Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100301) FollowTheORI válasza ayo (#100300) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... Gabe-ék nagyon belekényelmesedtek ebbe a szinte semmit nem kell csinálni és dől a lé világba...

Kíváncsi leszek felpörögnek e egy kicsit most. :)

Nagyon úgy néz ki jönnek az előfizetéses szolgáltatások, ahol hamar leaáldozhat a csillaguk, ha nem lépnek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100302) eami válasza ayo (#100288) üzenetére


eami
Topikgazda

1-2 hozzászólást atraktam offba, de alapvetően elfér meg itt ez a diskurzus. szerintem mindenki látja hogy az utóbbi években nem annyira népszerű a steam mint bolt.

azért azt megjegyeznem hogy elég hamar sikerült eljutni onnan hogy "a fejlesztőknek több jut így legalább" oda hogy "epicnel nagyobb a kedvezmény" :DDD

a másik baj az, hogy ömlik a sok szemét / félkész cucc. múlt évben semmit sem sikerült teljes áron megvenni, mert a várva várt kedvencekrol is hamar kiderült hogy nem érdemlik meg a €60.

de ha megnézem a steam vasarlasaimat a kezdetektől, azért azok közül sem adnék ki már ma annyit mint akkor.

nagyobb a kínálat és a verseny is, ennek ellenére nem vagyunk elkényeztetve.

[ Szerkesztve ]

(#100303) ayo válasza eami (#100302) üzenetére


ayo
addikt

hehe :D

igazából ha csak az MP3-kat nézem, ott is már csak az előfizu megy ezerrel és ez az Xbox Game Pass most nagyon finomnak néz ki, még teljesen áron, lesz itt még izgalom szerintem a következő években.

http://jateknaplo.blog.hu

(#100304) ayo válasza ayo (#100303) üzenetére


ayo
addikt

és meg is jött a Uplay+

http://jateknaplo.blog.hu

(#100305) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Valve Showcases the New Look Steam Library

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100306) Serpiko válasza l.skywalker (#100305) üzenetére


Serpiko
addikt

Egész jól néz ki nekem bejön.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100307) Out válasza l.skywalker (#100305) üzenetére


Out
addikt

A kinézet nekem tulajdonképpen tökmindegy, viszont remélem, hogy gondoltak arra is, hogy kategóriákba lehessen sorolni a játékokat és ne csak annyi legyen mint most, hogy játékok, kedvencek. Szeretnék létrehozni egy szar játékok kategóriát és oda berakni azokat amiket látni sem akarok többet :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100308) ayo válasza Out (#100307) üzenetére


ayo
addikt

egy trash tagért sztem sokan fizetnének is :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#100309) FollowTheORI válasza Out (#100307) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Végülis most is van hide, vagy valami hasonló... :P

Amúgy ezis az Epic store meg a többi nyomására jött, szerintem, ha nem kéne frissíteni, hozzá nem nyúltak volna a felülethez. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100310) SenorGrande válasza Out (#100307) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Minimum 5 éve lehet kategóriákat létrehozni a játékoknak, de ott van a már említett hide funkció is.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#100311) eami válasza Out (#100307) üzenetére


eami
Topikgazda

azt most is meg tudod tenni:

(#100312) Out válasza SenorGrande (#100310) üzenetére


Out
addikt

Hmmm.. amikor utoljára néztem nem tudtam ilyet csinálni, de köszönöm az infót, utána fogok nézni ennek.

Köszi eami neked is :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100313) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Haverom 2 lépcsős azonosítoval védett steam fiokját ellopták aminek a menete a következő: be vagy jeelntkezve a böngészőbe steambe, rámész egy oldalra, ott rányomsz egy gombra hogy "a kapott játékot átvehesd" mér ne mennél rá ha haverod küldte ugye, és ennyi.
Annyit írok csak hogy a weboldal nevében gift szó található.

(#100314) NyMRooD válasza Out (#100312) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már kb 4-5 éve létezik legalább, én azóta használom :D. Neked lehet jobb lenne ha a kategóriák beállításánál a "játék elrejtése a könyvtáramból" funkciót használnád, már ha csak a szar játékok zavarnak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#100315) Out válasza NyMRooD (#100314) üzenetére


Out
addikt

És olyat is lehet esetleg, hogy ami a Steam-en megvan adva játékkategóriának, pl. indie, turn-based, strategy, stb... abba besorolja a játékokat automatikusan és tudjak utána a könyvtáramban szűrni rájuk?
Ha ez is be van építve már, akkor megiszok egy pohár csapvizet húzóra :D
(munkahelyen vagyok, ezért kérdezősködök és nem próbálom ki most azonnal)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100316) Csapoati válasza Out (#100315) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ezt sajnos nem lehet (még?), pedig tényleg jó lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100317) NyMRooD válasza Out (#100315) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sajnos az nincs, de elég össze vissza van néha 1-2 kategória neve, szóval, lehet, hogy nem is baj, bár én még <200-500 játéknál kezdtem el kategorizálni, most már nem csinálnám újra.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#100318) ayo válasza Out (#100315) üzenetére


ayo
addikt

erre írtam hogy ezért fizetnének sokan. van 10 tonna trash, amit ki kéne már dobni

http://jateknaplo.blog.hu

(#100319) bobalazs válasza bobalazs (#100313) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

és már nyomja is a dumát a fiókja:
1 free game for new users!Take the game you want https://t.***/PfmnFKEYNp

[ Szerkesztve ]

(#100320) Out válasza bobalazs (#100319) üzenetére


Out
addikt

2 hónapja is volt már ilyen, azt hinné az ember, hogy tanult belőle mindenki :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100321) Joccc07 válasza eami (#100311) üzenetére


Joccc07
addikt

És ilyet, hogy lehet? Nem tudok rájönni. Valami scriptes cuccal?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100322) Out válasza Joccc07 (#100321) üzenetére


Out
addikt

Egyik játékodon jobb klikk és Kategóriák beállítása. Ott felveszed, hogy Szar játékok és akkor lesz ilyen listád :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100323) Golden9 válasza Out (#100322) üzenetére


Golden9
addikt

De csinálhat a sz*r játékoknak egy, ZZ nevű kategóriát is, így mindig az utolsó helyen lesznek a kategóriasorban.

[ Szeretkezve ]

(#100324) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Megér 9.99? S.W.I.N.E. HD Remaster Én az eredetiről még nem is hallottam, pedig a Wolfeinstennel kezdtem 1,44 floppyval.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#100325) Joccc07 válasza Out (#100322) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi

Golden9: Akkor Zszar lesz. Így biztos az alján fog szerepelni. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100326) VGYke válasza wjbhbdux (#100254) üzenetére


VGYke
addikt

ollie, wjbhbdux köszönöm a Fable 3 segítségeket. Megoldottam. Leírom hogyan, hát ha mást is érdekel. Félig így, félig meg nem.
Töröltem a Fable 3 és általa letöltött ezeket:

Telepítettem az innen, vagy innen letöltött (szerintem a 2 ugyan az) Marketplace programot. Rendszergazdaként indítottam, Win7 kompatibilitási bűvészkedés nélkül. Bejelentkeztem a Live azonosítómmal. Ami semmit nem jelent, mert zéró előzményeket, vásárlásokat látni, pedig itt kellett letölteni a Fable 3 összes DLC-it szerintem.
"Telepítettem" a Fable 3-at és rendszergaziként indítottam a "FableLauncher.exe" fájlt, szintén nem piszkálva a kompatibilitást, tehát simán win10.
Ezek után a sorrendre már nem emlékszem, de be kell írni a vásárláskor kapott kódot, meg elindul a WindowsLive is és még egyszer beírni a Live belépési adatokat. Elég sokáig elszöszmötöl.
Most a Steam kliensbe belépve, a Fable 3-ra kattintva, elindul a játék.
Azt mutatja, meg van az összes DLC is:

Sokat nem szórakoztam vele, mert ez az asszony egyetlen játéka, de úgy tűnik működik!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#100327) Golden9 válasza Joccc07 (#100325) üzenetére


Golden9
addikt

Csak amíg nem csinálsz egy Zuma nevű kategóriát, mert akkor már az lesz az utolsó. :D
Nevezd ZZZZZZZZZZ-nek, az biztosabb.

(#100324) VGYke - Ha most akarod megvenni, akkor GOG-on olcsóbb 1€-val, abból meg kijön egy szintén leárazott NecroVision.

[ Szeretkezve ]

(#100328) #21346560 válasza VGYke (#100324) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az eredetit imádtam! Hogy a remastered milyen, illetve hogy neked bejön-e ez a stílus, csak te tudhatod...

(#100329) SenorGrande válasza Out (#100315) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A kliens nem tudja, de van hozzá 3rd party app. Én régóta ezzel kategorizálok. Depressurizer

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#100330) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Dota Battlepassal már elérhetô a Valve új játéka, az Underlords. Open beta kb 1 hét múlva [link]

/s

(#100331) bobalazs válasza SenorGrande (#100329) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

:R :Y

(#100332) NyMRooD válasza SenorGrande (#100329) üzenetére


NyMRooD
őstag

Meg lehet vele nézni, hogy mi lenne az új kategória beosztás? Nem szeretném elrontani a saját megoldást.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#100333) SenorGrande válasza NyMRooD (#100332) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Steam kliens a kategóriákat ebben a fájlban tárolja:

...\Steam\userdata\saját ID\7\remote\sharedconfig.vdf

Ha úgy kezded, hogy erről csinálsz biztonsági másolato(ka)t, nincs mitől félni.
Be lehet állítani, hogy melyik nyelvű store-ból húzza le az adatokat.
Az új kategória beosztás az lesz, amit te kiválasztasz. A programban látod, értelemszerűen a Steam kliensben csak akkor tudod megnézni, ha mented/exportálod a Depressurizerből.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#100334) Bence942


Bence942
tag

helló arra keresem a választ h jó ideje bugol a steamemem ha elindítom a cs-t mindig feldobja h játszok, erre van valami megoldás vagy nincs?

(#100335) TaylorPro válasza joe-ker (#99808) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R

Pixel 8 Hazel

(#100336) Samus válasza Bence942 (#100334) üzenetére


Samus
addikt

Pontosan mi is a problémád? Mert nagyon nem értem. Mit dob fel?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100337) DrTechnoid válasza Bence942 (#100334) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én se értem hogy mit dob fel , max tedd magad offline-ba , és akkor senki nem látja ha játszol. Márha erre gondolsz feldobásra.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100338) Bence942 válasza Samus (#100336) üzenetére


Bence942
tag

Helló tehát amikor elkezdek játszani akkor azt kis ablakban kiírja másoknak de nekem valamiért (nem csak nekem másnak is) feldobálja folyamatosan tehát mintha 10x elindítanám a cs-t és ezzel a buggal valaki találkozott e már vagyis van e rá megoldás?

(#100339) Samus válasza Bence942 (#100338) üzenetére


Samus
addikt

Szóval az a problémád, hogy ha elindítod a játékot, a kis ablak felkúszik, hogy XY barátod ezzel/azzal játszik?

Kapcsold ki. Kliensben katt a három kis emberke ikonra (a barátlistát hozza elő, lehet, hogy skintől függ az ikonja), a barátlistában a fogaskerék ikonra, majd értesítések, és az első sorból vedd ki a pipát. Néha nálam is előfordul, hogy egymás után többször kapom ugyanazt a játékértesítést, de nagyon nem foglalkozok vele...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100340) KubanitoS válasza Bence942 (#100338) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehetséges, hogy ez egy bug, de nagyon nem tudsz mit kezdeni vele. Ki tudod kapcsolni, ha nagyon zavar, de sztem simán szokható.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100341) De4d


De4d
őstag

Elvileg kb egy hét múlva indul a Summer Sale, de a rejtett kártyák még mindig nem jelentek meg a piacon.
Idén nem lesz?

Minden jó, ha a vége jó!

(#100342) DrTechnoid válasza De4d (#100341) üzenetére


DrTechnoid
őstag

[link]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100343) Spet válasza bobalazs (#100319) üzenetére


Spet
addikt

Már 4-5 ismerősöm spammolja ezt a sz@rt :(((

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100344) Segal válasza Spet (#100343) üzenetére


Segal
veterán

Nekem még szerencsére egy sem. Szólok ha kapok tőled :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100345) wjbhbdux válasza De4d (#100341) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a sok százezer bot miatt úgyse érnek semmit a kártyák, jöhetne más.

/s

(#100346) munky


munky
őstag

Hali!

A Steam kliens minden ismerősömet offline státuszúnak mutatja, böngészőből nézve a közösségi részt látszik, hogy többen is online/ingame vannak. Újra húztam a klienst, de nincs változás. Másnál is van ilyen "probléma" :F

(#100347) Bence942 válasza Samus (#100339) üzenetére


Bence942
tag

Nem, az hogy a barátlistámon mindenkinek 10000x kiírja hogy játszok és erre a bugra keresem a választ hogy lehetne megoldani..

(#100348) shaddy1027


shaddy1027
tag

Bugos a Lunar sale oldala és újra kaphatsz tokent amit el lehet költeni:
[link]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#100349) bobalazs válasza shaddy1027 (#100348) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lol. kösz.

(#100350) Spet


Spet
addikt

Csak így reggel :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.