Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#3751) ollie válasza Doki16 (#3750) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, és minden le van árazva benne külön-külön is 75%-al. Disciples 3 így már jó vétel.

***

(#3752) kovsol válasza Doki16 (#3750) üzenetére


kovsol
titán

huh ez a pack nagyon megéri szerintem, azért ez mennyi óra játékidőt ad :Y mondjuk nekem már 7 játék megvan közülük, de a Disciples III csábító számomra így -75% ban, de úgyse lenne rá időm annyi játékom van már így is, talán majd lesz még nyáron leárazva

May the Force be with you!

(#3753) Serpiko válasza Doki16 (#3750) üzenetére


Serpiko
addikt

Őrület a hét közepén. :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3754) danih


danih
addikt

Én nagyon szeretem a TBS-t, kérdés az, hogy mennyire jó a 3 ha önmagában veszem meg, és azzal kezdem!

(#3755) #57919488


#57919488
törölt tag

Pont ma gondolkodtam Commandos pack-on, erre... :)
Már csak Oddworld kéne még :D

(#3756) danih válasza #57919488 (#3755) üzenetére


danih
addikt

Tényleg, az Oddworld javítva van már? Mert amikor megjelent, ment a sírás a sok bug miatt... Ha jó, én is megvenném!

(#3757) jozsi252


jozsi252
veterán

Ha vásárolok steamen otp-s bankártyámmal akkor a játék összegén felül von le még valami pénzt a steam, teszem fel tranzakció végrehajtás, vagy adó vagy akármit? ha igen akkor mennyivel terhelik meg még a számlát?

iPhone 13 Pro Max

(#3758) Amantius válasza jozsi252 (#3757) üzenetére


Amantius
senior tag

A STEAM, nem. Nekem VISA kártyám van (szintén OTP), de azon sincs semmi plusz levonás, dollárban jelenik meg a fizetés, de stimmel a feltüntetett euróval.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#3759) jozsi252 válasza Amantius (#3758) üzenetére


jozsi252
veterán

Igazából ráakadtam erre és ezmiat kérdeztem
[link]

tehát mi az a 0.79 dollár?

Illetve commandos elég jó áron van, melyik jobb szerintetek a 2 vagy a 3?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3760) bpx válasza jozsi252 (#3759) üzenetére


bpx
őstag

nem tudom, ez még régen mehetett így (kép dátuma 2007. 10. hó)
adó pluszba nincs, az már bele van kalkulálva az európai árba, ami €-ban van
tranzakciós költség attól is függ, hogy mi "közvetíti" a pénzed
nézd meg milyen fizetési lehetőségek vannak, és ott le fogja írni
ha pl. visa electron kártyád van (én is otps vagyok, junior max csomaghoz ilyet adtak ~3 éve), ott elég a számot + 3jegyű kódot megadni és csak a játék árát vonja le

[ Szerkesztve ]

(#3761) cskamacska válasza jozsi252 (#3759) üzenetére


cskamacska
addikt

Az még a régi szép időkben volt, az kérlek 20% ÁFA. Azóta ez helyre lett hozva, és csúnya áfát kiadótól és játéktól függő, de átlagban 40%-os euro átváltási költség helyettesíti már. ;] És ha már itt tartunk, úgy nézem egyes zakciós Kalypso euro árak magasabbak, mint a dollárban mért áraik. Mert megérdemeljük. :K

Egyik sem. :DDD Én megvettem anno nyáron az egész csomagot, és számomra csalódás volt. :( Irányíthatóság macerás, a rajzolt grafika egész cuki, de gyakran kitakarják a graf elemek az ellenséget(ami gyakori agybajt okozott), és rendkívül kötöttnek éreztem a játékmenetet.
Akkor már sokkal inkább Soldiers: Heroes of World War II(GoG változat), vagy Silent Heroes. A Soldiers pályától függően hol egy "valósághű" RTS, hol "Commandos klón", a folytatás/kiegészítő Silent Heroes-ban viszont teljesen a csapat alapú partizánkodáson a hangsúly, cserébe a nehézségi fok úgy lett belőve, hogy a mazochista Commandos rajongók is megizzadjanak. :) A GEM engine még ma sem olyan randa(és lehet javítani modokkal), viszont van teljes terep rombolhatóság, egész tűrhető fizikai modellezés(heh 2004-ben!, ahhoz képest hogy még ma sem divat), elfoglalható járművek/lövegek/géppuskák amelyeket spéci TPS módban is lehet irányítani, viszonylag nyitott játékmenet(általában megválaszhatod hol nyírja ki maroknyi embered a gaz ellenség :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3762) Doki16 válasza jozsi252 (#3759) üzenetére


Doki16
addikt

Ez még régebben volt amikor minden dollárban volt megadva. Ma már euró van és ahogy előttem is írták ezek már a teljes értékű árak, nincs rejtett költség. Tehát van valami 5 euró akkor az valóban 5 euró.

Bár hozzáteszem, hogy még adóval együtt is olcsóbb a dolláros ár.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3763) Doki16


Doki16
addikt

Van még egy akció Steamen. A Hearts of Iron 3 Collection is le van árazva 70%-al. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3764) polonic


polonic
félisten

Tudjátok, hogy a steames deus ex-ek mennek-e win7 64 biten? Az új rész előtt illene végigjátszanom ezeket is. Ha ez nem akadály, akkor majd be is szerzem gőzön ezeket.

(#3765) DeFranco válasza Serpiko (#3753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most állítottam át magyarra a gőzt, és én is lefordultam a székről. :D

(#3766) jozsi252


jozsi252
veterán

Volt még 1 nagyon jó régi játék mégpedig a Hidden Dangerous, nemtudom emlékeztek-e rá, bár sajnos steamen nincsen fent, de jól ellehetett vele hülyéskedni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#3767) ittakary válasza jozsi252 (#3766) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lehetni mindent lehet, maximum majd kapsz egy szép emailt, hogy köszönik szépen az együttműködést, deaktiválták az accountodat... Pár hónapja én is ezen agyaltam, hogy hogyan lehetne átverni a régiókorlátot, és akkor találkoztam azzal a sztorival, hogy egy srác Steam fiókját azért törölték, mert "túl sokat ajándékozott EU-s accountoknak" :)

(#3768) jozsi252 válasza ittakary (#3767) üzenetére


jozsi252
veterán

Hát akkor téma off, nem ér annyit hogy a játékaim elveszítsem.

iPhone 13 Pro Max

(#3769) ittakary válasza jozsi252 (#3768) üzenetére


ittakary
nagyúr

Talán működhet a dolog ha van US vagy GB ismerősöd, és ő ad hébe-hóba egy ajándékot, de rendszert szerintem nem szabad belőle csinálni... Ha mértéket tartasz szerintem nem sok gond lehet. De felelősséget nem vállalok :D

(#3770) jozsi252 válasza ittakary (#3769) üzenetére


jozsi252
veterán

Inkább maradok a megszokott itthoni bankártyás vásárlásnál, az legalább biztonságos, hiába hogy belevan kalkulálva az áfa meg minden fene. Látom steam fiókodnál dirt-öt várod teis nagyon, jólesz kormánnyal nyomatni tv-n. élvezetesebb mint egy kis 24 es monitoron.

Nemis baj hogy van előrendelési akció, csak ilyenkor az a baj hogy kiadják mindenki elkezdi letölteni és egy örökkévalóság mire lejön, gondolom nem 1-2 giga lesz.

iPhone 13 Pro Max

(#3771) danih válasza jozsi252 (#3770) üzenetére


danih
addikt

Ezen hivatott javítani az előtöltés - sokkal hamarabb elkezdheted letölteni.
Őrület a hét közepén - hát ez kész :))

[ Szerkesztve ]

(#3772) Doki16 válasza danih (#3771) üzenetére


Doki16
addikt

Most őszintén te minek fordítanád, ha muszáj lenne?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3773) DeFranco válasza danih (#3771) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Midweek Madness Spartaaaaaa :Y

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3774) danih válasza Doki16 (#3772) üzenetére


danih
addikt

Hétközepi Húbazmegdeólcsó
Szerdai Szél

(#3775) SenorGrande válasza jozsi252 (#3766) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Hidden & Dangerous Deluxe évek óta legálisan ingyen letölthető! Bár a második rész klasszisokkal jobbra sikerült szerintem.

(#3764) polonic:

Van, akinek fut, van, akinek van vele problémája.
Én néztem videókat a deus ex 1-ről, és elment a kedvem a beszerzésétől/végigjátszásától. Biztos nagyon jó játék, de (sajnos) már nem lennék képes játszani egy ilyen kinézetű játékkal.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3776) whatever válasza SenorGrande (#3775) üzenetére


whatever
aktív tag

[link]

Deus Ex on modern systems

Alapszabály, hogy ekkora képet nem illesztünk be, hanem linkelünk!

[ Módosította: #65675776 ]

(#3777) danih válasza whatever (#3776) üzenetére


danih
addikt

Hát ez zseniális.
Nem jutott eszembe, hogy utánanézzek ennek, pedig tudtam, mennyi mindenhez van Dx9, Dx10 patch vagy nagyfelbontású textúra-pack, új modellek...

(#3778) KubanitoS válasza whatever (#3776) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi szépen, lehet ismét előveszem ezt a kiváló játékot, a grafikával legalább nem lesz baj. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3779) #65675776 válasza polonic (#3764) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam nem volt egyikkel sem semmi probléma.

(#3780) #57919488


#57919488
törölt tag

A Steam külön menti a játék mentéseket vagy az alapjában megy egy megadott helyre?

(#3781) polonic válasza #57919488 (#3780) üzenetére


polonic
félisten

Ez a játékoktól függ, hogy hol vannak a mentések. A steam nem menti el a mentéseket. Ha a játék steamworks támogatású, akkor felhőbe szinkronizálhatja a mentést.

(#3782) #57919488 válasza polonic (#3781) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez akkor para mert ha van 15 játék amin nincs felhő pl. gta4 aminek szívás a mentése akkor egyenként lehet szórakozni egy win újra telepítésnél :(

(#3783) polonic válasza #57919488 (#3782) üzenetére


polonic
félisten

Igen, ez ilyen.
Ott a mentésen kívül még az xlive mappát is backupolni kell. Ez minden gfwl játékra igaz.

(#3784) Doki16


Doki16
addikt

Weekend Deal akcióban a Serious Sam összes része 75%-al van leárazva. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3785) Niczo


Niczo
senior tag

A Fortix első részének árát levitték 0,99€-ra.
Aki szerette a jó öreg dosos Volfied-et, annak kötelező vétel :K
(nem mellékesen egyébként magyar fejlesztés)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#3786) #57919488


#57919488
törölt tag

Hát szerintem csak a HD-nak van értelme, a nagy fanok vagy gyűjtőknek jó a Gold de amúgy minek.

(#3787) Szajo


Szajo
őstag

Brink már fent van?

(#3788) Doki16 válasza Szajo (#3787) üzenetére


Doki16
addikt

Még 3 óra van hátra a Steam szerint. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3789) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy - hely felszabadítás végett - hogyan kell eltávolítani játékot a steamből?

A HL2 Deathmach-t akartam letörölni, kiírt rá kb 3-4 GB-os méretet a kliensben, jobb gomb a játékra, majd delete local content. Ennek ellenére vagy nem szabadult fel hely egyáltalán, vagy csak lényegesen kevesebb.

(előtte sajnos elfelejtettem megnézni mennyi a szabad hely, de most van összesen 6GB, és kb 4-5 lehetett előtte, kevesebb nem hiszem)

Lehet, hogy "maradtak" fileok valahol? Vagy az efoglalt területet adta meg rosszul a kliens?

(#3790) whatever válasza DeFranco (#3789) üzenetére


whatever
aktív tag

ha van fent másik l4d előtti source motort használó játék, vagy source sdk base modokhoz, akkor közösek a steamapps mappában a gcf fileok és nem törli le.

(#3791) SenorGrande válasza DeFranco (#3789) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Jól távolítottad el, úgy kell.
A "baj" az, hogy a source motoros játékok használnak közös fájlokat (pl. source materials.gcf ~ 1GB, source models ~ 450 MB, source sounds.gcf ~ 0,9GB, . . .) és ezeket - értelem szerűen - addig nem szedi le, amíg source motoros játék van feltelepítve.

Szerk.:
Lassú voltam. . . :)

(#3792) DeFranco:

Jól érted, de nem "hazugság", mert annyi az, csak nem törölheti. :D

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3792) DeFranco válasza whatever (#3790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi :) Az Orange box van fent, + Lost coast, + Portal Prelude mod. Ebben az esetben érvényes, amit mondtál?

És jól értem? Akkor a ~4 GB volt "hazugság", mert abból a jó része közös mással.

@SenorGrande: köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

(#3793) PhoenixK válasza DeFranco (#3792) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem "hazugság", ha tisztán teszed fel a játékot úgy, hogy nincs más fent, akkor valóban annyit tesz fel. Így viszont spórol neked a hellyel, és amit 5-10-15 játék használ, azt nem lesz fent 5-10-15 példányban!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3794) DeFranco válasza PhoenixK (#3793) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért tettem idézőjelbe. ;) De egyébként teljesen logikus, nem gondoltam volna...

[ Szerkesztve ]

(#3795) Szajo


Szajo
őstag

Steamen lehet valahogyan Screenshotot készíteni, meg videózni mint Xfire-ön??

(#3796) Doki16 válasza Szajo (#3795) üzenetére


Doki16
addikt

Screenshot-ot alapértelmezetten az F12 billentyűvel tudod csinálni. Videó rögzítés még nincs, de a YouTube fiókod hozzá lehet rendelni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3797) Szajo válasza Doki16 (#3796) üzenetére


Szajo
őstag

Azt hogyan is tehetem meg? (Youtube)

(#3798) Jakesz válasza Szajo (#3797) üzenetére


Jakesz
őstag

A Steam profilodban a jobb oldalon rámész a "View Videos" opcióra.

(#3799) Szajo válasza Jakesz (#3798) üzenetére


Szajo
őstag

Köszi!

(#3800) Szajo


Szajo
őstag

Brink nagyon durva játék lett, csak ajánlani tudom!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.