Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90300) kovaccss


kovaccss
tag

90296-90298: Értelmetlen ilyeneket írnotok, mert csak kötözködés, kiragadtok az üzijeimből 1 dolgot, és ezen lovagoltok. Nem az a lényeg, amiket kiragadtatok. martonx-nek részleteztem a dolgokat, nem írtam be ide, mert ezeket is csak kiforgatnátok. A lényeg hogy nem azért élek rosszul és kevés pénzből, mert hibákat követtem el, meg rosszul bánok az emberekkel, stb.. A szüleim (apám a válóperrel kisemmizett bennünket, pedig jó életem lehetett volna, 12 éves koromban apám megvette a telket, amire a házam épült volna, aztán eladta, stb.), meg más emberek a segítés helyett elvettek, meg ártottak nekem, ezért vagyok ilyen helyzetben. A kormány is ártott, lásd a 2012-ben megszüntetett rokkantnyugdíj rendszert. A kevés pénzem (2006-8-ban 40-50e rokkantnyugdíj) ellenére meg tudtam élni, mert rendes kincstári gáztámogatás volt, meg kaptam lakásfenntartásit, meg átmeneti (évi 3-szor) segélyt, és volt utazási papírom is. Egyedül élek, kevés a rezsim. 2006-10-ben az egyik évben gázra, a másikban villanyra kértem a lakásfenntartásit, annyit kaptam és olyan kevés a rezsim, hogy 1 évnyi támogatás 2 évnyi fogyasztásomat fedezte, egyre több pénz lett a számláimon. Amikor már nem kaphattam többet lakásfenntartásit (mert a törvény szerint az 50-60e jövedelem ehhez túl sok, vicc), akkor is hónapokig tartott, mire a felhalmozódott támogatásokat elhasználtam. Mostanra ezeket nem kaphatom, nincs már utazási kedvezményes papír se, a megélhetési, kaja, stb. költségek az egekbe nőttek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.