Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) MM01 válasza cyberkind (#13850) üzenetére


MM01
tag

Lesz majd egy kuldi amikor bemesz oda, ott tudod majd a kerdojelet felszedni :)

(#13852) cyberkind válasza cyberkind (#13850) üzenetére


cyberkind
félisten

Hova oda, ami lejjebb van barlang? Ott most öltem meg a szellemet.

Paranormal Cocktivity

(#13853) MM01 válasza cyberkind (#13852) üzenetére


MM01
tag

Nem, ami fent van, az ősi kripta

(#13854) cyberkind válasza MM01 (#13853) üzenetére


cyberkind
félisten

Fogalmam sincs hol feljebb de akkor csinálom a sztorit tovább és megszerzem. :)

Paranormal Cocktivity

(#13855) MM01 válasza cyberkind (#13854) üzenetére


MM01
tag

Fent van a gyors utazasnal az Osi kripta, ott a hajo is mellette :D ott fogsz majd kesobb bemenni es feltudod szedni a ket kerdojelet

(#13856) cyberkind válasza MM01 (#13855) üzenetére


cyberkind
félisten

Jaaa, hogy az, ott már voltam de csak egy láda volt, mikor nyílik ez ki, vagy hogy? :D

Paranormal Cocktivity

(#13857) MM01 válasza cyberkind (#13856) üzenetére


MM01
tag

Nem akarok nagyon spoilerezni (ha nem gond :D ), az a lenyeg hogy a legvegen befogsz tudni menni ott a barlangba :)

(#13858) k-adi válasza cyberkind (#13856) üzenetére


k-adi
nagyúr

haladj

a

questekkel

(#13859) cyberkind válasza k-adi (#13858) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert szerinted mi történik? :D Most jutottam el oda, hogy vagy csak kártyázni lehet vagy magasabb egy mellékküldi szintje.

(#13857) MM01
Engem nem zavar a spoiler, én a filmeket is elolvasom mielőtt megnézem vagy bármi egyéb, úgyhogy jöhet. ;)

Paranormal Cocktivity

(#13860) k-adi válasza cyberkind (#13859) üzenetére


k-adi
nagyúr

Haladni kell hogy a másik questtel is haladhass ahol a ? jel van.........

(#13861) cyberkind válasza k-adi (#13860) üzenetére


cyberkind
félisten

Haladok is csak előbb felszedtem minden kérdőjelet amit tudtam, most értem a sztorihoz.

Paranormal Cocktivity

(#13862) MM01 válasza cyberkind (#13859) üzenetére


MM01
tag

annyi lesz, hogy a legvegen Philippa egy varazslattal "kinyitja" a barlang bejaratat, es akkor vele be tudsz menni, ? jelet pedig felszedheted :)

(#13863) cyberkind válasza MM01 (#13862) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, akkor ez se ma lesz meg nekem. :D

Paranormal Cocktivity

(#13864) pethYeti


pethYeti
addikt

Most csinálom a Hearts of Stone kieget és......van ez a 3 kívánság, lassan a végére érek. Csak nyugtasson már meg valaki hogy ennek a végén Geralt arca nem lesz ilyen ocsmány mint most :D Nagyon zavar nézni párbeszédek közben, hogy a sebhelye mellett még ott van a másik nyom is

(#13865) edari válasza pethYeti (#13864) üzenetére


edari
őstag

Eltűnik majd.

(#13866) k-adi válasza pethYeti (#13864) üzenetére


k-adi
nagyúr

A jel eltávolításra kerül a Main quest végén (siker esetén)

(#13867) pethYeti


pethYeti
addikt

Ezt jó tudni. Köszi!

(#13868) BüszkeeSAAAS válasza MM01 (#13849) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

sejtettem ,hogy így van arról én lemaradtam :D ezek szerint ...

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13869) Espla


Espla
aktív tag

Sziasztok!
Vándorlás a sötétben, Keirát kell megkeresni, meg is találom a barlang bejáratánál, de csak annyit mond, hogy "Nos?" amúgy voltunk már a barlangban és ha visszamegyek oda nem követ.
Ez valami hiba? Végigjátszásokból nem lettem okosabb mit kell tenni. Valakinek ötlete?

(#13870) J.Hetfield válasza Espla (#13869) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ez valami bug lesz. Lépj ki sé töltsd újra, hátha magához tér.

(#13871) Espla válasza J.Hetfield (#13870) üzenetére


Espla
aktív tag

Sajna nincs változás, csak én közben csináltam más küldetéseket szóval újra se tudom kezdeni egy régebbi mentésből.

(#13872) BüszkeeSAAAS válasza Espla (#13871) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Ezt próbáltad már? :[link]

A játék verziója nem számít.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13873) Lenry válasza MM01 (#13849) üzenetére


Lenry
Topikgazda

csak emiatt visszatöltöttem egy korábbi mentésem, ugyanis azt a szálat sosem játszottam ki, egyébként is meg akartam nézni ezt a befejezést is, de én nem találkoztam másik páncélszettel...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13874) MM01 válasza Lenry (#13873) üzenetére


MM01
tag

Kezdem azt hinni en emlekszek rosszul, de ott kell lennie. Hen Gaidth a neve neki. Youtube-on fent van pontosan hol talalod meg a barlangban

[ Szerkesztve ]

(#13875) BüszkeeSAAAS válasza MM01 (#13874) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Majd rákeresek én is, lusta vagyok ,hogy azt a részt most ezért újra játsszam egyelőre pihentetem a W3-at, de majd NG+-ban :)

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13876) cyberkind


cyberkind
félisten

A DLC-ket, hogy tudom majd megcsinálni ha kitolom a játékot és vége lett?
Illetve nagyobb nehézségen több XP-t ad a játék vagy csak simán nehezebb a játék?

Most kezdem gyűjteni a szövetségeseket, aztán megyek a ködszigetre.

Paranormal Cocktivity

(#13877) _Gugu_ válasza cyberkind (#13876) üzenetére


_Gugu_
tag

A DLC-ket játék közben is fel tudod majd venni, elvileg úgy "érdemes" hogy a fő küldetés befejezése előtt a heart of stone és utánna a blood and wine.
Viszont mindkét DLC elég magas szintű.

(#13878) Lenry válasza cyberkind (#13876) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nagyobb nehézségen nehezebb, nem tudok róla, hogy több XP-t adna

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13879) MM01 válasza cyberkind (#13876) üzenetére


MM01
tag

En is ugy csinaltam hogy eloszor az alapot kijatszottam. Nem folyasol be semmit, hogy mikor kezded :) en sorrendben haladtam : alap -> hs -> b&w

(#13880) Methionyl


Methionyl
senior tag

ékszereket hogyan tudnám eladni illetve hol, hogy a legjobban jöjjek ki? Szedjem szét előtte és úgy ?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13881) cyberkind válasza MM01 (#13879) üzenetére


cyberkind
félisten

És, hogy működik ez a játék vége után, ha kitoltam lehet szabadon kolbászolni vagy visszadob a nagy harc elé ahol még szintén szabadon mozoghatok? :F

Paranormal Cocktivity

(#13882) Lenry válasza cyberkind (#13881) üzenetére


Lenry
Topikgazda

szabadon kolbászolhatsz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13883) cyberkind válasza Lenry (#13882) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor oké, köszi! :)

Van valami tipp így lassan a végéhez közeledve?

Paranormal Cocktivity

(#13884) Lenry válasza cyberkind (#13883) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mire gondolsz?

vidd ki a DLC-ket.
aztán NG+
aztán GOTO 10

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13885) cyberkind válasza Lenry (#13884) üzenetére


cyberkind
félisten

Valami döntésre vagy ahhoz hasonlóra? :)

Kiviszem persze, de nem kezdek egyből neki a NG+-nak, kicsit hagyom pihenni a játékot meg leülepedni a látottakat és átélteket.

GOTO 10 mi lenne? :D :B

Paranormal Cocktivity

(#13886) Lenry válasza cyberkind (#13885) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a döntési lehetőségeidet nagyban befolyásolják a korábbi döntéseid, így nehéz bármit javasolni
csak hogy értsd: a Blood and Wine-ban pl az abszolút happy ending egy opcionálisan meglátogatható szereplőtől megszerezhető piros szalagon múlik.

szóval... hajrá :D

GOTO 10 - BASIC-ben a 10-essel jelölt sor volt általában az első, így ha a programodban szerepelt a GOTO 10, akkor a program odaugrott, és ezzel újrakezdte a futást

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13887) cyberkind válasza Lenry (#13886) üzenetére


cyberkind
félisten

Olvasgattam a dolgokat meg amúgy is szerettem az emberek meg mindenki kedvébe járni, úgyhogy elvállaltam mindent és ha lehetett nem bántottam senkit, szóval reménykedem a világos oldalban a végén. :D

Ez az opciós személy az alapjátékban vagy a DLC-ben van?

Így már értem. :)

Paranormal Cocktivity

(#13888) Lenry válasza cyberkind (#13887) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nyilván a DLC-ben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13889) Lenry


Lenry
Topikgazda

szerintetek hogyan lehetne kideríteni, hogy hol van az az egyetlen lap?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13890) J.Hetfield válasza Lenry (#13889) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én néztem egy térképet, amin be vannak jelölve az emberek akiktől lehet kártyát nyerni, az alapján mentem végig. Pl. ezt nézd meg:[link]

(#13891) perge666 válasza cyberkind (#13887) üzenetére


perge666
veterán

Én is így játszottam ahogy te, és nekem mindenhol a legrosszabb befejezést adta sajnos, pedig azt hittem helyesen cselekszek, de itt nem ezen múlik

(#13892) cyberkind válasza perge666 (#13891) üzenetére


cyberkind
félisten

Még nem vagyok kész, Ciri-vel se volt semmi olyan csak a hógolyózás, majd csak most indulok neki a véghajrának aztán kiderül mi lesz a vége, remélem nem a rossz mert abszolút nem arra hajtottam, de ezek szerint annyira witchernek kell lennie a játékosnak mint amilyen Geralt, csak a pénz és csak a dara, nem számít az élet egy cseppet se.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13893) J.Hetfield válasza cyberkind (#13892) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Elvitted őt az apjához? Az komoly hatással van a végkifejletre. :K
Oké :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13894) cyberkind válasza J.Hetfield (#13893) üzenetére


cyberkind
félisten

El, de inkább rakd spoilerbe. :D

Paranormal Cocktivity

(#13895) Lenry válasza cyberkind (#13894) üzenetére


Lenry
Topikgazda

akkor a jó, a rossz és a boldog befejezésből nagy valószínűséggel a jót fogod kapni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13896) cyberkind válasza Lenry (#13895) üzenetére


cyberkind
félisten

Illetve most öltem Radovid-ot meg ezt a Dijkstra-t is.

Paranormal Cocktivity

(#13897) _Gugu_ válasza cyberkind (#13896) üzenetére


_Gugu_
tag

Elsőre szerintem ne görcsölj rá hogy mit választasz, csináld ahogy szeretnéd, aztán utána majd kérdez/ néz utána hogy mit lehetett volna kihozni belőle.
Itt sokszor nincs egyértelműen "jó" döntés, vagyis valaki rá fog fázni akár szeretnéd akár nem.
Illetve nem olyan "szájbarágósan" jó/rossz kimenetelűek a döntések mint néhány másik RPG-ben

(#13898) cyberkind válasza _Gugu_ (#13897) üzenetére


cyberkind
félisten

Én mindenben a jót szeretném ahogy a Mass Effect-ben is, ha egyszer odajutok, hogy előveszem ismét és kitolom rosszként fura lesz. :D

Paranormal Cocktivity

(#13899) Lenry


Lenry
Topikgazda

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13900) Lenry válasza J.Hetfield (#13890) üzenetére


Lenry
Topikgazda

és meglett!!! :Y :C

köszi :R

elkezdtem sorban végigjárni a listádat, szerencsére nem kellett sokáig, mert az oretoni kereskedő hiányzott.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.