Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Lenry válasza horvathpeter (#15997) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Időrendben vannak, így természetesen visszautalnak az epizódok egymásra, de különálló történetek, külön is élvezhetők

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16002) gabo91 válasza horvathpeter (#15997) üzenetére


gabo91
aktív tag

Ha ván rá lehetőséged/időd az első résszel kezd, a mentésed tovább tudod vinni a 2-be, és a 2 mentését pedig a 3-ba. (cselekmény szempontjából csak persze :) de így a korábbi döntéseid befolyásolják már a játék elejét, lesznek utalások stb)

(#16003) PeAdam válasza J.Hetfield (#15900) üzenetére


PeAdam
tag

Mondanék énis egy hosszabb véleményt, mert szerintem az a lassan 2 év mostmár amit a játékkal töltöttem, megérdemli. Semmi előzmény és az első, második rész ismerete nélkül, kizárólag a pozitív vélemények miatt kezdtem neki annó a Witcher 3-nak 2 évvel ezelőtt.
Akkor nem gondoltam még, hogy lesz egy ilyen játék, amit tényleg soha nemlehet megunni. Számomra is messze ez a legjobb játék, amivel valaha játszottam. Az elképesztően jó történet és játékmenet is már önmagában kiemelné a többi game közül, de ez hogy magunk alakíthatjuk az eseményeket és ez mellett még ilyen mennyiségű tartalom van a játékban, ezt tényleg semmilyen más game nemtudja megközelíteni a mai napig.
Épp az agyon hájpolt és ajnározott Ac Originssel játszom, de csak nevetek néha rajta mennyire gyermeteg és primitív mind a történet, mind a párbeszédek, meg a küldetések is meg úgy amblokk az egész a Witcher 3-hoz képest. Szerintem a cipőjét sem pucolhatja.
Vissza térve a játékhoz külön kiemelném a fantasztikus mellékküldetéseket. Ebben a játékban nem azért csinálod őket, hogy grindolj és cuccokat, itemeket gyűjts, hanem a mellékküldetések is borzasztó jól kidolgozottak, megrázó és fantasztikus történeteket rejtenek, vannak AAA címek, ahol a fő szál még annyira sem érdekes, mint itt a melléktevékenységek, a Gwent is ááá.. beszarás mennyire ötletes.

Amikor befejeztem a főszálat, azthittem ezt már nemlehet fokozni, de ezt követően jött a Heart of Stone és a Blood and Wine ami ismét leszakítja az ember arcát. Két olyan DLC, amit akár külön játékokként is eladhatott volna a CD Projekt. a Blood and Wine DLC-ben akár 30-40 óra is bennevan, ilyet sem láttam még máshol.

A grafikáról meg annyit, hogy most végre már kimaxolva játszhatok vele egy RX 580-as kártyával és szerintem RPG játékok közül mai napig egy sem tudta megközelíteni grafikában, audiovizuális élményben a Witcher 3-at. Például az arcanimációk körbehugyozzák az összes többi RPG-t a mai napig.

Az egyetlen negatívum amit leírhatok a játékkal kapcsolatban, hogy űrt hagy maga után. Bármi mást vesz elő ez után az ember, hiányérzete lesz, mert ezt a minőséget tényleg csak ez az 1 játék tudja, és ezért bármi mással játszik az ember, ezek után annyira magas a léc, hogy nehéz elvonatkoztatni tőle. :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#16004) bitpork válasza PeAdam (#16003) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mijaza Ac Origins? :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16005) genndy válasza bitpork (#16004) üzenetére


genndy
addikt

Assassin's Creed Origins

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16006) Rony949 válasza PeAdam (#16003) üzenetére


Rony949
őstag

"Épp az agyon hájpolt és ajnározott Ac Originssel játszom, de csak nevetek néha rajta mennyire gyermeteg és primitív mind a történet, mind a párbeszédek, meg a küldetések is meg úgy amblokk az egész a Witcher 3-hoz képest. Szerintem a cipőjét sem pucolhatja."

Nem értem az összehasonlítást. Az AC egy kalandjáték volt mindig is, a Witcher meg RPG.

(#16007) Lenry válasza Rony949 (#16006) üzenetére


Lenry
Topikgazda

kb minden egyes Origins reviewban leírták, hogy a fejlesztők számára az egyik nagy követendő példa a Witcher 3 volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16008) Rony949 válasza Lenry (#16007) üzenetére


Rony949
őstag

Küldetésekben, igen. De ez nem azt jelenti hogy máris RPG-ként kell kezelni, mert rohadtul nem az. Ezek után meg nagyon nem fair a Witcher 3-al összehasonlítani.

Olyan mint a CoD-ot összehasonlítani a Portal-al. Mindkettő FPS, de közük sincs egymáshoz.

(#16009) Lenry válasza Rony949 (#16008) üzenetére


Lenry
Topikgazda

"csak nevetek néha rajta mennyire gyermeteg és primitív mind a történet, mind a párbeszédek, meg a küldetések is"

nem is kezelte senki RPG-ként.
sztori, párbeszédek, küldetések. ezek egy AC-féle játékban mind bőven elvárhatók, hogy jól legyenek megírva.

de én csak a kolléga beszámolójára hagyatkozok most, nem játszottam az ACO-val, tervben van, polcon van, egyszercsak majd lesz rá időm.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16010) Rony949 válasza Lenry (#16009) üzenetére


Rony949
őstag

AC mércével a történet, a párbeszédek és a küldetések teljesen jók. Még egyszer írom hogy az AC-t a maga módján kell kezelni, mert egyébként egyetemes viszonylatban eléggé átlagos.

Történetben már csak azért is alulmarad az Origins, mert azt a Ubisoft háza táján találták ki, míg a Witcher-nek ott van egy 6-7 könyves alap egy igazi, tehetséges írótól.

(#16011) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Anno gombokért megvettem a DRM Free dobozos verziót, és most jutottam el odáig hogy kipróbáljam.
Telepítettem a lemezekről a GoG Galaxy programmal együtt. Regisztráltam egy fiókot, de a játékot csak mappával megadva látja, nincs a könyvtáramban. Játszani így is tudok vele de ez jelenleg az 1.02-es verzió.

Hogy tudom a legfrissebb verziót felrakni és a könyvtáramhoz adni?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16012) Redneck válasza Redneck (#16011) üzenetére


Redneck
veterán

Tárgytalan, megtaláltam a kulcsot a kézikönyv hátulján. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16013) Darabokra


Darabokra
senior tag

amióta win 10 van a gépemen, a Witcher 3 nem érzékeli a controllert, hozzáteszem 2 is van a pc-hez csatlakoztatva, egy Logitech F310 és egy Thrustmaster GPX.. Ez miért lehet?

(#16014) Atti777 válasza Darabokra (#16013) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem lesz nagy segítség, de nekem Win10-zel és Xbox 360 controllerrel jól működött.
Más játékokban próbáltad őket?

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#16015) Darabokra válasza Atti777 (#16014) üzenetére


Darabokra
senior tag

persze, eddig minden játéknál működött. PS4 Dualshock viszont működik alatta..

(#16016) poorika


poorika
csendes tag

Ezt a játékot xbox 360-on lehet játszani?

(#16017) cyberkind válasza poorika (#16016) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, ez már csak új generációra jöt.

Paranormal Cocktivity

(#16018) awacs


awacs
tag

Hogyan lehet Hornuknál leeresztetni a hidat?

(#16019) Lenry válasza awacs (#16018) üzenetére


Lenry
Topikgazda

hol?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16020) dannyl válasza Lenry (#16019) üzenetére


dannyl
addikt

Én sejtem, ahol a víz alatt van a barlang, és úgy kell felúszni.

(#16021) Lenry válasza dannyl (#16020) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mutassatok egy térképet és megmondom, de egyelőre fogalmam sincs.

(egy ötletem van, egy szigeten álló romos vár, valamelyik witcher felszereléses quest visz arra, de most nem találom)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16022) awacs válasza Lenry (#16021) üzenetére


awacs
tag

Az-az,köszönöm!

(#16023) awacs válasza dannyl (#16020) üzenetére


awacs
tag

Majd kipróbálom,köszi.

(#16024) perge666 válasza awacs (#16018) üzenetére


perge666
veterán

Én addig ugráltam míg kinlódva átugrottam a híd mellett.
Kerestem a vízben az alagutat de nem találtam.

(#16025) Methionyl válasza perge666 (#16024) üzenetére


Methionyl
senior tag

pedig ott van az :K ;]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#16026) Lenry válasza perge666 (#16024) üzenetére


Lenry
Topikgazda

legelső esetben én is így jutottam be :D

azt hiszem pontosan passzol ide az aláírásod :D :C
" Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam. "

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16027) perge666 válasza Methionyl (#16025) üzenetére


perge666
veterán

Kifelé menet már megtaláltam,úgy nem volt nehéz.

Lenry : :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#16028) awacs válasza Methionyl (#16025) üzenetére


awacs
tag

Leírnád a helyét?Én sem találom..

(#16029) tomazin válasza awacs (#16028) üzenetére


tomazin
veterán

Van egy kiugras ha jol emlekszem van rajta egy erohely. Az alatt van a bejarat. De amugy youtube is segit.

(#16030) awacs válasza tomazin (#16029) üzenetére


awacs
tag

Köszönöm! :R Igy azért könnyebb.

(#16031) Methionyl válasza awacs (#16028) üzenetére


Methionyl
senior tag

videó

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#16032) awacs válasza Methionyl (#16031) üzenetére


awacs
tag

Köszönöm!Mondjuk én kifelé a leenngedett hídon mentem.(bár azért tehettek volna valami utalást.vagy volt?)

(#16033) cyberkind


cyberkind
félisten

B&W DLC-ben az utolsó baziliszkuszt jobb megölni vagy inkább hagyjam életben?

Paranormal Cocktivity

(#16034) MM01 válasza cyberkind (#16033) üzenetére


MM01
tag

En eletben hagytam, megsajnaltam szegenyt :D de szerintem mindegy, nem folyasol be semmit

(#16035) cyberkind


cyberkind
félisten

Dilemma, 6-os nagymesteri mackó szett, vagy aerondight és így használom az újabb, erősebb de nem szett cuccokat mert nekem a 6-os bónusz kéne, ki, mit javasol? :D

(#16034) MM01
Kicsit beteges volt a csávó. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16036) dannyl válasza cyberkind (#16033) üzenetére


dannyl
addikt

Én úgy voltam, hogy egy witcher szörnyeket öl. Vesszen a rohadék. Volt még pár ilyen dilemma. Meghalt mind. :D

(#16037) Methionyl válasza dannyl (#16036) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ejh, hát nem tanított semmire mikor találkoztál egy farkasemberrel, angyalfival és egy doppler-el? :))
Igen öl, de csak azokat akik ártanak az emberekre, és jelen esetben csak a területét védte illetve ha elolvastad a kereskedő által ott hagyott levelet akkor benne van hogy nyugodtan menjenek át rajta, minden kár esetén kárpótlás. Ergo szinte a halálba küldte :D

De ez persze azon múlik ki milyen witcher :K :R

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#16038) cyberkind


cyberkind
félisten

Azért így, hogy jobban elmélyültem a B&W DLC-ben csak pislogok, itt olyan mellékesek vannak mint más játékban a sztoriszál, és arról nem is beszélve, hogy mekkora ez a hely, és milyen szép, tartalmas, csupa-csupa minőség mindenhol, ez tényleg hihetetlen, a lovagi torna meg aztán huhh. :Y :Y

Paranormal Cocktivity

(#16039) Methionyl válasza cyberkind (#16038) üzenetére


Methionyl
senior tag

Igen, sokkal kidolgozottabb, részlet dúsabb..főleg a mese világ. Nálam +15-20% gpu-t kifacsar, bár amekkora a növényzet stb el is hiszem :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#16040) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

a cloud saves ben található mentéseket, hogy tudom elővarázsolni? Kb 4-5 hónapja zaklat, hogy tele van, de sehol nem találom a menüben a szerkesztését.

(#16041) Werkly


Werkly
őstag

A G.O.T.Y. verzióban minden benne van? Kösz!

(#16042) cyberkind válasza Werkly (#16041) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen! :K

Paranormal Cocktivity

(#16043) awacs


awacs
tag

A dzsinnt keressük Yenneferrel.Már a hajón vagyunk,de ott mit kéne megtalálni?A witcher érzékelőm nem mutat semmit.

(#16044) raziel01 válasza awacs (#16043) üzenetére


raziel01
veterán

Vannak ott ládák, én is nehezen találtam meg, lent a hajó belsejében kell keresni.

(#16045) awacs válasza raziel01 (#16044) üzenetére


awacs
tag

Köszönöm,sikerült. :R Hogyan tudok főzetet készíteni?

(#16046) Methionyl válasza awacs (#16045) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ha PC-n vagy, akkor megnyomod az L betűt.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#16047) awacs válasza Methionyl (#16046) üzenetére


awacs
tag

Köszike!! :R :R

(#16048) Citroware


Citroware
addikt

Ma vittem végig az alapjátékot, nálam eddig ez a Top, pedig már sokmindenhez volt szerencsém. :R

(#16049) MM01 válasza Citroware (#16048) üzenetére


MM01
tag

..es most jon az hogy mas jatekon nem fogsz tudni jatszani :D

(#16050) Zolás válasza MM01 (#16049) üzenetére


Zolás
addikt

Csak az alapjátékot végezte ki, most jönnek a kiegek. Van még ott mit csinálni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.