Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12402) Roland861010


Roland861010
addikt

Gwentet alap paklival nyert már valaki?Legkönnyebbre van állítva első kört nyertem de a következő 2 kört mindig el vesztem.

(#12403) perge666 válasza Roland861010 (#12402) üzenetére


perge666
veterán

Nekem sikerült, amint rájöttem a játékra....

(#12404) Ferdzsoo válasza Roland861010 (#12402) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem még nehéz fokozaton sem igazán nehéz...
Vagy, olyan emberrel játszol akinek sokkal jobb paklija van. Ez az első két lapjából kiderül kb. De ha a küldiket követed akkor olyan emberekkel fogsz játszani akik hozzád illenek. Kivéve a legelső látogatásod vizimába. Az túl korán van hogy a kártyás arcot megverd...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12405) frem1790 válasza Roland861010 (#12402) üzenetére


frem1790
tag

Igazából ha ráérzel majd játékra, nem lesz nehéz gyengébb paklival sem nyerni az erősebb ellen. Eleinte én is megizzadtam, mire összehoztam a nyerő partit - főleg az ütős szörnypaklik ellen - de most már simán megy a dolog. Figyeld az ellenfél lapjait, egy, de max. két kör alatt kiismered az NPC-k lapjait, utána már tudod mire számíthatsz és aszerint játszod ki a tieidet.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12406) Roland861010 válasza frem1790 (#12405) üzenetére


Roland861010
addikt

Igazából nekem mindig a 2ik és 3ik körrel vannak gondjaim.vagy 1es lapot kapok vagy nem is kapok semmit

(#12407) TazLeacher válasza Ferdzsoo (#12404) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt már máshol is olvastam. Szerintem nagy szerencsém volt, elsőre megvertem simán, és nem tűnt fel, hogy olyan komoly lenne. Aztán ott nézelődtem, hogy kivel kéne még játszani, mert van itt valami brutál nehéz gwentes...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12408) genndy válasza genndy (#12393) üzenetére


genndy
addikt

Na ha kell valakinek, itt vannak a mentéseim (a játék elejétől a végéig, mindkettő elég szépen kimaxolva, a sima a két DLC-vel is):
https://drive.google.com/drive/folders/0B-Z5jqFtPtzhUjE4U2pnZ0FBenc?usp=sharing
Az egyik sima, a másik NG+ -os, mindkettőben Triss volt a választott csaj. Még a korai GOGos verzióval kezdtem, úgyhogy ha nem megy, vagy régi, vagy nem ismeri fel, vagy modhiányra panaszkodik (ez is lehet), akkor bocs, IJ-kártya, nem fogok foglalkozni vele.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12409) Ferdzsoo válasza Roland861010 (#12406) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy jó tanács:
Kezd úgy hogy az első kört rögtön elveszted. Minél kevesebb lapot próbálj meg lepakolni úgy hogy a gép minél többet áldozzon a nyerésre.
Próbáld meg az első körödet úgy elveszteni hogy több lapod maradjon mint az ellennek. ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12410) Roland861010 válasza Ferdzsoo (#12409) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi, ki próbálom majd!
Jelenleg a hajamat tépen a fő küldetés mellék küldetései miatt. :W :))

(#12411) Frod válasza Roland861010 (#12406) üzenetére


Frod
addikt

eleve ne is tegyél be gyenge lapokat a paklidba, és akkor nyilván nem fog 1-es lapokat bekeverni neked közé.
#lifehack :D

Do you see the white shadow?

(#12412) Mr.White válasza Frod (#12411) üzenetére


Mr.White
senior tag

Ha kiveszi az alap pakliból az egyeseket, akkor nem engedi játszani mert nincs elég lapja. :DDD

(#12413) Dendytv válasza frem1790 (#12405) üzenetére


Dendytv
senior tag

Jajj ismerős az eleinte rész :DDD Mondjuk én már rá jöttem arra, hogy a szörnypaklik leg ádázabb ellensége a fagyasztás lap ! De amúgy igen ha ráérzel akkor már megy könnyen de fránya nehéz ráérezni :D Aztán meg a Bordélyházban van az a mellék quest, hogy betudsz szállni egy komolyabb Gwent játszmába de ott a tét 1000 korona :o nah oda még én sem merek el menni :) Egyenlőre még elegek a kereskedők :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12414) Ferdzsoo válasza Dendytv (#12413) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az sem annyira vészes, szvsz a 2. ellenfelet a legnehezebb legyőzni, a 3. meg a főmufti gyerekjáték.
De a 2.-at is megvertem harmadjára.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12415) sheep válasza Roland861010 (#12402) üzenetére


sheep
addikt

Lehet nyerni alap paklival, de én személy szerint oda már úgy mentem hogy majd minden lapom megvolt, és simán nyertem is. Meg ugye mindegyik pakli ellen más a taktika. Ha pl. az ellenfél szörnyek paklit használ akkor minél több fagyasztás lapot rakok be a sajátomba, mert a szörnyeknél a közelharci egységek a legerősebbek.
De ez jól le van írva az összefoglalóba, FireKeeper kolléga nagyon jól összeszedte a tudnivalókat.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12416) frem1790 válasza Dendytv (#12413) üzenetére


frem1790
tag

Oda még én sem neveztem be. :N
Igyekszem minden lapot begyűjteni és majd akkor bepróbálkozok.
Egyébként az elején nem csak a gyenge pakli meg a tapasztalatlanság miatt szívtam sokat. Időbe telt míg rájöttem, hogy nem fix összeállítású paklival kell mindenki ellen játszani. Cserélgetni kell a partik közben a lapokat az ellenféltől függően. Pl. ahogy írod is: szörnypakli ellen tolni kell be a fagyasztókat! :B

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12417) Dendytv válasza frem1790 (#12416) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ez a fix pakli dolog most megfogot :D lehet akkor én azért vesztek sokat ? Mert mindenkinek fix-el megyek ? Mostmár akkor fogok kicsit "változgatni" rajta :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12418) TazLeacher válasza Dendytv (#12417) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én fixel mentem végig. Egyedül a versenyen cseréltem az egyik ellenfél ellen direk az ellen való lapokra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12419) Ferdzsoo válasza TazLeacher (#12418) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Dettó. A gyenge lapokat ki kell szedni az logikus, de azonkívül sosem cseréltem.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12420) FireKeeper válasza Dendytv (#12417) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én csak a legvégső esetben módosítottam a paklit, ha valakit sokszori nekifutásra se sikerült lenyomni. amúgy általában mindenki megvolt 1-2 próbálkozásra, persze volt hogy zsinórban kaptam 3-4 gyenge leosztást is. a kémek miatt szinte mindig Norhtern Realms votlam, ami azt illeti a Blood and Wine-os Gwent kupát skelligével a mai napig nem nyertem még meg :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12421) Dendytv válasza FireKeeper (#12420) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nah még meg látom :) majd írom tapasztalataimat :) hogy nekem menyit kellet cserélnem/nem kellet :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12422) Roland861010


Roland861010
addikt

Melyik kieg volt először?

(#12423) DokiBaxxi válasza Roland861010 (#12422) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hearts of Stone.

De egyébként jelentéktelen, hogy milyen sorrendben csinálod őket.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12424) k-adi válasza DokiBaxxi (#12423) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem nem, a B&W befejezése kerek egészet ad. Jobb szerintem időrendi sorrendben haladni... sima, HS, BW dlc,..

(#12425) Roland861010 válasza k-adi (#12424) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!
Még van pár dolog amit le kell zárni és utána neki esek a dlcknek !

(#12426) Ferdzsoo válasza Roland861010 (#12425) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A dlc-k azok amik mindig felkiáltójellel vannak?
Vagyis minden felkiáltójel dlc, vagy van ami alapból is venne volt?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12427) FireKeeper válasza Ferdzsoo (#12426) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem, a térképen a felkiáltójelek általában olyan küldetéseket jeleznek, amiket ott tudsz megkezdeni (tehát nem hirdetőtábláról van pl).

a küldetés ablakban más színnel vannak jelölve a DLC-s küldik (HoS kék, BaW piros).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12428) Ferdzsoo válasza FireKeeper (#12427) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az ok. Én az ingyenes dlc-kre gondoltam...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12429) FireKeeper válasza Ferdzsoo (#12428) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal a játékon belül nincs jelölve külön hogy melyik küldetés volt benne alapból, és melyik került bele később. azt hiszem az ingyen DLC-s küldik vegyesek abból a szempontból, hogy hirdetőtáblán találod őket, vagy csak beléjük botlasz a világban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12430) genndy válasza Ferdzsoo (#12426) üzenetére


genndy
addikt

Vegyes. Vagy DLC vagy alapból benne volt, nincs megkülönböztetve.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12431) noxon


noxon
őstag

Helló
A templom sziget alatti járatokat hogyan lehet megközelíteni? A macska felszerelés miatt. Sehogy nem találom oda a bejáratot. Vagy majd egy küldihez fog kapcsolódni?

We live in a simulated world...

(#12432) Roland861010 válasza noxon (#12431) üzenetére


Roland861010
addikt

Youtube

(#12433) FireKeeper válasza noxon (#12431) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

leírás és videó is van

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12434) noxon válasza FireKeeper (#12433) üzenetére


noxon
őstag

Roland861010 és FireKeeper : köszi!

Még annyi, hogy az miért van, hogy újabban, ha szembe találkozom egy szörnnyel és nekiállnék harcolni vele fogja magát és lelép. Nem harcol velem.

We live in a simulated world...

(#12435) Jorus válasza noxon (#12434) üzenetére


Jorus
nagyúr

Biztos, mert ijesztő vagy ebben a kék sapiban. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12436) noxon válasza Jorus (#12435) üzenetére


noxon
őstag

Naja, tuti lyesztő a wtcherem :Y :D

We live in a simulated world...

(#12437) FireKeeper válasza noxon (#12436) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lyesztő. lyesztő. lyesztő.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12438) TazLeacher válasza FireKeeper (#12437) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

ejsd: liesztő

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12439) k-adi


k-adi
nagyúr

uhhh.. :U

(#12440) Departed válasza k-adi (#12439) üzenetére


Departed
őstag

A remény hal meg utoljára hogy ez elgépelés volt nem más. ;) :D

(#12441) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

New Game+-nál mi az ami nem marad meg? Tudatosan készülök már a 2. menetre, aminek igazából csak 2 célja van:
- legnehezebb fokozaton végigvinni a játékot (csak a fő sztori érdekel)
- kimaradt egy trófea a királygyilkosos (illetve az ehhez tartozó mellékküldetések)

Ha jól tudom minden szinthez +30-at ad. Most azon gondolkodtam, hogy ugye akkor egy lvl5-ös küldetés az elején lvl35 lesz. Ha mondjuk 50-es szinten befejezem a játékot, akkor ott már eleve +15 lesz az szintem...miből lesz XP a további fejlődéshez, mert +15-ös szinttel bár könnyebb lesz, de így viszont fejlődni nem fogok.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12442) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Valakinek esetleg jövő karácsonyra egy Triss szobor? :D Nem semmi, milyen részletes. Jó lenne a Geralt meg Eredin szoborral együtt :D

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#12443) Dendytv válasza zegi_norbi (#12442) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hát tény, hogy nagyon szép és részletes...de azért 750$-kicsit meredek érte szerintem...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12444) Mr.White válasza zegi_norbi (#12442) üzenetére


Mr.White
senior tag

Egyet kérnék!Privátban dobom a címem! :P :D

(#12445) Dendytv válasza Mr.White (#12444) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szerintem neked egy Yen-szobor jobban állna :C :DD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12446) Departed válasza Mr.White (#12444) üzenetére


Departed
őstag

Olcsóbb ha tükörbe nézel :D

(#12447) bAtt001 válasza zegi_norbi (#12442) üzenetére


bAtt001
addikt

(#12448) DokiBaxxi válasza bAtt001 (#12447) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na jó ezen kicsit kiégtem :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12449) FireKeeper válasza zegi_norbi (#12442) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Yenes nincs? nagy dislike :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12450) zegi_norbi válasza Mr.White (#12444) üzenetére


zegi_norbi
tag

Rendben :D

(#12447) bAtt001 :C

(#12449) FireKeeper Szerintem biztos lesz Yen szobor is :)

(#12443) Dendytv Hát igen :( 1200 €-ból futná rá, csak hát én még mindig Magyarországon élek :D

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.