Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#99801) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg tud arra megoldást, hogy non steam game hozzáadásakor a steam csak a "C" meghajtót scanneli, és csak onnan listázza az összes programot nyilván mert a C-n csak a rendszer van. Tudom, hogy lehet böngészni, de akkor csak a játék exe-t rakja be programnévnek . Ami ugye a legtöbb esetben 2-3 rövidített betűs.

(#99802) wjbhbdux válasza Rison77 (#99801) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jobbklikk tulajdonságokban bármire átírhatod a játék nevét

/s

(#99803) Rison77 válasza wjbhbdux (#99802) üzenetére


Rison77
senior tag

Ahh, köszönöm, erre nem is gondoltam ^^

(#99804) joe-ker


joe-ker
senior tag

Sziaszok!
Lenne egy problámám,bármikor keresni akarok a piacon ezt a hibát dobja.Innentől kb 5 percig már a teljes steam is.Előtte bármit csinálhatok,könyvtár,piac,profilok...,minden működik hiba nélkül.
Telekom és UPC net (különböző router) esetén is fennál a hiba.Amennyiben helyreáll újabb keresésre ísmét hibát dob.
Esetleg találkozott már valaki ezzel a hibával?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#99805) csaba951 válasza joe-ker (#99804) üzenetére


csaba951
veterán

Böngészőben csinálja, ugye? Az egyik plugined felelős érte. Az internet kapcsolatodnak semmi baja.

Ilyenkor aktiválod a Steam egyik védelmi rendszerét, ami a csalásoktól, túlterheléses támadásoktól próbálja megóvni őket. Nálad az lehet a gond, hogy egymás után túl sokszor próbál meg kommunikálni a géped a Market szerverrel. Próbáld meg kikapcsolt böngésző pluginekkel. Illetve szerintem Steam kliensből indítva működni fog.

(#99806) egymegegy1


egymegegy1
tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Steam kliensemen a letöltés a megszokott 12mb/s letöltés helyett csak 250kb/s-al tölt le , próbáltam pár trükköt amit a steam topic is javasol de sajnos nem működtek . Most hozzátok fordulok hátha akadt már valakinek hasonló problémája. Remélem van megoldás

(#99807) Borisz76 válasza egymegegy1 (#99806) üzenetére


Borisz76
veterán

Olvass vissza. Másnak is ilyen gondjai vannak.
Szerver gond lehet a háttérben.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99808) joe-ker válasza csaba951 (#99805) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi megpróbálom.

egymegegy1: állítsd át a letöltési régió helyét Israelre

[ Szerkesztve ]

(#99809) Golden9


Golden9
addikt

Hitman 2 Ingyenes lett az első küldetés.

[ Szeretkezve ]

(#99810) #65537792 válasza Golden9 (#99809) üzenetére


#65537792
törölt tag

Már vagy 3 hete. :R

(#99811) Borisz76 válasza Borisz76 (#99807) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem tudom, hogy nálam melyik régió van beállítva de most a Hitman-al kipróbáltam.

Szerintem nincs gond a sebességgel.... ( Kb az előfizetésem felével jön , Gigás optika )

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99812) chungee válasza egymegegy1 (#99806) üzenetére


chungee
addikt

Nálam már lassan 1 hónapja ilyen :( Többi klienssel (uplay, origin) nincs próbléma csak a steam lassult be :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#99813) Samus válasza Borisz76 (#99811) üzenetére


Samus
addikt

Én ma reggel próbáltam, 19.2 mega/s volt a csúcs (ez nálam is picivel a fele felett van. 300 megás optika. Végülis nem a világ vége...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99814) Serpiko


Serpiko
addikt

Mobilon webes felületről nem tudok bejelentkezni azt írja sikertelen bejelentkezés. Nálatok megy?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99815) egymegegy1 válasza chungee (#99812) üzenetére


egymegegy1
tag

Van rá valami hivatalos mag, arázat vagy bármi féle megoldás?? Windows újra telepítést nem merem bevállalni mert ezzel a letoltessel 2 nap egy játék.

(#99816) chungee válasza egymegegy1 (#99815) üzenetére


chungee
addikt

Win reinstall-lal nem mész semmire mivel szeró próbléma. Ma meguntam és végig próbáltam abc sorrendben a régiókat. Canada-Calgarynál megálltam mert itt jön le nekem a leggyorsabban mint eddig. 7,3MB-al jön, a netem pedig 8,5MB.

(#99817) bepken válasza Samus (#99813) üzenetére


bepken
veterán

azzal még egy GTA5 is lejön ~1 óra alatt :) nálam 4G mobilnettel most is 6-7 MBps sebességgel töltött az előbb (régiót nem piszkáltam)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99818) bobalazs válasza bepken (#99817) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon miért lehet az vagy mit lehet még csinálni akkor ha az van hogy:
Az összes telepített steam játék eltünt, mintha nem lenne telepítve. A meghajtón fizikailag ott van a többszáz gigab. telepitett játék. Gép újrainditás, mappák eltávolítása-hozzáadása, nem hozott eredményt.
Ha rányomsz hogy egy hiányzó telepitett játékot telepítenél, akkor letölti azt újból. Steam újratelepítés nem lesz, haver gépe, nem akarja azt.

(#99819) Serpiko


Serpiko
addikt

Idle mester pörög eddig 0,7 órát ír a játékoknál. A kártyákat mikor kapom meg? Folyamatosan vagy a végén egyben? Eddig 0 kártya esett.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99820) Segal válasza Serpiko (#99819) üzenetére


Segal
veterán

folyamatosan kapod

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99821) Serpiko válasza Segal (#99820) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor várom türelmesen eddig 2.1 órája megy nem adott még kártyát. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99822) De4d válasza Serpiko (#99821) üzenetére


De4d
őstag

Van amikor csak 2 óra után ad, azt hiszem a refund miatt. Ugyanis 2 óra alatt még lehet refundolni ha nem tetszik a játék vagy bármi más, így addig nem is fog kártyát adni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#99823) Csapoati válasza Serpiko (#99821) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi az a lolipop(inyo)? :F

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99824) joe-ker válasza csaba951 (#99805) üzenetére


joe-ker
senior tag

SIH volt a probléma.
Már használom egy ideje eddig nem volt gond.
Thx a tippet! :R

(#99825) Serpiko válasza De4d (#99822) üzenetére


Serpiko
addikt

Mondjuk ebben van igazság ez a refund dolog ki is ment a fejemből. Nem mintha sietnék majd jönnek a kartyàk amikor jönniük kell.

Csapoati: meloban mondtam mindig lol vagyis mondtuk. Ezt fejlesztettem tovább ilyen inovàció lol, lolipop, Lolipopinyo, lolirol. Tudod ilyen Serpi találmány talán elterjed és híres leszek. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99826) Serpiko válasza De4d (#99822) üzenetére


Serpiko
addikt

És igazad volt 3-4 órája megy és szépen potyognak a kártyák. Lassan az összes ki pereg. Remélem ban nem jön utána. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99827) vg válasza Serpiko (#99826) üzenetére


vg
addikt

Max ellopják a jelszavad. :)

(#99828) Segal válasza Serpiko (#99826) üzenetére


Segal
veterán

Már nagyon sokunkat bannoltak volna ha járna érte... Üdv a kártyafarmolók közt :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#99829) Serpiko válasza vg (#99827) üzenetére


Serpiko
addikt

Remelem nem fogjak ellopni a jelszavam most kicsit izgatott lettem. Megyek is izgulni a steam izgulosok topikjàba. :D ez nem vicc van ilyen Lolipopinyo!

Segal: ez tök jó farmogatni je!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99830) De4d válasza Serpiko (#99829) üzenetére


De4d
őstag

lolipopról nekem mindig a Lalipop jut eszembe, az a "mulatós" srác :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#99831) Borisz76 válasza De4d (#99830) üzenetére


Borisz76
veterán

Nekem meg ez : YT videó

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99832) Csapoati válasza Serpiko (#99825) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aha, már értem. :D Azt hittem a nyalókához van köze valamilyen módon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#99833) De4d válasza Borisz76 (#99831) üzenetére


De4d
őstag

Ez sokkal jobb! :K

Minden jó, ha a vége jó!

(#99834) Serpiko válasza De4d (#99830) üzenetére


Serpiko
addikt

Nincs köze hozzà de van hasonlóság asszem tovább fejlesztésre szorul lolipopsteamon :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99835) cettlee


cettlee
őstag

hali!
a barátlistám csak töltödik töltödik..
erre van megoldás? ugyan az az account másik gépen jol müködik, ott betölti a barátokat.
annyit probáltam, hogy a steam mappában kitöröltem a steamapps-on és a fájlokon kivül az összes mappát, de nem segitett.

(#99836) Out


Out
addikt

Remorse: The List

Remorse: The List is a classic survival horror game where the player must figure out what is happening in the little hungarian town of Hidegpuszta, and your only clue is a list that doesn't make much sense

Ezt melyik beteg csinálta? :Y

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#99837) Hódító Hód válasza Out (#99836) üzenetére


Hódító Hód
csendes tag

Nem tudom, de felraktam a wishlistemre :D

(#99838) Jofi81


Jofi81
őstag

Van valami lehetőség arra, hogy automatikusan felrakjam a marketre az összes kártyámat? Kifarmoltam 238 darabot, nem bánnám, ha nem kellene egyesével végigkattintgatni őket.

(#99839) Serpiko válasza Jofi81 (#99838) üzenetére


Serpiko
addikt

Van ez például Steam Inventory Helper. Nem használtam meg de keres rá.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99840) Jofi81 válasza Serpiko (#99839) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi! Rákeresve ezt már nem ajánlják biztonsági okokból, de ennek nyomán találtam egy Steam Economy Enhancer nevű kiegészítőt, ami úgy tűnik, működik.

(#99841) Serpiko válasza Jofi81 (#99840) üzenetére


Serpiko
addikt

A lényege probléma megoldva. Je! Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#99842) Borisz76


Borisz76
veterán

Tacoma c. alkotás beszerezhető a HUMBLE FREEBIE akció keretén belül.

Kb vasárnap estig....ha jól számolom.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99843) Borisz76 válasza Borisz76 (#99842) üzenetére


Borisz76
veterán

A bittorrent kliens letöltés valamiért nem ment...
Sima Win letöltéssel viszont lejött pár perc alatt.

Zip-be csomagolt fájl, kitömörítettem, holnap kipróbálom.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99844) Šolaire válasza Borisz76 (#99842) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#99845) Borisz76 válasza Šolaire (#99844) üzenetére


Borisz76
veterán

Nincs mit.

Elkezdtem játszani....csak sajnos ott bukik a dolog, hogy az angol tudásom nagyon kevés hozzá...
Magyar nyelvű felirat viszont nincs a játékban.

Amúgy ötletes a kivitelezés és az egész koncepció.
Jó angolosoknak és "nyomozó" beállítottságú játékosoknak tetszeni fog....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99846) Out


Out
addikt

Tudja valaki hogy hová tűntek el a trading cards bot-ok a SteamTrade Matcher oldalról? Csak sima felhasználókkal tudnék cserélni kártyákat, de az nekem nem jó :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#99847) De4d válasza Out (#99846) üzenetére


De4d
őstag

Én látok ott ugyanúgy botokat

Minden jó, ha a vége jó!

(#99848) Out válasza De4d (#99847) üzenetére


Out
addikt

Köszi, hogy megnézted. Most már én is látom őket :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#99849) djyuri


djyuri
őstag

Üdv!

Mi lehet a steam-emmel,ha egyetlen letöltés se indul el? A már feltelepített játékok hibátlanok. De hiába telepítenék akár ingyenes, akár újonnan megvásárolt játékot, a telepítés nem indul el, nem történik semmi. felugrik az letöltéselőkészítés ablak és el is tűnik.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#99850) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
A Steam és a Bethesda account között van szinkron, vagy teljesen elszeparált a kettő? Mert láttam, hogy ingyen adják a Morrowindet, de ha a jövőben beszereznék egy Steames kulcsot, amit regisztrálni kell a Bethesda accounton, akkor tárgytalan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.