Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84651) totya694 válasza Rhino666 (#84650) üzenetére


totya694
őstag

Szerintem be vannak azok még táblázva.

Üdv:Attila

(#84652) pilóta válasza Rhino666 (#84650) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem hívd föl mindet, aztán majd megmondják, melyik vállalja és mennyiért...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#84653) martonx válasza Rhino666 (#84650) üzenetére


martonx
veterán

Alfa klímával szoktam dolgoztatni.

Én kérek elnézést!

(#84654) totya694 válasza martonx (#84653) üzenetére


totya694
őstag

Minden évben Ők csinálják újra a klímátokat? ;]

Üdv:Attila

(#84655) Rick4 válasza quailstorm (#84649) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ugyanerre a sztorira reflektáltam a kollégának, hogy ma még nem, 3 hónap műlva majd igen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84656) Rhino666 válasza martonx (#84653) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszi, de náluk sajnos nincs az a típus amit kinéztünk. :( Gondolom hozott anyagból meg aranyáron dolgoznak...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#84657) -Tsaba- válasza Rhino666 (#84656) üzenetére


-Tsaba-
tag

Teleklima.hu esetleg?

(#84658) martonx válasza totya694 (#84654) üzenetére


martonx
veterán

Nyilván nem, csak amikor szükség van rájuk :D
Mivel nálunk irodaházakhoz hasonló a klíma rendszer (egy kompresszor gyártja a hideg vizet, és van egy vezérlő rendszer, ami keringteti a vizet fali befúvók között), ők zokszó nélkül szervizelik az ilyen bonyolultabb megoldásokat is.

Én kérek elnézést!

(#84659) Rhino666 válasza -Tsaba- (#84657) üzenetére


Rhino666
őstag

:(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#84660) totya694 válasza martonx (#84658) üzenetére


totya694
őstag

Van egy mondás...

"Ismerek egy jó kemence rakó mestert nálunk minden évben Ő rakja újra" :P

Üdv:Attila

(#84661) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

(#84662) Rick4 válasza Jinxb1rd (#84661) üzenetére


Rick4
félisten

Jánoska26 épp ilyet keres. [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84663) Jinxb1rd válasza Rick4 (#84662) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

180 valahány pozitív értékeléssel el vagyok maradva a kritériumoknál. :D

We are only Stardust...

(#84664) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Más:

Előlapi jack dugó megadta magát teljesen. Kellene valami ami leváltja, akár úgy, hogy hátra van kivezetve, nekem mind1. Ilyesmi:

Csak nem szeretnék ezért most kiadni 6-7.000 Ft-ot.

Bárkinek bármi tippje?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#84665) macilaci78 válasza Jinxb1rd (#84664) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Apróról egy filléres hangkártya, akár PCI, akár USB?
Milyen házad van? Lehet, a kábel cserélhető az alaplap és az aljzat között. De ha nem, old fox-nál akkor is érdemes futni egy kört. Egy multiméterrel csinálj szakadásvizsgálatot szerintem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#84666) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan online videó letöltőt, amivel különböző oldalakról lehet letölteni?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#84667) Jinxb1rd válasza macilaci78 (#84665) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én már a használt házakat is nézem, mert még az is olcsóbb lenne mint ez az előlap

We are only Stardust...

(#84668) Rick4 válasza Jinxb1rd (#84663) üzenetére


Rick4
félisten

Nyugodtan elküldheted neki (ha el akarod adni) ismerem, 100% megbízható, még pár éve hardveraprd is volt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84669) Rick4 válasza Jinxb1rd (#84664) üzenetére


Rick4
félisten

Ret.hu-n kell lennie ilyen beforrasztós jack aljzatnak, párszáz forint lehet max.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84670) G.Freeman


G.Freeman
csendes tag

sziasztok! van egy eladó LG flatron monitorom: https://hardverapro.hu/apro/lg_flatron_l204wt-bf/hsz_1-50.html

(#84671) martonx válasza G.Freeman (#84670) üzenetére


martonx
veterán

Mindenestre a linkelést még gyakorold :K

Én kérek elnézést!

(#84672) SirRasor válasza G.Freeman (#84670) üzenetére


SirRasor
őstag

LG Flatron L204WT-BF eladó!

Make Love not war!

(#84673) adrian14


adrian14
tag

Sziasztok!

Alváz- és üregvédelemre esetleg tudtok ajánlani szakembert, aki tényleg szépen dolgozik?
Dorozsmán találtam egy mestert (Szaniszló Robi). Esetleg valakinek van tapasztalata vele? Egy szegedi szerelő ajánlotta. Nem tudom, hogy azért mert egymást ajánljgatják a kuncsaftoknak, vagy mert tényleg jó. :F

Kb fél éve keresem a megfelelő embert. De sajnos sok a kókány :(

[ Szerkesztve ]

(#84674) veze válasza Jinxb1rd (#84664) üzenetére


veze
őstag

(#84675) Rick4 válasza adrian14 (#84673) üzenetére


Rick4
félisten

Nincs már nagyon igény alvázvédelemre, a 15 éves autók még bírják, de lesz 100 más bajuk, ami miatt nem foglalkoznak vele, a fiatalabbakat nem kell alvázvédőzni. Ki fog halni a szakma, csak pár ember maradt, és az első egy évben úgyse veszed észre, hogy kókány volt-e vagy sem...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84676) tisn válasza Rick4 (#84675) üzenetére


tisn
addikt

teljesen lehaltam, hogy a csajom 10 eves yarisat alvazvedoztette a szereloje (o meg belement, kifizetette)
mi a fracnak? felesleges az onhordo horganyzott kaszniknal

16 eves a megane-om, sehol se rozsdas

(#84677) adrian14 válasza Rick4 (#84675) üzenetére


adrian14
tag

Az autónk 20 éves és kint áll, még 4-5 évig használnám.
Egyébként:
https://totalcar.hu/magazin/hirek/2019/08/07/balhe_van_rozsdasodnak_az_alig_hasznalt_teslak/
https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2018/06/13/kilenc_honapos_az_autom_es_ilyen_az_alja/

Imádom az új Mazdákat, de mondták már többen, hogy az újnak sem árt az alvázvédelem 5 évente.

[ Szerkesztve ]

(#84678) macilaci78 válasza tisn (#84676) üzenetére


macilaci78
nagyúr

20 éves Passat, a bal első sárvédőnél felütötte a fejét 2 pici körömnyi rozsda, a tél előtt megcsináltatom. A többi helyen nem rozsdás, de látszik, hogy az előző helyén szűk volt a garázsajtó: festett fém ajtótok a jobb oldali két sárvédőnél látszik, de rozsda nincs, illetve látszik a fehér festék alatt a gyári szín.
Vaktában 25k/elem árat mondott rá a szaki, most elvittem, 50k-ba belefér a 3 sárvédő (a bal hátsó makulátlan) és a gépháztető élén a kavicsfelverődéseket is megigazítja.
Nem esztétikára törekszem, csak állagmegóvásra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#84679) Rick4 válasza adrian14 (#84677) üzenetére


Rick4
félisten

Van garázsom, de cuccokkal van tele, kint áll az udvaron meg az utcán 5 kocsi, van 2004-es, van 2007-es, van 2014-es is. Egyik se volt gyárilag alvázvédve, és nem is lesz, egyiknek sincs baja, de 96 óta túl vagyok már pár autón, és soha egyik autóm se volt alvázvédőzve.

Rossz példák persze mindig vannak, bizonyos típusokat, pl 2000 utáni Mazdák, Mercik, Vw-k nem is nagyon szabad megvenni. de ilyen idős korban a népautó swift is totál el van rohadva..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84680) lorcsi válasza Rick4 (#84679) üzenetére


lorcsi
veterán

Mosranaban egyre tobbszor riogatnak jegesovel...
Nem aggodsz hogy jol megveri a jeg az autokat ?

Amugy a 47en vegigmegyek..akkor is ezt kerdezem magamtol....mit csinalnak ezekjel, ha jon egy akar kozepesebb jégeső ?

(#84681) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Elvihető ingyen : Canon laserbase mf 3110 nyomtató elvihető. Működik van még valamennyi a tonerban. Leginkább XP kompatibilis. Scannner nem működik.

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#84682) Rick4 válasza lorcsi (#84680) üzenetére


Rick4
félisten

Mindig mindenfelé van jégeső, csak erre nem. Amikor egyszer 5 éve volt, elverte a ház oldalát, a hőszigetelés fölötti festét kicsit meg is kezdte, fizetett szépen a biztosító ( ami ugye egyesekne xart se ér), itt is a legdrágábbon van casco, fizet, ha kell, a másik 4 meg úgy járt, nem tudok vele mit csinálni, nem érzem úgy áltlaánosságban se magam egy szerencsétlen flótásnak, akivel minden rossz megtörténik, pedig történt már egy pár dolog. :D
Nem tudom őket elpakolni, nincs annyi fedett helyem. A dupla garázsban 1.5m magasan mindenhol alkatrészek vannak.

Gondoltam már rá, hogy jó lenne, ha pl télen, amikor 30 centi hó ráesik a kocsira, jó lenne, ha nem kellene ledúrni, csak kiállni a garázsból, de annyira nem nagy probléma az évi 5 nap, hogy erre erőt fordítsak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84683) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Akik járatosabbak ilyen témában, azoktól kérdezném, hogy van esetleg Szegeden olyan megbízható cég, vagy még inkább magánszemély, akik egér javítással foglalkoznak? A PH-s "Egér probléma" topikban már kérdeztem, de nem kaptam érdemi választ. Egy ilyen Mionix egérről lenne szó [link], aminek a bal klikk gombját kellene cserélni, mert egyre gyakrabban, vagy nem érzékeli a lenyomást, vagy duplaklikk lesz belőle.
Előre is köszi az infót.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#84684) Jinxb1rd válasza pendre54 (#84683) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Old fox

2x megbütykölte már az mx 518-as egerem tökéletesre (mikrókapcsoló probléma, mint neked).

We are only Stardust...

(#84685) pendre54 válasza Jinxb1rd (#84684) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, már keresem is. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#84686) Rick4


Rick4
félisten

Fasza notit valakinek?

Nem az enyém, fb-on találtam, ahogy nézem, egyedi kivitel, kár lenne kihagyni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84687) ShadowX válasza Rick4 (#84686) üzenetére


ShadowX
őstag

Kár, hogy a gazdája nem pózol mellette a pacalfoltos trikójában. :D

(#84688) martonx válasza Rick4 (#84686) üzenetére


martonx
veterán

Nekem inkább a kanapé tetszett meg :D

Én kérek elnézést!

(#84689) Rick4 válasza martonx (#84688) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem az is eladó. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84690) pilóta válasza Rick4 (#84689) üzenetére


pilóta
nagyúr

Főleg, ha van alkatrészed alkatrészbe :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#84691) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni az alábbi témában: az M43-as autópálya 11-es (Szeged, 47-es út) és 8-as (Sándorfalva) csomópontok között van telepített autópálya-matrica ellenőrző-kapu/kamera?

Háttértöténet: Szegeden nyaraltunk és Ópusztaszerre is elmentünk. Sajnos a GPS-ben nem volt lekapcsolva az autópályák használata, így "sikerült" felhajtani a fent nevezett szakaszra. Mikor odaértünk Ópusztaszerre megvettem a matricát. Hogy 60 percen belül voltunk-e a pályára hajtástól vagy sem, sajnos nem tudom. Ezért is próbálom kideríteni, hogy egyáltalán van-e ezen a szakaszon fix ellenörző-kapu/kamera.

Visszajelzéseteket előre is köszönöm!

Üdv': __Zs__

(#84692) Rick4 válasza __Zs__ (#84691) üzenetére


Rick4
félisten

Soha nincs, nem is volt. Mindig ott próbálom ki a kocsikat, 11-esnél felmegyek, a Sándorfalvi útnál visszafordulok a felüljárón, és tűz vissza.... :D

Pest felé menet legközelebb a Sándorfalvi út és az Auchan- Kistelek- 5-ös úti lehajtók között a pihenőben szokott állni, MAkó felé pedig a Tisza híd utáni lejtőnél van egy útdíj kapu, de személyautónál matricát az sem ellenőriz, teherautónál viszont igen.

Ópusztaszer 30 perc kocsival, szóval ha megérkezés után megvetted, akkor jól tetted, de bünti egész biztos nem járt volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84693) __Zs__ válasza Rick4 (#84692) üzenetére


__Zs__
tag

Köszönöm szépen a gyors visszajelzést!

Így most egy kicsit nyugodtabb vagyok, mert volt némi késleltetés az e-matrica megvásárlásában (parkolóban helyre állás, telefonszám kiderítése, infó begyűjtése [hogy egyeltalán van ez a 60 perces türlemi idő] + hogy akkor mit is kellene tenni, SMS küldése, stb.).
Amúgy ha már megvolt a matrica, utána - hazafele - már természetesen használtuk is a pályát, ahol tudtuk. Mindenképpen veszteséges volt a biznisz, mert csak pár km-es szakaszokról volt szó, de a pótdíj majd' 15E Ft-jával már különösen fájdalmas lenne/lett volna a "kaland".

Szóval, remélem, hogy akkor tényleg nem lesz belőle pótdíj felszólításos levél! :)

Üdv': __Zs__

(#84694) Rick4 válasza __Zs__ (#84693) üzenetére


Rick4
félisten

Biztos nem, ott nincs csak korlát és leállósáv, autó nem tud ellenőrizni, azért is áll feljebb a pihenőben, véda, matrica ellenőrző meg végképp nincs a két lehajtó között.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84695) SirRasor


SirRasor
őstag

Asszem ezzel befejeztem a facebookon való hirdetést..

Szerintetek hogy lehet ennyire kevés szóba ennyi helyesírási hibát rakni? :W

EDIT: de az "Ez még megvan?" automatius sablonüzenet a kedvencem. Nincs b****g, azért van fent a hirdetés :W

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#84696) Rick4 válasza SirRasor (#84695) üzenetére


Rick4
félisten

Részben érintettségem okán tagja vagyok több csoportnak, többek között a Chrysler Voyagersnek is. A csoport sajnos a 200-1M közötti árú autók tulajdonosaiból áll, és ugyan kellemetlen kimondani, de eddigi tapasztalataim szerint hihetetlen alacsony az intelligenciaszint (vagy sok a diszgráfiác) a csoportban. Nincs olyan poszt, amiben ne lenne hiba, ha mégis, az első két kommentben lesz helyette 5 hiba.

Az adásvételi csoportok még durvábbak, ha nem a helyesírás, akkor a tartalom problémás. Vagy a gagyi mlm bizniszekkel jönnek, ahol se kereseti lehetőség, ce cégnév, de még termék megnevezés sincs, rákérdezvén még persze ő van megsértődve, de ma durvult be igazán a dolog az egyik helyen, az egyik szegedi adok veszekes csoportban egy pesti csaj ma kérdezgette hogy a képen látható nő az ki, mert a néger faszija, akitől már van két gyereke, ezt a nőt dugja... Nem is a helyesírással volt szegények gondja, hanem minden mással... Kapott tippeket mindenre. :D

Mivel az internet ma már mindenkié, sajnos azok is hozzáférnek, akiknek nem lenne szabad... Amúgy meg az ilyeneket az olcsó árak vonzzák, én rendszerint az ilyet inkább elajándékozom, kidobom, mint hogy találkoznom kelljen valakivel, akitlől kiráz a hideg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#84697) fradi81 válasza SirRasor (#84695) üzenetére


fradi81
veterán

Az ilyenek nagy része csak unaloműzésből írhat. Hirdetés felrakásakor szoktak amikor még elől van, 1-2 nap után már csak elvétve, aki épp rákeres.

moto g72, Ninebot d28e

(#84698) ShadowX válasza SirRasor (#84695) üzenetére


ShadowX
őstag

Húúúú, az ilyentől a hideg futkos a hátamon. Rá kellett jönnöm, hogy nagyon kevés az értelmes ember. Hogy szépen fogalmazzak...a "sűreje" maradt itthon. De nem baj, a zavarosban jó horgászni, szóval kitartás.

(#84699) Veatta válasza __Zs__ (#84691) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ráadásul amióta le van zárva a sándorfalvi út azóta ez a szakasz díjmentes.

(#84700) Krogoth válasza Veatta (#84699) üzenetére


Krogoth
senior tag

13.-áig volt lezárva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.