Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) perge666


perge666
veterán

Na a végére értem a B&W-nek is, az egészbe 111 órát tettem bele, 52-es szintig fejlődtem, mind3 résznél a "rossz" / halál /befejezést csináltam meg de nem bánom mert a saját döntéseim alapján történt az ami.

Egyszerűen imádtam a játékot, életem eddigi legjobb játéka, pedig már nagyon sok játékon túl vagyok!
Eddig azt hittem a GTA/Mafia sorozatnál nincs jobb, de a Witcher3 köröket ver rájuk.

Sajnálom hogy befejeztem mert új játékokból nincs sok ami hosszabb időre lekötne, mondjuk ott a Resident Evil7, de az röpke 10 óra csak. :U

Ja még annyit hogy Triss eljött hozzám a végén, 52 trófeát szereztem meg, csak a Gwyntes mellékküldetés maradt amikor össze kellene gyűjteni az összes lapot / abból is már csak 1-2 lenne... / meg 15 kincskeresős, ezeket már szerintem ki is hagyom.

[ Szerkesztve ]

(#12902) Lenry válasza perge666 (#12901) üzenetére


Lenry
Topikgazda

akkor épp itt az ideje újrakezdeni :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12903) perge666 válasza Lenry (#12902) üzenetére


perge666
veterán

Még túl friss az élmény egy újrakezdéshez, de tutira lesz majd egy második újrajátszás is!
Egyelőre az államat keresem a padlón

(#12904) Deer76


Deer76
aktív tag

Sziasztok!

December végén eldönöttem, hogy nekikezdek a Witcher triológiának, mivel meg van az 1-2-3. rész + a DLC-k.
Az első és második rész kivégzése 90 óra volt, kb másfél hónap (egy-két mellékküldetés maradt ki). Úgy látom, hogy a 3. rész jóval több időt fog felemészteni. Mondjuk a grafika lélegzetelállító, de még az első részben is hangulatos volt a grafika, igaz tettem fel textúra modot. Az első részt anno megvettem, de gyenge volt a gépem hozzá, most a 3. rész über grafikával megy szaggatás nélkül, minden bekapcsolva, 1080p felbontáson.
Nem tudom, hogy játszotok, de én próbálok következetes maradni. Első részben a rendet választottam, ez maradt a 2. részben is, meg kitartottam Triss mellett, nem jöttem össze Shanival. Szerintem a 3. részben is ez lesz. Érdekes így egymás után játszani a részeket. Mindig hozzá kell szokni az új irányításhoz.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#12905) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Sziasztok!

A varázsmakk amit Imerlith holttesténél találtam hasznát veszem-e majd később ha nem adom oda a suttyó parasztoknak vagy csupán ez is egy vagy-vagy döntés aminek később fogom megtudni a kimenetelét? Ha utóbbi az kérlek ne lőjétek le mi fog történni , jelen állás szerint inkább megtartom, szarevő egy banda és még kannibálok is tudtukon (kívül ?)... nem érdemlik meg emberpörköltet a fúriák meg a makk nélkül is ehetnek :C ...

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12906) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

hogy tudnék nagyobb összegekre szert tenni,vagy egyáltalán pénzhez jutni?

(#12907) MM01 válasza egykerdezo (#12906) üzenetére


MM01
tag

Vegyel fel mindent ( ez kesobb a targykeszitesnel pl nagyon jol jon ), kard-pancel amit talalsz add el, kuldeteseknel probalj nagyobb osszegeket kerni, csinald meg az osszeset stb :)

(#12908) genndy válasza BüszkeeSAAAS (#12905) üzenetére


genndy
addikt

Ha nem adod oda, akkor te használhatod el, Geralt kap valami speckó tulajdonságot, nincs más szerepe.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12909) atainprison válasza BüszkeeSAAAS (#12905) üzenetére


atainprison
senior tag

Két képességpontok kap Geralt, ha elhasználod, ne add oda a parasztoknak :) .

(#12910) Scholes9 válasza perge666 (#12903) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nemrég kezdtem el, 10-es szinten vagyok, de elképesztően nagy játék ez :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12911) perge666 válasza Scholes9 (#12910) üzenetére


perge666
veterán

Jaja van vagy 60GB. :DDD :))

(#12912) BüszkeeSAAAS válasza genndy (#12908) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Hello!

Köszönöm, időközben én is rájöttem ,hogy mire jó.... :K

Szerintem nem kell erőltetned a pénz gyűjtést a legjobb cuccokat úgy is találod majd vagy készítteted, érdemes a lóversenyeket csinálni ,hogy nagyobb nyeregtáskához juss így kirámolhatod az ellenfelek holttestét és a "kincsesládákat" azokat érdemes figyelni főleg barlangokban, romok környékén és félreeső helyeken mindig lehet fegyverekre rúnakövekre alkímiai receptekre, tárgykészítési leírásokra bukkanni.

Nekem a legnagyobb kiadásom a Skellige Armor Set -volt ezenkívül a javítások, kovácsoltatás vitt el "jelentősebb" összegeket ,de nem sok értelmét látom a pénz után futni a kereskedők drágán adnak olcsón vesznek.... érdemesebb felfedezni a világot közben jobbnál jobb cuccokat lehet összeguberálni.

Az ereklyének minősített tárgyakat el sem adtam van már vagy 40 kardom és vagy egy tucat vértem és egyéb páncélom és még így is elég pénzem volt játék közben.

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12913) Ferdzsoo válasza atainprison (#12909) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Azt se tudtam hogy oda lehetett volna adni a parasztoknak. :DDD
Megettem...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12914) Scholes9 válasza perge666 (#12911) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C :DDD :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12915) egykerdezo válasza BüszkeeSAAAS (#12912) üzenetére


egykerdezo
csendes tag

Köszi,persze,igaz.csak elkövettem kétszer egy durva hibát,nem figyeltem és az őröktől csórtam...odalett a pénzem.Na mindegy.Van nálam ilyen oren,meg még az a másikfajta pénz.Azt írja a bankban átválthatom rendes pénzre.Oda mikor,hogy tudok eljutni?Megtaláltam a sírkertben ezt a vipera ezüst kard iratot,most ezután a küldetés után megyek.Ezt érdemes összekovácsoltatni majd? Elég nehézkes nekem a jelenlegi háromgombos egérrel az irányítás.Ki milyen egérrel,billentyűzettel játssza,milyennel érdemes?

(#12916) MM01 válasza egykerdezo (#12915) üzenetére


MM01
tag

Novigradban fogod tudni, talan a Fő pap teren van Vivaldi, ezt most igy hirtelen nem tudom :)

(#12917) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Vannak ezek a hordók amikre mindig kijön az aard jel witcher érzékekkel nézve.Azokkal mit kell,lehet csinálni?

(#12918) Zolás válasza egykerdezo (#12917) üzenetére


Zolás
addikt

Robban...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12919) XharX válasza egykerdezo (#12915) üzenetére


XharX
aktív tag

Igen, érdemes megcsinálni azt a kardpárt, kezdőnek elég jó, meg lényegében nem kerül semmibe, mindent össze lehet hozzá szedni a kezdőterületen.
Egér esetében meg tökéletesen elég szerintem a 3 gomb, az én egeremen van oldalt két plusz (Deathadder 3.5G), nem láttam értelmét használni, de kinek mi.

(#12920) BüszkeeSAAAS válasza egykerdezo (#12915) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nekem 3+2 gombos van számomra ez bőven elég viszonylag egyszerű irányítani igazából a +2 gomb közül is csupán 1-et használok a "kitérés" funkcióhoz. A billentyűzet hagyományos (olcsó) drágábbat nem veszek mert néha ezen vezetem le a feszkót ez is még csak 1 hónapos ,de már a D-betű félbetört rajta..... :W

Novigrad-ba menlevéllel tudsz eljutni a Bárótól tuti kapsz majd én tőle kaptam (lehetséges más mód is valami seftessel együttműködve,de szerintem az kétes, meg talán van még egy megbízás is aminek az elvégzése után lehetséges ,hogy kapsz) én a Bárótól kaptam.

Folyamatosan lesznek majd új kard tervrajzok nem csak witcher cuccokhoz,de általánosságban elmondható, hogy mindig az a witcher kard a nyerő ami magasabb szintű és már tudod használ is később ezek fejleszthetőek, de arra érdemes figyelmi ,hogy olyat rakass össze amit már tudsz is használni vagy akkor fejleszd amikor már a karaktered szintje is megfelel a fejlettebb változathoz (ez a koncepció áll a kardokra és páncélokra egyaránt).

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12921) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Most hagytam el a kezdő területet de még nem vagyok négyes szintű.A goul fészkek elpusztításához nem volt bombám,alapanyag hiánya miatt,a vipera kardokat szintén nem tudtam ezüst rúd hiányában összerakatni még.

(#12922) BüszkeeSAAAS válasza egykerdezo (#12921) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Majd lesz idővel alapanyag bőven ha összeszedsz mindent ami utadba esik, érdemes arra is figyelni kinek adod el a cuccokat mert pl. egy szimpla útszéli kereskedő kevesebbet ad a kardokért páncélokért, mint egy kovács. Egyébként bizonyos alapanyagokhoz szétbontás útján is hozzájuthatsz pl. ezüst cuccokból (ezüst gyertya tartó) ezüstércet tud kinyerni a kovács abból Xdb ezüstércből meg lehet ezüstrudat csináltatni. De ezt a lehetőséget inkább érdemesebb a drágább/ritkább alapanyagoknál figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12923) Grafirka


Grafirka
őstag

Kiegeszito hibak?

Corvo biancoban ( rezidencia ) a pinceben kene lennie egy rejtett szobanak. A jatek kijeloli de sajnos kofal helyett egy polc van a bejaratnal ami nem attorheto.

Toussaint - A kelepcek nagymestre kuldetes :Osszegyujteni a witcher iskola nagymesteri tervrajzait , semmi nem jelenik meg a terkepen. Lovesem nics merre kene keresni.

Kisert a mult kuldetes ( kovesd az eges szagat ) , be kene jussak a kuria belso udvarara de az ajto betorhetelen , ha pedig az ajtora kitett uzenete elolvasom akkor elbukom a kuldetest.

Talalkozott valaki ezekkel a hibakkal ?

[ Szerkesztve ]

(#12924) hundai válasza Grafirka (#12923) üzenetére


hundai
aktív tag

Szerintem a kiegekben van ez a sok bug. Amikor az alapjátékot kivittem , semmit sem találtam, most meg rengeteget.

-Wake up Neo!

(#12925) cikasz válasza Grafirka (#12923) üzenetére


cikasz
őstag

A rezidencián a pincében alkimista labor van és szerintem a fejlesztések során szól róla B.B.

Szerk :
Nekem is van problémám. Nem találom a hatékonyabb farkas felszerelés küldetését :(
Elvileg Hattori-nál lenne, de nincs :(
Megvan már a kiváló meg a nagymesteri is :(

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#12926) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Amikor Avallac'h felfedi Ge'els-nek ,hogy Eredin gyilkolta meg az előző király és úgy lépett a helyébe az állómból nem lehet látni semmit csak feketeség és hangok.... ez normális?

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12927) Ferdzsoo válasza BüszkeeSAAAS (#12926) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem a videók alatt rengeteg bug volt.
Sokszor újra kellet töltenem hogy lássam a videót.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12928) BüszkeeSAAAS válasza Ferdzsoo (#12927) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Végig csináltam megint azt a részt ,de továbbra is csak sötétség csak abból lehet kikövetkeztetni mi történik amit ezalatt hallani lehet.

Volt olyan aki életben hagyta a "Kurafikölyköt" mert most ott tartok ,hogy meglátogattuk Dudu-t aki a helyébe lépett és sikeres új életet tudott így kezdeni, de mi van ha akkor nem végzek vele, negatívan végződik, most Dudu története?

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12929) MM01 válasza BüszkeeSAAAS (#12928) üzenetére


MM01
tag

en eletben hagytam eloszor. Hat csak annyi, hogy majd talalkozol vele, foldon futo lesz, kovel dobaljak stb :) Tehat egy lecsuszott ember lesz belole

(#12930) perge666 válasza Grafirka (#12923) üzenetére


perge666
veterán

Az első 2 "hiba" nekem nem hiba,sikeresen megcsináltam PS4-en,a harmadik meg nem rémlik,de lehet azt is megcsináltam.

BüszkeeSAAAS : Én semmi pénzért nem hagytam volna életben a Kurafit.............
Nekem az alap játéknál volt olyan hiba a videók bejátszásánál hogy néha nem volt hang,vagy csúszott,de ez is csak egy rövid szakaszon a történet közepe táján,elsötétedéssel nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#12931) BüszkeeSAAAS válasza perge666 (#12930) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Igazából azt próbálom most kideríteni ,hogy lennie kell-e egyáltalán képnek, de ezek szerint kell ,hogy legyen.Egyébként én szerencsére nem sokat tapasztaltam a hibákból sőt meg kell mondjam szinte semmit annyi volt eleinte,hogy némelyik épület,árnyék hibás volt "szét volt csúszva" ,de aztán a GoG-on meg tudtam oldani a (Verify & Repair). PC verzió. Szerintem ez az egyik legkevésbé "Bug-os" összetett játék amivel eddig játszottam... :C

Bár az érdekes volt mikor Velenben derékig merültem egy pocsolyában és közben előmászott egy "Vizibanya" és kis híján "pofán vágott a csöcseivel" mert beszorultam a lébe és úgy kellett levágnom... meg egy másik eset kinyírtam egy sírbanyát az hasra esett miután kinyiffant a csoffadt seggével az ég felé, aztán egyszer csak elkezdett csúszni előre a sík terepen át egy bokron kb vagy 10m-ert mire leparkolt :DDD .... A baziliszkusz meg nem tud úszni :D mert mikor a Pontar mellett lévővel küzdöttem és a víz fölött repülve elkábítottam belesett a vízben
és kinyiffant bár ettől függetlenül tovább sivítozott ezzel csak az volt a gond,hogy a vízen nem lehetett kifosztani a vízen lebegő tetemét..... :DDD

De ezek elhanyagolható hibák úgy vélem..... az összképet tekintve.

Ha "életben hagyod" elvileg akkor is a fűbe harap mivel Radovid levette róla a kezét és Geralt biztosította afelől ,hogy az alvilág tudni fog "árulásáról" és csak idő kérdése ,hogy mikor teszik el láb alól. Ettől függetlenül én is jobbnak láttam végezni vele hisz Geralt " Ars poetica-ja" "Killing Monsterts" (még Lambert is szívatta ezzel utalva az official tralier-ben történtekre, a cd project red-es srácok ügyes kis banda élmény lehet velük dolgozni :C :DD )

Egyébként csak érdekelt, ez a verzió mert úgy gondolom amikor vannak ezek a kis videó bejátszások ahol Geralt monológja közben fekete-fehér rajzok jelenítik meg a történtek végkifejletét az mindig a korábban hozott döntéseinken alapszik pl. Báró sztorija Keira sztorija...

Egyébként ha Keira meghal Lambert is életét veszti Kaer Mohrennél? :F

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12932) perge666 válasza BüszkeeSAAAS (#12931) üzenetére


perge666
veterán

Bugok mindig is lesznek,néha nekem is bejött 1-2 de nagyon elenyésző.
Engem az idegesített nagyon mikor sétáltam vagy akár lovon mentem mindig megakadtam a tereptárgyakban amin szerintem simán át kellett volna mennem,párszor majdnem újra kellett tölteni a mentést mert úgy beragadtam hogy Geralt remegett mint valami epilepsziás,na ekkor nyomtam mindent és nagy kinlódva kiszabadult. :DDD

Utolsó Keirás spoileres kérdésedre a válasz igen,nálam legalábbis úgy történt.

(#12933) BüszkeeSAAAS válasza perge666 (#12932) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Igen sejtettem ,hogy így lenne "mivel kiírták őket a játékból" lezárva ezeket a szálakat szóval így vagy úgy ,de nem lesznek benne tovább.

Radovid esetében neked mi lett a végkifejlet?

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12934) Grafirka válasza cikasz (#12925) üzenetére


Grafirka
őstag

Fejlesztesek mar megvannak, de meg minidg nem aktivalodott a "fal" .A kofal helyen most is egy szekreny all pedig pont ezert minden penzemt a haz felujitasara koltottem. Talaltam neten is infokat miszerint sokaknal kijott ez a hiba es nem tudjak mitol.(Jatek eredeti )

Ma deleott egy masik hibaba is belefutottam.A szolokertek megtisztitasakor barmit csianlok nem tudom vegigvinni a pasas es a csaj kuldeteset. MEgtisztitom mindketto szolloset de annak fuggvenyeben hogy kivel beszelek eloszor az egyik szereplo eltunik viszont a quest aktiv marad. Most is kiirja hogy beszeljek a csajjal es ertesitsem hogy tiszta a szollos , de semmi jel a terkepen a csaj pedig nics sehol. Vagigkerestem az osszes helyszinen ahol eddig talakoztam vele de eltunt.

(#12935) perge666 válasza Grafirka (#12934) üzenetére


perge666
veterán

Ez is eléggé érdekes eset. :U
Én nemrég csináltam azt is meg szóval még mondhatni friss az élmény és nem volt ott sem bug.

(#12936) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Szomorú ez a sok bug.Nekem olyan gondom van hogy nem tudok haladni,nehéz a küldetés,maga az irányítás is.Nektek hogy van beállítva három gombos egéren a vezérlés?Sokminden klaviatúrára marad...
Az gond lehet hogy nekem rajta van a két kiegészítő és mikor átmentem a kezdőrészről az újra,írta hogy innentől a főküldetés valamelyik kiegészítőnek megfelelően változik és 33.ik szint szükséges hozzá.A hirdetőtábláról levéve néhányat tényleg 20-30 közé hoz javasolt szintnek.Az elején mikor találkoznom kellene a kémmel nem tudok elbánni a három hármas szintű vadkutyával.

(#12937) hundai


hundai
aktív tag

Ide hogy lehet bejutni? A sárkányt már megöltem.

-Wake up Neo!

(#12938) BüszkeeSAAAS válasza egykerdezo (#12936) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Eleinte én is sokat szívtam mondjuk ez nehézségi fokozattól is függ, de kb 8-9. szint körül kezdett élvezhetővé válni jól használható a harc rendszer eleinte még se fegyverolajok se főzetek se normális cuccok szóval javaslom kalandozz gyakorold a harcot fejleszd a karakterek látogass el a ?-es helyszínekre és kerüld a piros ellenfeleket/küldetéseket. Kalandozz egy kicsit mielőtt a küldetéseket csinálod , én minden elérhető hirdetőtáblát elolvastam Velenben és bejártam a területet aztán már csak arra kellett figyelnem ,hogy nehogy valamelyik küldetéshez már túl magas szintű legyek legyek ha a javasolt szint 15 akkor 10-20 érdemes belevágni mert 10 alatt túl nehéz 20 felett pedig már csak 1-2 TP jár érte... szóval +-5 szint olajok főzetek jelek félreugrás/kitérés gyakorlása és alkalmazása és persze gyűjtögetés :D

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12939) MM01 válasza hundai (#12937) üzenetére


MM01
tag

Alatta van egy barlang, ott betudsz uszni
Vagy atugrasz az egyik sziklara, es onnan fel :) a masik oldalon meg csak le kell engedned a hidat

[ Szerkesztve ]

(#12940) BüszkeeSAAAS válasza hundai (#12937) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

2 módon is:

1. én először átugrottam úgy öltem meg a Vivern-t

2. a víz alatt annak a sziklának a tövében amin a világító torony áll (erőhely környékén van ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12941) hundai válasza MM01 (#12939) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszi, magamtól tuti nem jövök rá az alagútra, mászni próbáltam de nem jött össze :D

-Wake up Neo!

(#12942) perge666 válasza hundai (#12941) üzenetére


perge666
veterán

Én mikor itt jártam,kerestem az alagutat de nem találtam,és 4-5 ugráspróbálgatás után sikerült átugranom.... :)

(#12943) MM01 válasza perge666 (#12942) üzenetére


MM01
tag

En is igy voltam :D varbol meg mentem le a barlangba :D logikus.. :D

(#12944) perge666 válasza MM01 (#12943) üzenetére


perge666
veterán

Dettó. :)

(#12945) Grafirka válasza perge666 (#12935) üzenetére


Grafirka
őstag

Meg erdekesebb eset , hogy felujitom a hazat es a kornyeket teljesen. A kuldetes bekerul a megoldott kuldetesek listajaba es ott a pinces quest elott diszeleg a zold pipa :D , marmint hogy sikeresen megoldottam. Ugy hogy be se tudtam menni az alkimista laborba.Tehat mutagen fejlesztestol ( vagy barmit is lehet ott elkovetni) elkoszonhetek.

Az mar egyenesen nevetseges hogy egy masik alkuldetes ( birtok megtekintese ) az a megoldott kuldetesek listajaban pirossal ki van X ve tehat elbukottnak szamit , kozben azt sikresen vegigvittem .Nagyon jo jatek de sajnos van benne hiba boven.

(#12946) perge666 válasza Grafirka (#12945) üzenetére


perge666
veterán

Úgy látom a PC-s verzió akkor sokkal rosszabb bugok terén mint a PS4....

(#12947) dannyl válasza perge666 (#12946) üzenetére


dannyl
addikt

Nem tudom, én háromszor toltam végig, egyszer volt, hogy beragadt egy küldetés (nem írta teljesítettnek), de egy kilép, elindít kombó megoldotta. Ennyire emlékszem, ezen kívül nem igen volt bug.

(#12948) Ðávid válasza Grafirka (#12945) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Próbáltad már a GOG kliensben kijavítani a telepítést? A Play gomb mellett a More-ra kattintva lenyíló menüben megkeresed a Manage installation-t és azon belül meg rákattintasz a Verify/Repair-ra. Sokaknak segített már ez a funkció, akik valamilyen hibába ütköztek a játékban.

(#12949) zegi_norbi válasza Grafirka (#12945) üzenetére


zegi_norbi
tag

Nem tudom írta-e már valaki, de ilyenkor nem szabad Toussaintban lenni. El kell utazni egy másik területre és ott kivárni a felújítást :) Utána nyugodtam visszamehetsz és az alkimista labor fala elől el lesz rakva a szekrény :) Először velem is ez volt, mutatta hogy használjak Aard jelet, mondom oké. De csak nem akart szétesni a szekrény, aztán valamelyik fórumon vagy talán youtube-on sikerült rálelnem erre a megoldásra.
Azt hittem a legújabb frissítéssel már kijavították ezt a hibát :/

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#12950) Ðávid válasza zegi_norbi (#12949) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Én végig ott voltam, sőt, néha oda is mentem ellenőrizni a munkálatokat. Nem tapasztaltam semmilyen hibát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.