Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22401) Tigi válasza Motion_Blur (#22396) üzenetére


Tigi
őstag

És már meg is vették. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#22402) Motion_Blur válasza Tigi (#22401) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez hamar elment :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22403) Kornel válasza Motion_Blur (#22402) üzenetére


Kornel
veterán

SS fórumon is linkelték...
már ott csurgott a nyál érte, ennyiért meg főleg.
lehet valaki gyorsan cselekedett :)

(#22404) mdani01


mdani01
aktív tag

Eltunt a hirdetès valaki lecsapott rá gyorsan. Fehér vagy fekete szín áll jól szerintem a swifteknek :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#22405) Motion_Blur válasza Kornel (#22403) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kérdés mit kapott az autó bejáratás alatt az autobahn-on.
Mert ugye úgy hirdették hogy egy német út van benne és ennyi.

Na de ez már csak az irigység :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22406) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok!
I.genes Suzuki Swiftbe szeretnék beszereltetni távirányítós központi zárat.

Akit ajánlottak, 25ezres ajánlatot adott. Ez a riasztó nélküli.
Szerintetek találok jobb árban, vagy ez a reális ár érte?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#22407) tboy93 válasza máyköl (#22406) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem 18-ert szereltek volna be a riasztosat, en keresgelnek tovabb a helyedben.

(#22408) Kornel válasza Motion_Blur (#22405) üzenetére


Kornel
veterán

Igen, ez kerdes, de ennyi km alatt sokat nem kaphat.
Annak idejen az uj swift2-met ugy jarattam be, hogy eloszor 2000 km-ig max. 3000 rpm, akkor egy olajcsere, majd utana az elso 5-6 ezer km alatt nem forgattam 4000 fele, utana meg kapott egy palyat, na ott vegigprobalgattam a fordulatszam minden tartomanyat.
Olyan gyonyoru hangja volt, egy rossz nesz se se jott a motor felol...
A sportot meg mint megtalaltam a carstylingon, mar feleves koraban top speedet gyakorolt vele az elozo tulaj, ahhoz kepest nem sok minden latszik rajta ;)
Egyszer legyen meg egy uj autom, arany elete lesz ;)

(#22409) máyköl válasza tboy93 (#22407) üzenetére


máyköl
veterán

Köszönöm! Esetleg kontaktot nem tudsz adni?

(#22410) tboy93 válasza máyköl (#22409) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szigetszentmiklos hadarits kft.

(#22411) máyköl válasza tboy93 (#22410) üzenetére


máyköl
veterán

Huh, az nekem messze van.
Ha valaki esetleg tud Pesten megbízható központi zár beszerelést, ne tartsa magába. :)

(#22412) Kornel válasza máyköl (#22411) üzenetére


Kornel
veterán

Pest szigetszentmiklos mennyi?
20 km max.
20-30 perc.
Tobbe lesz, ha valami kokler helyen lehuznak, plusz meg jo se lesz amit csinalnak :)
En holnap pomazra viszem ki a verdat vegul, ismeros ismerose, legalabb vegignezem, hogy minden franko-e :)

(#22413) Tomics válasza Tomics (#22302) üzenetére


Tomics
addikt

Na megvolt a 45k-s márkaszervíz:
Motorolaj, Olajszűrő, Levegőszűrő, Váltóolaj: 35 Ezer Ft.

Következőnél fékolajat kell majd cserélni illetve lehet hogy tárcsa + betétet.

PH! addikt since 2004

(#22414) máyköl válasza Kornel (#22412) üzenetére


máyköl
veterán

Nem a 20km a probléma, hanem hogy nem tudom megvárni helyben a beszerelést, munkámból adódóan.
Azért lenne jó egy Pesti szaki, mert ott reggel ha otthagyom, meló után be tudok érte ugrani. Szigetszentmiklósról viszont autó nélkül nem tudok munkába eljutni...

(#22415) máyköl válasza tboy93 (#22407) üzenetére


máyköl
veterán

Előbb hívtam őket, 30e Ft. a riasztó nélküli központi zár beszerelése. (Január végére van legelőbb időpontjuk.)

(#22416) Motion_Blur válasza Tomics (#22413) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Milyen motor/váltó-olajat rakattál bele?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22417) tboy93 válasza máyköl (#22415) üzenetére


tboy93
nagyúr

:Y En par eve beszeltem veluk errol, azota atkoltoztek az uj muhelybe. Ugy latszik kicsit elszaladt a lo veluk...

(#22418) máyköl válasza tboy93 (#22417) üzenetére


máyköl
veterán

Nem egyedül vannak így.
Pár éve anyám octavia -jat elvittem távírányítós központi zár beszerelésre, ha jól emlékszem 15ezret fizettem.

Ma végighívtam, amelyik szakit csak találtam a neten (15-20at biztos hívtam), a legolcsóbb 30ezres ajánlat volt, volt aki a riasztósra 80ezret mondott. Hiába vannak kiírva a honlapokra, hogy 18ezer beszereléssel, el vannak havazva teljesen, és 30 alatt hozzá sem nyúlnak.

Úgyhogy maradunk az eredeti tervnél, jó lesz a 25ezres szakink. ;)

(#22419) wolf033


wolf033
senior tag

Üdv!

Ki szeretném cserélni az SX4 kulcsában az elemet mert így 9 év után :) már kezd rakoncátlankodni.

A bajom csak annyi, hogy ha már ránézek a csavarra amit ki kéne tekernem akkor elkezd porladni. Neki merjek esni. Kerestem neten, hogy milyen elem való bele de nem leltem meg. Esetleg valaki tudja e, hogy milyen elemet kell vadásznom?

Köszi.

(#22420) Bandus99 válasza wolf033 (#22419) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem emlekszem a pontos tipusara, de vmi kisebb meretu gombelem. Beszerezheto, azzal nincs gond szerintem.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#22421) Tomics válasza Motion_Blur (#22416) üzenetére


Tomics
addikt

Motor: 0W-20 Eneos
Váltó: gyári suzukis 75W-80

PH! addikt since 2004

(#22422) Motion_Blur válasza Tomics (#22421) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:R ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22423) zsoika válasza Tomics (#22421) üzenetére


zsoika
addikt

Uff ...nem túl híg azaz olaj? 0w? Értem én hogy tél +hideg, de szerintem a túl vékony sem jó. Hacsak nem hegyekben lax esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#22424) Tomics válasza zsoika (#22423) üzenetére


Tomics
addikt

Nem tudom, volt már benne sűrűbb is de az 1-2 deci/100km többletfogyasztáson kívül mást nem vettem észre. De ez van előírva az új swifthez, elvileg ezzel kopik a motor legkevésbé és ezzel fogyaszt a legkevesebbet.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22425) tboy93 válasza zsoika (#22423) üzenetére


tboy93
nagyúr

A 0w olaj tökéletes választás bele, nem "túl híg" ;)

(#22426) Motion_Blur válasza zsoika (#22423) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a gyári előírás ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22427) Tigi válasza máyköl (#22411) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Én eddig mindent velük csináltattam.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#22428) zsoika válasza Motion_Blur (#22426) üzenetére


zsoika
addikt

Köszönöm a válaszokat...meglepett, hogy 0w a gyári előírás. Mindig tanulok valamit.

(#22429) máyköl válasza Tigi (#22427) üzenetére


máyköl
veterán

Köszönöm

(#22430) Tigi válasza máyköl (#22429) üzenetére


Tigi
őstag

Nincs mit. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#22431) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Van egy Suzuki Swift 2001-es autóm. Első lökhárítót keresek hozzá(kerek ködlámpás). Néztem neten, de ilyen 40.000Ftokért van a gyári. Utángyártottat nem is találtam, környéken a bontókat végigjártam sehol se lehet kapni. Esetleg nincs valami ötlet hol tudnék szerezni? Max 25ért?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22432) Kornel válasza kalozhun100 (#22431) üzenetére


Kornel
veterán

facebook suzuki csoportok, van egy pár.
jelentkezz, ott bontanak elég sokat, szerintem várj egy kicsit ha tudsz, és azonos színűt vegyél, akkor nem kell fényezni se ;)

(#22433) kalozhun100 válasza Kornel (#22432) üzenetére


kalozhun100
őstag

Fekete kell, ami nincsen festve. Esetleg linket tudnál adni ilyen csoportokról? Köszi

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22434) Kornel válasza kalozhun100 (#22433) üzenetére


Kornel
veterán

(#22435) bajnokpityu válasza Kornel (#22432) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mi annak az esélye, h tízen év alatt ugyanúgy mattult mindkettő? Nomeg évente változik egy picit a gyári szín is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22436) Kornel válasza bajnokpityu (#22435) üzenetére


Kornel
veterán

meg van oldva, mert fényezés nélküli fekete kell neki :)
de egy 200-300k-t érő swiftnél amúgy se esnék kétségbe, ha éppen egy kicsit elüt a fényezéstől a lökös, ha 15-20k-val olcsóbban megúszod.
gondolj bele, vesz egy lököst a boltban, és lefényezteti, rámegy 50k, ami az autó értékének akár negyede is lehet :Y

(#22437) kalozhun100 válasza Kornel (#22436) üzenetére


kalozhun100
őstag

Na jah, de miért nem gyártanak ebből még utángyártottat?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#22438) Kornel válasza kalozhun100 (#22437) üzenetére


Kornel
veterán

Jo lesz a bontott is neked, lojj valami jo allapotut, biztos lesz :K

(#22439) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ezt a belső teret azért el tudnám viselni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22440) mdani01 válasza Motion_Blur (#22439) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ezt én is :K

iPhone 6S SpaceGray

(#22441) roberto211


roberto211
őstag

Minden negatívban van valami pozitív. És milyen igaz. :D

:DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22442) Kornel válasza roberto211 (#22441) üzenetére


Kornel
veterán

ja...
de a sss-ra nem gondoltak :D
ez a bunkó suzukisok verdája, akik megunták, hogy mindig mindenki elmegy az ezres swiftje mellett, és most visszavág ;]
:DD

(#22443) Tarill


Tarill
őstag

Győr környékén nem tud valaki régi swift 13-as gyári alufelniket eladókat? mindegy melyik fajta, legyalázott is érdekel majd megcsinálom őket :D

[ Szerkesztve ]

(#22444) Kornel


Kornel
veterán

srácok.
egy mezei swiftben is aisin fékbetétek vannak gyárilag? :D
vagy csak a SSS-al kivételeztek?
most cseréltettem ki a hátsó gyári fékbetéteket, és akkor néztem, hogy ez japán bamek :D
most meg egy trééé textar ment hátra, de már a tárcsának is van válla, úgyhogy elmegy az még ideig óráig...
azért egy ferodo jobb lett volna :)

(#22445) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Most először néztem a fogyasztást, 20 literrel mentem kb. 320-330 kilométert. Ebben kb háromnegyed aranyban volt város, és a maradékban autópálya. Swift, 1.3, 2001-es. Ez mennyire számít jónak?
Ami nagyon meglepett, hogy kb. két hónapja volt frissen töltve Castrol GTX a motorba, és most az elmúlt hétvégén amikor néztem, majdhogynem a minimumhoz közelített a pálcán az érték... sajnos az olajat nem én töltöttem, hanem a szerelő, így viszonyítási alapom sincs, de ez így nem teljesen normális gondolom. A nagy kannás műanyag flakon alján kb. az olaj negyede volt, tehát elég sok lett eredetileg beleöntve, ennyi olaj fogyasztás meg egyáltalán nem oké szerintem. Súlyos bajok lehetnek?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#22446) pjen válasza HUNPSP (#22445) üzenetére


pjen
félisten

Egyenesen állt az autó,füstöl.Lehet csak szelep szár simmering.4 literből kb 1/2 liter maradt nekem a régi suzi olajcserénél.Nézzed sűrűn.

(#22447) Kornel válasza HUNPSP (#22445) üzenetére


Kornel
veterán

6 liter télen teljesen jó, ne parázz.
de pontosan mérni csak teli tankra tudsz, lehetőleg ugyanazon a kútfejen tankolva.

hány km-t mentél az olajjal?
biztos eredeti az olaj?
ha olyan 1000 km-en megeszik 2-3 deci olajat, azt még nem mondanám nagy bajnak, töltsd most fel max-ig, de vízszintesben legyen az autó, és mindig ugyanott nézd akkor a szintet, és olyankor, amikor már lecsepegett az olaj.
Nézd meg 1000 km-enként, és ha fogy, tölts utána mindig max-ig, és akkor be tudod lőni, hogy mennyit eszik belőle.

(#22448) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

Sx4 rol pro kontra, tudnátok nekem beszélni?

lehetséges, hogy egy passatot váltana le, kell egy kis nyugalom címszóval :-D

az esiksztol valóban ezt kapnam? ugyan annyira strapabíró, mint a 11 éves Ignisunk?

dizeleket nézegetek, vagy abban a suzuki nem erős?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22449) Tarill válasza zsolt19900 (#22448) üzenetére


Tarill
őstag

ugyan olyan jó mint az ignis, nem jellemző hogy gond lenne velük de dízelt ne, csak benzint

(#22450) tboy93 válasza zsolt19900 (#22448) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fiat dizelmotor, ha jol tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.