Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) perge666 válasza DDZZ (#10996) üzenetére


perge666
veterán

Még jó hogy PS4-en játszok, így nem kell ilyen hibák/gondok/nyűgök miatt kitépkednem a hajamat.

(#11002) k-adi válasza perge666 (#11001) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja elég az fps drop is :DDD (najo ezt már patchelték, úgyhogy kussolok :) )

(#11003) micafighter válasza perge666 (#11001) üzenetére


micafighter
nagyúr

PS4en tudsz modokat felrakni a witcherhez?

(#11004) ViharVadász válasza micafighter (#11003) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem ez a játék maga a tökély modok nélkül is. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11005) perge666 válasza k-adi (#11002) üzenetére


perge666
veterán

Már jó ideje nincs FPS drop bezony ám. :P

micafighter : Fogalmam sincs,mikor PC-n játszottam,akkor se foglalkoztam ezzel!

[ Szerkesztve ]

(#11006) bivalyolo válasza ViharVadász (#11004) üzenetére


bivalyolo
őstag

Én pl a disable soft lock mod nélkül biztos nem állnék még 1x neki. Annyira idegesítő, amikor nem azt az ellent üti Geralt akit én akarok hanem össze vissza váltogat közöttük ide oda ugrálva.

"Let's agree to disagree!"

(#11007) ViharVadász válasza bivalyolo (#11006) üzenetére


ViharVadász
őstag

PC-n nem tudom, hogy van e, de pl PS4-en ha egy ellenfelet ütök és megnyomom az R3 gombot, akkor csak azt az egy ellent támadja amíg meg nem hal. Gondolom van PC-re is hasonló mod nélkül is. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11008) genndy válasza ViharVadász (#11007) üzenetére


genndy
addikt

Van. "Z" - target lock.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11009) bivalyolo válasza ViharVadász (#11007) üzenetére


bivalyolo
őstag

Van igen, az a hard lock. Ha azt nem nyomod be akkor alapból van a játékban egy soft lock mechanizmus. Na ez hajlamos megkergülni, és ez a mod ezt küszöböli ki. :K
PS/Xbox nem tudom milyen, gamepaddal nem próbáltam de egérrel + billentyűzettel néha hajtépő, amit művel a játék.

"Let's agree to disagree!"

(#11010) foxboro


foxboro
tag

Sziasztok,

A Blood and Wine "Alkalmazott szabadulóművészet" mellékküldiben a Tünde romoknál hol találom a kincseket? Már egy csomót úszkáltam, sajna nem akadtam rá....tudna valaki segíteni?

Köszi,

Tamban

(#11011) k-adi válasza foxboro (#11010) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hali.

Google első találata:

[link]

sőt még videó is van hozzá.... legközelebb azért keressél már rá pls :))

(#11012) foxboro válasza k-adi (#11011) üzenetére


foxboro
tag

Szia,
Köszi a választ. Nem kerestem rá.....
Viszont a videón levő ládát loot -tam, de a quest -et nem tette komplettre...
Nyomtam egy verify/repair -t a GOG -on.

Üdv,

Tamban

(#11013) Balu972 válasza DDZZ (#10999) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszi, megnézem! :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#11014) Balu972


Balu972
aktív tag

Blood and wine végéhez mindkettőt befejezést sikerült végigcsinálni (a rosszal kezdtem) és Dethlaff sokkal erősebb a Láthatatlan ős szálon

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#11015) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki ötletet adni ahhoz, hogy milyen grafikai opciót kell kikapcsolni ahhoz hogy pl Novigrad-ban ne legyen átlátszó a híd?
videó
A híd annyira nem zavaró, de a hajók is bugosak többnyire, az egyikre fel kellett menni, de visszafelé nem láttam semmit, és alig sikerült kijönni..

(#11016) Šolaire válasza prtvlogan (#11015) üzenetére


Šolaire
veterán

Vga drivert próbáld újratelepíteni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11017) Pipó


Pipó
őstag

Van Toussantban egy lovagi torna, arra gyakorolok a szőke hercivel (Vanessára hajt), de a lovaglásnál a nyüves Keszeg nem akar elindulni. Geralt noszogatja, de semmi hatása. Volt valakinek ilyen?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11018) Šolaire


Šolaire
veterán

Nem semmik ezek a lengyelek :) valahonnan ismerős volt ez a páncél ami a Blood and Wine kiegben szerezhető meg[link]
Fantasztikus ez az easter egg [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#11019) Dark Archon válasza Šolaire (#11018) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szuper, csak már megint egy olyan páncél, amit akkor tudsz megszerezni, mikor vége a játéknak és több DLC nem lesz. Úgy jó, aki most kezdi és valami véletlen folytán megszerzi és azzal kezd NG+-t.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11020) Šolaire válasza Dark Archon (#11019) üzenetére


Šolaire
veterán

Hát igen kár hogy a végére hagyták nekem csak véletlenül tűnt fel nem is hordtam maradok a farkas szettnél.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11021) stefi76 válasza prtvlogan (#11015) üzenetére


stefi76
tag

"Tudna valaki ötletet adni ahhoz, hogy milyen grafikai opciót kell kikapcsolni ahhoz hogy pl Novigrad-ban ne legyen átlátszó a híd?"

Nekem is ilyen volt tegnapig, meg például a hajók és egyes épületek voltak hibásak.
GOG-os játék esetén ezt kell tenni, elvben javítja, nálam is működött:
[link]

Elindítod, bal alsó sarokban kijelzi, hogy ellenőriz/töltöget, nálam valami pár megás Microsoft cuccot tolt fel, valamelyik verziószámú "visual c ++"-t.
Az hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#11022) pigatt válasza Pipó (#11017) üzenetére


pigatt
őstag

1.22-es patch-el elvileg javították.

"Fixes issue whereby Roach would not move during the quest "The Warble of a Smitten Knight.""

Nekem is volt ilyen gondom, de még 1.21-el akkor kihagytam a gyakorlást, megcsináltam a nélkül és 1.22-vel még nem próbáltam!

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#11023) Pipó válasza pigatt (#11022) üzenetére


Pipó
őstag

THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11024) prtvlogan válasza stefi76 (#11021) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszönöm, este ránézek, működik-e nálam! Ahogy haladok előre a játékban úgy egyre jobban zavaró. Először csak a hídon láttam, de ott még nem zavart annyira, viszont a hajón, illetve a házban semmit sem látni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#11025) dave118 válasza prtvlogan (#11024) üzenetére


dave118
senior tag

Ugyanezzel szívtam én is. Don't fos, "ellenőrzés" segít.

... Ami ami, az az.

(#11026) Pipó válasza pigatt (#11022) üzenetére


Pipó
őstag

Föltettem az 1.22-es patchet, bár ezt a konkrét problémát előtte már átugrottam (kihagytam a gyakorlást). Azonban továbbra sem nyitja meg az egyik lezárt fejlesztési helyet, illetve most nézem, hogy 2000 fölött járok és nem léptem szintet. Ez a 79 a max NG+-ban?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11027) sheep válasza Pipó (#11026) üzenetére


sheep
addikt

Ha mindkét kiegészítőd megvan akkor úgy tudom 100 a max szint NG+ -ban. Én most vagyok 95-ös, és még hátra van a HoS nagy része és a végső harc az alapjátékban.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11028) pigatt válasza Pipó (#11026) üzenetére


pigatt
őstag

Nem tudom, hogy csináltál-e valamit, vagy rögtön megnyitottad a karakter lapot, én úgy emlékszem, ha szerzel XP-t patch telepítést követően, akkor rázódnak helyre a dolgok!

i9 / 4080 / 32"

(#11029) Pipó válasza pigatt (#11028) üzenetére


Pipó
őstag

Jaja, így volt, THX!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11030) Dark Archon válasza Pipó (#11026) üzenetére


Dark Archon
addikt

Viszont így elhelyezve a skilleket, nem hozod ki a max. bónuszt. Az általános skilleket érdemes középre rakni, a 4 új helyre. Már, aki szórakozik ezzel NG+-ban és nem használ AllSkillsActive modot :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11031) atainprison válasza Dark Archon (#11030) üzenetére


atainprison
senior tag

Az általános skilleket nem lehet berakni középre (legalábbis én nem tudtam).

(#11032) Pipó válasza Dark Archon (#11030) üzenetére


Pipó
őstag

Felettem írták, de oda nem lehet rakni.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11033) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

Játszik itt valaki hd7970-el?:)) High esetleg ultrabeállitás HW nélkül meglehet 40-50fps-el?:))

(#11034) Pipó válasza Pipó (#11032) üzenetére


Pipó
őstag

Korrigálom. Most úgy sikerült, hogy középre rakott másikat cserével kihúztam a sárgára. Így megcserélte. 1.21-el biztosan nem ment ez, mert akkor is próbáltam.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11035) Dark Archon válasza Pipó (#11032) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát már én is kipróbáltam, mert úgy emlékeztem, hogy be lehet. Az NG+ játékomban nem engedte, míg a simában meg igen.

Felettébb érdekes... lehet, ha már kiválasztottál valamit középre a mutáció ágakból képességnek, akkor nem engedi? Mert akkor ad színt a plusz 4 helynek.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11036) atainprison válasza Dark Archon (#11035) üzenetére


atainprison
senior tag

Még nem próbáltam ki, de a tippem az lenne, amit Te is írtál, hogy mikor már ki van választva egy mutáció akkor nem lehet betenni általános képességet, csak a mutáció színének (színeinek) megfelelőt.

(#11037) liwz_13


liwz_13
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb reshade mod?

Intel Core i5 4690K | ASUS Z-97 Pro Gamer | Corsair Vengeance Pro series 8GB | Gigabyte GTX 970 G1 | NZXT setup

(#11038) Pipó


Pipó
őstag

Nem találom a menümben a nehézségi fokozat állítását, pedig korábban benne volt. Vissza kellene vennem ng+ DM-ből, mert nem bírok Dettlaffal. Lehet, hogy az 1.22 patch tett be nálam? Megnézné valaki pontosan hol van? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11039) bivalyolo válasza Pipó (#11038) üzenetére


bivalyolo
őstag

csak ingame lehet állítani. ott lesz a gameplayben.

"Let's agree to disagree!"

(#11040) Dark Archon válasza Pipó (#11038) üzenetére


Dark Archon
addikt

Milyen build-ed van? Mert NG+-on simán levertem, mint vak a poharat. Igaz, hogy minden skillem aktív egy modnak hála, de anélkül sem kellene gondot okozzon. Viszont, ha visszaveszed a nehézséget, szerintem buksz achievementet, ha még nem szerezted meg.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11041) Pipó válasza Dark Archon (#11040) üzenetére


Pipó
őstag

1.22-es van fönn, NG+ és Halálfutam fokozat. Na, így nem ment. Visszatöltöttem egy korábbi mentést és így meglett a nehézség állítás. Csak ideiglenesen veszem vissza, míg legyőzöm Dettlaffot. Mi az az achievement egyébként? Láma vagyok, magyarul, ha lehet. Mivel a harcig a mesevonalon voltam, most a másik szálon indultam el. Azt a bíbor páncélt is keresgélem, de a kesztyű, meg még valami hiányzik a hatból, nem találom. A páncél, nadrág, álarc és csizma megvannak, de 6 db-osnak írja a szettet.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11042) melega


melega
őstag

Amit imádok ebbe a játékba hogy minden megtalálható benne, a szex, nudizmus, rasszizmus, családon belüli erőszak, a gyülölködés különböző formái. A búvűrkodás, hajózás megint csak hozzá ad a játékhoz.

Az Assassin'S CReed sorozat ehhez képest üres pedig az volt a kedvenc sorozatom. Érződik rajta nincs benne az a tartalom mint ebben a játékban.

(#11043) Pipó válasza Pipó (#11041) üzenetére


Pipó
őstag

Közbe meglett. Végül kinyiffantak a hercegnők.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11044) Balu972 válasza Pipó (#11043) üzenetére


Balu972
aktív tag

Olyan nekem is volt én újratoltam a végét a good endinghez. Nekem a bad ending a Láthatatlan ősnél szálon lett. A másik szerintem érdekesebb és ott könnyebb a Dethlaff elleni harc is. Érdemes kipróbálni :K

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#11045) Pipó válasza Balu972 (#11044) üzenetére


Pipó
őstag

A jó szálon (mese) nem ment nekem a harc, azért vettem vissza a DM-ből, de ezt a harcot nem csináltam meg, mert azt hittem ugyan az lesz, mivel az átvezető animáció is ugyanaz volt, illetve a láthatatlan ős szálon is ugyanúgy kezdődött.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11046) Dark Archon válasza Pipó (#11045) üzenetére


Dark Archon
addikt

De ugye tudod, hogy van egy nem-annyira-rossz befejezés is, ahol nem feltétlenül kell megküzdeni Dettlaff-fal?

Az achievement-et meg a GoG osztogatja, játékon belül elért plecsnik, pl. ha végigtolod a játékot halálfutamon, azért is jár egy. De, ha játék közben leveszed bármikor, akkor ezt buktad. Mindenesetre, ha azt se tudod, mi az, akkor valszeg nem is fog hiányozni.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11047) bamboocha46


bamboocha46
csendes tag

Sziasztok!

A napokban fogom elkezdeni a Witcher 3-at. Mit gondoltok, érdemes módokat használni hozzá? Vagy jó ez így ahogy van? Ha érdemes, milyeneket?

Előre is köszönöma válaszokat

(#11048) Joco_77 válasza bamboocha46 (#11047) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ha rám hallgatsz semmilyen modot nem használsz.
Az egész játék olyan , mintha 10 évig modoltak volna egy játékot kb 200an és megszületne a tökéletes végeredmény.

(#11049) micafighter válasza Joco_77 (#11048) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mod nélkül is jó a játék, de azért van pár igen hasznos mod.

(#11050) melega


melega
őstag

Még mindig a kedvencem. Nagyon kevés mászkálós játékban van meg a játékidőt kitöltő érdemi játékrész. Itt bőven megvan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.