Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Lenry válasza TazLeacher (#12800) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az első kiegben egyáltalán nem voltak vámpírok, ott valamire nagyon rosszul emlékezhetsz :F

B&W befejezés: van az a végkifejlet, ahol mindkettő túléli, és Geralt se megy börtönbe, és megbecsült hőse Toussaint-nak, az a happyending, nekem az sikerült anno.

az meg, hogy mennyi lehetőség volt a játékban: mindenki szerint rengeteg, de a CDPR-nél azt mondták, hogy nagyon sok volt már a Witcher, egy évtizede ezt csinálják, belefáradtak, és nem akartak kiégni tőle, ezért nem lesz több kieg, és ezért sem terveznek új Witcher játékot sem a közeljövőben

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12802) bAtt001


bAtt001
addikt

Én most fejeztem be a Hearts of Stone-t, remek volt, nem nagyon hosszú de annál jobb történet volt. Jobban tetszett mint az a Wild Hunt, Olgierd és O'Dimm karaktere nagyon felhúzta a kieget, baromi jó volt mindkettő, és eléggé depressziós hangulata volt az egésznek :) Arcon is csapott amikor utána elkezdtem a Bloow and Wine-t minden olyan világos, napsütötte... :D

(#12803) TazLeacher válasza Lenry (#12801) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sploiler!

Most megnéztem a bfejezéseket, ahogy én befejeztem, elvileg az a legrosszabb változat. 1 válaszon múlt, az ünnepségen "rossz" választ adtam.

Nekem úgy jött le, hogy Olgierd azért volt halhatatlan, ha ezt sose írták le sehol.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12804) Lenry válasza bAtt001 (#12802) üzenetére


Lenry
Topikgazda

szerintem kellett is az a világosság már.

én abszolút együttéreztem Geralttal (és úgy gondolom, hogy a CDPR-nek is az volt a szándéka), hogy a rengeteg sötét szarság után, amit Geralt átélt, igazán megérdemelt egy nyugodt befejezést a világ szebbik szegletében

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12805) Lenry válasza TazLeacher (#12803) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Olgierd azért volt halhatatlan, mert ezt kérte a Tükörmestertől. a bibi ott volt a dologban, hogy hiába élt így, a szíve kővé keményedett (lásd a címet), és már nem tudta élvezni az életet, nem lelt semmiben örömet, ezért is folyamodott egyre durvább dolgokhoz, ugye az elején még csak a szobrot törte össze, aztán már házat gyújtott fel.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12806) TazLeacher válasza Lenry (#12804) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ciri mindenkinek jött a végén? Már akinek életben maradt az alap játékban? Tök jó volt viszont látni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12807) Lenry válasza TazLeacher (#12806) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nope. :N

- ha Yennefert választod (és nem fekszel le Triss-szel), akkor Yennefer jön
- ha Triss-t választod (és nem fekszel le Yenneferrel), akkor Triss jön
- ha mindkét nővel lefekszel, tehát a végén kikosaraznak, és Ciri életben van (akár császárnő, akár witcher), akkor Ciri jön
- ha mindent elrontottál, akkor Dandelion jön

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12808) TazLeacher válasza Lenry (#12807) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De jó...ezt nem értettem...sokan írták itt a végére, hogy így Triss, úgy Yen...nem jött le, hogy ezt hol kellett volna "választani"...

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12809) perge666 válasza Lenry (#12799) üzenetére


perge666
veterán

Köszi, neki is ugrok. :R

(#12810) perge666 válasza Lenry (#12807) üzenetére


perge666
veterán

Én Trisst választottam, de Yenneferrel is kamatyoltam, meg más nőkkel is, mégis jött a B&W-ben a levél Trisstől.....

(#12811) S1M0N válasza perge666 (#12810) üzenetére


S1M0N
senior tag

Yennel Az utolsó kívánság nevű küldetés végén tudsz összemelegedni végleg (ha csak nem vallasz szerelmet Trissnek is, mert ekkor jön a két szék meg a pad esete), előtte lovagolhatsz vele büntetlenül az egyszarvún, meg talán másodszor máshol is.

(#12812) Lenry válasza perge666 (#12810) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Nem a levélről van szó, az mindenképp jön, mert az indítja el a főküldetés bizonyos pontját, hanem hogy a játék legvégén ki fog beköltözni hozzád.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12813) Lenry válasza S1M0N (#12811) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Akkor is vallhatsz szerelmet, ha előtte ezt megtetted Trissnek is, jóval később fog ez csak visszaütni (három végigjátszásból kétszer így csináltam)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12814) S1M0N válasza Lenry (#12813) üzenetére


S1M0N
senior tag

Visszaütni később fog, de a kolléga azt írta, hogy Triss írt neki levelet, szóval akkor elvileg Yennek nem vallott szerelmet.

Bár azt nem tudom, hogy ki ír levelet, ha a pad alá estünk... :DDD

Ja, közben látom a korábbi hozzászólásodat, szóval a beköltözés a téma. Bár szerintem itt is ugyan az a lényeg, kérdés, hogy Yennek vallott-e szerelmet, de elvileg nem, mert akkor Ciri jött volna, ahogy te is írtad.

[ Szerkesztve ]

(#12815) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!

Most tartok az utolsó küldetés előtt az alapjátékban. Ha megcsinálom ezt, akkor még játszhatók lesznek a DLC-k? Sejtésem szerint igen, csak gondoltam a biztonság kedvéért rákérdezek :K

(#12816) TazLeacher válasza Redcaster (#12815) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12817) S1M0N válasza Redcaster (#12815) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az alapjáték végigjátszása utánra valók a kiegészítők amúgy is (már csak a szintkövetelmények miatt is), mindkettő önálló sztorival rendelkezik, az alapjáték történéseihez nem igazán kapcsolódnak.

(#12818) MM01 válasza S1M0N (#12814) üzenetére


MM01
tag

en pad ala estem, es akkor Yen irt :D

(#12819) S1M0N válasza MM01 (#12818) üzenetére


S1M0N
senior tag

Értem.
Csak azért kérdeztem, mert az adott körülmények után nem tudtam, hogy ki ír.

(#12820) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A New Game+-nál tök mindegy, hogy hányas szinten kezdem, az lesz lényegében a kiindulási alap? Mert 54-esen kezdtem, és az első Ghul csorda 54-es lényekből állt. Tehát mondjuk ami a korábbi sztoriban 22-es volt, az itt most 76-os lesz?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12821) dvd24 válasza TazLeacher (#12820) üzenetére


dvd24
senior tag

Én 38-as szinten kezdtem a new game+-t és de a ghoulok alacsonyabb szintűek voltak. Szerintem be van kapcsolva nálad az az opció, hogy az ellenfeleket mindig a te szintedre emeli a játék.

(#12822) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Ránézek, mert ez így szívás lenne a legnehezebben.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12823) genndy válasza TazLeacher (#12820) üzenetére


genndy
addikt

Alapból csak 30-al emeli meg az ellenfelek szintjét. Szerintem is be van nálad kapcsolva az ellenfelek Geralt szintjére hozása.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12824) TazLeacher válasza genndy (#12823) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most néztem meg, és nincs. Kicsit tovább mentem, és 57-58as lények jöttek szembe.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12825) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Videó róla. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj. Elnézést a videón való tökölésért, csak közben YT videókat nézegettem, meg olvasgattam neten, hogy mi lehet a baj.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12826) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

E szerint ez van...érdekes. Így lényegében semmi értelme a New Game+-nak, ennyi erővel indíthattam volna egy új játékot is:

- a felszerelésem már kb. a 3. küldetés után elavult lesz (lényegében már most az...)
- tök jó, hogy elérhetem akár a lvl 80-at is, amikor semmit nem tudok kezdeni a pontokkal, max a hajamra kenem, cserébe viszont az ellenfelek egyre erősebbek lesznek, én meg nem leszek erősebb, mint lvl60-on
- egyetlen előnye, hogy megmaradtak az italok

Ez kb. úgy sz@r, ahogy van. Ha tudom, hogy ez lesz, akkor egészen biztosan nem szenvedek ennyit, hogy maxra húzzam Gerlaltot. Megcsináltam minden szir-sz@rt, hogy majd profitálok ebből a New Game+-ban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12827) Ferdzsoo válasza TazLeacher (#12826) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem pedig ponthogy jó lesz így. Most vagyok a b and w közepén kb, de a harcok már egy ideje egyáltalán nem jelentenek kihívást a legnehezebbtől eggyel könnyebb fokozaton. A mutációk rengeteget könnyítenek a játékon szvsz. Régebben még kenegettem az olajokat de már azt sem, egyszerűen nincs rá szükség. Nagyon jó buildeket össze lehet rakni. Nagyon is jó lesz ha NG+ ban lesz egy kis kihívás. :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12828) TazLeacher válasza Ferdzsoo (#12827) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem értem. Ha eddig nem adtak elég kihívást a harcok, akkor miért nem kapcsoltad be a felskálázást? Az eddig is opció volt. Milyen nehézségen tolod? Mert én legnehezebben nem fogok belemenni egy olyan mókában, ahol lényegében a játék 80%-ában már csak az ellenfelek fejlődnek, én nem. Azért szedtem össze mindent, hogy pl. ne kelljen a NG+-ban pénzért szemetet szedni, majd állandóan visszarohangálni. Innentől persze ez sem igaz, mert megint vadászni kell a felszerelést, mert lósz@rt nem ér, ami nálam van. Tehát megint szedegethetem a szemetet.

Ezt meg lehetett volna csinálni az eredeti játékban is, ha erre vágytál. Dobd fel a legnehezebb nehézségi fokra, majd lvl10 uán ne költs pontot semmire. Na, az pont ezt az élményt fogja adni. Mindenki fejlődik, csak Te nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12829) Ferdzsoo válasza TazLeacher (#12828) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Eddig is be volt kapcsolva a felkonvertálás. Simán neki lehet menni 10 szintel magasabb elleneknek is. Nemegyszer legyaktam így többet. Okoaan kell pontokat költeni meg vedelni a főzeteket.
Legnehezebb alatt játszok egyel, de az NG+ ban biztosan legnehezebben fogok menni.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12830) TazLeacher válasza Ferdzsoo (#12829) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De nem 10 szintről van szó, pont ezt mondom. Fullra van húzva minden, még ki kell nyitnom 4 db mutációt (logikusan azok, amik számomra hasznosnak bizonyultak már megvannak), hogy megnyíljon a 4. slot. Hova fejlődjek még? Tehát Összeszedek 22 pontot (14 mondjuk az első 2 map "köveiből", +8 az első 8 szintből), tehát eltelik 8 szint úgy, hogy én 1 cm-t sem tudtam hozzátenni a karakterhez, Ekkor leszek 62-es szintű, a 41-es páncélomban meg kardommal, amivel megint kitörölhetem a sejhajomat. Ezután megnyílik az utolsó hely, és ki tudok fejleszteni még 1 db képességet, aminek van értelme, tehát 67. szintre elérem azt, hogy annyival vagyok előrébb, mint induláskor, hogy van +1 képességem. És innentől kapufa. Tehát lényegében 30-35 szint alatt, amit a játékban fejlődök, annyit sikerül elérnem, hogy kapok +1 képességet, és egy halom olyat, amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem tudom használni, mert nincs rá hely. Bocs, de egy RPG-ben - aminek a történtetét már végigjátszottam - engem valahogy nem tud motiválni az, hogy játsszak mondjuk 50-100 órát azért, hogy +1 képességet összekukázzak. A történetet ismerem, a fejlődési rendszer behalt. Mi marad? A cuccok utáni rohangászás. Becsülöm, hogy téged ez ennyire motivál, de engem nem...és mindezt összfoglalva: mit nyertem azzal, hogy lényegében kimaxoltam mindent, amit az alapjátékban lehetett? Semmit? Nem az lenne a lényege, hogy jutalmazza ezt a New Game+? Aki lesz@rta az egészet, és befejezte a 44-es szinten, annak legalább van még hova fejlődnie, tehát van érdemi része a New Game+-nak. Szerintem egy kicsit visszájára fordult a dolog ezzel. Aki rendesen kimaxolta a játékot elsőre, annak semmi újat nem tud adn a New Game+...

A legfontosabb kimaradt: ez az opció eddig is volt. Aki akarta, bekapcsolta. Mitől lett ez így jobb?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12831) MM01 válasza TazLeacher (#12830) üzenetére


MM01
tag

En is igy vagyok.. fullra felfejlesztettem Geraltot, erre meg a pancelom Velenben mar semmit nem er..

(#12832) Ferdzsoo válasza TazLeacher (#12830) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most értem igazán mi a problémád. Én pl a történet és a karakterek miatt fogom mégegyszer végigvinni, és a másféle párbeszédbeli választások miatt, nem azért hogy tovább fejlődjek. Az pl kotta nem érdekel. Ha te emiatt kezdenél NG+ ba akkor értem miért vagy demotivált... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12833) atainprison válasza TazLeacher (#12830) üzenetére


atainprison
senior tag

Pont az ellenkezője igaz annak amit leírtál. NG+-ban azt a rengeteg plusz képességpontot, amit a plusz szintekért és erőhelyekért kapsz, arra lehet felhasználni, hogy olyan (irdatlan brutális) buildeket rakjál össze, amire a sima játékban nem volt lehetőséged (amellett, hogy kinyitod mind 4 plusz képességhelyet, amit a sima játékban nem lehet kimaxolni). Abban igazad van, hogy a páncélt/fegyvert itt is majd cserélni kell (mindegyik witcher felszerelésnek lesz NG+-ban "legendás" fokozata), de én nagyon jól szórakoztam (legnehezebb fokozaton) az új buildek adta lehetőségek miatt (plusz én mindig bekapcsolva tartom az ellenség felkonvertálását, mert úgy akad egy kis kihívás is). Szóval leginkább az NG+ azoknak készült, akik szeretik a Witcherben lévő harcrendszert és szeretnek kísérletezni a különböző buildekkel. És ha okosan osztod a pontokat és egymással összhangban lévő képességeket választasz aktívnak, akkor nagyon élvezetesek a NG+ harcok.

(#12834) MM01 válasza atainprison (#12833) üzenetére


MM01
tag

Ez a legendas fokozat pontosan mit jelent? :) mondjuk egy griff felszerelesnel

(#12835) TazLeacher válasza atainprison (#12833) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kinyitható 4 helyből már 3 nyitva van, mint írtam...most komolyan azért a +1 helyért kaparjak? Ha jól számoltam 22 képesség pont kell az 1 db hely felnyitásáért, +5 mondjuk a képességre, amit oda berakok. Érted, amit írok? 27 képességpont 1 db képességért. De ha ez megvan, akkor ott vége. Ha elolvastad korábban, amit írtam, akkor abból lejön, hogy egyértelműen jobban jár, aki nem húzza fel a karakter szintjét, hanem lényegében végigszalad a sztorin, aztán mondjuk lvl40-en indít egy New Game+-t, és ott maxolja ki a karaktert. A New Game+ végére 100%, hogy ugyan ott fogunk tartani, azzal a különbséggel, hogy neki minden ellenfél 14 szinttel alacsonyabb, mint nekem.

A legnagyobb probléma viszont továbbra is az, amit írtam: ha valaki a küzdés örömért tolta, az eddig is megtehette, ezért volt ott az opció a beállításokba. Azt nem értem, hogy miért kellet ezt belerőszakolni és kötelezővé tenni. Én azért gyúrtam ennyit az első játékban, hogy "félisten legyek" a NG+-ban, és kizárólag a fő szálat akartam végigjátszani legnehezebben. Ha a régi rendszer lett volna, akkor lényegében csak a sztorira kellett volna koncentrálnom, mert a boss harc is lvl30, ami itt 60 lenne, én meg 54 vagyok, tehát végignyomhattam volna minden gond nélkül. És ez lett volna annak a díja, hogy közel 200 órám van az első végigjátszásban. De lényegében minden sz@r, amiért órákig rohangáltam mehet a kukába a fejlesztések, a fegyver, páncél, a pénz, minden. Pontosan azért, mert én pikk-pakk elérem a karakteremmel a maxot, az ellenfelek meg tovább fejlődnek. Szép jutalom azért a 200 óráért.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12836) TazLeacher válasza MM01 (#12834) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ugyan az, mint korábban a Witcher cuccok, csak elölről indul, tehát megint van 4 szintje. Tehát megint rohangálhatsz tervrejzokért, meg minden cuccért és megint el fog menni rá egy valag pénzed.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12837) atainprison válasza TazLeacher (#12835) üzenetére


atainprison
senior tag

Már bocs, de nem érted mit írtam :) .
Az rendben van, hogy a sima játék után NG+-ban csak 1 plusz képességhelyet oldhatsz fel, ez tiszta. De az összesen 12+4 képességhelyre a NG+ban szerzett képességpontokból sokkal többféle képességek közül válogathatsz (mivel sokkal több képességpontod lesz értelemszerűen), ezáltal sokkal ütősebb buildeket lehet összerakni Geraltnak, olyanokat amiket a sima játékban nem tudhattál. Ez a lényeg, Tehát aki élvez a harcrendszerét a játéknak, annak az NG+ jóval mókásabb.
Pár példa a brutál NG+ buildekre:
https://www.youtube.com/watch?v=n-2aXUE0YaM
https://www.youtube.com/watch?v=QWgwjZ0ju68
https://www.youtube.com/watch?v=uH_h2GaVgTE

És ezeken kívül még egy csomó tök élvezetes buildet lehet csinálni. Szóval sokkal több lehetőség van a harcrendszer tekintetében az NG+-nak.

(#12834) MM01

Lásd #12836) jer1cho :) .

(#12838) TazLeacher válasza atainprison (#12837) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Totálisan értem, amit írtál. Te következetesen folyamatosan figyelmen kívül hagyod, amit leírtam:

- Amit itt leírtál, az még mindig nem magyarázat arra, hogy miért kellett erőszakkal ezt rám erőltetni. Ez opcionális szinten buli lehet, aki erre vágyik. De miért kell kötelezővé tenni. Én teljesen meg vagyok elégedve azokkal, amik vannak jelenleg.

De hogy mondjuk a konkrét felvetésedre is válaszoljak, csak, hogy értsd, hogy igen is felfogtam, amit írtál.

A lenti linkek közül az elsőhöz 113 pont kell. Nekem jelenleg 75 van. NG+-ban a "kövekből" kikaparom a 22-t. Az azt jelenti, hogy 16. szintlépésre megcsinálom azt, amit ott van az első linken. Ha jól rémlik 16-os az utazz Skellige-re küldetés, ez kb. a játék 1/3-ánál kapd meg, addigra nekem meg is lett a lvl16. Tehát csak igazam lett. A játék 66%-ában semmit nem tudok kezdeni a pontjaimmal. Megcsináltam ezt a nagyon szuper, nagyon fun, nagyon op kombót, és? A játék felénél se vagyok kb. Pont ezt mondtam. Onnantól megint minden pont mehet a "kukába". Tehát lehet, hogy a végére über-brutál sok szintű leszek, csak ugyan azok a képességeim lesznek, mint annak, aki lvl40-en végzet az első végigjátszással. És ugyan azokkal a képességekkel ő egy lvl 70-es boss-nak megy neki, én meg egy lvl84-esnek. Most arról lehet vitatkozni, hogy ez kihívás-e vagy sem, arról viszont nehéz, hogy ez egyértelműen azoknak a szo*atása, akik rendesen toltak időt a játékba. A játék (NG+) végére lényegében ugyan olyan karakterünk lesz, csak engem azzal jutalmaz a játék az előző 200 órámért, hogy én 14 szinttel magasabb ellenfeleket kapok. És ugyan ez a helyzet a fegyverekkel. Aki lvl40-en fejezi be a végén, annak van egy lvl41-es Witcher páncél elég sokáig ér valamit (mondjuk a farkas esetében addig kihúzza vele, amíg elér KM-be), de aki, mint én lvl54-en fejezte be, már kb. a 20. percben lvl60-as kommon páncélok meg kardok potyognak mindenhonnan, tehát dobhatom a kukába a felszerelésem.

Korrketúra: az utolsó Place of Powert nem tudom kiszedni, mert az küldetés alapú. Tehát helyesen csak 21-et.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12839) atainprison válasza TazLeacher (#12838) üzenetére


atainprison
senior tag

Az első linkelt buildhez 127 pont kell, de nem is ez a lényeg, az csak egy példa volt arra, hogy NG+-ban sokkal jobb buildeket lehet összerakni (ergó sokkal erősebb lesz Geralt), mint a sima játékban (az én kedvenc buildemhez pl: 142 pont kell).
De ok az rendben van, hogy valaki már NG+ 1/4-nél össze tudja rakni a kedvenc buildjét (mindenkinek más a játékstílusa), és onnantól úgymond nem fejlődik (legalábbis képességek alapján), ettől függetlenül full marhaságnak tartom ezt: "ez egyértelműen azoknak a szo*atása, akik rendesen toltak időt a játékba. A játék (NG+) végére lényegében ugyan olyan karakterünk lesz, csak engem azzal jutalmaz a játék az előző 200 órámért, hogy én 14 szinttel magasabb ellenfeleket kapok." Az NG+ azzal "jutalmaz", hogy a játék elején már elég fullos képességeid vannak és ez által nem nehezebb, hanem sokkal könnyebb a játék (ha nem hiszed hasonlítsd össze Halálfutam nehézségen a két játékmódban a játék első 1/4-ét, mondjuk a Bárós küldi végéig). Pluszban meg ott van, amit már párszor leírtam, hogy sokkal többféle variációból rakhatod össze Geralt képességeit. Azt meg, hogy egy játék mit erőltet rád erőszakkal végképp nem értem. :)

(#12840) TazLeacher válasza atainprison (#12839) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Volt egy rendszer, amiben volt bekapcsolható opció. A bekapcsolható opció megmaradt, csak semmit nem ér, ha bekapcsolod, ha nem, mert a végeredmény ugyan az lesz, be van kapcsolva. Érhető? Amikor megvettem a játékot, akkor ez nem így volt. Én ennek fényében kezdem el, és alakítottam a dolgokat. Tudatosan készültem rá, mármint az NG+-ra. Erre pofánköptek, és akár tetszik, akár nem, ezzel kivettek egy korábban bent lévő opciót. Remélem így érthető. Ennél értelmesebben már nem tudom leírni, de van egy olyan érzésem, hogy érted, hogy mire gondoltam, csak direkt csinálod...

Ez továbbra sem vesz el a játék élményéből, de jelentősen máshogy csináltam volna dolgokat. Igen, a végén már rohadtul nem azért toltam mondjuk a Skellige-s hajós kérdőjeleket, mert az akkora nagy sztorit meg meglepetést ad, hanem tápoltam a karaktert fölfelé pl. anyagilag, tudatosan. Ha ezt tudom, akkor hagyom rákba az egészet...és igen, nagyon sok mellékküldetés nagyon jól kidolgozott, de egy jelentős része ugyan olyan tucatsz@r, mint a Diablo-ban. Aminek mondjuk 0 sztorivonala van, azt is kihagytam volna. Megrövidült volna a játékidőm mondjuk 60 órával, 'oszt csókolom.

Egy szó, mint száz, részemről a Witcher 3 ezzel véget ért. Még egyszer ennyit már nem ér meg. Ezt az időt inkább beletolom Gwent-be. Simán nekifutottam volna neki még egyszer, de így nem. Majd 2 év múlva a Cyberpunk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12841) atainprison válasza TazLeacher (#12840) üzenetére


atainprison
senior tag

Az első bekezdésedet egy az egyben nem értem, biztos bennem van a hiba szóval bocsi :) . De ok neked nem tetszik valami ez már átjött :) . Szerintem inkább hagyjuk.

(#12842) TazLeacher válasza atainprison (#12841) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rém egyszerű. Amíg az volt, hogy a NG+ egyszerűen +30-at adott minden lvl-hez, és Te úgy érezted, hogy ez kevés, akkor bekapcsoltan a szintedhez igazítást. Ha nem kapcsoltad be, akkor nem. Erre lefrissítették, és innentől ha bekapcsoltad, ha nem akkor is a szintedhez igazítja. Ennyi. E helyett annyi kellett volna, hogy szörnyek és küldetések szintedhez igazítása ON/OFF. Ez lett fix ON a +30lvl helyett.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12843) genndy válasza TazLeacher (#12842) üzenetére


genndy
addikt

Akkor keress valami modot ami visszacsinálja, biztos van. Problem solved.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12844) Roland861010


Roland861010
addikt

Mekkora szintet lehet elérni a játékban alapból az új játék el kezdése nélkül!?

(#12845) TazLeacher válasza genndy (#12843) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PS4... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12846) TazLeacher válasza Roland861010 (#12844) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én 55-nél még nem láttam nagyobbat (ez alap + a 2 kieg). Lehet, hogy lehet ennél fentebb menni, nem tudom, én amit tudtam, megcsináltam, nekem 54 jött össze.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12847) Roland861010 válasza TazLeacher (#12846) üzenetére


Roland861010
addikt

Kösz!

(#12848) perge666 válasza Roland861010 (#12844) üzenetére


perge666
veterán

Én a B&W közepénél se járok szerintem, most vagy 10-12 óra elment a mellékküldetésekre és most vagyok 47-es szinten.

(#12849) Roland861010


Roland861010
addikt

Ki melyik páncélt használja?Én főleg erőből szeretek meg oldani mindent.De eddig azokat használtam amit a játék adót nem craftoltam semmit.

(#12850) MM01 válasza Roland861010 (#12849) üzenetére


MM01
tag

En mindig a griffet, mivel jeleket hasznalom elso sorban
Ha erobol harcolsz, akkor ajanlom a medvet, az pont erre van :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.