Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) genndy válasza FireKeeper (#12646) üzenetére


genndy
addikt

Alapvetően igen, de lehet/van pár kivétel ahogy a mellékelt ábra is mutatja (illetve asszem erről az egyről tudunk).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12652) BüszkeeSAAAS válasza FireKeeper (#12649) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

:R Köszönöm nektek! :R

Igen már felfedeztem ,hogy lehet közvetlenül a GOG-ból telepíteni (azért nem szúrja ki az ember szemét , nem úgy ,mint a reklámok...) és ez is lesz a vége valószínűleg , valóban felesleges mindent ugyan úgy csinálva más eredményt várni.... Ha sikerült akkor majd jelentkezem, remélem elfogja majd fogadni az eddigi mentéseim (kimásoltam őket) és nem kell megint előröl kezdenem az egészet bár csupán az első "területet" csináltam meg... csak a hülye maximalizmusom miatt addig nem megyek tovább amíg mindent fel nem fedeztem el nem olvastam vagy végeztem az összes küldetéssel,meg azért legnehezebb fokozaton tényleg nem árt "tápolni" mielőtt előre törsz,de ez legalább rákényszerít arra ,hogy minden funkciót, praktikát,trükköt, és infót bevess a játékban.....

Köszönöm eddigi segítségeteket :R :R :R majd jövök még ha megint elakadtam valamivel :DD meg hátha tudok én is 1-2 infóval szolgálni.... :))

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12653) Redcaster


Redcaster
őstag

Üdv!

Feloldottam az alternatív Axii jelet, equipeltem is, viszont valamiért nem működik, ahelyett, hogy szövetségessé tenne 1-1 NPC-t harcban, csak stunolja őket :( Hogyan orvosolhatom a problémát?

(#12654) genndy válasza Redcaster (#12653) üzenetére


genndy
addikt

Nyomd hosszan a gombot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12655) bAtt001


bAtt001
addikt

Most kezdtem el nemrégen a Heart of Stones kiegészítőt, 1-2 mellékküldetést csináltam meg eddig. A rúnamestert az elején "élesszem" újra a pénzemmel vagy ráérős? :D 5 ezret már adtam neki most megint kér 10-et. Van 40 ezrem összesen de ha nem fontos nem adnám oda neki mindet már most :)

(#12656) dave118 válasza bAtt001 (#12655) üzenetére


dave118
senior tag

+még van 3. szint is amihez 15 rongy kell ;) nézz utána milyen + képességeket lehet "bájolni" a felszerelésekbe milyen szinten. én a 3. szint "könnyítés" dolgot használom a páncélba. egyébként zsetont szerezni nem túl nehéz: pl. bandita központok teljes loot-ja, volt hogy 6-700 tonnányi holmival mentem kovácshoz :DDD Keszeg bírja keményen ;)

... Ami ami, az az.

(#12657) bAtt001 válasza dave118 (#12656) üzenetére


bAtt001
addikt

Éreztem, hogy nem éri be 15 ezerrel... :DDD Fosztogatom a kérdőjeleket bőszen, jön is a pénz, Skellige-n is ott van még a sok kérdőjel, majd megyek búvárkodni akkor :U

Amúgy witcher páncél legutolsó szintjén kívül kell még valamihez jelentősebb összeg? Nem akarok pénz nélkül maradni, hátha félre kell még rakni valamire :)

(#12658) dave118 válasza bAtt001 (#12657) üzenetére


dave118
senior tag

Pl a birtokodra is szép summát lehet költeni, feltéve ha ki akarod maxolni

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12659) perge666 válasza dave118 (#12658) üzenetére


perge666
veterán

Na igen a bírtokkal most vagyok gondban, csak úgy nyeli a pénzt. :DDD

(#12660) TazLeacher válasza dave118 (#12656) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha kiírtod a teheneket a tanyán, a bőrükért elég jó pénzt lehet kapni. Pár perc, és 1.000-2.000 arany között volt. Ha jobb kereskedőt találsz, lehet ad érte többet is, mert a felszererelési listában 5.000 körül volt az értéke.

Nekem mondjuk folyamatosan olyan gondom van, hogy nincs a kereskedőknél, kovácsoknál elég pénz. Ha mindent el tudnék adni, amit szeretnék, szerintem 20-30.000-et bezsebelhetnék. Tele vagyok fölösleges rúnákkal.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12661) perge666 válasza TazLeacher (#12660) üzenetére


perge666
veterán

Ez nekem is ismerős, na de válság van. :DDD

(#12662) MM01 válasza TazLeacher (#12660) üzenetére


MM01
tag

Igy en is voltam :D ezert csinaltam azt hogy a mesterkovacsoknak meg a samannak adtam el cuccokat. Ok mindig tele voltak penzel ( mondjuk ebbe szerintem a sok felszereles javitas is kozrejatszott, mindig Hattorinal csinaltam :D )

(#12663) TazLeacher válasza MM01 (#12662) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is azt csinálom, de nincs lé. Most már minden jöttment kovácsnak eladok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12664) FireKeeper válasza TazLeacher (#12663) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Toussaint-ba voltál már? Az ottani kereskedők dugig vannak pénzzel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12665) TazLeacher válasza FireKeeper (#12664) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most megyek...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12666) FireKeeper válasza TazLeacher (#12665) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdemes ahhoz a kereskedőhöz járni, akivel a grandmaster cuccokat tudod gyártatni. egyrészt, viszonylag közel van a fast travel útjelzőhöz, másrészt, ha akarsz vele gyártatni, rohadt sok pénzt fogsz nála otthagyni, szóval lesz miből megvennie a a szajréd.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12667) TazLeacher válasza FireKeeper (#12666) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mennyi pénzre lesz szükségem? Most van olyan 65.000 körül, meg mondjuk még áruban 20.000... kéne egy teljes Grand Master Wolf szett, meg - óhatatlanul belefutottam - tudom, hogy valami házat kell/lehet majd tuningolni...ennyi pénzzel jól állok? (Kérdőjelek már nincsenek, tehát csak az van hátra, ami a B&W-ben van, minden mást megcsináltam.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12669) FireKeeper válasza TazLeacher (#12667) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy szettet mindenképp ki tudsz húzni azokból a cuccokból amit toussaint-ban találni, és a craftolás, bár drága, nem irreálisan drága ha megvannak az alapanyagok. viszont miután kifutott amit lootként találsz, a további craftoláshoz már venni kell az alapanyagot, na úgy már nagyooon drága. talán mind a négy alap szettet is le lehet gyártani mastercraftedba, de utána kb nem marad semmid.

lényeg a lényeg, egy szettet mindenképp meg tudsz csinálni gond nélkül annyi pénzből, sőt, többet is, de ha mindet meg akarod ahhoz már lehet hogy ügyeskedni kell.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12670) TazLeacher válasza FireKeeper (#12669) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, egyelőre egy elég lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12671) perge666


perge666
veterán

Lenne egy nőügyes kérdésem.

Ugyebár az alap történetben Trisst választottam,a HOST-ba nem volt benne,de mondtátok itt többen is hogy a birtokon ott lesz a választott B&W-ben.
Mikor ezt a kieget elkezdtem kaptam is egy levelet Trisstől amiben egy küldetés is szerepel,ha azt megcsinálom utána találkozok is vele?
Mert azt hittem majd a birtokon meglátogat,de eddig semmi...

(#12672) MM01 válasza perge666 (#12671) üzenetére


MM01
tag

majd csak a vegen fogsz :)

(#12673) perge666 válasza MM01 (#12672) üzenetére


perge666
veterán

Értem köszi. :R

(#12674) macy


macy
addikt

Csak egy észrevétel játék kódot áruló oldalakkal kapcsolatban. Másfél éve vettem instantgamingon a Witcher 3 kódot, kb. két hónapja még játszottam vele egy fél órát kb. kipróbálva az új VGA-t. Ma telepítettem fel az Origint, eltűnt a játéklistámból a Witcher és nem is fogadja el a kódot. Gondolom letiltották. Szóval csak óvatosan a cd kulcsos oldalakkal.

(#12675) Anubris válasza macy (#12674) üzenetére


Anubris
őstag

Nem GOG-os kódot kaptál?

(#12676) macy válasza Anubris (#12675) üzenetére


macy
addikt

Baszki. Ekkora blamát :D Ezt soha nem mosom le magamról. Köszi :D

(#12677) Departed válasza macy (#12676) üzenetére


Departed
őstag

:D Akkor lehet hogy mégse vigyázzunk a kulcsos oldalakkal? ;)

(#12678) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a B&W-n amikor a vámpírok meg támadják a várost és választani kell hogy Orianát v Daniemet lelet választani melyik megoldás a jobb?

(#12679) k-adi válasza Tigris011 (#12678) üzenetére


k-adi
nagyúr

jobb..jobb...na de kinek? :P ezért jo a Witcher játék... nincs "jo"

(#12680) Šolaire válasza Tigris011 (#12678) üzenetére


Šolaire
veterán

Orianát választod az adja a rosz befejezést őshöz is ennél a szálnál kell menni. Ha a másikat választod az a jó befejezés ez a könnyebb is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12681) Anubris válasza Tigris011 (#12678) üzenetére


Anubris
őstag

Mindkettő nagyon érdekes, mentsél ott, érdemes majd újra megcsinálnod a másikat is.

(#12680) Revan.: Biztos, hogy befolyásolja a befejezést az, hogy melyiket választja? Szerintem nem muszáj akkor sem az őshöz menni, de régen volt, lehet rosszul emlékszem már.

[ Szerkesztve ]

(#12682) Tigris011 válasza k-adi (#12679) üzenetére


Tigris011
tag

Már mint (SP)el szeretnék jutni meseországba gyufaárus lány szalagja és hasonlók(/SP) igen erre gondoltam köszi

[ Szerkesztve ]

(#12683) Šolaire válasza Anubris (#12681) üzenetére


Šolaire
veterán

Én úgy emlékszem ott válik ketté a sztori, és befolyásolja a végét de nem most volt már majd kijavítanak :) nekem úgy rémlik hogy ha syannát elvisszük detlafhoz akkor adja a mesevilágot meg a jó befelyezést ha nem visszük el hanem orianát és az ős szálat választjuk az adja a rosszabb véget de ugye azt tudjuk nincs igazán jó vagy rosz ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12684) macy válasza Departed (#12677) üzenetére


macy
addikt

Hátööö... de. Tudod. Olvastam már olyat, hogy valakinek az ismerősének a haverja... :D

(#12685) MM01 válasza Tigris011 (#12678) üzenetére


MM01
tag

hat en elmentem az oshoz, bar eleg nehez lett a vege :) a masikrol meg nincs tapasztalatom, ng +ba vagyok, majd a vegen a masik befejezest valasztom :D viszont ha az ost valasztod, akkor szerezhetsz am eleg tuti vampir felszereleseket is :)

(#12686) Ðávid válasza Tigris011 (#12678) üzenetére


Ðávid
aktív tag

(#12687) MM01 válasza Ðávid (#12686) üzenetére


MM01
tag

A 3-assal nem teljesen tudok egyeterteni :)
nem biztos hogy megoli annat. elotte ha kiderited hogy ki lett volna az utolso aldozat, es ezt elnondod annanak, akkor nem hal meg egyikuk se. Nalam is igy tortent :)

(#12688) MM01 válasza Ðávid (#12686) üzenetére


MM01
tag

Na a vegen hulyeseget irtam mert mar en is belebonyolodtam xd
Szoval en elmentem az oshoz, es az lett a vege hogy meghaltak. Viszont lattam videot rola, ha elmondod annanak ( en titokba tartottam ) hogy o lett volna az utolso aldozat, akkor nem hal meg egyikuk se, De persze lehet hogy akkor ott mas volt az elozmeny, nem ment el az oshoz

(#12689) Dendytv


Dendytv
senior tag

Naj nagyon úgy látom, hogy már lassan nekem is el kellene kezdeni a HoS-t :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12690) dave118 válasza MM01 (#12688) üzenetére


dave118
senior tag

Én elmondtam, hogy Ő lenne az utolsó áldozat, de nem hitte el. Meghaltak mindketten :D mondom ... OK. Az Láthatatlan Ős-t semmiképp nem akartam kihagyni, majd ng+ ban tolom a "jó" befejezést.

(#12687) MM01: de, "sajnos" meghalnak mindketten

(#12667) jer1cho: most craftoltam ki 3 nagymester páncélt teljesen. 80k-ról indultam, maradt valami 35k. Minden hozzávalót craftoltam, nem vásároltam semmit. Nyugi, Toussant-ban rengeteg zsetont fogsz kapni a küldetésekért is, a bankban is lehet váltani ... stb. Bőven lesz lé a craftolásra.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12691) BOBAKILL válasza MM01 (#12687) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Rég játszottam vele, nem tudom már részletekbe menően de nálam nem halt meg sem Anna sem Syanna. Kideríted ki az utolsó áldozat. (Anna) Utána ha jól emlékszem az számít mennyire tudod meggyőzni Syannát a helyes útról. Ahol őrzik a várban ott tudsz vele beszélni még az ítélet előtt. Ha a megfelelő módon beszélsz vele akkor nem hal meg egyik sem. Talán nem kell Annának sem elmondani hogy ki volt az utolsó áldozat és így lesz jó a befejezés. Próbálgatni kell és menteni előtte. ;)

(#12692) MM01 válasza BOBAKILL (#12691) üzenetére


MM01
tag

igen, en is igy tudom :) az a baj hogy en nem mondtam el Annanak hogy O lett volna az utolso aldozat, pedig gyozkodtem Syannat :) hat mindegy, most majd mashogy lesz :D

(#12693) atainprison válasza MM01 (#12692) üzenetére


atainprison
senior tag

Anna és Syanna csak akkor nem halnak meg, ha nem az Őshöz mész, hanem a mesevilágba Syannáért. Ha az Őshöz mész mindenképpen meghalnak.

(#12694) Ðávid válasza MM01 (#12688) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Végigpróbáltam mindegyik lehetőséget, azután írtam azt az összefoglalót. ;)

(#12695) edari válasza Ðávid (#12694) üzenetére


edari
őstag

Kaer Morhen-be csak akkor tudok eljutni először, amikor Ciri-vel oda teleportálunk? Előtte nem?

Nem válasz akart lenni bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#12696) Anubris válasza edari (#12695) üzenetére


Anubris
őstag

Korábban is mész már oda fő küldetés során. Báró "babájával" asszem.

(#12697) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most nyitottam meg a mutációkat. Még mielőtt elkezdek kalkulálgatni...A mutációk "passzív" képességek? Tehát ha megnyitom az összeset, akkor az összeset "használom"? Vagy úgy működik, mint a többi képesség, és X számút használhatok, mert megjelent most +4 slot a képességeknél. Ez "ajándék", mert mutálódtam, és ide majd ugyan úgy képességeket tudok tenni, vagy ez a 4 négyzet itt a mutácók helye? (Tehát nem lehet több képességem ugyan úgy aktív, és összesen 4 mutációt tudok használni?)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12698) MM01 válasza TazLeacher (#12697) üzenetére


MM01
tag

Csak egy mutaciot tudsz hasznalni :) az a negy darab negyzet pedig a kepessegekre van :)

[ Szerkesztve ]

(#12699) TazLeacher válasza MM01 (#12698) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak egyet? ohh..köszi

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12700) MM01 válasza TazLeacher (#12699) üzenetére


MM01
tag

Igen, csak egy lehet aktiv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.