Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) batai15 válasza Lenry (#13200) üzenetére


batai15
félisten

semmi.
az alkimia, jelek fülnél 0 pontot ír, egyedül a piros közelharci résznél van mindig egy pontom

(#13202) Viper26 válasza Lenry (#13188) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem, én pl még a felénél járok kb...

iPhone 14 | FR955

(#13203) Sianis válasza Viper26 (#13202) üzenetére


Sianis
addikt

Én fogalmam sincs hol. :)

(#13204) unreg1


unreg1
tag

A Dzsinnt a rom hajón, a hegytetőn hogyan öltétek meg?

25-ös vagyok, azt írja, hogy 15-ös küldetés, szóval bőven mennie kellene.
Ehhez képest bármit csinálok, egy támadással azonnal megöl, ilyen még a piros halálfejes ellenfeleknél sem volt.
Néztem videókat, másoknál nem sebez ennyire.

(#13205) Sianis válasza unreg1 (#13204) üzenetére


Sianis
addikt

Mágikus csapda? Elég sok helyen tud segíteni. Nekem nem volt különösebb bajom vele. Illetve jó sokat kell elugrálni.

(#13206) unreg1 válasza Sianis (#13205) üzenetére


unreg1
tag

Igen, ez a fura, bármilyen videót néztem, mindenkinek szép lassan viszi le az életét, nincs gond.
Nekem, amikor vége a bejátszásnak, azonnal egyet villámlik és már meg is haltam, esélyem sincs még a közelébe menni se.
Főleg úgy, 25-ös vagyok.

Teli életerővel is így járok mindig:

[ Szerkesztve ]

(#13207) Lenry válasza unreg1 (#13204) üzenetére


Lenry
Topikgazda

pár küldetésnél bugos az ellenfelek felkonvertálása opció, a dzsinnes az egyik ilyen. kapcsold ki a felkonvertálást a harc idejére

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13208) unreg1 válasza Lenry (#13207) üzenetére


unreg1
tag

Kösz, megpróbálom.

(#13209) BüszkeeSAAAS válasza unreg1 (#13206) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nekem is ugyan ez volt a gondom, és amint kikapcsoltam a felkonvertálást megoldódott a probléma!

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13210) unreg1 válasza Lenry (#13207) üzenetére


unreg1
tag

Ez volt a baj, most 3 csapással kinyírtam :)

A fene sem gondolta volna....

(#13211) XharX válasza batai15 (#13201) üzenetére


XharX
aktív tag

Egy skill pontot bármelyik ágban felhasználhatsz a 4-ből, felül csak azt írja, hogy az adott ágban hány pontot költöttél már el. Ez azért fontos, mert a legtöbb képesség csak akkor nylik meg, ha x pontot már felhasználtál a saját területén.

(#13212) Lenry válasza batai15 (#13201) üzenetére


Lenry
Topikgazda

bocs, de nem világos... :F
tudnál egy screenshotot mutatni róla?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13213) milkabrams


milkabrams
őstag

Merre találok homokhúrt?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13214) Lenry válasza milkabrams (#13213) üzenetére


Lenry
Topikgazda

pár növényt leszámítva* meglehetősen random a növények eloszlása a világban, nem igazán tudok rábökni, hogy itt és itt

homokhúrt egyébként kb minden gyógynövényes ember árul potom pénzért

* gombák általában barlangban, a homoktövis meg víz alatt leledzik

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13215) Aventador91


Aventador91
őstag

Király ez a játék :D még nem játszottam ilyennel, de ezt végigtolom úgy érzem :D

(#13216) perge666 válasza Aventador91 (#13215) üzenetére


perge666
veterán

Bizony-bizony. :K

(#13217) unreg1


unreg1
tag

Megöltem pár Küklopszot. :)

(#13218) Aventador91


Aventador91
őstag

pénzt hogy próbáljak csinálni? 8-as vagyok, elég gyengék a cuccaim, de mindig alig van pénzem, a jobb cuccok meg sokba kerülnek

az előbb csinálnom kellett egy bombát hogy kiüldözzek a fészkéből egy sikoltót vagy mit, és már a bomba összetevőihez elfogyott a pénzem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13219) Viper26 válasza unreg1 (#13217) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egyet már én is, bár azt hittem nem fog sikerülni. :D

iPhone 14 | FR955

(#13220) unreg1 válasza Aventador91 (#13218) üzenetére


unreg1
tag

Nem túl kifinomult módszer, de használhatod a tehenes "csalást".

Viper26: ez valószínűleg ugyanaz a Küklopsz (Skellige-n), de ha a helyszínen meditálsz, akkor újra termelődik.
Remek módszer gyors szintlépésre, igaz, nem árt hozzá legalább 26-osnak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#13221) batai15


batai15
félisten

Valóban, én voltam a bamba pontokat lehet tényleg mindenre rakni.
Két kérédésem lenne még :
Gyorsutazás nincs ? némely hely elérése eléggé nyögve nyelős.. rengeteg hajó van a térképen, de nem tudom őket használni.
Illetve a hp potit ( fecske ) hogy lehet növelni a számát vagy turbózni?
egyébként annyira adja ez a játék, hogy repül vele az idő, minden harc igazi kihívás, az egész világ nagyon bejön.
Utoljára ennyire rpg-re az elder scrollsokra voltam rá függve

(#13222) unreg1 válasza batai15 (#13221) üzenetére


unreg1
tag

Van gyorsutazás, (zöld útjelző), de előbb el kell jutni oda.

A fecskét fel tudod fejleszteni hatékony, majd kiváló fecskére.
De annál sokkal jobb a fehér Raffard párlat, ami azonnal feltölti a teljes életed.

(#13223) XharX válasza batai15 (#13221) üzenetére


XharX
aktív tag

Gyors utazás van, de csak a zölddel jelölt útjelzőtábláknál érhető el, és csak másik, már felfedezett táblához lehet vele utazni. A térképen jelölt hajóknál a használat pedig annyi, hogy beszállsz és a végében a kormányrúdnál nyomsz egy használ gombot. Azokról is lehet amúgy gyorsutazni, de csak a már felfedezett kikötőkbe.
A főzeteket újabb, erősebb receptek találásával vagy vásárlásával tudod turbózni, ilyenkor az alkímia menüben az újabbat is le kell főzni. Az erősebb receptek olyan jelzőket kapnak mint a hatékonyabb, meg a kiváló. A főzet hatóidejét ás számát is "turbózza".

(#13224) Aventador91


Aventador91
őstag

keira-val kapcsolatosan mindegy hogy döntök? mert miután megdugtam, elment a toronyba valami papírokért. és ott a párbeszédeknél azokat választottam(nem szándékosan), hogy a végén meg kell ölnöm. de én nem akartam hogy meghaljon, hátha máskor is meg lehet dugni, így visszatöltöttem egy régebbi mentést, és már úgy választottam a párbeszédnél hogy ne kelljen megölni :DDD :D

(#13225) k-adi válasza Aventador91 (#13224) üzenetére


k-adi
nagyúr

sex szempontjából mindegy.... de a papírok után te döntesz a sorsáról.. megölöd, elmegy, vagy megöleted a boszorkányvadászokkal

(#13226) milkabrams válasza Aventador91 (#13218) üzenetére


milkabrams
őstag

Skellige körüli tengeren érdemes meglátogatni a kérdőjellel jelölt helyeket, nagyon jó cuccokat lehet találni.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13227) Aventador91 válasza milkabrams (#13226) üzenetére


Aventador91
őstag

ezüst kard kellene mert az még az alap. sehol sem találtam másikat.

(#13228) Ted_Beneky válasza Aventador91 (#13224) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Még egyszer nem lehet gerincre vágni :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13229) unreg1 válasza Aventador91 (#13227) üzenetére


unreg1
tag

Ezüst kard lelőhelyek

Vagy megkeresed a Witcher ezüst kard terveket és a kovácsnál elkészítteted. Ez a jobb megoldás, a többi felszerelésre is, mivel ezeket aztán folyamatosan fejlesztheted a megfelelő szintre.

[ Szerkesztve ]

(#13230) batai15 válasza unreg1 (#13222) üzenetére


batai15
félisten

Raffard párlatot honnan lehet szerezni?

(#13231) unreg1 válasza batai15 (#13230) üzenetére


unreg1
tag

Azt az alkímia menüben a Főzetek alatt neked kell kikutyulnod.

(#13232) Aventador91 válasza unreg1 (#13229) üzenetére


Aventador91
őstag

Akartsm már magamnak gyártani, csak nem találtam hozzá recrptet

(#13233) batai15 válasza unreg1 (#13231) üzenetére


batai15
félisten

igen csak kellene recept, bár még csak lvl6 vagyok :)

(#13234) plus44


plus44
veterán

Kegyetlen, hogy van már vagy 30 órám a játékban és még konkrétan sehol nem tartok! Igaz én minden kis szart megcsinálok, mindent összeszedek stb, de ez még így is fél évembe kerül majd szerintem. :D (Pedig mostmár pár érdektelen mellékküldis dialógust pörgetek mert nem bírom kivárni mire kinyögik a dolgokat)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13235) unreg1 válasza batai15 (#13233) üzenetére


unreg1
tag

(#13236) bAtt001 válasza plus44 (#13234) üzenetére


bAtt001
addikt

Tavaly júliusban kezdtem el a játékot, még nem értem a végére, de már közel vagyok, a második DLC végénél járok kb :D 130 óra van benne eddig. Végtelen tartalom van a játékban, az árának a többszörösét éri a játék :)

(#13237) Aventador91 válasza plus44 (#13234) üzenetére


Aventador91
őstag

én is így vagyok. bár a mellék küldiket nemrég kezdtem el. most próbálok jobb cuccokat összegyűjteni, aztán folytatom a küldiket

(#13238) batai15 válasza plus44 (#13234) üzenetére


batai15
félisten

ezzel én is így vagyok! jó pár órát játszottam már és még csak lvl6 vagyok , de annyira magába szippant a játék, hogy néha csak sétálgatok. A harc nagyon jó, főleg hogy eléggé oda kell figyelni.
Egy dolog ami nem jön be , ps4-en ha meg halok, cefett hosszú a töltési idő, amit nem értek hogy ha már egyszer betöltött akkor mi tart ilyen sokáig.
Azt hiszem jó pár órát fogok játszani ezzel a játékkal , pedig csak azokat a küldiket csinálom amik érdekelnek. Igaz volt már nem egyszer hogy csak azért töltöttem vissza állást hogy megnézzem melyik szimpatikusabb döntés küldetések során . Most kicsit erősödök és szerintem rá fekszek jobban a relikviákra, össze szedhető cuccokra is

Egyébként ezeket a finisher move-okat( kivégzés) automatán csinálja a játék, vagy mi alapján csinálja ezeket?

Unreg: köszönöm !!

[ Szerkesztve ]

(#13239) unreg1 válasza batai15 (#13238) üzenetére


unreg1
tag

Igen, a végsó kivégzések már maguktól mennek.

Tudtad, hogy ingyen le tudsz tölteni brutálisabb kivégző mozdulatokat?

[ Szerkesztve ]

(#13240) Aventador91


Aventador91
őstag

meteorit ércet merre találok?

(#13241) k-adi válasza Aventador91 (#13240) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez egy dlc-s küldetés ugye? ha jól rémlik Velen északi részén lesz (É, ÉK)

(#13242) Aventador91 válasza k-adi (#13241) üzenetére


Aventador91
őstag

nem tudom. griffin ruhát, cipőt, kesztyűt, kardot akarok kraftolni, és ahhoz kell. lvl 11-es cuccok

(#13243) Sianis válasza Aventador91 (#13240) üzenetére


Sianis
addikt

Lehet bontásból is szerintem. Nézz rá, hogy a kocsács mivé bont pár dolgot.

(#13244) unreg1 válasza k-adi (#13241) üzenetére


unreg1
tag

Szerintem a meteoritércet random adja, mint a többi nyersanyagot.

Aventador: próbáld meg, hátha valamelyik kovács is árul, (pl Hattori Novigrádban) vagy szedess szét tárgyakat, úgy is ki lehet nyerni.

itt is találsz

[ Szerkesztve ]

(#13245) k-adi válasza Aventador91 (#13242) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja akkor nem, akkor összekevertem egy másik quest-el. :B

véletlenszerűen találod meg amikor lopkodod a cuccokat a házakból, stb... (általában paraszt házakban van)
de ha van ezüst kardod és szétbontod a kováccsal akkor az "alkotó elemei" közt is lesz ilyen emlékeim szerint
árulják árusok is, kovácsok

(#13246) Aventador91 válasza unreg1 (#13244) üzenetére


Aventador91
őstag

az a baj hogy itt csak meteorit rúd van.

(#13247) unreg1 válasza Aventador91 (#13246) üzenetére


unreg1
tag

Az nem baj, a kovácsnál szétszedeted és meteorit érc lesz belőle.
Ez igaz minden "rüd"-ra, olyan érc lesz, amilyen az alapanyag. Sőt, azokat is tovább tudod bontani, egészen porig.

(#13248) Aventador91 válasza unreg1 (#13247) üzenetére


Aventador91
őstag

Thx. Páncélos nem tud szetszedni?

(#13249) Jorus válasza Aventador91 (#13248) üzenetére


Jorus
nagyúr

De.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13250) Aventador91


Aventador91
őstag

szakadok :C nagyba farkalom Tris-t a világítótoronyban, erre egy hajóról azt hiszik hogy morzéznak nekik, mert villog a fény :DDD :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.