Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) szakallasgy1


szakallasgy1
tag

Az autóm... :) kép feltöltőtes nem sikerult-szerk

[ Szerkesztve ]

szakallasgy

(#21752) roberto211


roberto211
őstag

Bár így utólag belegondolva, lehet megvárom h az új ignis árát hova fogják belőni.. Ha a vitara és swift közé akkor lehet h az lesz..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21753) Harkovz válasza Kornel (#21748) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Ha nem àllnànk még házvásárlás előtt, be cserélném az SX - et egy új S-Crossra. Még a pénz is meglenne rá. Sajnos várnom kell még így pár évet.

(#21754) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Holnap megyek bontóba. Szerintetek csináltassam meg müanyagossal vagy nézzek bontottat? Lökhárító alsó meg felső rész. Alsót sztem müanyagoztatom, de ha kapok 10k alatt bontottat akkor sztem nem. Meg milyen merevítő kell ehhez? 2001es gl green swift. Merevítőt sztem bárdiban veszek.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#21755) HUNPSP válasza roberto211 (#21730) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Astra F-nél a rozsdásodást majd nagyon nagyon alaposan nézd meg, hogy éppen hol és milyen mértékű üti fel a fejét. F astra volt nekem a másik alternatíva, költségek miatt viszont maradt a swift (talán mondhatom hogy megbízhatóbb, de ez nagy általánosítás lenne). Vagy ez, vagy a széria végi swift jó lehet. Én is ebben gondolkodtam, ha esetleg pár éven belül váltanék, akkor az egy 1.3-as 16 szelepesre történne, nagyon maximum egy 1.6-osra, de elvileg az kicsit sokat fogyaszt a swiftekhez képest.

Corolla nagyon megbízható, szintén örök életű motorral, ennek a buktatóit viszont nem tudom. A Civic pofásabb mint ezek, ha kicsivel több pénzem lenne/lett volna én biztosan ezt választom, de csak egy megkímélt példányt. Lehetőleg szedánt, mert egyébként tényleg imádják tuningolásra használni, próbálgatni a csapotthátút. Arra a 10 hónapra viszont sajnos lehet, hogy tényleg nem éri már meg egy másik autót venni..

Ma felkerült az eredeti Swift tárcsa az autóra, jól néz ki vele. :) Mindegyiken több gyorskötöző, nagyon stabil alapból, így pedig pláne. Remélem nem lopják majd le, és nem is veszik el valami módon... Sajnos a két hátsó kerékre nehezebb volt felerőszakolni, jobb hátsó el is pattant.. talán egy új leszedést-feltevést már nem is biztos hogy ki fog bírni.
Nyárra vagy egy könnyűfém felni, vagy egy fekete felni lenne majd az ideális, erre van tippetek hogy hol keressek? Gyárilag fekete 13/14 colos tudomásom szerint nincs is a régi Swifthez, de kíváncsi lennék akár arra is, hogy tudtok-e eladót (könnyűfém felnit vagy fekete eredetit). A hirdetések között is ritka, ami pedig fent van, azt sokszor már rét elvitték...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#21756) roberto211 válasza kalozhun100 (#21754) üzenetére


roberto211
őstag

Minek műanyagoztatod? Dobd ki a kukába.. Nekem két fület "hegesztettek" a műanyagra 5 ezerért.. Szerinted az mennyi lenne? Ha még 8 is akkor ugyanott tartasz mintha vettél volna egy másikat ..

15ért mennek a lökhárítók merevítővel.. Színazonost ne keress mert kb 1% az esélye.. Lökhárító merevítő/tartó vas a neve..

HUNSP: Nem veszek astra f-et... Ha váltok akkor minimum e11corolla vagy civic.. Kint nézegetem , vannak azért jó darabok mind a kettőből..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21757) kolosanyi válasza roberto211 (#21756) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Corolla nagyon jó, csak férj el benne. Saját tapasztalat, kerüld a Harmony felszereltséget, nagyon fapados. Anyunak ilyen van, nem is árulták a balkánon kívül máshol. Mindenképp legyen benne állítható kormány, a Harmonyban nincs és nagyon szűkös így a hely. Gyenge pont lengéscsillapító, főleg a hátsó, ezen kívül a törésre utaló jelekre kell kb figyelni és ennyi. Ha cseréltek benne olajat rendesen, rettentő finoman jár a motor, a váltó pedig a legjobb, amihez eddig szerencsém volt, valami elképesztően zseniális. :)

(#21758) gerii


gerii
addikt

TC fikázza a Swiftet
Érdemei elismerése mellett nem kedvelem a típust, mert a vasaló-Swiftek szomorú belterű, nagyon leegyszerűsített autók, a régebbi egyhármas motor váltója menetrend szerint csapágyas lesz, de kétségtelen, hogy a minket érdeklő ársávban bőven válogathatunk az egygazdás, 2007. utáni, tehát változó szelepvezérlésű motorral szerelt példányok közül, ezek már jobbak. Swiftezni a magyar sors része: alkatrész, szerelő mindig lesz, irigyek soha.

Szerintem a magyarok nagy része eléggé irigyelne egy 1-2 misit autót. + szerintem nem azért vesz valaki Suzukit, hogy utána sírjon az ugyanannyiba kerülő BMW-ért amire a gatyáját is rákölti. Hülye ez a cikkíró...

[ Szerkesztve ]

(#21759) roberto211 válasza gerii (#21758) üzenetére


roberto211
őstag

Tc-t nem nagyon érdemes nézni... Ott vagy az egyiket fikázza vagy a másikat... Gondolom amelyik gyártó többet ígér neki. :)

tboy: De ezt csak azok mondják akik nincsennek annyira tisztába a modellekkel.. Most elmegy mellettem egy e36 compact még régi literes swiftből se sz*rom le mert tudom h mennyi , milyen stb. :D De tinilányok előtt lehet villogni meg akik csak a márkát ismerik. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21760) tboy93 válasza gerii (#21758) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem hülye, ez az igazság. Sétál az utcán valaki és elmegy előtte egy swift fel se kapja a fejét, nem vált ki belőle semmilyen reakciót. Ha egy 1-2M-es tizen x éves fekete waxolt 530D bmw megy el előtte, akkor mindjárt jön a fika áradat, hogy honnan volt ennek ennyi pénze erre, biztos adót csalt, meg amúgy is hulekocsogbmws pfhuuuuj :D És ebben benne van kő keményen az irigység is.

(#21761) gerii válasza tboy93 (#21760) üzenetére


gerii
addikt

Én amikor vettem a kocsit, egy másik srác akkor vett ugyanannyiért bmw-t, kiröhögtem ott helyben. Bár lehet hogy az egyszerű embernek ő az élet császára a szakadt prémiumával, ki tudja. :D

(#21762) kolosanyi válasza tboy93 (#21760) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg lekakkantom, hogy kinek milyen autója van. Legyen nekem olyan, amilyen megfelel az igényeimnek és kész. Ha neki az tetszett és volt rá pénze, akkor hajrá, okozzon örömet neki az autó. Remélem sokáig fogja megelégedettséggel használni.

(#21763) tboy93 válasza gerii (#21761) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem kell azt kirohogni, lehet 1M-ert jo e36 320i-t venni es 2M-ert jo e46 320d-t :) "Oregek" az igaz, de joval nagyobb a fun faktor mint egy swift eseteben. Van aki nem csak A-bol B-be jutashoz keres autot :) Persze ott vannak a "villantosok" is, akik 500-bol vesznek egy 316i-t, hogy a disco elott tudjanak viritani :D

(#21764) dedike válasza gerii (#21758) üzenetére


dedike
addikt

Te még olvasod őket? :Y :R

Én egy ideje leszoktam róla. Pont annyira hiányoznak nekem, mint én nekik...

(#21763) tboy93:

Kollégám tavaly vett (tudatosan) egy e36-ost. Imádja, és meg nem válna tőle, pedig ráköltötte már az árát vagy 1,5x. :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21765) roberto211 válasza dedike (#21764) üzenetére


roberto211
őstag

"pedig ráköltötte már az árát vagy 1,5x"

Uhh pasztmek.. Én meg itt magyarázok,hogy 30körül rákell majd költenem a kocsira. :D :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21766) gerii válasza dedike (#21764) üzenetére


gerii
addikt

Csikóst olvasok csak, ezt a mait meg a múlthetit csak átpörgettem, baromság az egész, szinte mindent ajánlanak.

(#21767) tboy93 válasza dedike (#21764) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a lenyeg, hogy szeresse az autot :)

(#21768) Kornel


Kornel
veterán

Ezert kene a sss-om ala 15-os acel kerek meg az 1.3-as lokharitoi, aztan amikor az 1.6-os 3-as bomossel emberkedne, utana csak nezne, hogy mi a fxxxs ;)

De amugy tenyleg lenezik a suzukit, ez teny, ezzel nem allitottak valotlant.
Az mar kerdes, hogy okkal, vagy ok nelkul-e.

(#21769) roberto211 válasza Kornel (#21768) üzenetére


roberto211
őstag

Régen szerintem volt oka, most már nem annyira..

Mert ha megnézzük régen azért elvoltak maradva konkurenciához képest pld nézzük a régi stiftet.. 96 előttit..
Meg egy 96 előtti f astrat.. Vagy colt, vagy bármi.. Tehát akkor szemmel látható volt..

Most már szerintem nem, nem helytálló mert szépen felzárkóztak.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21770) roberto211


roberto211
őstag

Úgy döntöttem egyébként,hogy inkább megcsináltatom amit megkell a suzkán aztán jó lesz :) Rossz esetben is szerintem a 40et nem haladja meg.. Az "új" autón ha szerválnék valamit ott meg úgy kezdődik átírás+regado,stb,stb minimum 150 és akkor egy 1500ft os légszűrőt nem vettem még bele. :D

Tehát megcsináltatom ezt itt a futómű centrumba és akkor megint hibátlan lesz. :) Azért a 30(de lehet annyi sem) mégis jobb mint a 150 alaphangon.. Meg végülis ezt leszámítva megvagyok vele elégedve , de hát elkell fogadni öregszik, és hiába suzuki az alkatrészek ezen is kopnak..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21771) dedike válasza Kornel (#21768) üzenetére


dedike
addikt

Előzés közben én is azt szoktam mondani, mikor oldalra visszanézek, s látom a megelőzött arcán a döbbenetet, hogy "ideje másképp gondolni a Suzukira..." :DDD :B

(Mondjuk 90-nél szépen megindul az autó harmadikban... ;] )

(#21770) roberto211:

Olvasgattam, hogy cserélnél, nem akartam bele vau, de örülök, hogy meggyőzted magad arról, hogy ezzel jársz a legjobban! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21772) bajnokpityu válasza roberto211 (#21769) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem még mindig el van azért maradva.hozzátenném inkább egy kis igénytelenség, mint évente 2-300at költeni a mechanikára.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21773) Kornel válasza dedike (#21771) üzenetére


Kornel
veterán

azért amikor látják a (gyárilag) morcosított swift lököst a tükörben, meg amennyivel érkezek néha valaki mögé, sokszor meglepi van :D
hegyi úton vasárnap egy 5-ös bömös kért bocsánatot elakadásjelzővel (pedig nem tehetett róla), hogy nem tudtam tovább nyomni neki, mert egy 40-el vonatozó kalapos mögé beragadt egy 15-20 fős kocsicsoport...
közben én 100 felett róttam a kanyarokat, egész jól bekopott ez a 205/45 r17 falken hs449, csak kicsit ballonos, 100 felett kanyarban kicsit megbicsaklik az oldalfalon a kerék, 195/45 r17-el nem volt ilyen gond :C

(#21774) roberto211 válasza dedike (#21771) üzenetére


roberto211
őstag

Jaja... Ha már csere akkor csak fiatalabbra.. Fölöslegesen nem húzok magamra költségeket..

bajnokpityu: "igénytelenség".... Nem erre értettem de annyira pld nem igénytelen mint egy dacia.. Amúgy én is ezen az elven vagyok.. Inkább legyen akkor ne "high end" belső de akkor cserébe ne is legyen vele sok baj.. Szerintem ez jó kompromisszum.. Csak belső térre van elmaradva (most részleteket még boncolgathatjuk de fölösleges)..

kornelka: Ez a beszéd nyomjad neki. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21775) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, lecseréltem a Suskát a Corollára, már a garázsban pihen az új családtag. Azért megsajnáltam a régi autót, szegény kis nyomi Swift hozzám nőtt. Minden nap tette a dolgát, elvitt oda ahova kell. Persze ez a Toyota sokkal sokkal jobb autó, de hát na, mit tehet az ember ha hozzánő egy autó? :N

(#21776) roberto211 válasza kolosanyi (#21775) üzenetére


roberto211
őstag

Hát igen. :D Én is ebbe szenvedek. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21777) dedike válasza Kornel (#21773) üzenetére


dedike
addikt

Huuuliiiigáááán... :D ;]

Jó szerencsét!

(#21778) Kornel válasza dedike (#21777) üzenetére


Kornel
veterán

Addig kell menni, amig megvan, egy scross-al nem lehet majd vitezkedni ;)

(#21779) dedike válasza Kornel (#21778) üzenetére


dedike
addikt

Különben feltűnően jól viselkedik "sportosabb" körülmények között is, persze azért nem sport.... :)

Jó szerencsét!

(#21780) Kornel


Kornel
veterán

Kollega urnak egy kis video a kulonbozo viszkozitasu olajokrol -22 fokban ;)

[link]

Dedike: majd egyszer kiprobalom ;)
Kovetkezo topic talin illene ott lennie egy scross-nak meg egy vitaranak is!

[ Szerkesztve ]

(#21781) dedike válasza Kornel (#21780) üzenetére


dedike
addikt

Most célozgatsz? ;] :P

Jó szerencsét!

(#21782) CoolBoy323 válasza Kornel (#21773) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

muti má' mid van :U :B

vasárnap is én toltam a kicsikének keményen, remélem nem lesz szelfi :U (záróvonal, belváros, 110km/h, 10 kocsi előzése :U)

(#21783) Kornel válasza dedike (#21781) üzenetére


Kornel
veterán

Igen, ott a helyed, meg az autodnak is :)
Meg akkor elintezzuk, hogy a bajnokpityu is jojjon, es akkor lehetne nagy scross vs. vitara tesztet csinalni ;)

Coolboy, mingyart keresek linket ;)

Ehun:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21784) bajnokpityu válasza Kornel (#21783) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ha megfelelő időpontba teszitek, szivesen elmegyek. sajna elég összevissza az időbeosztásom.
budaörsi tecsó is tök közel lenne.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21785) Kornel válasza bajnokpityu (#21784) üzenetére


Kornel
veterán

Na, szerintem mindenki orulne neki.
Budaorsi tesco meg vasarnaponkent teljesen jo helyszin, hiszen zarva van :)
Szoval kinek melyik vasarnap lenne jo?
(Nekem szinte barmelyik jo, ha elore leegyeztetjuk)

Coolboy: nekem is mindig az volt, de sose jott ossze.
Most ugy voltam vele, hogy egyszer elunk!
Amugy meg gyere te is topictalira ;)

Szoval szavazas indulhat, kinek melyik vasarnap lenne jo, budaors tesco?

[ Szerkesztve ]

(#21786) CoolBoy323 válasza Kornel (#21783) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na elmesz Te a tudod hova!!!!

Nagyon szep!!!!!!! A szerelmem a sport swift :)

(#21787) bajnokpityu válasza CoolBoy323 (#21786) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jaja,sokkal szebb, arányosabb autó, mint a scross :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21788) roberto211 válasza Kornel (#21785) üzenetére


roberto211
őstag

5-e után legyen lécccchi. :D Most meg nem merek jelenni a stiftemmel mert szegény matrica levétele után tiszta csúnya lett bemattult alatta a fehér, meg futóműveshez megyek megcsináltatni kb 5-én ezután polír és akkor tudok menni. :) 5-e utáni vasárnap legyen valamikor, ha az nektek is jó.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#21789) CoolBoy323 válasza bajnokpityu (#21787) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az uj swift a legszebb szuzi szvsz

Tali: hu nekem sokara lesz jo a hetvege... 4 het mulva csak :(

(#21790) bajnokpityu válasza CoolBoy323 (#21789) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem az előző jobban tecc. nekem pillanatnyilag a vitya a kedvenc. affene gondolta volna.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21791) CoolBoy323 válasza bajnokpityu (#21790) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Izlesek es pofonok :))

(#21792) Kornel


Kornel
veterán

Na akkor egy mini szavazas.

[link]

A linken keresztul tudtok a doksiba irni elvileg, igy aki szeretne jonni, az uj sorba beirja a nevet, majd a napot, napokat, amelyik vasarnap jo lenne neki, en elnis keztem: 8, 15, 22, 29. Ezek a novemberi vasarnapok.

Jo savazast ;)

(#21793) bajnokpityu válasza CoolBoy323 (#21791) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ez tényleg az.
nem akarok beirni dátumokat. döntötök, és vagy el tok menni vagy nem. nekem gyakran aznapra szerveznek munkát.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21794) Kornel válasza bajnokpityu (#21793) üzenetére


Kornel
veterán

Kb. Meddig?
Mert delutan volt az elozo is.
Szerintem nyugodtan lehet 15-16-kor is, max.elgurulunk az alle-ba fedett garazsba, vagy valami.
Cel, hogy akkor minel tobben legyunk.

(#21795) bajnokpityu válasza Kornel (#21794) üzenetére


bajnokpityu
félisten

totál ad hoc. tudod, problémamegoldó :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21796) dedike válasza Kornel (#21785) üzenetére


dedike
addikt

Egészen november 22-ig, mert onnan advent, és vasárnap is nyitva lesznek. :)

(#21787) bajnokpityu:

Swiftben már volt gyakorlatuk. A Vitarának is egész csinos külsőt rittyentettek. Meg az S-Cross sem annyira ocsmány, mint azt a sok okos portálon reklámozzák. Lehet azt szépen is fotózni, csak olyan helyszínt, beállítást, stb kell találni hozzá. (A szépség ugye nem egzakt kategória...) :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21797) bajnokpityu válasza dedike (#21796) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szememnek tetsző képet még nem láttam. se belül se kivül. nemtom, ahogy másoknak a vitara nem jó belül, nekem minden porcikám tiltakozik az sx4,scross ellen.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21798) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok

tudja valaki,hogy egy
'99
1.3
swift

hány kg húzhat maximum ?
:R

(#21799) bajnokpityu válasza Járókeret (#21798) üzenetére


bajnokpityu
félisten

gondolom 350kg-t, vagy, ami kisebbet beleírtak a vonóhorog papirjába.
350et szegény nekem kénytelen volt sokszor húzni a tizenszázalékos emelkedőn. volt, hogy kettesben már nem birta el. de maga a kocsi túlélte ezt is.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#21800) roberto211


roberto211
őstag

Megbüntettek 30 k-ra.. :O MOst jött a levél..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.