Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Janoo_07 válasza sexmonky (#13550) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Arról nem is beszélve hogy a végét követően még 1-2 hétig nézegeted a különféle teóriákat és okfejtéseket hogy mi miért is történt. Kojima nagyon odatette magát, kár hogy nem kapott még 1 évet.

(#13552) J.Hetfield válasza sexmonky (#13550) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én is ajánlom, a soundtrack baromi jó+ Quiet :B

(#13553) Lenry válasza Jorus (#13536) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Ajánljatok vmit helyette

NG+

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13554) k-adi válasza Lenry (#13553) üzenetére


k-adi
nagyúr

:C

(#13555) Jorus


Jorus
nagyúr

Köszönöm szépen mindenkinek az ajánlatokat! :) Egyelőre kiégtem.

Solaire: nekem a Dark Souls nagyon sötét minden szempontból. Toussaint volt a kedvenc map-om a Witcherben, szal érted. :)

genndy: a legtöbbet végigjátszottam, bár csak azok jöttek be, amik így vagy úgy, de kapcsolódtak a lore-hoz. Plusz a két Witcher 3 végigjátszás között Skyrimoztam, szal az most még túl friss. :D

Zolás, sexmonky: köszi szépen, rájuk nézek!

Lenry: ha minden kötél szakad, bizony, kénytelen leszek errefelé indulni! :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13556) Šolaire válasza Jorus (#13555) üzenetére


Šolaire
veterán

Akkor told egybe a witcher szériát ha megteheted. Nekem nagy élmény volt a sztori.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13557) Jorus válasza Šolaire (#13556) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amikor beharangozták a 3. részt, első dlgom volt beszerezni és végigtolni az 1-2-at az összes DLC-vel. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13558) Šolaire válasza Jorus (#13557) üzenetére


Šolaire
veterán

:R

“Praise The Sun” \[T]/

(#13559) BOBAKILL válasza Jorus (#13557) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azt biza jól tetted. A Vaják könyveket is olvastad? Úgy áll össze ténylegesen a történet, sok utalás van a könyvekben történt dolgokra.
Anno nagy élmény volt nekem a Witcher1, más volt mint a többi játékok. Zoltán volt a kedvencem mert hasonlított egy volt kollégámra aki szintén Zoltán. :D Egy másik sráccal mindig röhögtünk hogy: nézd, jön a Zoltán Chivay. :D
A W3 meg szimplán mestermű. :)

(#13560) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Hollo szemet hol lehet szerezni ? Illetve a mapról az egyedi makereket hogy lehet eltüntetni?

(#13561) BüszkeeSAAAS válasza batai15 (#13560) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Vannak olyan kereskedők akik árulnak növényeket: herbalista, alkimista, út széli kufárok stb... de az ő készleteik közt sem mindig feltétlenül van az amire szükséged van éppen. Érdemes barangolás közben minden utadba kerülő növényt, gombát begyűjteni, ugyan ez igaz szörnyek testrészeire is karmok, tollak, agyak, vér,nyál,csont stb.... súlyuk nem számít bele a magaddal cipelt felszerelések súlyába azaz legtöbbször 0-a, vagy csak tized kg-okat nyomnak, szóval gyűjtögess csak bátran.... Amit te keresel az szerintem varjú szem (nem holló szem) :)) az egy törpefenyőre hasonlító növényen található elszórtan össze vissza előfordul erdős vagy bozótos helyeken.

A jelölőt PC-n meg a jobb egérrel lehet eltávolítani/módosítani, konzol esetén nem tudom.

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13562) batai15 válasza BüszkeeSAAAS (#13561) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm mister Sas !

(#13563) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval az a helyzet, hogy jön egy The Witcher TV sorozat Netflixre. [link]

Live-Die-Respawn

(#13564) Lenry válasza oriic (#13563) üzenetére


Lenry
Topikgazda

WOOOOHOOOO :C :C :Y :Y

a jó öreg reddit-féle ölelésbe bele is nyekkent a weboldaluk

addig is itt egy reddit-topik, amiben lehet informálódni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13565) J.Hetfield válasza Lenry (#13564) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hááát nem tudom, valahogy nehéz elképzelni élőszereplős verziót a játékok után. Remélem nem cseszik el, bár ha az író is kap beleszólást akkor azért annyira nem lesz baj. Most elkezdett pörögni a lehetséges Geralt jelölt színészeken...esetleg Liam Neeson? :DDD

(#13566) atainprison válasza J.Hetfield (#13565) üzenetére


atainprison
senior tag

Hát, ha a sorozat is Ciri megmentéséről szól, akkor ez a szerep elég testhezálló lenne neki :) .

(#13567) unreg1 válasza J.Hetfield (#13565) üzenetére


unreg1
tag

Mikkelsen se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#13568) Ted_Beneky válasza oriic (#13563) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Volt már olyan játék adaptáció, amit nem b@sztak el filmen?
Jó, tudom, hogy könyveket sikeresen vittek már filmre többször is, de tartok tőle, hogy elszúrják! :-(
Amúgy Uwe Boll nem ért rá rendezni? ;] :D

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13569) Janoo_07 válasza Ted_Beneky (#13568) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Eddig szinte mindig azzal volt a baj hogy egy max 2 órás filmben akartak valamit megmutatni. Egyértelmű hogy egy játékot nem tudnak ennyi időben visszaadni ha az bonyolultabb a cod bármely részénél.
Ezért működhetne ez egy sorozat formájában. A netflixet pedig nem kell sajnálni, van pénz, a studio jó. Ebből még bármi lehet. :D

Uwe Bollt pedig csoda hogy nem lincselték meg még azért amit a "filmkészítés" néven művelt.

(#13570) J.Hetfield válasza unreg1 (#13567) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nekem ő valahogy nem szimpatikus, persze jó színész. Josh Holloway lenne a top választás nálam, ő eléggé badass lenne kinézetre, és annyira nem béna színész

(#13571) unreg1 válasza Ted_Beneky (#13568) üzenetére


unreg1
tag

Ebben az esetben ne játék adaptációként tekints rá, hanem sokkal inkább könyv megfilmesitésként, olyanból meg sok jó van. (Gyűrűk ura, Trónok harca, stb....)

[ Szerkesztve ]

(#13572) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nagyon örülök a Netflixes sorozat bejelentésnek, ott valószínűleg jó kezekben lesz, bár Sapkowskitól kicsit tartok, de remélem legalább olyan minőségi lesz, mint a Trónok Harca (ha már fantasy), de a Netflix sem kispályás persze, ráadásul a The Expanse is az egyik kedvenc könyvsorozatom, ami képernyőn sem rossz.

Szóval kíváncsian várom. :C

(#13573) jossua


jossua
tag

Sziasztok !
A ködszigetnél kiírja h egyes mellék küldik többé nem lesznek elérhetőek ... Na most én ki akarom vinni az összes mellék küldit is ! Honnan tudjam ,hogy megcsináltam -e azokat amik nem elérhetőek utána már???
22 szinet ír ki én 26 vagyok :R

Alias : Magyarbetyar

(#13574) unreg1 válasza jossua (#13573) üzenetére


unreg1
tag

A Ködszigetes küldetés után újra elérhetőek lesznek, csak amíg a szigeten vagy, addig nem.
Csináld nyugodtan.

(#13575) ViharVadász válasza unreg1 (#13574) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem úgy van, ha bemegy oda, akkor a játék kiírja a küldik nevét is kiírja, hogy "Nincs teljesítve "vagy valami hasonlót? Nekem valami olyasmi rémlik, hogy aztán nem lehet folytatni. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13576) Sianis válasza ViharVadász (#13575) üzenetére


Sianis
addikt

Így van. Van olyan, amit utána már nem tudsz megcsinálni.

(#13577) genndy válasza jossua (#13573) üzenetére


genndy
addikt

Elképesztően egyszerű: mentesz (úgyis ezt javasolja a játék is), továbbmész, megnézed mi nem elérhető, ha nem tetszik visszatöltöd.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13578) Jorus válasza genndy (#13577) üzenetére


Jorus
nagyúr

B&W-ban ez nem működött, mármint a döntési pont után nem sorolta fel a sikertelen küldetéseket, csak azokat, amik a döntési ponton már elérhetők voltak, és sikertelenné váltak a továbbhaladással. Így aztán nekem ki is maradt a Dun Tynne-s sztori, amiről csak úgy tudtam meg, hogy létezik, hogy néztem azt a nagy böhöm kastélyt, ami tök kihalt, és mivel már mindent végignéztem mindenhol a térképen, és senki nem adott rá küldit, megnéztem a Wiki-n. :(

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13579) Methionyl


Methionyl
senior tag

Song about Triss Merigold Original. Szerintem gyönyörű illetve a rajzok is nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#13580) batai15


batai15
félisten

Eladni melyik kereskedőnél érdemes ? Nen hiszem el hogy egy pancel arara peldaul 700 aranyat ír, a kereskedő meg ad 100-at maximum

(#13581) k-adi válasza batai15 (#13580) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mindegyik keveset ad, de talán ha jól emlékszem akkor Novigrádban van egy aki sokat ad a cuccokért.

(#13582) perge666 válasza batai15 (#13580) üzenetére


perge666
veterán

Ez olyan mint a valóságban.

(#13583) Jorus válasza batai15 (#13580) üzenetére


Jorus
nagyúr

Páncélért legtöbbet páncélkovácsnál kaphatsz, de értelemszerűen ő nem a mikulás, szal olcsón vesz, drágán elad, mint az életben. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13584) Zsopa


Zsopa
tag

Hi! Most játszanám harmadszor a játékot. Egyszer még a megjelenéskor toltam végig. Aztán a két nagy DLC-vel. Aztán pár hónapja nekiláttam újra játszani, a hardver változott (fejlődött) és ugyebár azóta frissítések, új driverek és a Witcher 3 új patch-ei is fel vannak téve, tehát naprakész a játék. Alapvetően stabil 60 fps-el megy immár (korábban nem ment, picit vissza kellett venni, pl Hairworks-ből egyet és az árnykékoból egyet és akkor tűrhetően ment), ha mindent maxra teszem (immár a Hairworks-öt is és az árnyékokat meg mindent, és fullhd-ről beszélünk (nem gyenge vason)... Megy is szépen (mivel 60 Hz-es a képernyő, ezért ennyi az igény ugyebár), 60 fps-el, de a Blood and Wine területeken, itt-ott extrém módon belaggol, kb 10-30 fps-ekre bezuhan, játszhatatlanul szaggatni kezd (korrábi gyengébb hardveren nem csinálta!)... Aki talákozott konkrétan ezzel a jelenséggel, és a pontos megoldást tudja kérem inkább az segítsen, találgatni én is tudok, meg mindenféle közismert és alapvető próbálkozásokat (hogy állj vissza egy vga driver verzióval, frissítsd az ezt azt meg amazt, tedd fel ezt a patch-et vagy vedd le... töröld a játékot, tedd fel újra... töröld a vga meghajtó szoftvert és tedd fel újra... stb stb... az oprendeszet emiatt biztos hogy nem fogom újra tenni, fel van rá telepítve ezer és ezer szoftver, egyetlen játék miatt nem fogok másik több százat újratelepíteni és 3 hétig csak telepítgetni, meg előkotorni valahonnan, aztán vagy megtalálom vagy nem, a szoftvereket amik fent voltak), mindent végigpróbáltam amit lehetséges szerintem... (és nem ma kezdtem a játékokkal való mojolást, hanem igen sok éve) Tehát valami egyedi és speciális trükk kell legyen, amit aki beleszaladt pontosan ebbe a bug-ba, az azonnal tud, aki meg nem, az csak jószándékú általános tippekkel fog az idegeimre menni, amiket mind tudok, és mind próbáltam.. előre is köszi... ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#13585) BüszkeeSAAAS válasza batai15 (#13580) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

"...kivárom az időt és olyan leszek ,hogy drágán adok és olcsón veszek..." a játék alap szériájában Hattori adja majd a legjobb árakat páncélra is fegyverre is ,de mivel neki sincs végtelen sok pénze ezért egy idő után költeni is kell nála, de ugyan ez áll a hollószirti páncélkovácsra is, és mivel ők ketten fogják tudni elkészíteni a legmagasabb szintű witcher páncélokat és fegyvereket velük érdemes elsősorban bizniszelni.

Nekem csak a B&W kiegben oldódtak meg az anyagi gondjaim, találtam ugyanis egy"kiskaput" amivel 10-15 percnyi jétékkal lehet kb. 5000 pénzre szert tenni és még szórakoztató is. Addig csak a farkas iskola felszerelései voltak meg maradéktalanul és a DLC-s páncélok, a kinézetük miatt főként azokban toltam végig a játékot , utána csináltattam meg a többi kompletten witcher settet + nagymesteri szint + az 1. kiegben a rúnaművest is ekkor hoztam fel 3. szintre, mindezt 2 délután alatt, kár ,hogy a való életben nem találtam még rá ilyen kiskapura,,,, és sajnos ha én ülök le "meditálni" erős alkoholokat felhasználva csak még tovább fogynak a főzet készleteim.... :))

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13586) unreg1 válasza BüszkeeSAAAS (#13585) üzenetére


unreg1
tag

Tudom, hogy nem túl elegáns megoldás, de én a tehenes "kiskaput" használtam pénzkeresésre,
Emellett persze a világon mindent összeszedtem, minden házba bementem, semmit nem hagytam az út szélén.

(#13587) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13585) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nekem a H&S kieg után 10k pénzem maradt amit hoztam is magammal B&W kiegbe, emlékeim szerint olyan 12-13k körül lehet a jelenlegi pénzem , pedig csak pár órát játszottam azért a 2-3k ért , mindent megcsináltam, összegyűjtöttem ami az utamba került :DDD Még nem tudom hogy fog alakulni ez a dlc de remélem hogy elegendő lesz továbbra is , kiskapuk nélkül :D
Azért érdekelne csak szimplán kíváncsiságból , milyen kiskaput találtál ?
Még kezdő koromban próbálkoztam tehenészessel de nem sokra rá jött egy b*szógépállat aki elkente a szadista számat :DDD Utána olvastam akkoriban és mint kiderült a fejlesztők csinálták ezt szándékosan.

(#13588) genndy válasza Rick3D (#13587) üzenetére


genndy
addikt

Az volt a tehenes kiskapu, leölni őket és eladni a bőrüket, pár óra múlva meg respawnoltak szépen, asszem. A b*szógép állatot pontosan a kiskaput kihasználók miatt tették be. Úgyhogy ez már nem opció a pénzkeresésre.
PC-n akkor már egyszerűbb konzolból odaadni pár ezer aranyat. Egyszerűbb is, gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13589) BüszkeeSAAAS válasza Rick3D (#13587) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nem a "tehenest" (arról nem is tudtam) ,de szerintem az én kiskapum elegánsabb és szórakoztatóbb. Úgy tettem szert sok lóvéra ,hogy Toussaint-ban a daruhegyi várnál henteltem a banditákat ,hagytam ,hogy erősítést hívjanak ,de a főnököt életben hagytam, az alsó udvaron kinyírtam mindenkit kivéve a fáklyás manust aki majdnem orra esik a saját lábában úgy elkezd futni mikor meglát (ő hívja az erősítést ezért fontos életben hagyni) aztán felső udvaron átrohantam a banditák között hátra fel a falépcsőn és ott vártam be őket a kör alakú toronyban egymás után jöttek fel a lépcsőn így nem tudtak bekeríteni, ott aztán kaptak a pofájukba aard-ot, igni-t,északi szél bombát (sorrend fontos) és miután megvolt a nagymesteri griff-settem yrden jelet is. Élvezetes volt őket bedarálni (persze 1x2x elbénáztam). Szóval lehenteled őket de a főnököt fent életben hagyod (ez fontos! különben nem teremnek ott újból), összeszedsz minden cuccot aztán mész a kovácshoz aki a nagymesteri cuccokat képes elkészíteni. Ott eladod a cuccost nekem 4500-5500 között folyt be, minden akció után mínusz 3-400 a felszerelés javítása. Aztán gyors utazás vissza a daruhegyi várhoz és voálá a banditák megint ott vannak teljes létszámmal és csak arra várnak ,hogy felkoncolja őket és megint kifossza a hullájukat egy witcher a farkas iskolából... :)) a végére több, mint 400 fej hagymám volt és a kovácsnál annyi kard ,hogy 2-3 másodpercre 0-ra esett az fps mikor betöltötte a kovács kereskedésre szánt portékáit. :D

Persze fontos ,hogy közben költeni kell a pénzt nála ,de ugye ez nem jelent gondot baromi sok lovét el lehet tapsolni a witcher fegyverekre és páncélokra, meg a hozzájuk szükséges alapanyagokra is amik közül a dimetérium és annak a finomított változata a legdrágább ,de ezt érdemes magunknak készíttetni mert raktáron neki úgy sincs elég és egyébként is horror ára van, viszont szétbontással és olcsóbb alapanyagok kombinálásával elő lehet állítani őket. :)

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13590) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13589) üzenetére


Rick3D
senior tag

Jaaaj de sneaky valaki :D Okos ügyes gondolat ;) Ha pénz hiányában leszek , kipróbálom.Addig is felírtam Toussain - daruhegy :))

(#13591) unreg1 válasza genndy (#13588) üzenetére


unreg1
tag

Én a Novigrádtól keletre lévő majorba jártam tehenészni, (kb a térkép közepén), ott nem jött a büntető szörny, pedig már a patch-elt verzióval játszottam hardon.

(#13592) BüszkeeSAAAS válasza unreg1 (#13591) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Mi ez a büntető szörny? Azt már az előző hozzászólásokból levágtam ,hogy utólag "került" a játékba ,hogy kiküszöbölje a "farmolást",de ez valami speckó szörny vagy csak egy a sok közül és hol/hogy lehet előcsalni??? :D

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13593) Rick3D válasza BüszkeeSAAAS (#13592) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ez egy speciális szörny, a nevére nem emlékszem de 30 as szinten tudod kb legyakni és a világ végére is követni fog, az egész falut rettegésben tartja , hiába hagyod le a lóval követni fog :DDD lvl 20ig esélyed sincs ellene. :DDD Nagyon sokáig kísért tehát hiába ölöd meg , respawn :)) ezt a készítők rakták bele hogy megakadályozzák a farmolást , ő amolyan alvilági tehén démon vagy mi a frász :DDD Én eddig nem találkoztam hozzá hasonlóval pedig az eddigi összes térképet kipucoltam. Szerintem speciális.

(#13594) unreg1 válasza BüszkeeSAAAS (#13592) üzenetére


unreg1
tag

(#13595) Rick3D válasza unreg1 (#13594) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ez így elég könnyűnek tűnik de mondjuk lvl 5-10 körül annyira nem poénos :DDD Ha már itt tartunk eléggé szomorú szerintem ha valaki magasabb szinten így akar pénzt keresni ;]

(#13596) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#13589) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Ez anno nekem is feltűnt, hogy nem akarnak elfogyni, amíg a vezér meg nem hal, de nem jutott eszembe hogy ezt is ki lehetne használni. Most meg már túl vagyok ezen a részen.

Na nem baj, majd a következő végigjátszáskor :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13597) unreg1 válasza Rick3D (#13595) üzenetére


unreg1
tag

Bevallom, én Skellige-n az újratermelődő küklopszhoz jártam szintet lépni és pénzt keresni, igaz, ő nem könnyű eset.

(#13598) Rick3D válasza unreg1 (#13597) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nem kell félre érteni, én kizárólag erre a farm spotra céloztam és ezt is magas szinten amikor már kitudod nyírni a tehén démont ;]

(#13599) stewe2


stewe2
aktív tag

Üdv!

21:9 kapcsán valami tapasztalat? Megy natívan mókolás nélkül? A neten található infok alapján nekem ez nem volt egyértelmű (HUD problémák). Monitorvásárlás előtt állok, és hát a 21:9 screenshotok valami mesések!

Thx stewe :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#13600) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hali

Van még mód arra, hogy egy kicsi exp-t is szerezzen az ember küldik nelkul? Lvl 38 vagyok, és kellene 130xp.. Néztem neten párat de vagy már jött rá fix vagy mégsem éri..

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.