Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) S1M0N válasza Zolom89 (#13149) üzenetére


S1M0N
senior tag

Három befejezés van.
Apróságokon is múlik, hogy melyiket sikerül elérned, de neten utána lehet nézni.
Én direkt rámentem arra, hogy mind a két testvér túlélje, elsőre nem sikerült, de nem kellett sokat visszatöltenem.

(#13152) edari válasza Zolom89 (#13149) üzenetére


edari
őstag

Persze.

(#13153) batai15


batai15
félisten

mit ne mondjak ez a witcher be szippantott rendesen. a párbeszédek a világ, nagyon jó játék ez. milyen ki néztem egy bear scool armort,azt hol mikor tudom meg szerezni?
illetve pénz szerzésre milyen tippjeitek vannak? köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#13154) FireKeeper válasza batai15 (#13153) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a witcher felszereléseket 11-estől kezdve tudod használni, de a medve asszem pont hogy 20-tól indul. kovácsok szoktak árulni felkiáltójeles térképeket, azokat érdemes megvenni, az indít küldetést a szetekhez, ahol nyomon tudod követni őket, de amúgy az egyes darabok helye fix, szóval ha egy tutorial alapján elmész és megkeresed őket, megspórolhatod a térkép árát. az összefoglalóban találsz linket egy weblaphoz ahol össze vannak szedve az infók.

pénzszerzés elég egyszerű, minden kardot/páncélt amit nem használsz, az eladni, illetve jót lehet keresni a szörnyekből eső craft alapanyagokért, de ott vigyázni kell ne add el mindet, mert lehet hogy később alkímiához vagy craftoláshoz hiányozni fog. meg persze a küldetésekért kapsz pénzt, a witcher contract-oknál tudsz is alkudni az áron, bár általában nem szoktak túl sok többlet pénzt adni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13155) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok!

Az miért van, hogy mostanában minden belépés után kifagy a játék? Fekete képernyű, a VGA vagy a proci ventillátorai meg maxon pörögnek, restartolni kell. Végeztem aida stressztesztet, ott semmi gond nincs, tehát nem hardveres a hiba. És egyszer újratelepítettem a játékot, illetve más mentést is próbáltam visszatölteni, ott is ez volt a helyzet. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13156) Lenry válasza SLYM (#13155) üzenetére


Lenry
Topikgazda

VGA driver?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13157) SLYM válasza Lenry (#13156) üzenetére


SLYM
veterán

Legújabb, volt frissítve egyszer mióta csinálja, ma jött ki új Nvidia driver.

[ Szerkesztve ]

(#13158) Lenry válasza SLYM (#13157) üzenetére


Lenry
Topikgazda

közben beugrott, hogy volt már ilyen korábban is, akkor azt hiszem, hogy a CDPR fórumain volt megoldás, nézz körbe te is ott, de ha közben megtalálom, linkelem ide

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13159) SLYM válasza Lenry (#13158) üzenetére


SLYM
veterán

Wait! Nem csak Witcher alatt jön ki, neteztem és akkor is ez történt, mint a game alatt. Igaz nem 3 mp alatt, hanem napok óta most először, de kezdek aggódni, hogy más gond lesz itt. Mindenesetre még maradnék a Witchernél, más játék alatt sem jött elő eddig ez a hiba, ha van update jelezni fogom. Ha megtalálod ezt a megoldást amit említettél az fasza lenne, ha megírnád. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#13160) Viper26


Viper26
nagyúr

Skellige-re eljutni...melyik kapitányt / hol kéne keresni?
Egyszer találkoztam vele, de már nem emlékszem hol / melyik volt.

Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#13161) Ted_Beneky válasza Viper26 (#13160) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Asszem a Novigrádi kikötőben keresd.
Már régen jártam arra :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13162) Jorus


Jorus
nagyúr

Lassan végére érek a második végigjátszásnak, így gondoltam felteszem a két DLC-t, aminek az lett a hatása, hogy nagyjából játszhatatlanul lassúra esett vissza a teljesítmény Novigradban, össze-vissza akad és szakadozik a játék, és észrevettem, hogy nagyon hosszan tölti be a mentett játékot is. Ennek mi lehet az oka? A DLC-k felrakása előtt (tegnap este) még rendesen futott ugyanazokon a beállításokon, semmi más nem változott azóta. A játék SSD-ről fut.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13163) Zolom89 válasza Viper26 (#13160) üzenetére


Zolom89
senior tag

Kocsmaba lesz a csapos körül

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#13164) FireKeeper válasza Viper26 (#13160) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha nem találod kapcsold be a küldetés nyomonkövetését

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13165) Viper26 válasza FireKeeper (#13164) üzenetére


Viper26
nagyúr

Be volt, de nem mutatta.
Köszi a többieknek is. :R

Oda is értem..hihetetlen jó hangulat, és zene..gondoltam fél órát játszom csak, és közel kettő lett belőle. :)

Durva belegondolni, hogy ilyen minőségben kapjuk a Cyberpunk-ot is egyszer... :))

iPhone 14 | FR955

(#13166) Jorus válasza Jorus (#13162) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az alkalmazás újratelepítése megoldotta a problémát.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13167) batai15


batai15
félisten

sziasztok! az egyes receptekhez pl alkimia ,az alkotó elemeket a természetbeni meg találásra van valami térkép vagy hasonló?

(#13168) woryz


woryz
senior tag

Az első pár percen (kb fél óra) jutottam tovább, elértem a gyümölcsöskerti hirdetőtáblához, és itt sokalltam be...
1. Volt amikor vízen lovagoltam
2. A kocsmába bekeveredett 3 kecske is, akik ott ugrabugrálltak, az asztalokon / asztalokban
3. Elkövettem azt a hibát, hogy felültem a lóra, és a fejem beépült a szalmatetőbe -> le kellett szálljak a paripáról, ki a tető alól, majd odahívni.
4. Hirdetőtáblába messziről (ha nem vagyok közvetlenül előtte) akkor szürke / kék csíkos, és a tábla alja leér a földig.

Ha jó a gondolat menetem, akkor az 1 és 4-es pontokat okozhatja a gépem gyengesége / driver "nem up to datesége", erre jó lenne egy megerősítés, illetve, hogy mit módosítsak a beállításokon, mert most jelenleg törölve lett a lelkem. Továbbá, hogy a 2 és 3-as az "normális", valamit én szartam el, vagy ?

(valamit elb@szhattam amikor az AMD Gaming Evolveddel optimalizáltam a beállításokat?)

Hál' Istennek, hogy akciósan vettem... :B :K

(#13169) atainprison válasza woryz (#13168) üzenetére


atainprison
senior tag

Több, mint 600 órám van a játékban és én igen ritkán találkoztam bugokkal (pedig a játékban nem kevés tartalom van). A legtöbb bugot Geralt lovával kapcsolatban láttam, amiről elég sok paródiavideó is van a neten (nem mellesleg a második kiegben maguk a készítők is kiparodizálták egy mellékküldi alkalmával). A lényeg, hogy ha nálad ennyi bug az első fél órában előjött, akkor ott nálad lesz valami gebasz szerintem.

(#13170) Zolom89 válasza woryz (#13168) üzenetére


Zolom89
senior tag

Hat én sem találkoztam hasonlókkal sem ebben a játékban... igaz ps4 tolom nem gépen. Bár eredeti játékokkal amikkel játszottam nem voltak nagy gondjaim. Kopp kopp

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#13171) XharX válasza woryz (#13168) üzenetére


XharX
aktív tag

Ennyi buggal én és az ismerőseim összesen nem találkoztunk PC-n, szóval valószínűleg nálad lesz a gond. Egy javítás/újratelepítés minimum ajánlott.
A gaming evolved appnak jó eséllyel ehhez semmi köze nincs.

(#13172) woryz


woryz
senior tag

Akkor mehet a nyomozás tovább, hogy mi okozza a hibát.
Elvileg (gépigény szerint) a minimum követelményt teljesíti a gépem, és több helyen a recommendet is:

A pontos configom:

Gigabyte GA-PH67-UD3-B3
QuadCore Intel Core i5-2400, 3200 MHz
8GB DDR3-1333
ASUS Radeon R9 270x (2 GB)

Hétvégén frissítettem videó kártya drivert (17.3.1) is + AMD Gaming evolvedet használtam, amik közül valami lehet a hiba forrása, mert addig, csak a kecskék voltak a kocsmában (nem, a játékos nem volt ittas, max a karakter :) )

Akkor először megpróbálok egy újratelepítést. :)

(#13173) genndy válasza woryz (#13172) üzenetére


genndy
addikt

Ha már újratelepítesz, érdemes lehet a beállítófájlokat is kigyilkolni a Doku/Witcher 3 könyvtárból, mert nekem az is bekavart egyszer, és nem tudta magától frissíteni, próbálta tovább használni, rosszul (a mentéseket nem!)

Igen, azok is ott vannak, azért írtam hogy azokra vigyázz (de külön könyvtárban, meg lehet ismerni).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13174) woryz válasza genndy (#13173) üzenetére


woryz
senior tag

Okés, köszi! A mentett állások is ebben a könyvtárban vannak? Mert ha esetleg tudom használni őket újratelepítés után akkor hamarabb kiderülne, hogy maradtak-e a hibák. :)

(#13175) batai15


batai15
félisten

pár órája írtam ide,bugokról megy a diskura,de érdemi válasz az nincs köszönöm.

(#13176) Jorus válasza batai15 (#13175) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt megtalálod az öszetevők nagy részét, térkép nincs.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13177) Aventador91


Aventador91
őstag

hi. az egér érzékenységet hogy lehet állítani? sehol sem találom a beállításoknál

(#13178) KRoy19 válasza batai15 (#13167) üzenetére


KRoy19
őstag

Én ezt úgy oldottam meg, hogy minden ami növény volt megvettem az alkimistáktól és így spóroltam sok óra csatangolást. :)

(#13179) Viper26


Viper26
nagyúr

Hogyan / hol tudnám bővíteni az inventory-t?
Kevés a 90 ami max súlyként meg van adva. :(

iPhone 14 | FR955

(#13180) alratar válasza Viper26 (#13179) üzenetére


alratar
addikt

Vegyél a lóra nagyobb táskát.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13181) Viper26 válasza alratar (#13180) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kinél szokott ilyesmi lenni?
Eddig nem találtam. :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#13182) alratar válasza Viper26 (#13181) üzenetére


alratar
addikt

Ha jól emlékszem bármelyik árusnál lehet venni. De lóversenyeken is nyerhetsz ilyet.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13183) Viper26 válasza alratar (#13182) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor keresgélek tovább. :)

Egyébként 19-es szinten átmentem Skellige-re, és a másik helyen nem végeztem még, gondolom ez nem probléma, mert oda-vissza lehet már utazni.

iPhone 14 | FR955

(#13184) atainprison válasza Viper26 (#13183) üzenetére


atainprison
senior tag

Novigrádban, a Romlás Udvarában (ahol a Kolduskirály van), ott található egy árus, aki a legnagyobbat árulja, asszem 160-ig nyomja fel az inventory-t.

(#13185) alratar válasza Viper26 (#13183) üzenetére


alratar
addikt

oda-vissza lehet már utazni.

Ez így igaz.
Max a szörnyekkel meggyűlik egy piciit a bajod. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13186) Viper26 válasza atainprison (#13184) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor meglátogatom, köszi. :)

iPhone 14 | FR955

(#13187) Lenry


Lenry
Topikgazda

Hearts of Stone
vissza lehet valahogy jutni az oxenfurti csatorna azon részébe, ahol a békát kell legyőzni? úgy emlékszem akad ott egy vámpír, akit most elfelejtettem felkutatni, de az a lejárat, ahol először lementem, be van deszkázva...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13188) Lenry


Lenry
Topikgazda

más, csak egy kérdés: nem akarjuk abbahagyni a spoiler tagek használatát? nem hiszem, hogy van még, akinek le lehetne spoilerezni bármit...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13189) atainprison válasza Lenry (#13187) üzenetére


atainprison
senior tag

(#13190) Lenry válasza atainprison (#13189) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nem olyan vámpír, katakan vagy ilyesmi

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13191) leroyclub válasza Lenry (#13188) üzenetére


leroyclub
senior tag

Pedig van. Es lesz is :)

(#13192) atainprison válasza Lenry (#13190) üzenetére


atainprison
senior tag

A Hearts of Stone kieggel megnyílt csatornában Oxenfurtban, ami egy kútból nyílik ott tuti nincs vámpír. Csak egy rakás fojtólidérc és egy bazi nagy béka. Ennyi, ott nincs más. Oxenfurtban csak egy Katakanról tudok és azt egy megbízás keretében kell levadászni.

(#13193) zsotesz81 válasza Lenry (#13188) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én még nem játszottam végig, úgyhogy maradjanak a spoiler tag-ek

(#13194) Lenry válasza atainprison (#13192) üzenetére


Lenry
Topikgazda

közben túrtam kicsit a netet, és meglett.

emlékeztem, hogy volt, hogy mászkáltam a csatornában valami csajjal valami miatt, és felfedezés közben rábukkantam egy katakanra, de mostmár megvan, hogy ez Trissel történt, amikor a mágusokat menekítettük a Jégmadárból a kikötőbe

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13195) Lenry válasza zsotesz81 (#13193) üzenetére


Lenry
Topikgazda

és nem is szoktál rákattintani?
csak azért kérdem, mert én automatikusan kattintok mindegyikre, így nekem csak plusz nyűg

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13196) Sianis válasza Viper26 (#13183) üzenetére


Sianis
addikt

Lóversenyeken ingyen megkapod a legjobb felszereléseket.

(#13197) batai15


batai15
félisten

üdv ! olyan gondom van hogy szintlépéskor csak a közelharci képességekre tudok rakni pontot.. ez miért van?

(#13198) zsotesz81 válasza Lenry (#13195) üzenetére


zsotesz81
senior tag

nem, ami spoiler azt nem olvasom el

(#13199) genndy válasza Lenry (#13188) üzenetére


genndy
addikt

Maradjon a spoiler tag. Nem azt mondom hogy minden utolsó mellékküldinél, de legalább a fő szereplők sorsát és lehetőségeket ne lőjük le az újonnan betévedőknek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13200) Lenry válasza batai15 (#13197) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mi történik, ha a többire próbálsz rakni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.