ez a galaxy mivel beta eléggé bugos. :U

(#12638) bAtt001


bAtt001
addikt

Másfél hónap kihagyás után belekezdtem most a DLC-kbe. Már hiányzott a sok vicces dialógus és remek karakter. Sikerült is ledarálni az első mellékküldetést a Hearts of Stone-ban, nem csalódtam, remek volt és milyen hosszú is :D Eddig GTA Online-oztam főleg, úgy elszoktam az irányítástól az első nagyobb harcnál a padlóba törölték a képemet rendesen :D

(#12639) Šolaire válasza BüszkeeSAAAS (#12626) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia szerintem a játékoddal nincs gond mivel a goog mint előttem is írták a steam-hez hasonlóan a legfrissebb verziót telepíti. Win10-el van gond. Szerintem nem érdemes a directx-hez dll fájlokat telepítgetni mert vagy jó lesz vagy nem. Érdemes újrahúzni az egész rendszert. Előtte 8.1 volt és úgy frissítetted 10-re? Mert az ugye nem tiszta win10 telepítés és adódhatnak hibák ilyen esetben érdemes újratelepíteni a gépet. Káromkodás helyett meg légyszíves hasznos infókat írj nekünk mert akkor esetleg tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12640) Departed válasza Šolaire (#12639) üzenetére


Departed
őstag

Azért abban egyetértünk, hogy a rendszerújrahúzás a legutolsó opció ha már nem segít semmi más? :U

(#12641) Šolaire válasza Departed (#12640) üzenetére


Šolaire
veterán

Ebben egyetértünk. Nálam is az a legutolsó.Viszont ha semmi nem használ akkor gyalu.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12642) Mr.White


Mr.White
senior tag

Üdv!

Valaki aki a könyveket olvasta nagy vonalakban letudná írni Ciri történetét, hogy pontosan hogyan került Geralt-hoz, és hogy mi köze van Emyhr-hez?Ha a császár lánya, akkor hogy került el Nilfgaardból?

Másik kérdésem Geralt múltjával kapcsolatos.Érdekelne, hogy is került a Witcherek-hez pontosan.
Lambert mesélte hogy a részeges apját egy Witcher mentette meg és az apja elajándékozta őt, de Geralt-ról nem rémlik semmilyen sztori ezzel kapcsolatban.

Kösz a felvilágosítást előre is. :)

(#12643) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok! Tegnap felraktam újra a játékot. Már többször kijátszottam, és annyira tetszett, hogy most megvettem a Game of the year verziót. Néhány helyen, egész más mint anno az alap játék. Fehér gyümölcsöskertben vagyok, és a helyőrségnél van egy 10-es fojtólidérc és nem tudok lőni a nyilpuskával a viz alatt. Korábban a görgő gomb volt az de most arra azt irja: "parancsikonokhoz kötött tárgy használata" de az ha jól emlékszem akkor a lámpás meg a füstölő meg ilyenek voltak. Segitsetek légyszi.. :R

ÁÁÁÁ megvan Tab-kiválaszt ...... láma vagyok... :C

[ Szerkesztve ]

(#12644) BüszkeeSAAAS válasza genndy (#12636) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Csáó bocs ,de le kellett lépnem
szóval:
Asus ROG G501VW-FW140D laptop, Intel® Core™ i7-6700HQ 2.6 GHz-es processzorral, 15,6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, nVIDIA® GeForce® GTX 960M 4GB, Free Dos, Magyar kiosztású billentyűzet, Fekete

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12645) leviske válasza Mr.White (#12642) üzenetére


leviske
veterán

~1. kérdésre: The series of events in Ciri's life are as follows: Geralt lifted a curse on Emhyr when he was 13. He turned him into a monster and became known as Urcheon. Fleeing those that would kill him, he assumed the name "Duny". For part of each day, he appeared as a normal person, but for the rest he turned into a creature resembling a hedgehog.

The King of Cintra was wounded and found by Duny who had been roaming the world evading capture or slaughter. The king told him that a "child-surprise" might lift his curse. Later on, he befriended the king's daughter, Pavetta who was to be married at 15. Duny and Pavetta had fallen in love. When he announced his real identity and that he was the one arranged to marry her, a fight broke out. Geralt saved Duny's life. Because of this, he promised Geralt to give up his own child to them to become a witcher (child-surprise = Law of Surprise "what he had at home without knowing or expecting it") since Pavetta was pregnant and he was unaware of this.

Thus Ciri was born and promised to the witchers. As an infant, she had been taken to live with her grandmother, Queen Calanthe of Cintra when both her parents were lost at sea and were presumed dead. When she was six, Geralt went to collect the child and bring it back to Kaer Morhen. He was not even aware of her gender and did not meet her at that time. She'd spent her youth in Cintra and the Skellige Isles.

When Geralt first met Ciri, she was lost in the forest of Brokilon. She was nearly taken by dryads who tried to make her onw of their own but she failed the Waters of Oblivion trial. They allowed her to chose her own fate and she chose to go with Geralt but he didn't take her with him at that time. He left her with a druid who worked for Calanthe.

Then there was the slaughter of Cintra. During the first Nilfgaard invasion of Cintra, Ciri was kidnapped by Cahir, a Nilfgaard knight. She managed to escape and made it to Sodden and was adopted by a merchant. Later on that same merchant had helped Geralt and took him to his home where Ciri and Geralt were reunited. That time, Geralt took her back with him to Kaer Morhen. They trained her as a witcher (without the mutations) along with all of the other witchers and Triss Merigold. She was determined to be a source, more powerful than a sorceress, because of her Elder Blood.

She later was taken to the Temple of Melitele where she received training from Nenneke and then from Yennefer in magic. It was Yen's intention that Ciri be taken to Aretuza and trained as a sorceress.

Instead, however, there had been a coup and Cahir tried to abduct Ciri once again. She again escaped through an unstable magical portal in Tor Lara and into the Korath Desert. She wandered the desert getting quite lost and nearly died from exhaustion and dehydration. She met a unicorn and named him Horsey that helped her out of the desert.

Soon after she joined a group of thieves known as the Rats. Stefan Skellen had issued a bounty on Ciri's life and Baron Casade another for her capture. Bounty hunter Leo Bonhart accepted both bounties and set off to trap Ciri. During her time with Rats, she was regularly beaten and ♥♥♥♥♥ by them. Leo found the Rats, slaughtered them all and took Ciri for himself, fulfilling neither of his contracts. He beat her, abused her and forced her to fight in the arena at Claremont.

Ciri escaped with some help when Leo had gone to negotiate with Skellen, possibly to finally surrender Ciri to them. Leo killed those who had helped Ciri escape from him and in the fight, Skellen wounded Ciri, giving her that scar on her cheek. She was found near death by Vysogota of Corvo, to whom she related all that had happened to her (Tower of Swallows book). Leo continued to pursue her as she escape to Tor Zireael.

Through a portal there, she went to the world of the Aen Elle elves and met Avallac'h. He said she had to make up for what her ancestors had stolen from them, Lara Doren left the elves to be with a human she had fallen in love with. He said she had to have a child with the king of the Aen Elle and that child would settle the debt owed and it would be the only way she would be allowed to leave. She was at first quite attracted to Eredin whom she met on the way to the capital city and the king. He tried to use and control her through this.

In the capital, the king Auberon tried many times to conceive a child with Ciri but he could not. Eredin suggested a potion which might help only he tricked him and gave him poison instead. He also told Ciri that Avallac'h did not intend to ever let her go. The unicorns were at war with the Aen Elle at this time and with their help, she was reunited with Horsey, the unicorn that had saved her from the desert. They told her that the elves wanted her for the power her Elder Blood contained. They wanted to regain the power of time and space again to conquer other worlds. They helped her escape since they could not allow this.

Later that day, Ciri found Auberon dead from the poison. When she tried to escape, she was stopped by Eredin and then learned of his true intentions, which were the same as Avallac'h's. They fought and she wounded him. She fled and learned to use her own powers to control time and space, jumping to several worlds until finally reqturning to her own.

She'd hopped all around and found Geralt and Yen as they lay dying at that massacre, rescuing them with the help of the unicorns and dropping them in Avalon, or as it was referred to as "Avallach" in W2 to heal their wounds. She left soon afterward since the Wild Hunt were still in pursuit. That's when Eredin devised his plan to capture Yen figuring that Ciri would try to rescue her and he could once again capture her. But Ciri did not fall for it.

When Geralt discovered Yen missing, he set out to find her, learning that Eredin had her, he chased after them, encountering them many times and killing many of the Wild Hunt until he finally found Eredin. He fought and defeated him only to learn that it had been a projection and not the actual elf. He'd offered his own soul in exchange for Yen's life and it was accepted. Yen was set free but with amnesia. She soon regained much of her memory with the help of court mages.

Geralt rode with the Red Riders for some time until Ciri found and rescued him, dropping him in the forest outside of Kaer Morhen (events at the start of TW1) and once again fled. He had amnesia as well and did not recover it until most of the events in TW2. During this time and later as well, no one had seen Ciri at all. She continued to travel to other worlds trying to stay a step ahead of the Wild Hunt. Six or seven years passed at least until their reunion in TW3.

2. kérdésre: Geralt's mother was a sorceress who decided to give him away. They meet each other briefly in the books.

(#12646) FireKeeper válasza leviske (#12645) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a másodikra: nem úgy volt hogy a varázslók/varázslónők(/és witcherek) terméketlenek?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12647) leviske válasza FireKeeper (#12646) üzenetére


leviske
veterán

Nem tudom, hogy ez a druidákra is vonatkozik-e.

(#12648) BüszkeeSAAAS válasza leviske (#12635) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Na végül is most nekifutok még egyszer a lemezről telepített játéknak hátha sikerül a GOG-al megoldani a frissítését, ha ez nem válik be akkor letöltöm a GOG fiókomból mid a 30valahány Gb-ot mert abban benne vannak a megjelent frissítések is aztán letörlök mindent ami a játékkal meg a gog-al kapcsolatos és felrakom úgy.... mire ez mind meglesz megint egy nap.... :)) :)) :))

Még a játékban sem szívok ennyit attól függetlenül ,hogy legnehezebb szinten játszom.... Na majd megírom ,hogy mit sikerül alkotni.

A 16 Free DLC-hez van egy kódom a füzet hátulján ,de nem tudom ezt hol kell megadni... ebben tudnál Te vagy valaki más segíteni ? :F :R

Mert a játékot megtaláltam a fiókomban ,de a DLC-et nem látom hol kéne letölteni..... :(((

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12649) FireKeeper válasza BüszkeeSAAAS (#12648) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én anno mindent a GOG-on belül intéztem, igaz, én csak a kulcsokat vettem meg. a galaxy kliensből lehetőség van a telepítők letöltésére is, így nem kell 20-30 gigát lecsápolni minden alkalommal mikor újrarakod a játékot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12650) leviske válasza BüszkeeSAAAS (#12648) üzenetére


leviske
veterán

Nézd. Mikor meglévő fájlokat kell patch formájában felülírni, akkor mindig nagyobb az esély a hibára. Ezért javasoltam a tiszta telepítést a gog oldaláról, manuálisan. Ha mindent megint ugyanúgy csinálsz, mint eddig, akkor nem sokat fog változni a helyzet.

DLC kód beváltás itt. (Értelemszerűen előbb be kell jelentkezni. :DDD )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.