Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40401) lugosi válasza pilóta (#40385) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem úgy tűnik, de lehet hogy én tévedek, hogy a távolabbi oldalon amit bejelöltél, az a hajtómű és a törzs közötti rész, és ezt hozzányilaztad a közelebbi oldalon a hajtómű és a szárnyvég közötti részhez.

Ezen az oldalon meg lehet nézni a gépet, látszik az egyik képen leszálláskor, hogy tényleg eléggé felfelé hajlik a szárny vége. [link]

Ebből a képből kiindulva, abból a szögből, amiből azt a képet fotózták, amire te is rajzoltál, szerintem a szárnynak látszódnia kellene. Nem?

(#40402) Zozzant válasza lugosi (#40401) üzenetére


Zozzant
addikt

Ja felfelé is hajlik és erősen hátranyilazott, szinte párhuzamos az első éle a nézőponttal ezért szinte el is tűnik.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#40403) Rick4 válasza lugosi (#40401) üzenetére


Rick4
félisten

Pont jó a kép, képzeld el hogy van egy fényképész is a képen, 2D-ben a jobbos szár alá-elé a képen, amint épp a gép alatt, a földön, a másik oldalon áll. Most szinte nem látható a szárny innen se, tehát nem fog amarról se látszani, mert felfelé görbül, plusz hátrafelé hajlik alapból, a maradékot meg kitakarja a hajtómű, mivel az a szárny alól előre is, lefelé is kilóg....

Ritka szerencsétlen kép amúgy...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#40404) martonx válasza Luighi (#40395) üzenetére


martonx
veterán

Én. Teljesen elégedett vagyok vele, egy dolgot leszámítva - a garasbaszó Nokia képtelen volt a Lumia 520-as alsó 3 érintőgombja alá tenni egy nyomorult világító LED-et. Megspórolt ezzel vagy 20Ft-ot. Mondjuk megszokható, mert úgyis sejted hol vannak a gombok, de bosszantó.
Mondjuk én rohadtul nem számítok mérvadónak, mert a telefonomat kizárólag telefonálásra, emailezésre, skype-ozásra használom. Végszükség esetén netezésre. Ja, és ami a fő GPS navigációra sokat használom itt a nagy faluban, mind autós, mind tömgközlekedéses variációban. GPS-ezésre tökéletes. Még soha nem hallgattam rajta zenét, se videót nem néztem, sőt bevallom lassan két hónapja meg van a telefon, de múlt héten fényképeztem vele először, és ekkor kötöttem össze számítógéppel is először (szvsz meglepően jó képek lettek).
A gyerek szokott rajta játszani is ezt-azt, amikor megengedem neki. ;]

Én kérek elnézést!

(#40405) lugosi válasza Rick4 (#40403) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet!

(#40406) pilóta válasza lugosi (#40401) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nekem úgy tűnik, de lehet hogy én tévedek, hogy a távolabbi oldalon amit bejelöltél, az a hajtómű és a törzs közötti rész, és ezt hozzányilaztad a közelebbi oldalon a hajtómű és a szárnyvég közötti részhez.

Biztos, hogy te tévedsz. :D
Egyértelműen látszik, hogy pontosan a párját kötöttem össze a két szárnyon a csűrőlapok és fékszárnyak mozgatókonzol burkolatainak.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#40408) zeg


zeg
senior tag

Már nem keresek 2002-es minőségi atx házat.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#40409) lugosi válasza pilóta (#40406) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem nem egyértelmű, de elfogadom hogy te ehhez jobban értesz és én tévedek.

(#40410) pilóta válasza lugosi (#40409) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor jó :D

(Egyébként ha megnézed, akkor a látható szárny alatt a hajtómű és a törzs között csak egy konzol van, a másik három meg a hajtómű és a szárnyvég között van. Nem valószínű, hogy a másik oldalon négyet tettek volna a törzs mellé...)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#40411) Syl válasza martonx (#40404) üzenetére


Syl
nagyúr

Na, mondtam én! Alig költöztél fel a nagyfaluba, és máris jössz és valami körmönfont magyarázat keretében tudatod velünk, hogy te bizony Pesten élsz. Olyan lettél, mint még valaki itt. :U :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40412) Agyasima válasza Syl (#40411) üzenetére


Agyasima
senior tag

És ez még semmi. Látnád mit művel élőben! :DDD

Fa nyílászáró gumitömítést szegeden hol keressek? Ilyesmit

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#40413) tucsok. válasza Agyasima (#40412) üzenetére


tucsok.
senior tag

obi

"So say we all"

(#40414) Polemius válasza Agyasima (#40412) üzenetére


Polemius
aktív tag

Fa gumitömíííítéééést? :F :Y :DDD

(#40415) pilóta válasza tucsok. (#40413) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ott legalább van latexbölény is ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#40416) sss válasza martonx (#40404) üzenetére


sss
senior tag

Ez az ami tud rendes offline navigációt? Vagy összetévesztem valamivel?

(#40417) azbest válasza pilóta (#40385) üzenetére


azbest
félisten

Szárnyakkal könnyű :D

(#40418) totya694 válasza azbest (#40417) üzenetére


totya694
őstag

Ennek látszik a szárnya rendesen ;]

Üdv:Attila

(#40419) HuMarc válasza sss (#40416) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, az. Térképet az összes országról le lehet tölteni, de a navigáció csak Mo.-n működik (ez csak az 520-ra vonatkozik!), és meg kell venni a ~5000 Ft-os licencet a világnavigációra. S lássuk be, ez nem sok pénz :N

(#40420) sss válasza HuMarc (#40419) üzenetére


sss
senior tag

Jól hangzik. Régebben próbáltam néhány androidos megoldást, de nem igazán győztek meg.

(#40421) SirRasor


SirRasor
őstag

EDIT: eladó Arctic F12 Pro rendszerhűtő.

Volt egy kis selejtezés és ezeket meg tudtam menteni 775-ös alaplapokról. Valakinek kell valamelyik? Ingyér.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#40422) partymaci


partymaci
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődnék h van é valakinek Samsung Clp-320 vagy 325-ös lézernyomtatója. Próbanyomtatás erejéig szeretném a tonert kicsereln mivel most full fekete lapot nyom. Mar utangyartott fekete toner van benne egy darabig mukodott aztan meggondolta magát... elvinnem a nyomtatom az lenne a legegyszerubb. Persze nem ingyen, hanem mindjuk 2db A4 es feher lapért cserébe ;]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#40423) totya694 válasza SirRasor (#40421) üzenetére


totya694
őstag

Ennyi alu kevés egy repülőnek de valahol el kell kezdeni

Üdv:Attila

(#40424) Agyasima válasza Polemius (#40414) üzenetére


Agyasima
senior tag

Keresek továbbá műanyagból készült fém faházat is! :P :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#40425) pilóta válasza Agyasima (#40424) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azt a Fa- és Fémkutya Kombinát gyártja :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#40426) Rick4 válasza SirRasor (#40421) üzenetére


Rick4
félisten

Ennyit megér, de 5 perce gondolkodom, mire kéne tenni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#40427) LÁZ


LÁZ
addikt

feltörtékajutubotvagymiarákvan :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40428) azbest válasza LÁZ (#40427) üzenetére


azbest
félisten

Nem, ez valid hibajelzés arra az esetre, ha az egyik fejlesztőjük részegen committál, de nicns gond, mert
"A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation."

A hibaüzenetet gondolom a publikus kulcsukkal elkódolták és base64-be rakták, így csak ők tudják elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#40429) LÁZ válasza azbest (#40428) üzenetére


LÁZ
addikt

jja, gondoltam, hogy vmi ilyesmi, csak meglepő volt,mert eddig nem találkoztam vele :)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#40430) martonx válasza Syl (#40411) üzenetére


martonx
veterán

Akkor a teljesség kedvéért azt is tegyük hozzá, hogy családi szinten úgy döntöttünk, hogy nem költözünk fel pestre. Jövő évtől kezdve pedig lesz heti egy nap távmunkás munkanapom. Szóval annyira azért nem tartom magam pestinek, azt meg inkább szégyenlem, hogy egy ilyen szar helyre kellett jönni ahhoz, hogy az ember normális munkát, és normális fizetést kapjon.

Én kérek elnézést!

(#40431) SirRasor válasza totya694 (#40423) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezek túl nagyok; nem akarom olyan célra felhasználni. De az alaplapokat eltettem; majd karácsonykor készítek a kondikból valami szépet :)

Make Love not war!

(#40432) tisn válasza martonx (#40404) üzenetére


tisn
addikt

volt a Lumia 520-as alsó 3 érintőgombja alá tenni egy nyomorult világító LED-et.

most nezek telcsit magamnak, a joval dragabb lg l9 II-n sincs

(#40433) ShadowX válasza martonx (#40430) üzenetére


ShadowX
őstag

Teljesen egyetértek. Én már néha attól kikészülök, ha egy hétre fel kell mennem. Pedig lehetne akár jó hely is, csak sok odafigyeléssel. Bár az ismerôseim akik felköltöztek azt mondják meg lehet szokni. Jelenleg hogy néz ki a menetrend? Állandóra fentvagy, néha hazalátogatsz?

(#40434) Agyasima válasza tucsok. (#40413) üzenetére


Agyasima
senior tag

Most így jobban belegondolva: az Obi az tuti? Mert ott nézegettem tavaly, de csak ragasztható szivacsot tudtak mutatni nekem, "benyomkodható" gumitömítést azt nem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#40435) zeg válasza ShadowX (#40433) üzenetére


zeg
senior tag

Én laza 10hónapot töltöttem putripesten, kezdve a Rózsadomb alján köpésre a Göncz-rezidenciától, aztán a hirhedt Flórián téri paneldzsungel legtetején, majd a II. kerület elitrészében. Lehúztam néhány hónapot Győrben, Kiskunhalason 1 évet, Bácsalmáson 3 hónapot. Lövésem sincs miért vannak elájulva BP-től. Van sok üzlet ahol hamar elb@szhatja az ember a pénzét, tömegnyomor cigányokkal meg zombi panelprolikkal, meg továbbo sokszázezer beképzelt öntelt frusztrált lelkinyomorék. Normális ember elvétve. Az összes város közül ahol éltem és dolgoztam ez a legtrágyább, Magyarisztán putrija, tükör erről az elb@szott országról. :( Persze ez nem jelenti azt hogy ha megint pénz jön szembe velem, ne mennék vissza oda(is).:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#40436) martonx válasza tisn (#40432) üzenetére


martonx
veterán

Nekem bejött a Lumia 520-as, meg a wp8-al sincs bajom. Plusz ez életem első okostelefonja, szóval nagy összehasonlítási alapom sincs. De hogy a következő telefonomnál biztos elvárás lesz az érintő gombok mögötti LED az tuti.

Én kérek elnézést!

(#40437) tisn válasza martonx (#40436) üzenetére


tisn
addikt

en is butatelcsitt hasznalok meg, csak mar nagyon ego az ugyfeleknel :)

win8 es droid kozott nem tudok valasztani (androidot a gyerek samu tabjan hasznalom, nem estem hanyatt tole :))

win8 kicsit eselyesebb igy (meg akkor lesz minden platform itthon, amire esetleg szoftot kell irni)

(#40438) martonx válasza ShadowX (#40433) üzenetére


martonx
veterán

Persze meg lehet szokni, de a franc akar lelkileg hozzásilányulni - azaz megszokni - az itteni szinthez.
Még csak egy hónapja vagyok fent (ráadásul buda II. kerületében dolgozok, és III. kerületi kertváros részben lakok), de hosszasan tudnám ecsetelni, hogy mennyire beteg ez az egész hely, az emberekről meg nem is beszélve. Szerintem az is elég beszédes adat, hogy a munkatársak között 90%-os a vidékről feljöttek aránya.
Viszont mit tegyünk, ha külföldről nézve egyedül Budapest látszik a térképen, így minden vállalkozás ide jön, nem pedig Szegedre. Vidékre maximum a "robot" munkákat telepítik ki, kis pénzért, szakmailag nulla munka. :O

Én kérek elnézést!

(#40439) Luighi


Luighi
aktív tag

Cimbi szólt, hogy a passzázs sori iPontba a karácsonyi szezonra keresnek embert bolti eladó munkakörbe. Akit érdekel, ballagjon be egy önéletrajzzal v írjon nekem privit, megadom a telszámukat. Alap angol nyelvtudás előny!

(#40440) Syl válasza tisn (#40437) üzenetére


Syl
nagyúr

A dilemma pofonegyszerűen eldönthető: melyik NSA bérenc adatgyűjtő cégnek akarsz pucsítani? Ha a guglinak, akkor android, ha a microsoftnak akkor wp. Ja és persze ott az épöl.

Valamint a futottak még/futni fognak kategóriák, amik nekem egyre szimpatikusabban: blackberry, firefoxos, sailfish, ubuntu.

(#40438) martonx

külföldről nézve egyedül Budapest látszik a térképen

A pestiek 90%-ka szerint is az ország véget ér a budapest táblánál. :U

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40441) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Nem érdekel véletlenül valakit az ASUS G75 VX gyári ajándék hátizsákja?

2 külső kép

4 belső kép

(#40442) Rick4 válasza Mikulásbá (#40441) üzenetére


Rick4
félisten

Kaptál levelet valakitől, hogy ilyet szeretne karira? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#40443) Rolly válasza martonx (#40438) üzenetére


Rolly
veterán

szerintem nem ennyire vészes azért pest... főleg buda nem... meg nem hiszem, hogy itt másabb emberek lennének mint máshol (kár Szeged, akár egy kis falu), csak itt van 2-2,5 millió ember akik között ugye a rossz arc / hajléktalan / kisebbségi több s mivel ezek idejűket nem munkával töltik ezért az összképben előrébb vannak ...

(#40444) Mikulásbá válasza Rick4 (#40442) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem,mert ő kapta volna-bár azóta vannak jelentkezők!

(#40445) tisn válasza Rolly (#40443) üzenetére


tisn
addikt

idén már sum 1 hónapot kb. bp-n voltam

a közlekedés a halálom: autóval mindig megtalálok legalább 1 dugót
ha tömegközlekedéssel megyek akkor meg a nyugati-moszkva tér-népligetben annyi cigány, hajlékony, igénytelen pötsch van, hogy legszívesebben atomot dobnék rájuk

ha meg volt kollégával megyek, akkor halmozódik (dugo + tomegkozlekedes)

(#40446) Rick4 válasza Rolly (#40443) üzenetére


Rick4
félisten

Rollykám, próbálj már meg 5 percig ácsorogni a Budagyöngye bevásárlóközpont előtt 10 percig.. Rögtön más lesz a véleményed..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#40447) Rolly válasza tisn (#40445) üzenetére


Rolly
veterán

Dugó néha szokott lenni ... mondjuk azt meg szoktam nézni gmaps-en mielőtt indulok, hogy merre érdemes menni - pesten belül ...

Eddig nagy dugóba 3-4x futottam bele... többnyire balesetek, vagy pl mikor az arénába mentünk koncertre és a koncertre menők miatt volt dugó... vagy felújítás miatt volt ...

A moszkva tér környékére kocsival menni felér egy stressz teszttel ... A hajléktalanokra lásd előző hozzászólás ...

Lehet lesz aki elítél emiatt, de én támogatnám a főpolgármester hajléktalanok kitiltása a városból tervét ... (persze olyan feltételekkel hogy szociális lakóparkot csinálni nekik ... lásd nyugati példák)

(#40448) Rolly válasza Rick4 (#40446) üzenetére


Rolly
veterán

Budagyöngye bevásárló központ felé még nem jártam ... de jópár aluljáróban megfordultam és múltkor a Blahán várakoztam fél órát ... (persze párszor helyet változtattam mert jöttek a kéregetők... de "legalább nem untakoztam")

(#40449) Attix82


Attix82
őstag

Rögtön átvehető:

Fantec MR-USB3 Docking station 2,5"/3,5", USB3.0 White

Gyártói cikkszám: FT1618
Garancia: 12 hónap

Bruttó: 7 000 Ft

(#40450) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

ELADÓ
GHOO POWER 5200 külső akkumulátor

Bontott, két hete vettem, T-nél garanciás, kétszer volt használva. Teljesen hibátlanul működik, kicsi és dizájnos.

Ár: 7000 Ft.

Érdeklődni priviben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.