Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100651) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen kitűzőt:
Steam Nagydíj 2019 - Kakadu csapat
100 TP
Feloldva: jún. 30., 7:07
A(z) Kakadu csapat tagja volt a 2019-es Nyári Vásár Nagydíj eseménye során.

Ezzel csak az a gond, hogy a Corgik hoz álltam be és most meg már a Kakadu csapatnál vagyok....
Én nem váltottam csapatot.... :)

[ Szerkesztve ]

Papa

(#100652) Edorn válasza A_Papa (#100651) üzenetére


Edorn
aktív tag

Szerintem ez a Sale inkább a steam fejlesztőinek/karbantartóinak/fenntartóinak a saját kis belső versenye. Az nyer, aki több felháborodást, meglepődést, kommentet vált ki a felhasználókból a váratlan módosításaival.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100653) Out válasza bepken (#100648) üzenetére


Out
addikt

Ez oké, de csak akkor kapsz játékot, ha a kívánságlistádnak van rangsora, egyébként nem, hiába vagy benne a kisorsoltak között. :(((

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100654) bepken válasza Out (#100653) üzenetére


bepken
veterán

lehet rangsor nélküli kívánságlistád? :Y ha csak random beraksz 3 játékot kívánságlistára, már akkor is sorrendben vannak, időrendi sorrendben (esetünkben rangsorban :D )

egyébként ha belépsz a kívánságlistádra, felső banner írja, hogy mi az első 3 tételed (sorrendet meg szabadon tudod változtatni)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#100655) Edorn válasza bepken (#100654) üzenetére


Edorn
aktív tag

Márakinél. Nálam pl sorrendben volt vagy száz cucc a kívánságlistán. De most, hogy módosítottták a játékszabályokat és külön "dobogót" raktak be, talán a második helyen volt valami, de az első és a harmadik hely üres volt, holott a kívánságlistán volt ilyen sorszámmal ellátott játék (elsőhelyen Agony, erre külön emlékszem, mert tervezem most megvenni, így gyorsan kikaptam az első helyről és raktam be olyat, ami nagyon kéne, de nem futja rá... :-) )

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100656) warcat


warcat
veterán

Az egész hármas dobogós listát azért rakták be, mert ugyebár elkezdték az emberek kitörölni a kívánságlistáikat, hogy nehogy 2 dolláros játékot kapjanak.
Ha volt korábban kívánságlistád olyan tételekkel, amik már megjelentek, akkor volt jelölted is az ingyen játékra.

EA: It's in the crate!

(#100657) Edorn válasza warcat (#100656) üzenetére


Edorn
aktív tag

Kivéve, akinél ennek ellenére üresen hagyta a rendszer egyik másik, vagy éppen az összes dobogós helyet...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100658) Serpiko válasza A_Papa (#100651) üzenetére


Serpiko
addikt

Engem is átrakott másik csapatba a fene tudja miért. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100659) warcat válasza Edorn (#100657) üzenetére


warcat
veterán

Még mindig nem érted, az egész dobogó utólag van berakva.

Ha létezett egyáltalán kívánságlistád olyan tétellel, ami nem preorder, akkor azok között volt egy első is, amit megkaptál volna, ha nyersz.Lufi az egész "probléma".

EA: It's in the crate!

(#100660) Edorn válasza warcat (#100659) üzenetére


Edorn
aktív tag

Értem én, csak:

Igen, volt kívánságlistám 1,2,3,4 stb sorszámú játékokkal. Ha kisorsolnak, megnyerem legalább az elsőt.
Most mivel volt értetlenkedés, berakták a dobogót fentre és automatikusan kitöltötték az első három helyen lévő játékkal. No erre írom, hogy márakinél, mert nálam csak félig sikerült nekik... Mondjuk, ha ez csak egy plusz design-es megjelenítése a dolognak (amit nem tudhatunk, csak jó esetben így kezelték le), akkor nincs gond, csak jól megzavarja ez is a felhasználót...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#100661) Źşë' válasza Out (#100644) üzenetére


Źşë'
addikt

de amúgy ez ott az oldalon le van írva a

Versenyzői kézikönyv - melléklet:
Nyerjetek csapatjutalmakat, amikor helyezést értek el a versenyeken
A Nagydíj minden napján az első, második és harmadik helyezett csapat véletlenszerű tagjai megkapják a Steames kívánságlistájuk legfelső tételét. A Nagydíjon összesítettben győztes csapatok véletlenszerű tagjai megkapják Steames kívánságlistájuk legfeljebb első három tételét.

és erre kb annyi esélyed van mint egy lottó 5ös

más: nekem tegnap óta 100pontot adott összesen, azt is automatikusan a nitrós gyorsításhoz, tehát rá se nyomtam, ő úgy gondolta elég lesz nekem ennyi mára :DDD

// közben nem frissített a böngészőm automatice, aztán amire válaszoltam volt a legfrissebb poszt :D

amúgy ez tényleg egy nagyon nagyon tróger rendezvény lett megint nekik... :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100662) Out válasza warcat (#100659) üzenetére


Out
addikt

Nekem van egy 350 tételből álló kívánságlistám. Az összes játék a listán 0. helyezésen állt és a dobogón sem volt semmi. Mivel nem vettem észre ezt a kitételt, hogy kell rangsornak lenni, így nem is foglalkoztam az egésszel, amíg nem láttam azt a dobogós képet a kívánságlistán.

Lehet hogy nyertem volna már azóta játékot is, de erről ennyit :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100663) warcat


warcat
veterán

Nem hiszem,hogy bárkit fenyeget itt a nyerés esélye, nem véletlenül hallgatnak mélyen a darabszámokról :)

EA: It's in the crate!

(#100664) De4d


De4d
őstag

Van már itt olyan akinek minden tiszta már ennek az eventnek a működésével kapcsolatban?
Tegnap még 235/21000-t lehetett volna beváltani, naná hogy nem fogok 20k elbukni. ma 2235.
Mire fel? Illetve komolyan hogyan lehet elérni hogy többet lehessen váltani?
Már az felcsesz hogy teljesítményeket ír amiket el kell érni, olyan játékokból amelyek meg sincsenek...
és ott is, hogy valami boss-t öljek meg és 50 pont komolyan?

Minden jó, ha a vége jó!

(#100665) Spet válasza De4d (#100664) üzenetére


Spet
addikt

Persze: bugos az egész.

De természetesen mára helyre állt a dolog, és ismét a corgi csapat vezet toronymagasan :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100666) Źşë' válasza Spet (#100665) üzenetére


Źşë'
addikt

most még! :D lehet 2óra múlva meg utolsó lesz, nem lehet tudni, kiszámíthatatlan mint a széljárás :DDD vagy addig amíg bele nem nyúlnak, nehogy már a kutya csapat vigye a prímet... btw. de abba bele se gondoltak, hogy első nap mikor meglátta mindenki, hogy az vezet ezért rögvest mindenki oda csatlakozott - ebből nem lett kapásból nagy unbalance!? vicc amúgy is, mert tényleg egyszer ez van, másszor meg amaz pontozáskor is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100667) Urguru válasza Źşë' (#100666) üzenetére


Urguru
tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#100668) viharhozo válasza De4d (#100664) üzenetére


viharhozo
addikt

(Talan) a tegnapi update ota mar nem buksz pontot, amit nem hasznalsz fel, az megmarad.

Teljesitmenyeket felesleges csinalni, ha van sokat jatszott acsis jatekod, azt futtatod fel orat, es megvan a bevalthato pont. Csak a max. pont szamit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#100669) Źşë'


Źşë'
addikt

van ez az állapotábra ahol látod a barátaid és saját magad állását a napi futamban, mivel kaptam mára 100 kemény pontot ezért ott vagyok a startban még mindig :DDD :W többiek meg elhúztak van aki a vége fele van de legtöbben középmezőnyben... nem értem wtf van a mai nappal :D pedig játszottam új játékokkal is, nem is kevéssel :DDD na mind1 az igazság úgy is odaát van : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100670) Delávégá


Delávégá
tag

Na, már ott tartunk hogy vásárolni se lehet sale alatt? :D

(#100671) Spet válasza Źşë' (#100669) üzenetére


Spet
addikt

Mondjuk annak a miniversenynek nagyon értelmét nem látom/fogom fel.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100672) Out válasza Spet (#100671) üzenetére


Out
addikt

Ha Te vagy legelöl, akkor jogosan kiröhögheted a lúzer haverjaidat. Ha nem Te vagy az első, akkor gondold azt, hogy röhög rajtad valaki, mert lúzer vagy :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100673) tangalele


tangalele
csendes tag

Sziasztok!Szeretném kérdezni,hogy lehet csapatot váltani a grand prix ben vagy egyáltalán lehet e?

(#100674) Źşë' válasza tangalele (#100673) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom mik a kritériumai de ezen a képen a zöldel jelölt random váltásra kell menni - random dob át valamelyikbe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100675) energy4ever


energy4ever
addikt

A Steam oldalan nem latom az "Akcios" fulet sehol sem. Valaki attudja linkelni az akcios listat? Bongeszobol sincsen meg... Vagy ennyire elpakoltak? :F

(#100676) Pangelus


Pangelus
tag

Na ha jól értem a Grand Prix-et mindenkinek van egy xy pont gyorsítása / xy max pontszáma [vegyük a max pontszámot nem kell nagyon magyarázni ez nagyon lebutitva a holdújéves hülyeség óta elköltött összegek által kiszámított érték, menet közben ha most veszel valamit az a következő verseny reset után számítódik bele és tolja ki az adott költés értékének átszámításával a max pontszámot] a pont gyorsítás ezt a legkönyeben egy adott játék 30perces futatásával, lehetőleg olyat futasunk amiből már jó sok öcsit kipörgettünk pl. nekem Tf2 290öcsire 11728 megszerzett pontot ír tehát resetkor ezt a pontmenyiséget ha felhasználom akkor az xy pont gyorsítása / xy max pontszám példa ha van már 300 pont gyorsítása / 1000 max pontszáma az embernek, ebböl a 11728 pontból csak a max pontszámig tudom növelni a kettő különbségéig jelen példában 700al és ennyi, mint mondottam a max pontszámot csak vásárlással lehet növelni a következő verseny resete után lessz látható és hogy mivan a nagydíj küldetésekkel játsz ezzel meg azzal kb lószart sem érnek az ezekből szerzett pontokkal csak a pont gyorsítás értékét lehet növelni akkor ha épp nem egálba van a xy / xy résznél az első érték :) ha egálba van és teljesíted egyszerüen nem kapod meg mert nem tudja felhasználni a rendszer és próbálkozásaim vagy a bugzott rendszer miatt nem is tárolja de amúgy is nagyon kevés pontokat adnak ezért erre nincs is szükség mert a 30perces öcsis gameknél nagy valószínüséggel mindenkinek annyi pontja van hogy úgysem fogja tudni kipótolgatni vásárlás nélkül a max pontszám pedig naponta csak 100at ugrik azt pedig ezekből a pontokból vígan kiegészíti az ember. Tehát akinek van egy tonna pontja az jó ha beváltja az 5euros kedvezményre vagy tovább stekeli mint egy koléga mutatta akinek meg a sale végéig az apró pontozásokkal nem jönne össze az meg elégetheti sales kitűzőszintezésre vagy a fantasztikus hátterekre emoticonokra. ;]

(igen ott van a leírásban sale alatt 1elköltött euro +121 el növeli a max pontszámot)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#100677) wjbhbdux válasza energy4ever (#100675) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem látod a fától az erdőt? minden akciós :DDD

ha egy jobban szűrhető kereső kell akkor SteamDB

[ Szerkesztve ]

/s

(#100678) Pangelus válasza Pangelus (#100676) üzenetére


Pangelus
tag

~ amúgy személy szerint nem is értem a sales gamet semmi ösztönző nincs hogy aktív maradjak játékilag naponta 1x ránézek elosztom és kész ha ezek az ajánlott gamek által teljesített küldetések a max pontszámot növelnék és így esély nyilna költés nélkül is kicsit aktívabb maradni már mindjárt több embert berántanának hogy próbálkozzanak mégha ilyen jutalmazott pontérték mellett nem is nagyon tudnának változtatni a dolgon..

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#100679) Serpiko válasza Pangelus (#100678) üzenetére


Serpiko
addikt

Az eddigi legrosszabb szél ez szerintem. Mi vár még ránk vajon a jövőben belegondolni is rossz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100680) Segal válasza Źşë' (#100674) üzenetére


Segal
veterán

Az gáz mert nekem ilyen menüpontom nincs is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100681) Serpiko válasza Segal (#100680) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is ugyan ez van.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#100682) Out válasza Segal (#100680) üzenetére


Out
addikt

Én most váltottam csapatot, kaptam érte +1000 pontot, ennyit megért :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100683) Źşë' válasza Out (#100682) üzenetére


Źşë'
addikt

és nem kaptál érte új csapattagsági kitűzőt? ugye mivel új csapatba kerültél bele

(#100676) Pangelus ez a játékleírás így megállja a helyét, én is valami ilyesmit bogoztam ki belőle, van még pár másodaccount ill. 1haverét rendezgetem még és ezek segítségével - amúgy azokon ilyen max 2-4ezer pontokat sikerült kihoznom, sajátomon meg 7ezret, pedig azért költöttem/vettem ezt azt, igaz nem számottevően

mindenesetre steam nálam alul maradt az epic games-es vásárral szemben, még akkor is ha ott nem vettem semmit, ott vettél 15€ vagy e felett valamit és kaptál 10€ kedvezményt (előrendelhető játékokra ill nemrég megjelent AAA játékokra ez eléggé megérte), itt meg úgy kell összekaparnod a 15ezer zsetont hogy 5€-ra beválthasd... :U :( iszonyat csapitalista lett a steam és egyre inkább durvábban tolja

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100684) wjbhbdux válasza Źşë' (#100683) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az Epic pénzszórásával nem várhatod hogy versenyezzenek.. százmillió dolláros mínuszokbann lehet az a store egyelőre.

/s

(#100685) Źşë' válasza wjbhbdux (#100684) üzenetére


Źşë'
addikt

de valahogy mégis annak tudatában, hogy mekkora haszonkulccsal dolgoznak, és milyen durva bevételeik lehetnek a piacból és magából a valves játékaik tranzakciós díjaiból
persze nem azt várom, hogy mindenkihez csapjanak 5€-t nonstop, de legalább csináljanak már egy élvezhető vásárt, hosszú évek óta nem képesek még erre se... ez a minőség amit hoztak megint, ezek a gagyi rajzolt karakterek, hátterek, bugos újításaik (+át nem gondolt dolgok), nem is beszélve arról, hogy jól látszik ezen a rendezvényen is egyre durvábban nyerészkedni akarnak! Agyilag nem képesek arra, hogy kitaláljanak egy értelmes rendezvényt, amit élvezettel csinálna végig az ember - lenne valami aranyos minigame, nem csak klikkolgatás ész nélkül meg csalás, hogy meglegyen a kimaxolt vásáros kitűző, mert amúgy azt emberfeletti leklikkolgatni, kellene hozzá jópár egér mert a mikrokapcsolókat kigyilkolná a sok klikkolgatás, na meg rengeteg idő

tehát érezhető az, hogy nem érted csinálják hanem magukért, és ez óriási hiba szerintem
elsősorban ezért ilyen élvezhetetlen az egész, és van a sok negatív kritika

nem nekem kellene kitalálni ezeket a sales programokat, de hirtelen ha kellene mondanom valamit ezzel kapcsolatban akkor az az lenne, hogy csinálj meg bizonyos dolgokat (akár találj meg elrejtett pici képeket, akár puzzle elemeket) - ezekből pedig rakd ki magadnak az akár több kitűzőket... hót egyszerű, de lenne benne kihívás, de ők mindig abba az irányba mennek el még ilyenkor is hogy maguknak csináljanak belőle hasznot, nem pedig neked jókedvet :/

más téma, FONTOS

meg lett említve, hogy fontos a kívánáság listán felállított sorrend, szerintem eddig nem volt feltüntetve, de most úgy hiszem frissítették a leírását ennek is miszerint:

Minden egyes napon az első három helyezett csapatból véletlenszerű versenyzők lesznek választva, hogy megkapják Steam Kívánságlistájuk első tételét. E tételnek megvásárolhatónak kell lennie, nem pedig hamarosan megjelenőnek.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100686) wjbhbdux válasza Źşë' (#100685) üzenetére


wjbhbdux
veterán

pontosabban, be kell hogy legyen árazva, tehát a Cyberpunk pl beleszámít mert már előrendelhető de a Metro Exodus nem mert annak nincs ára.

/s

(#100687) Out válasza Źşë' (#100683) üzenetére


Out
addikt

Igen, kaptam kitűzőt és 100 TP-t is :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#100688) s7evcsenko válasza wjbhbdux (#100684) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"százmillió dolláros mínuszokbann lehet az a store egyelőre"
:Y

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#100689) Źşë'


Źşë'
addikt

visszatérve a kívánságlistára, érdekes mert a Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 ill. a DooM Eternal-nak is van már árcédulája, mégsem írja ki wishlisten, vajon miért? :D kiv vok változik e majd

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100690) Pangelus válasza Źşë' (#100689) üzenetére


Pangelus
tag

Még a Wishlist is bugos.. oké ennyi volt srácok átköltözünk a szomszéd pékségbe :DDD

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#100691) sagem válasza Źşë' (#100685) üzenetére


sagem
addikt

Az a durva, hogy ez a sokak által égbekiáltóan pofátlannak tartott részesedési arány iparági standard egyébként, ennyit kér az Apple is azért, hogy a piacára engedjen, meg a Google is, ellenük mégsem tüntet senki..ki érti ezt :) Lehet, hogy sok, de nem egyedi eset. A mostani szélre kitalált játékuk tényleg hülyeség, és technikailag is gáz, mondjuk a rajzok, stílusa az pont nem, az nem gagyi, hanem direkt ilyen, egy létező stílus, az más kérdés, hogy nem tetszik. Nekem nincs velük bajom pl. bár ez lenne a legnagyobb gond ezzel az izével :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#100692) alcsa


alcsa
senior tag

Amúgy az mióta van, hogyha szintet lépsz, akkor nem kapsz érte semmit?
Régebb kapott az ember egy hátteret, barát helyet, emoticont, most meg semmi.

(#100693) Źşë' válasza sagem (#100691) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet hogy van aki szóvá teszi, csak nem egy steam topikban :D amúgy elvből nem veszek 2-300k-ért telefont :DDD googléval meg nagyon nem volt dolgom emlékeim szerint :)

amúgy (#100691) sagem nek helytálló az észrevétele, most valahogy elmaradnak a sales ingyen háttérképek is meg emoticonok is, mert az van hogy fizess azokért is :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#100694) Pangelus válasza alcsa (#100692) üzenetére


Pangelus
tag

mi az hogy nincs semmi ott van az a halom zseton amit az izlésednek megfelelően beválthatsz a neked tetsző elemekre így még csak nem is lessz zsákbamacska így mindenki csak nyer azt kapod amit látsz ;] :P

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#100695) ssgk válasza Źşë' (#100693) üzenetére


ssgk
aktív tag

nem tudom ki használ egyáltalán szeles" hátteret xD
Ultragáz az összes ;]

(#100676) Pangelus: Egyedül az a baj hogy hiába kapok egy 90% os achis játékra ilyn 10k pontokat ha max naponta egy 100 ast tudok kivewnni belölük ...

Ja és az ingyen sorsolt játékok:
Kb 0.001% az esély hogy napit és 0.004% hogy esemény végén kisorsoljanak FELTÉVE hogy csak' 5mill körül vannak a top 3 csapatba ami eléggé alul lőtt szám így ezek inkább a max esélyek...
Ja és még feltétel hogy legyél benne egy nyertes csapatba.
Bíztató nam ? xD

[ Szerkesztve ]

(#100696) Csapoati válasza ssgk (#100695) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vásároljá, azért van a sale amúgy is, nem? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100697) ssgk válasza Csapoati (#100696) üzenetére


ssgk
aktív tag

Arra van pl az alkeyshop
;]
Vagy ha támogatni szeretném a fejlesztőt akkor megveszem tőlük, ha ez opció (És a legtöbb kis fejlesztőnél álltalában az.) A nagy kiadk meg leszphatnak. Mint pl a sega aki nem csinált folytatást az Isolation nak, mert vártnál allul volt a bevétel...

[ Szerkesztve ]

(#100698) Spet válasza alcsa (#100692) üzenetére


Spet
addikt

Ha játékok kártyáiból csinálsz kitűzőt, akkor kapsz emotiont, hátteret.

Ha 10 szintet lépsz, akkor kapsz egy showcase-t.

Mostani nyári vásárban, ha chat emotion-t vagy hátteret szeretnél, akkor be kell váltani a bugos pontokat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100699) ssgk válasza Spet (#100698) üzenetére


ssgk
aktív tag

akkor be kell váltani a bugos pontokat.

:P :DDD :DDD

(#100700) Spet válasza ssgk (#100699) üzenetére


Spet
addikt

Más nagyon nem tudok mondani erre az "event"-re. Mindenkinek összejön az x százezer pont és vígan használja fel az 5$-s kuponokat, nekem meg talán a végére lesz egy darab.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.