Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Rony949


Rony949
őstag

Hát ezt is elértem. Kicsit sem függöm szét, áh nem! :)

(#12052) Dendytv válasza Rony949 (#12051) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én jelenleg állok benne 70-órában... De 300 :D :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12053) Rony949 válasza Dendytv (#12052) üzenetére


Rony949
őstag

Azt tegyük hozzá hogy ez a 2. végigjátszásom Death March-on. :)

szerk.: Az elsőnél jött ki olyan 200 óra.

[ Szerkesztve ]

(#12054) perge666 válasza Jack Oneill (#12050) üzenetére


perge666
veterán

Na ez nekem kicsit spoileres volt, mert ezt nem tudtam amit írtál, de nem gond mert ha spoilerbe teszed is elolvasom. :D

(#12055) LK


LK
addikt

Sziasztok! CSAK minimális spoilerrel,vagy akár azzal sem meg tudnátok mondani,hogy Skellige előtt menjek-e el Triss-hez,vagy csak a sziget után? ( Szegény Geralt nemi életét is figyelembe véve :DDD )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12056) FireKeeper válasza LK (#12055) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem igazán függ össze a kettő, arra figyelj csak, hogy a fő szálban ne szaladj túlságosan előre, mert néhány mellékszál elérhetetlenné válik ha elkezded a Ködszigetes küldetést

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12057) LK válasza FireKeeper (#12056) üzenetére


LK
addikt

Éppen ezért kérdezem. Akkor Novigrádot nézzem meg a sziget előtt? Csak mert állandóan villog,hogy keressek egy hajót.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12058) FireKeeper válasza LK (#12057) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nyugodtan átmehetsz szerintem, jó sokat kell haladni a főszállal, hogy eljuss addig a pontig, ahonnan már "nincs visszaút" :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12059) LK válasza FireKeeper (#12058) üzenetére


LK
addikt

Még egy kérés: megmentettem a borbélyt,de nem tudom hol dolgozik. Megírnád,ha tudod hol ? kösszentyű :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12060) Rony949 válasza LK (#12059) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem a Claywitch településre gondolsz. Oreton-tól van északra egy kisebb tó mellett. De Oxenfurt-ban is van egy borbély, ahogy Novigrad-ban is kettő darab.

(#12061) LK válasza Rony949 (#12060) üzenetére


LK
addikt

Köszi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#12062) prime77 válasza perge666 (#12049) üzenetére


prime77
aktív tag

Novigradban vagyok most.
Igazából minden küldetést megcsináltam már.
Mármint a főszálat és a mellékküldetéseket.
Vannak persze felkiáltójelek meg hirdetőtáblák.
Azokat nem csináltam.
De most csak 17-es szinten vagyok.
Tegnap viszont érdekes dolog történt.
Volt már 30 darab képzettségi pontom.
Mondom elköltöm - a támadásokra használtam el mindet.
Van ilyen,hogy örvénylő sodrás - és az is 5/5 volt már.
Viszont a baj,hogy egyáltalán nem ér semmit.
Nem tudok vele kombókat csinálni.
Igazából el vannak költve a pontok de semmit nem ér. :(
Szar ez na.
Az 1.02 jobban is futott,meg abban tudtam csinálni ezt a bepörgést (kombókat) is.
Azzal lehetett aratni.
Itt nem tudom miért nem működik a dolog.
Tudom,hogy úgy kellett ,hogy bevittem az első két csapást - aztán meg folyamatosan nyomni a bal shiftet meg a bal egérgombot és akkor belekezdett ebbe a pörgésbe.
Most semmi. :(
Így el is ment a kedvem az egésztől most. :/

(#12063) Heavyrain válasza prime77 (#12062) üzenetére


Heavyrain
őstag

17-es szinten költötted el először a képzettségpontjaidat? :Y

Ahoz a képességhez csak egy kattintás után folyamatosan nyomni kell a bal egérgombot. Először az állóképességet fogyasztja, utána meg az adrenalint.

[ Szerkesztve ]

(#12064) prime77 válasza Heavyrain (#12063) üzenetére


prime77
aktív tag

Szia!

Igen!
Addig gyűjtögettem csak őket.
Viszont nekem semmit nem csinál.:(
Ha folyamatosan nyomom az egér gombot akkor csak csap egyet oszt kész.:(
Ez az állóképesség és adrenalin.
Ezt annyiszor hallottam,de nekem ezek semmit nem jelentenek.
Bárkit kinyírok ,ha van, ha nincs. :D
Persze,volt olyan,hogy Kőgólem.
Odamentem hozzá - ő 22-es szinten volt.
Én 16.
Belevertem jó párat aztán nem nagyon láttam,hogy az energiacsíkjából ment volna le.
De aztán hátulról támadtam,ráforogtam mindig a hátára ahogy ütöttem.
Olyan 15-20 percig csatáztam vele még kidöglött.
Nagyon nehéz volt.
De volt 4 darab hatékonyabb fecském,raffard párlatom.
Rengeteg kajám.
Harc közben felhasználtam pár dolgot,és hát ezek szinte kifogyhatatlanok nálam ,annyi az "anyagom".:D
Ja és most mondok még egy durvát.:D
Elmentem egy olyan helyre, Vikk vára vagy mi - ha jól emlékszem.
Hárpiák vannak ott.
Rengeteg, vagy 5-7 darab.
Mind kérdőjeles halálfejjel.:D
Sokkal erősebbek nálam.
Azt csináltam,hogy a várba vezetett egy szűk kis 4 méteres folyosó.
Na oda becsaltam őket egyesével.
Aztán a járatban elkezdtem ütni a hárpiát.
Egyszer sem üt ott vissza - soha.
Megszámoltam - 312 ütés kellett mire egy meghalt:DDDDDD
Mindig pihentetni kellett az ujjaimat.:D
Becsalni nem volt egyszerű oda őket amúgy.:D
Szóval miért nem működnek nálam a dolgok?
Van tisztítófőzetem is egyébként.
De mindig mentek mielőtt elköltöm a pontokat egyszerre.
Bárhogy csinálom semmi.:(

[ Szerkesztve ]

(#12065) Rony949 válasza prime77 (#12064) üzenetére


Rony949
őstag

Hülye kérdés, de beraktad a képességeket a slotokba? Anélkül nem megy semmi sem. Nem elég kifejleszteni őket.

(#12066) prime77 válasza Rony949 (#12065) üzenetére


prime77
aktív tag

Hát várj!
Lehet ekkora világ barma vagyok. :D
Én csak az "E" gombbal kifejlesztettem őket.
De fent világítanak a sorhoz tartozó kis ikonok.
De megnézem még egyszer. :)
Anno csak elköltöttem őket és működött a dolog - még amikor legelőször toltam végig az 1.02 patch-el.
Na de mindjárt bemegyek a játékba!

[ Szerkesztve ]

(#12067) prime77 válasza Rony949 (#12065) üzenetére


prime77
aktív tag

Jesszusom!
Nem volt betéve semmi.
Most már tudom mire gondolsz amikor a "slotokat" mondod.
Azok a helyek ahol a kis lakatok vannak két oldalt.
Egek!
Ezt el is feledtem,hogy hiába fejlesztem ki őket,még be is kell oda tenni ezen képességeket.
"Zsenialitásodnak" hála most már király minden. :_D
Ekkora makkot mint én.:D
Pedig már megannyi hipotézist felállítottam ,hogy miért nem működhet a dolog.:D

Nagy köszönet neked! :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#12068) Rony949 válasza prime77 (#12067) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor látom, volt értelme megszületnem. Most akár már el is üthetnek! :K

(#12069) prime77 válasza Rony949 (#12068) üzenetére


prime77
aktív tag

Na!
Ilyet ne mondj!
De, hogy is felejthettem el ezt? :DD

(#12070) Jorus válasza Rony949 (#12051) üzenetére


Jorus
nagyúr

Laza! :)
Én első végigjátszásba közel 200 órát toltam tavaly, DLC-k nélkül, most kezdtem el újra végigvinni, de most DLC-kkel, szentem meglesz a végére a 450 simán. :D

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12071) Rony949 válasza Jorus (#12070) üzenetére


Rony949
őstag

Ebből is látszik hogy az utolsó centig megéri az árát! :)

(#12072) perge666 válasza prime77 (#12067) üzenetére


perge666
veterán

Na ez nem semmi. :DD :DD :DDD

A lényeg hogy siker van és örülsz,jó játékot. :C

(#12073) prime77 válasza perge666 (#12072) üzenetére


prime77
aktív tag

:C :DD
Nagyon szépen köszönöm!
Neked is jó gamelést!

(#12074) perge666 válasza prime77 (#12073) üzenetére


perge666
veterán

Majd nekem is lesz,csak legyen már egy frankó akció. :O

(#12075) Mika1227 válasza perge666 (#12074) üzenetére


Mika1227
őstag

Szerintem ez elég jó!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12076) perge666 válasza Mika1227 (#12075) üzenetére


perge666
veterán

Nekem meg van az alapjáték PS4-re meg a HOST is,ezeket végig is vittem.
Most a B&W-re várok épp,de írtam jópár hozzászólással ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#12077) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Kezdem nagyon utálni Skelligét :(( Én mindent úgy játszok, hogy összeszedek mindent, de itt kezdenek kiakasztani a kérdőjelek. Gyakorlatilag ma is egy órán keresztül csak hajókáztam egyiktől a másikig, néha megszakítva egy gyorsutazással a legközelebbi árusig és még mindig legalább harminc van hátra (plusz amit az utolsó hirdetőtábla fel fog fedni... És voltaképpen semmi érdekes nincs benne, a 95%-a csak csempész rejtekhely, egy rakás loottal, amiknek úgysem veszem hasznát. Bár néha vannak kivételek, egyik kis szigeten megtaláltam Tyriont :C

Egyébként elméletileg melyik a pozitív befejezés? Ellőttem magamnak a meglepetést és kicsit utánaolvastam, mert elsőre a lehetőségekhez képest összehozható optimális utat akarom bejárni, de nem vagyok biztos benne, hogy az a jó, ha Ciri witcher lesz, vagy ha császárnőt csinálok belőle. Én az utóbbira hajlok, de van ahol a witcher megoldást írják a legjobbnak :F Az biztos, hogy a könyvek szellemében Yenneferrel jövök össze :U

(#12078) Dendytv válasza Shadowguard (#12077) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ismerős a Skellige helyzeted én pl olyan játékos vagyok aki szívből gyűlölöm a gyors utazást ! (De azért egyszer-egyszer használtam persze) Skellige-i rejtekek még rám is várnak (de a COD-mellet had is várjanak kell most már egy kis FPS-is :)) majd én is pótolom őket és sokat kellesz hajókázni de megéri :) Már csak a zenék miatt is :) :C

Hogy Ciri Witcher lesz-e vagy császár ez rád van bízva :) az én lelkemnek pl jól eset, hogy ő witcher lett mert több utalást is tesz rá, hogy az szeretne lenni és szerintem az is a leg jobb. Mellesleg 3-befejezése van ! 1-Mikor Witcher lesz
2-Mikor Császárnő
3-Mikor meghal, és VALÓSZINÜLEG Geralt is ! Mert ugy van vége,hogy van egy látványbéli utalás arra,hogy egy csomó Ghul meg Fojtólidérc be megy abba a házba ahol ő van s LEHET, hogy megölik

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12079) FireKeeper válasza Shadowguard (#12077) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha egyetlen igazi negatívumot kellene mondanom a játékkal kapcsolatban, azok bezony a rohadt skelligei kérdőjelek lennének, ez komolyan ilyen Assassin's Creed "színvonal", olyan idegesítő összeszedni az összeset. Pár óra alatt meg lehet csinálni persze ha nekiveselkedsz, de rendkívül monoton, és a k***a szirének miatt idegesítő is. ha mondjuk fele ennyi lett volna, arra még azt mondom ok, de itt érezhetően elszaladt a Roach a fejlesztőkkel...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12080) MM01 válasza Dendytv (#12078) üzenetére


MM01
tag

Én eddig kétszer játszottam végig az alap játékot, és azt kell mondjam, az a legjobb befejezés ha witcher lesz. Amennyiben császárnő lesz, akkor könnyek közt mondanak búcsút Geralttal, és hát finoman szólva se boldogok. Ráadásul Ciri - amennyiben ráhagyod a döntést - nem akar találkozni Emhyrrel, a végén meg mondja, hogy nem menekülhet tovább..tehát lényegében csak kényszerből lesz császárnő.

(#12081) Shadowguard válasza FireKeeper (#12079) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az elején annyira nem zavartak a szirének, valami bug miatt csak ráncigálták a hajót én meg addig nyugodtan robogtam a következő kérdőjel felé. Meg is lepődtem mikor vasárnap elkezdtek belőle darabokat kitépni és a csónak elsüllyedt alattam :Y
A másik vicces eset az volt, mikor valamelyik déli kérdőjelnél bebugzott a kishajó: Geralt ahogy bemászik már ugrik is kifelé. Próbáltam visszatölteni is az állást, semmi változás (azóta is ott van lent). A legközelebbi part meg cirka 900 egységnyire, ahol csónak is van :W Kitámasztottam a W-t és elkezdtem olvasni...

Dendytv: Igen, tudom, hogy három befejezés van, de a Ciri meghal az nálam esélytelen. Hajlottam én is a Witcher lesz felé is, de valamiért az volt a fejemben, hogy a császárnő a legjobb megoldás.
Elsőre most még próbálok egy happy endet kihozni mindenhol. Bár a Witcher világa sokszor ellenem dolgozik... Néha csak annyi a boldog befejezés, hogy kevesebben halnak meg :U

(#12082) Dendytv válasza MM01 (#12080) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ezt tudom azért is írtam!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12083) MM01 válasza Dendytv (#12082) üzenetére


MM01
tag

Tudom, Shadowguard-ra akartam valaszolni, csak veletlenul a tiedre kattintottam :)

(#12084) FireKeeper válasza MM01 (#12080) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én nem feltétlen értek ezzel egyet, szerintem a császárnős befejezés annak ellenére pozitívabb, hogy ugyan Geralt és Ciri búcsút mondanak egymásnak. ha belegondolsz, Ciri sokkal többet segíthet a világnak Nilfgaard éléről, mint egy karddal az út széléről. plusz ha a witcheres befejezést csinálod, ott igazából Ciri úgy dönt a sorsáról, hogy nem ismer minden opciót (mivel nem találkozott a faterjával), a császárnősnél meg végiggondolja a dolgokat, és dönt úgy, hogy nem witcher lesz. keserédes befejezés ugyan a búcsú miatt, de ha a világ sorsát nézzük, talán ez a legjobb kimenetel.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12085) MM01 válasza FireKeeper (#12084) üzenetére


MM01
tag

Hat igen, igy ebbol a szempontbol pozitivabb. Csak en Ciri szemszogebol kozelitettem meg a dolgot. Nekem az jott le a jatekbol hogy szivesebben lenne witcher. Amennyiben meg csaszarno lesz, elmondasa alapjan kenyszerbol lett az. raadasul nem is akar az apjaval talalkozni. De ebben viszont maximalisan igazad van, hogy igy nem ismeri a masik opciot

(#12086) perge666 válasza FireKeeper (#12084) üzenetére


perge666
veterán

Na de míért kell a világ sorsát nézni, amikor ez nem a valóság, csak játék??
Meg a továbbiakban semmilyen befolyással nincs semmire :F

(#12087) Dendytv válasza perge666 (#12086) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ez nem... Ez nem csak egy játék :D :D Igen is az ilyen szintű műveket már nem lehet játéknak hívni. Mert egy olyan világot lett benne felépítve, hogy azt is egy világ ként kell kezelni! Egy falyta valóságként ahol munka/suli után élhetsz:) :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12088) perge666 válasza Dendytv (#12087) üzenetére


perge666
veterán

Ez így ebben a formában nem beteges/gyerekes egy kicsit? ;]

(#12089) Dendytv válasza perge666 (#12088) üzenetére


Dendytv
senior tag

Kinek hogy szerintem nem gyerekes... Hogy beteges-e azt meg már nem az én dolog eldönteni! Szerintem egy Játék lényege, hogy minnél jobban bele tudja az ilető élni magát! És ehez elengedhetetlen valamilyen szinten az ilyen felfogásmód!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12090) perge666 válasza Dendytv (#12089) üzenetére


perge666
veterán

:R

(#12091) Jack Oneill válasza perge666 (#12088) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Betegesnek tűnik, de nem az. Én is így gondolom. Jó kikapcsolódni egy ilyen világban, mint inkább a kábítószer és az alkohol mámorában :D

(#12092) Dendytv válasza Jack Oneill (#12091) üzenetére


Dendytv
senior tag

Már csak ezért a gondolatért megérte felnéznem :C :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12093) Dendytv válasza perge666 (#12090) üzenetére


Dendytv
senior tag

:C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12094) stewe2 válasza Dendytv (#12093) üzenetére


stewe2
aktív tag

Még az első résszel játszottam, betöltés után Vizima előtti kis faluban kezdtem. Mögöttem apró parasztházak, előttem a híd, a folyó, távolban pedig a várfal a kapuval, az őrök éppen beszélgettek. Késő délután volt, az égbolt narancsban és bíborban ragyogott.. Mély levegőt vettem, elmosolyodtam, és halkan kimondtam: HAZAÉRTEM

mámélennebeteges :DDD

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#12095) Dendytv válasza stewe2 (#12094) üzenetére


Dendytv
senior tag

:) :) :) de ismerős,csak igy tovább :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12096) Jorus válasza stewe2 (#12094) üzenetére


Jorus
nagyúr

Első rész zenéje nálam a kedvenc. :B

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12097) stewe2 válasza Jorus (#12096) üzenetére


stewe2
aktív tag

Witcher I, II, III
Dragon Age Origins
Dragon Age Inquisition!!! :Y
TES Skyrim
TES Oblivion
Dungeon Siege
Two Worlds II

Ezek az OST-k állandóan nálam vannak.

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#12098) Dendytv válasza stewe2 (#12097) üzenetére


Dendytv
senior tag

Dragon Age Inquisition!!!
Az tényleg ott van elég komolyan :)
De szerintem legyen is ennyi elég mert szét off-oljuk a topic-ot :) :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12099) Rony949 válasza Jorus (#12096) üzenetére


Rony949
őstag

(#12100) Mika1227 válasza stewe2 (#12094) üzenetére


Mika1227
őstag

:C Nagyon jó, én is így vagyok vele egyszerűen ez a játék fantasztikus. Mondjuk én csak még a 3-al játszottam de biztos ilyen az első kettő is!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.