Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Sianis válasza Drake (#13950) üzenetére


Sianis
addikt

Szia!

Én is ezzel a felállással játszom.1.31-es updattel nyomom és nem akadozik.

(#13952) Drake válasza Sianis (#13951) üzenetére


Drake
újonc

Nekem még az alap játék van fent,frissítések nélkül,ez a 19 gigás a legelső....szóval lehet ez a gond. :)

(#13953) perge666 válasza Drake (#13952) üzenetére


perge666
veterán

Minden frissítést, javítást telepíts játék előtt, én addig el sem indítottam a játékot.
Hidd el utána nem lesz ilyen gondod.

(#13954) Drake


Drake
újonc

De ugye az nembaj,hogy elkezdtem a történet szálat mielőtt telepítettem a frissítéseket?Attól függetlenül ugyanúgy kijavítja a hibákat,mintha új játékot kezdtem volna?

(#13955) Lenry válasza Drake (#13954) üzenetére


Lenry
Topikgazda

persze

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13956) smkb


smkb
őstag

Sziasztok, azt hol lehet megnézni, hogy mennyi netto időm van eddig a játékban?

(#13957) Methionyl válasza smkb (#13956) üzenetére


Methionyl
senior tag

Invertory-n belül nyomsz egy C betűt. (statisztika)

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13958) Lenry válasza Methionyl (#13957) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Az az adott game-t fogja mutatni, a GOG meg az összesítettet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13959) Edem05 válasza Lenry (#13958) üzenetére


Edem05
őstag

Steam könyvtárban is mutatja az összesítettet, már ha éppen Steam verziós kiadással rendelkezik az illető. :)

(#13960) Methionyl válasza Lenry (#13958) üzenetére


Methionyl
senior tag

Valahogy a netto szócska kikerült a látásomból :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13961) smkb válasza Methionyl (#13957) üzenetére


smkb
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ, kifelejtettem a kérdésből, hogy Ps4 em van, így nincs sem steamem, sem C billentyűm, de akkor majd megnezem miket lehet nyomkodni a jatekon belul.

(#13962) MM01 válasza smkb (#13961) üzenetére


MM01
tag

Ps4en a felszereles menu es R2 :)

(#13963) Shandor


Shandor
csendes tag

Sziasztok!
35ös szintű vagyok.
A farkas iskola felszerelések térképeit hol találom?
A legtöbb helyen azt olvastam Hattorinal kezdődik, de nálam ő csak a griff iskolához árul térképet.
A Game of the year editionnel játszok, xboxon.

(#13964) BOBAKILL válasza Shandor (#13963) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Játssz a játékkal és előbb-utóbb megtalálod. Nagyobb élmény magadtól rátalálni mint előre tudni mindent. ;)

(#13965) Shandor válasza BOBAKILL (#13964) üzenetére


Shandor
csendes tag

Már felforgattam mindent kaer morhanben, fő küldetést végigvittem. De nem találom :DD
Igazából ami érdekes azon már túl vagyok, most kérdőjeleket vadászok. A hearts of stone kiegészítőt akarom megvenni, csak gondoltam előtte rágyúrok valami speckó páncélra :D
Egyébként a kiegészítőt felrakása xboxra hogy működik? Eléggé kezdő vagyok konzol téren.

(#13966) Šolaire válasza Shandor (#13965) üzenetére


Šolaire
veterán

Goty-ba benne van mindkét fizetős dlc. Miért vennéd meg?

“Praise The Sun” \[T]/

(#13967) Shandor válasza Šolaire (#13966) üzenetére


Shandor
csendes tag

Elnézést, akkor nem az van meg nekem. Mondom én nem értek hozzá :D Valamiért úgy remlett nekem, mivel nem vettem, csak kaptam az xboxhoz.

(#13968) MM01 válasza Shandor (#13965) üzenetére


MM01
tag

Kereskedoknel keresd a terkepeket, illetve kovacsoknal. Valamelyiknel ott kell lennie :D

(#13969) szami777


szami777
addikt

Szeretném megvenni most steamen az expansion pass-t.
Visszaolvastam és megtaláltam az ajánlott sorrendet (alap->hos->b&w), a kérdés annyi, hogy mi az a szint, amitől a hos ajánlott?

Másik kérdés
Olvastam, hogy többen 33-35 körüli szintnél fejezték be az alapjátékot, de én még csak a 26. szinten vagyok, azért messze még a 30 is, ott tartok, hogy minden lehetséges embert,akit engedett, behívtam már szövetségesnek a csatába, azt írja ki gőküldiként, hogy menj Skelligére.. Skelligén (szárazföldi kérdőjelek nagy része ott is megvan) kívül minden kérdőjel felfedezve a többi helyen, 26-os szintig összes witcher megbízás megcsinálva, a felkiáltójeles, pályán elhelyezett küldetéseket nem csináltam nagyon, max 3-at, 4-et, több, mint 75 óránál vagyok.
Mennyi van még hátra az alapjátékból a főküldetéseket nézve? Maradt még 6-7 witcher megbízás, a gwyneteseket leszámítva 3 mellékküldi és a felkiáltójelesek nagy része, igazából nem tudom, mivel fejlődhetnék gyorsabban, vagy pedig ráérek ezen izgulni, mert még az alapsztoriból sok van hátra?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13970) cyberkind válasza szami777 (#13969) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem sok van már hátra, ha megcsinálod a küldetéseket, hogy hozd x vissza, menj el y-nal a tünde laborjába meg ilyenek, utána jön az utolsó küldi és a vége, viszont a végén eléggé dobálni fogja a szinteket, én mondjuk az alapjáték max páncéljában mentem a végére amit 34-es szinttől ad, a megbízásokat csináld meg, illetve tuti van még ott mellékküldi amit nem találtál meg.

Most pár hos küldi után lassan megvagyok 40-es ha jól emlékszem, de nekem 120 óra volt az alapjáték.

Paranormal Cocktivity

(#13971) genndy válasza szami777 (#13969) üzenetére


genndy
addikt

Nem kell izgulni, föl fogsz fejlődni. Főküldik nagyon sok XP-t adnak. Szerintem olyan 5-6 küldetés lehet hátra a főszálból, ha már KM után vagy. Ha még az előtt, akkor még legalább a főszál harmada előtted van.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13972) szami777 válasza genndy (#13971) üzenetére


szami777
addikt

+(#13970) cyberkind

Köszi a válaszokat :R

Ha a KM alatt Kaer Morhen-t érted, ott voltam már, legalábbis elmentem, elvittem azt a torzszülötttet, és feloldottuk az átkot róla, onnan indultam tovább összeszedni a szövetségeseket, de mivel a szövetségesekhez kapcsolódó összes kiegészítő küldit megcsináltam előtte már, így 1 mondatot beszéltem mindnkivel és jöttek is velem.

Azért is kérdezem, mert tényleg nem kapkodok, mindent felfedezek a gwyntet leszámítva minden küldit megcsinálok, valahogy mégis azt érzem, hogy mindjárt vége, pedig fejlődésben sehol nem vagyok még.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13973) Šolaire válasza Shandor (#13967) üzenetére


Šolaire
veterán

Semmi gond nem kell elnézést kérni :) csak írtad hogy a Goty van meg neked.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13974) cyberkind válasza szami777 (#13972) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok szintet fog dobálni a játék a végén, ez biztos, illetve a lényeg az, hogy csinálj meg minden mellékest ami nem kártya, én megcsináltam olyat is amire nagyon gyenge voltam, jó nehéz is volt, de a végére csak a DLC küldik maradtak. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13975) szami777 válasza cyberkind (#13974) üzenetére


szami777
addikt

Oks, akkor nekimegyek a felkiáltójeleseknek is. Köszi a tippeket mindenkitől. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13976) Anubris


Anubris
őstag

Vannak amúgy jó modok ehhez a játékhoz amiket érdemes leszedni. A textura modokon kívül pl vannak olyanok, hogy mindig full xp-t kapsz az egyes küldikért, így nem kell annyira figyelgetni, hogy nehogy kiszürköljön valamelyik küldetés. Vagy ehhez hasonlóan van páncél (akár lovas cucc), amely szint növekedés esetén a páncél értékeit is növeli, így nem kell pl kidobni a vipera páncélt HOS után ha ng+-t kezdesz vagy a kedvenc kinézetű kardodat.
Aztán vannak olyanok is amik mindig adnak egy egy új szörny vadász szerződést.
Aztán ááállítólag, hallottam olyanról is, persze én sosem próbáltam, amiben a bordélyokban kicserélik az utcalányokat különféle szereplőkre, vagy akár succubus-ra. :D

(#13977) J.Hetfield válasza Anubris (#13976) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Succubus prostikat mindenhova :))

(#13978) szami777 válasza Anubris (#13976) üzenetére


szami777
addikt

A szereplős mod megvan, , elég beteg, de a szörnyest nem találom, pedig nagyon beteg ötlet. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13979) Anubris válasza szami777 (#13978) üzenetére


Anubris
őstag

Látom ennek meg amit linkeltél van egy olyan továbbfejleszettt változata, hogy "Yennefer always in Game as a Succubus". :C

(#13980) szami777 válasza Anubris (#13979) üzenetére


szami777
addikt

Jah, most már megvan.

Azért ez se semmi. [link] :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13981) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hát részemről ennyi. 130 óra. lvl 56 (45%), minden kérdőjel megvan kivéve skellige-n néhány ami így a tenger közepén van, gwent kártyát amit tudtam össze szedtem de sajnos nem lett teljesen mert 1 küldi közbe amit csak akkor lehetett megszerezni elbacctam. fő/mellék küldik mind megvannak.

Holnap NG+ :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13982) _Gugu_ válasza Methionyl (#13981) üzenetére


_Gugu_
tag

Melyik küldi közbeni maradt ki?
Aszem a legtöbb olyan, hogy ha a küldiben ki is marad valahol fel lehet szedni utólag.

(#13983) MM01 válasza _Gugu_ (#13982) üzenetére


MM01
tag

Igen? Nekem a Vizima es Gyumolcsoskert lapjai maradtak ki. Azokat is feltudom szedni?

(#13984) Lenry válasza MM01 (#13983) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Vizimai játékos kinn ül egy padon a kertben, a FGy-i kocsmárosnővel viszont vagy játszol az elején vagy bukta

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13985) Methionyl válasza _Gugu_ (#13982) üzenetére


Methionyl
senior tag

Amikor Triss-el ki kellet menekíteni Ingrid Vegelbud fiát(?), szőke volt, ez megmaradt. (Mikor Triss-el lehet csókolózni a szökő kútnál)
Mihelyst ki jöttem onnan, a "szerezd meg mind" gwent küldi egyből piros lett és sikertelenek közé rakta.., de akkor annyira nem izgatott, a vége felé viszont egyre jobban szóval az NG+ban majd jobban figyelek :))

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13986) FireKeeper válasza Lenry (#13984) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vele emlékeim szerint nem játszani kell hanem lapokat lehet venni tőle, és mintha úgy rémlene hogy azokat meg lehet venni később is, de ebben nem vagyok biztos.

a vegelbund partin viszont csak az adott mellékküldetésben érhetőek el a lapok, és minden ellenfelet meg kell verni (emlékeim szerint elég könnyűek, de hát erre van a mentés).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13987) Shandor


Shandor
csendes tag

Üdv újra! Megint én :D
Létezik olyan hogy nekem nincs benne a farkas iskola szett?
Xbox one, v1.37. HoS és BaW nincs.
Három napja napi 5oraban csak azt keresem, de sehol semmi rá utaló nyomot nem találtam. Macska, griff szetthez megvannak a térképek hianytalanul, ma már úgy döntöttem elkezdem valamelyiket mert megörülök. De mégiscsak a farkasra fáj a fogam. Valaki tipp?

Más ha ng+ot kezdek pancelzat illetve fegyverek amit magamnál tartok azaz használok átmennek? Vagy ami fontos nekem azt rakjam be a ládába?

(#13988) szami777 válasza Shandor (#13987) üzenetére


szami777
addikt

[link]

ha itt nem találod, akkor nem tudom, mi lehet az oka, ha jól tudom, ingyenes dlc formájában jött (Scavenger Hunt: Wolf School Gear DLC ). Hattorinál tudod felvenni a küldetést, de szerintem anélkül is megtalálhatod, én felfedezés közben többet találtam meg, mint anélkül.

Itt van egy lista elvileg a térkép helyszíneiről:
"Eibhear Hattori, the Master Blacksmith of Novigrad sells two of the maps.
The Blacksmith of Lindenvale sells one map.
The Armorer in Novigrad square sells one map.
The Armorer in Kaer Trolde Castle sells one map.
The Blacksmith in Kaer Muire sells one map."

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13989) Lenry válasza Shandor (#13987) üzenetére


Lenry
Topikgazda

NG+ megmarad / nem marad meg lista

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13990) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Mennyire bestbuy a mostani steames akció?
Illetve gondolom goty-n érdemes gondolkozni. Nem sietek sehová, télen lesz rá talán időm, csak gondoltam előre beszerzemm ha már le van akciózva.

(#13991) szami777 válasza tomazin (#13990) üzenetére


szami777
addikt

-50-et szokott steamen mindig kapni (máshol is), én is-50%-os akcióban vettem ott, digitálisan 15€ alatt egyik online áruházban sem volt még.
Ha nem ragaszkodsz a steamhez, ez kell neked.
Steam áruházon kívül az összes verzió gog-os.
Ha ragaszkodsz hozzá, akkor várj utolsó napig, addig meg farmold ki a steam sale-n kidobott napi 3 ingyen kártyát, 5-ig összejöhet kb 2€ és máris lejjebb vagy. Én is kártyfarmolással vettem alapjátékot 7€, expansion pass-t 4,5€-ért

Egyébként GOTY verzióval lehet jobban járnál.
Szerk: Akkor nem csak én gondolom így. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13992) Methionyl válasza tomazin (#13990) üzenetére


Methionyl
senior tag

GOTY-al jobban jársz. Már benne van alapból a 2 fizetős DLC. :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13993) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Na ez egy menő póló:[link]

(#13994) cyberkind válasza szami777 (#13991) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak a GOG kódot mennyiért lehetne eladni? A dobozos kiadás tetszik, de a kód nem kéne csak a doboz.

Paranormal Cocktivity

(#13995) szami777 válasza cyberkind (#13994) üzenetére


szami777
addikt

Ugyanannyiért szerintem simán, én legalábbis annyiért felraknám, sok vidéki van, aki nem akar szállítási költséget fizetni, elég lenne neki a kulcs. Ha azt nézzük 3k környékén nem volt még soha cdg-n kívül. Amugy ugyanezt akarom én is, a héten ha van időm, elmegyek astoriára, a doboz kellene nekem is csak. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13996) alcsa


alcsa
senior tag

Sziasztok!

Megvettem en is, mert mar nem birtam, hogy mindenhonnan az egekbe magasztaljak :DDD, es gog-on most joarasitva volt. Remelem nem banom meg :P.

(#13997) J.Hetfield válasza alcsa (#13996) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Tuti nem, még teljes áron se ;)

(#13998) tomazin


tomazin
veterán

tegnap kipróbáltam a virágbolti verziót, hogy mennyire muzsikál a gépemen (ugyanis olvastam olyat, hogy 8gb rammal lehetnek gondok, meg amúgy sem erőművem van) és nagyon szépen ment. a kérdésem az lenne, hogy a mentést be tudom rakni a rendes alá, ugyanis sikerült 4órát belerakni azonnal (steamről tervezem megvenni)?

[ Szerkesztve ]

(#13999) Ry0K3N válasza tomazin (#13998) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Jó kérdés. Elvileg igen. Mi a verziószámod? A steames 1.31-nél tart elvileg.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#14000) tomazin válasza Ry0K3N (#13999) üzenetére


tomazin
veterán

Az stimmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.