Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) cyberkind válasza Edem05 (#13750) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az majd, így is csak felveszek rengeteg hirdetőtáblás papírt és ami nem megbízás el se olvasom, a könyvek ugyanezek csak azokat el is akarom majd és így van eddig 54 órám, szóval ennyi tartalom nem tudom mikor volt egy játékban, azt tudom, hogy a Mass Effect 1 nekem 50 óra volt amikor mindent elolvastam és nem nyomtam el semmit. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#13752) Edem05 válasza cyberkind (#13751) üzenetére


Edem05
őstag

Igazad van, ráérsz a gwenttel szórakozni később is, ha akarsz. Nekem nagyon megtetszett ez a kártyajáték. Tényleg elképesztő mennyiségű tartalom van ebben a játékban. Legutóbb a Mass Effect: Andromeda-val játszottam sokat, de W3-hoz képest még az is piskóta. Legalább is így első érzésre és még be sem fejeztem a játékot. :)

(#13753) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha van egy tábor ahonnan nem ajánlott ellopni a talált cuccokat de én ellopom, akkor onnantól kezdve nem mehetek oda vissza, illetve ez van valamilyen kihatással a végére a játéknak?

Paranormal Cocktivity

(#13754) Lenry válasza cyberkind (#13753) üzenetére


Lenry
Topikgazda

melyik ez a tábor?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13755) cyberkind válasza Lenry (#13754) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok ilyen van már az első mapon is, aztán ahogy haladunk előre még több lesz, illetve a városban is vannak olyan helyek ládák amiket ha kizsebelek akkor megtámadnak, tehát úgy általánosságban értem.

Paranormal Cocktivity

(#13756) BüszkeeSAAAS válasza cyberkind (#13753) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Bármit el lehet venni kivéve ha őr vagy katona van a környéken. De ,ha lebuksz utána sincs semmi gond csak elgyepálnak...ami elég hülyén veszi ki magát... ráadásul a pénzed is elszedik, én kerültem az ilyesmit...
:DD

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13757) MM01 válasza cyberkind (#13753) üzenetére


MM01
tag

Lopd el, utana fuss. Egy ido mulva visszamesz mar nem lesz semmi :)

(#13758) MM01 válasza BüszkeeSAAAS (#13756) üzenetére


MM01
tag

Hat en is, bar neha neha hulyesegbol belekotottem a katonakba de 1-2 utessel meg is oltek :D

[ Szerkesztve ]

(#13759) dannyl válasza S1M0N (#13746) üzenetére


dannyl
addikt

Az első rész zseniális, csak a mocsárból kell kijutni, az gyermeteg. Illetve még VÉLETLENÜL SE szabad magyar szinkronnal játszani :DDD

(#13760) J.Hetfield válasza BüszkeeSAAAS (#13756) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

De ez mekkora lame már, itt van Geralt a nagy szörnyvadász akit lever néhány random katona :U Inkább Skyrim mintájára, ha rajtakapnak lopás közben csak visszaadod amit lenyúltál aztán go tovább megoldás jobb lett volna.

(#13761) szami777 válasza J.Hetfield (#13760) üzenetére


szami777
addikt

Jo és az mekkora lame, hogy minden witcher játékot első szintűként kezdesz és full alap szörnyekkel meggyűlik a bajod? :D

Én gondoltam tegnap egyet, hogy majd novigradba elkezdek mészárolni, csak poénból, 18as szintem ellenére a katonák 10mp alatt lerendeztek :D
(piros halálfej volt a fejük felett, sanszom nem volt)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13762) Šolaire válasza Edem05 (#13745) üzenetére


Šolaire
veterán

Nagy élmény mindhárom rész. Nekem a 2. A legkedvesebb. Vannak benne emlékezetes pillanatok a zene hangulat nagyon ott van. Persze a 3 az etalon de sztoriban bejött a 2. Rész is. Semmi nem az aminek elsőre látszik itt se ne hagyd ki. Első rész meg elfut bármin. Égy 2gb-os laptopon játszottam végig. Egybe a 3 rész plusz a könyvek nagyon kerek sztorit adnak :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13763) BüszkeeSAAAS válasza J.Hetfield (#13760) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Igen bizonyos szempontból nézve hülyeségnek tűnik, másrészt viszont ebben a játékban nem egy "0-ás" karaktert kapsz akinek Te magad tervezed meg a kinézetét kasztját társadalmi helyzetét, hanem egy konkrét hős bőrébe bújhatsz bele , aki menő , aki erős, aki fix értékrenddel rendelkezik, egy afféle ideál. A játék lehetőséget ad arra, hogy Schwarzenegger és Casanova, légy egy személyben (persze lehetsz bunkó és suttyó is emellett) de lássuk be ha valaki igazán bele éli magát Geralt szerepébe, az nem kekeckedik és keveredik harcba csíra őrökkel ,de legalább is arra törekszik ,hogy soha ne kapjon ki. Én mindig újra játszottam azokat részeket ahol lenyomtak, még akkor is ,ha a játék lehetőséget adott rá ,hogy győzelem nélkül is tovább haladhassak.... :DD számomra így volt teljes Geralt karaktere... :C Na persze én is kipróbáltam ,hogy milyen az ha negatív hősként viselkedem, cukkoltam az őröket stb. ,de ezeket csak "kamerán kívül" ;]

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13764) batai15


batai15
félisten

Melyik küldetés kell hogy meg tudjam csinálni hohy cerys legyen skelige királya?

(#13765) MM01 válasza batai15 (#13764) üzenetére


MM01
tag

Lesz majd olyan resz hogy valasztanod kell hogy Hjalmarral vagy Ceryssel tartasz :) ott dol el ha jol emlekszek

(#13766) BüszkeeSAAAS válasza batai15 (#13764) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Én segítettem mindkettőjüknek a hőstett végrehajtásában ,de szerintem akkor dől el ki ül majd a trónra amikor a berzerkerek vérengzése után választasz ,hogy kinek segítesz a nyomozásban. De ezt csak feltételezem, nekem végül így jött az általad várt eredmény :K

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13767) MM01 válasza BüszkeeSAAAS (#13766) üzenetére


MM01
tag

Igen en is erre gondoltam :)

(#13768) cyberkind


cyberkind
félisten

Annak a löttynek amivel újralehet osztani a pontokat mi a neve vagy hol lehet megvenni/találni?

Paranormal Cocktivity

(#13769) Lenry válasza cyberkind (#13768) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Tisztítófőzet

a HoS-ben megkapod a receptjét is, de addig is 1000 novigrádi korona az ára

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13770) k-adi válasza cyberkind (#13768) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha jól rémlik, tisztitótűz a neve... fűszeresnél vehetsz, pl. Kiara

(#13771) Edem05 válasza cyberkind (#13768) üzenetére


Edem05
őstag

Potion of Clearance

A 20 szintem alatt nekem is szükségem volt egyre, mert rosszul osztottam el a pontjaim. Így össze kellett gyűjteni a rávalót. Valószínűleg több is kell majd belőle később. Különböző buildek kipróbálása miatt.

(#13772) cyberkind


cyberkind
félisten

Köszönöm srácok, a pénz nem akadály, így is majdnem 20k-m van a játékban és már odaadtam 5-öt annak a fura utazópárosnak.

Paranormal Cocktivity

(#13773) Lenry válasza cyberkind (#13772) üzenetére


Lenry
Topikgazda

kiknek? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13774) k-adi válasza Lenry (#13773) üzenetére


k-adi
nagyúr

gondolom a DLC-s rúnaárus :U

(#13775) cyberkind válasza k-adi (#13774) üzenetére


cyberkind
félisten

Az az, csak nem jutott eszembe a neve mert ott siettem nagyon, mivel minden kérdőjeles téma instant halál azon a területen.

Paranormal Cocktivity

(#13776) Lenry válasza cyberkind (#13775) üzenetére


Lenry
Topikgazda

jah, az Ofieriek. oké

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13777) k-adi válasza cyberkind (#13775) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, ÉK velen az magasszintű geraltnak van. :) ja amúgy csak hogy tudd, spoiler, a rúnaárus 3x kér pénzt tőled, a jutalmad meg..... titok :P

(#13778) cyberkind válasza k-adi (#13777) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem spórolok a pénzzel mert nincs sok értelme cuccokat vennem amióta jobbnál-jobbakat tudok csinálni ha a szintem engedi, de köszi a tippet, amit lehetett megvettem tőlük későbbre. :)

Paranormal Cocktivity

(#13779) pethYeti


pethYeti
addikt

Gwent kártyák beszerzése ennyire nehéz lenne? Megnézem az összes árust, de értelmes lapokat sose tudok venni. Alap paklival pedig könnyű fokozaton sincs esélyem, főleg küldis ellenfelek ellen.

(#13780) perge666 válasza pethYeti (#13779) üzenetére


perge666
veterán

A jó lapokat nem venni hanem elnyerni kell.
Állítsd könnyebre az elején ha túl nehéznek találod.

(#13781) pethYeti válasza perge666 (#13780) üzenetére


pethYeti
addikt

Lehet akkor nem a tök alap küldikkel kezdtem, ezért ilyen nehéz. Nah majd megnézem. Köszi!

(#13782) Šolaire


Šolaire
veterán

Cyberpunk 2077 hír.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13783) Lui04 válasza Šolaire (#13782) üzenetére


Lui04
aktív tag

Most akartam én is linkelni. Közben egy másik oldalon azt feszegették, hogy ez lehet nem is igaz, hanem a cyberpunk reklámgépezete indult be. Korábban azt nyilatkozták, hogy lesz benne valami meglepetés faktor.

(#13784) Šolaire válasza Lui04 (#13783) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem is eszembe jutott :D remélem csak reklám. Nálam instant elővétel lesz,meg gépfejlesztés. :K

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13785) k-adi válasza Šolaire (#13782) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én nem értem miért őket szopatják, az egyik legjobb cég :D na ők totál nem érdemlik meg az ilyet (más se)

(#13786) edari válasza k-adi (#13785) üzenetére


edari
őstag

De, EA pl. megérdemelné.

(#13787) Šolaire válasza k-adi (#13785) üzenetére


Šolaire
veterán

Hozzáálásban a játékosok felé az egyik legalázatosabb játékfejlesztők. Ha valakik hát ők nem érdemlik ezt meg ha ez igaz.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13788) k-adi válasza Šolaire (#13787) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tudom.. pont ezt írtam én is. :D

az EA-t nem akartam ^^

(#13789) Šolaire válasza k-adi (#13788) üzenetére


Šolaire
veterán

Bocsánat. smiley miatt félreértettem :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#13790) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Na most tartok ott, hogy sikerült megtudni, hogy Ciri Skelligen van. El kell mennem érte.

Van annak jelentősége, hogy előbb érte megyek el, vagy előbb barátoknál kilincselek, hogy jöjjenek segíteni? :)

Amúgy kb 21-es szinten vagyok ennél a pontnál és mind Velenben-mind Novigradban megálltam mellékküldetéseket is csinálni. Egyedül Skelligén nem. A beharangozott végső csatában elegendő lesz ez a szint? Vagy kicsit menjek vissza az előbbi helyszínekre XP-t szerezni?

PS4

(#13791) edari válasza gabigyerek (#13790) üzenetére


edari
őstag

Végső csata még odébb van. Barátokat tudsz még később is toborozni.

(#13792) cyberkind


cyberkind
félisten

Jad Karadin ad még valami mission-t vagy fontosabb dolgot ha nem ölöm meg?

Paranormal Cocktivity

(#13793) edari válasza cyberkind (#13792) üzenetére


edari
őstag

Asszem nem, talán csak lóvét.

[ Szerkesztve ]

(#13794) pethYeti


pethYeti
addikt

Most fejeztem be az alap történetet. Lenne kérdésem:

Kihagytam az Államérdek küldit ami befolyásolhatta volna Ciri sorsát, most így utána olvasva.

Ugye így Ciri is witcher lett és Emhyr pedig elbukott Epilógus alapján. Ez amúgy teljesen megfelel nekem, ez a befejezés.

Az lenne a kérdésem, ha azt a küldit megcsinálom, akkor utána nézve valamilyen döntést kellett volna hozni, aminek következtében vagy Emhyr vagy Radovid nyeri a háborút. Milyen más végkifejlete lehetett volna még a történetnek, egyik szerint Ciri lett volna az uralkodó.

Olyat is olvastam, hogy valamely esetben Ciri meghal. Valaki tud adni egy kis összefoglalást? Valamint végleg elválnak Geralt és Ciri útjai, vagy kiegben még összetalálkozhatnak?

Köszi! :R

(#13795) k-adi válasza pethYeti (#13794) üzenetére


k-adi
nagyúr

Cirinek 3 féle befejezés van, 2 questtől függ főleg

(#13796) FireKeeper válasza pethYeti (#13794) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ha Radovidot nem nyírod ki, akkor Redania nyeri a háborút, és Emhyr meghal.

Ha Radovidot meggyilkoljátok, akkor döntés elé kerülsz a küldetés végén, hogy Dijstrát támogatod abban, hogy egyesítse Temeriát és Redaniát, vagy pedig Roche-ot és a Temeriai lázadókat abban, hogy különbékét kössenek Nilfgaard-al.

Ezektől a döntésektől függően más-más lesz a játék végi epilógus.

Ciri sorsával kapcsolatban néhány korábbi döntési helyzet is beleszól, amik (véleményem szerint) nem igazán vannak súlyuknak megfelelően jelölve, és a választási lehetőségek sem mindig egyértelműek, hogy melyik a pozitív döntés. Ezek olyan döntési helyzetek, ahol Cirit tudod támogatni vagy sem, például a Kaer Morhen-i csata után a hógolyózós/ivós döntés, elkíséred-e Skjall sírjához, bemész-e vele mikor a varázslónők beszélnek vele, stb. Ha ezekben a döntési helyzetekben jellemzően pozitív döntéseket hoztál, akkor valamelyik pozitív befejezést kapod (ergo nem hal meg).

Ahhoz, hogy Császárnő legyen, a pozitív döntéseken kívül szükséges, hogy Radovid meghaljon, Dijkstrát is meg kell ölnöd, valamint még Kaer Morhen-ben, mielőtt elmentek a Sabbath-ra, javasolnod kell hogy menjetek el előtte Emhyr-hez is.

Ha ezek bármelyikét nem csináltad meg, de pozitív döntéseket hoztál, akkor Ciri witcher lesz.

Az a mai napig vita tárgya, hogy melyik is a "legjobb" befejezés, mivel a császárnős elég keserédes, de a witcher világára nézve talán ez a legjobb. A witcheres befejezés a karakterekre nézve sokkal vidámabb, de valljuk be, Ciri császárnőként sokkal többet tud tenni a világ jobbá tételéért, mint Wticherként.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13797) pethYeti válasza FireKeeper (#13796) üzenetére


pethYeti
addikt

Nagyon szépen köszi ezt a részletes választ.

Ha újra játszom biztos kipróbálok másfajta befejezést is.

Egyébként lehetne ez a mellék küldetés főküldetés is ha ennyire tudja befolyásolni a játék végét.

Így, hogy befejeztem a főtörténetet elvileg visszarakott időben az utólső fejezet elé? Magyarul olyan mintha ez a sok minden a végén meg se történt volna?

Ez azért így elég furcsa nekem.

[ Szerkesztve ]

(#13798) FireKeeper válasza pethYeti (#13797) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztem azért maradt mellék, mert enélkül is be tudod fejezni, csak azt befolyásolja, hogy melyik befjezést kapod.

igen, ahogy mondod. azért csinálták így, hogy a mellékküldetésket anélkül meg tudd csinálni hogy a befejezésnek bármilyen hatása legyen rájuk.

ha megvannak a DLC-k, most nekiláthatsz azoknak is nyugodtan.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13799) MM01


MM01
tag

Ha megolom Keirat akkor Lambert is biztos hogy megfog halni? Ot nem lehet ettol fuggetlenul valahogy megmenteni?

(#13800) Lenry válasza MM01 (#13799) üzenetére


Lenry
Topikgazda

yepp. :K
nope. :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.