Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#100951) core i7


core i7
addikt

Sziasztok Dark Souls Remastered tartalmazza az eredeti Dark Soulst is?
Csak mert Bioschoknál a remastered tartalmazta az eredetit de a Doom 3 BFG nem tartalmazta az eredeti régi doomo 3 mat csak a felújítottatt (azthiszem)

(#100952) Zolás válasza core i7 (#100951) üzenetére


Zolás
addikt

Nem, és a régi nem is kapható.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#100953) Šolaire válasza core i7 (#100951) üzenetére


Šolaire
veterán

Remastered tartalmazza az Artorias of the Abyss dlc-t is. Az eredetit nem. Prepare to die edition egy bughalmaz, ahogy a kolléga is írta nem kapható.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#100954) alcsa


alcsa
senior tag

Hello!

Steam-en megvettem az AC:Odyssey játékot. Amit beregisztráltam UPlay-be is.
Most megvenném a Season Pass-t, de az egyből UPlay-be regisztrálja.

Kérdés, hogy fogom-e tudni használni a Season Pass-t, vagy muszáj a Steamen megvegyem?

Köszi!

(#100955) alcsa válasza alcsa (#100954) üzenetére


alcsa
senior tag

Közben felvettem a kapcsolatot chat-en velük, és azt mondtak, hogy nem lehetséges, a Steam-en kell megvegyem a Season Pass-t is. Bocs a felesleges kérdésért.

(#100959) zseko


zseko
veterán

Üdv, futott még bele valaki abba, hogy a Steam elkúrta a gamepad hozzáférést (nem tudom mivel jellemezzem azt amit csinál), lehetetlenné téve a játékot? Már a második játékba futok bele, ahol ahelyett, hogy normálisan gamepadként használná ahogy eddig, letölt a netről valami konfigurációs szart a gamepadhoz a játékhoz, és elcseszi az egészet? :W
(Logitech Rumble Gamepad F510, XBOX360 módban, ennek is ismeri fel)
Az első a Rochard volt, kis platformjáték, minden működött, kivéve a lényeget, az LT és RT ravaszokat... :(((
Másodjára most az Euro Truck Simulator 2-t akartam kipróbálni, irányítani ugyan lehet vele, csak épp billentyűzetnek veszi, és nincs finom kormányzás, vagy finom gázadás. A játék ki sem írja, hogy van gamepad csatlakoztatva, a választható irányítások között viszont benne van, majd mikor kiválasztottam és leokéztam, eltűnt. :U

HR24.hu

(#100960) wjbhbdux válasza zseko (#100959) üzenetére


wjbhbdux
veterán

beállítások közt kikapcsolhatod

/s

(#100961) #09990144


#09990144
törölt tag

Sziasztok! Ha egy játékhoz van letölthető extra, pl ost, azt le lehet külön is tölteni (mint pl gog-ban), vagy csak a játék telepítésével lehet hozzájutni?

(#100962) KubanitoS válasza #09990144 (#100961) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jellemzően csak játékkal együtt, többnyire a játékmappán belül lesz az OST is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#100963) #09990144 válasza KubanitoS (#100962) üzenetére


#09990144
törölt tag

Köszi :)

(#100964) Golden9


Golden9
addikt

Assassin's Creed Odyssey - Fields of Elysium
Ingyen megtarthatod, ha szept. 2., 18:00 előtt megszerzed. Bizonyos korlátozásokkal. A készlet erejéig. Az ingyen megtartható promóciók során kapott játékok nem adnak Steam játékkártyákat.

[ Szeretkezve ]

(#100965) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Steamen akciós most az R6:Siege.

Kérdésem a következő.

Ha nekem már megvan sima Uplay verzió, és ezt megveszem nem fog automatikusan regisztrálódni semmilyen accounthoz ugye?

Előtte kijelentkezek a saját Uplayből, és bejelentkezek a másodlagosba akkor ahhoz fogja rakni.

Szóval a lényeg a lényeg.. nem szeretném ugyanazt a játékot kétszer regisztrálni 1 accra.. Véletlen se. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#100966) Spet válasza BigBlue69 (#100965) üzenetére


Spet
addikt

Requires 3rd-Party Account: Ubisoft Account (Supports Linking to Steam Account)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100967) Golden9 válasza BigBlue69 (#100965) üzenetére


Golden9
addikt

Ha elrontanád, akkor az Uplay support ki tudja javítani. 2017-es sztori.

[ Szeretkezve ]

(#100968) BigBlue69 válasza Golden9 (#100967) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nyomtam rá + 1 unlinket.. Biztos ami biztos. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#100969) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Sziasztok!
Nemrég adtam egy 100€-t a Steam fiókomhoz, viszont megkaptam a card verifying szarságot.
Lehet tudni, hogy OTP-nél melyik menüpontban és mikor kéri le a két összeget?

(#100970) FollowTheORI válasza _-ORANGE-_ (#100969) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mit értessz card verifying szarság alatt?

Ha ezt, akkor szerintem soha nem jelenik meg OTP-nél, mert a zárolásokat ha jól emlékszem nem mutatják semmilyen felületen tételesen még mindig.

Ezt csak úgy tudod megcsinálni, hogy kérsz SMS értesítőt a kártya tranzakciókra, és azonnal látod az összegeket.
Például.

Másik megoldás, hogy nem OTP kártyát használsz direktben, hanem csinálsz egy Revolut fiókot telefonodon appban, feltöltöd pénzzel, és az ott lévő kártyát regisztrálod Steam alá... és ott azonnal látsz minden tranzakciót szintén.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100971) DrTechnoid válasza FollowTheORI (#100970) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet hogy ezt érti, ami miatt pár éve én is szenvedtem :

[link]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100972) _-ORANGE-_ válasza DrTechnoid (#100971) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Erre gondoltam igen.
Hát akkor ebből telefonálás lesz. Most szerencsére ha levárnám, akkor is csak 2.-áig kéne várnom.

[ Szerkesztve ]

(#100973) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Anno is javasoltam, most is, hogy OTP-nél erősen ajánlott az SMS értesítés kérése kártya tranzakciókra.

Mert a zárolásokat stb nem vezetik sehol... :(

Vicces amúgy hogy amit linkelt keresés, 2015-ben pont ugyanezt írtam, és azóta sem lett jobb az appjuk ilyen téren.
Persze kell nekik az a filléres pénz amit a SMS-ért szednek, addig nem is lesz itt "modernizálás" amíg ez van.

Még az a jó, hogy az internetes vásárlásos kód SMS-ért nem kérnek pénzt, mert az be is baszna... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#100974) _-ORANGE-_ válasza FollowTheORI (#100973) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ja, megtörtént ez már ezelőtt is, akkor levártam a 4 napot.
Fogadnék, hogy K&H meg ilyen bankok persze vezetik.

(#100976) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Meg szeretném vásárolni a Assassin's Creed Odyssey - Gold Edition-t, elég szép leárazások vannak. Van valami hátrányom vagy különbség ha steam-en veszem meg és nem pedig uplay-en?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#100977) Samus válasza Kelvin (#100976) üzenetére


Samus
addikt

A Steames verzióhoz is kell Uplay fiók. Tehát indítás után elindítja az Uplay klienst (ha nem fut), és a játékot, teljesen automata módon. Mivel Goldot veszel, hátrányod nem lesz. Egyéb esetben annyi lehet probléma, hogy a DLC-k nem kompatibilisek, tehát ha Steamen veszel Uplay játékot, oda csak a Steames Season Pass/DLC jó, hiába olcsóbb mondjuk Uplayen az adott tartalom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100978) phenomHUN válasza Kelvin (#100976) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Egyedül az ára (Uplay only olcsóbb).

(#100977) Samus: 'ubiéknál' már Ultimate Edition a teljes csomag, nem a Gold verzió.

[ Szerkesztve ]

(#100979) Kelvin válasza phenomHUN (#100978) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi a válaszokat, ugyanannyi uplay-en is.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#100980) Segal válasza Kelvin (#100979) üzenetére


Segal
veterán

De uplay-en tovább tudod csökkenteni az árát ha van 100 pontod ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#100981) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Tom Clancy's Rainbow Six® Siege. Jól keresem hogy nincs hozzá magyarítás?
Ez nem hozzávaló ugye?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#100982) De4d válasza VGYke (#100981) üzenetére


De4d
őstag

Ez régi. De ha megnézed 2005-ös dátuma van a fordításnak, nyilván nem lehet a Siege fordítása

Minden jó, ha a vége jó!

(#100983) VGYke válasza De4d (#100982) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Tehát akkor nincs hozzá :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#100984) Anonymusxx válasza VGYke (#100983) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Mivel nincs benne kampány, nem is nagyon van benne szöveg gondolom.
A multi miatt meg szerintem amúgy is problémás lenne.

Amúgy meg van egy jó módszer:

https://magyaritasok.hu/forum/tema/236/forditos-magyaritas

A yandex jól lefordítja a szöveget a képből

(#100985) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha valakinek kell pár kupon , a szokásos módon válogassa ki a szajrét , küldje a trade offert, és én elfogadom.

KUPONOK

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#100986) Golden9


Golden9
addikt

Endless Space 2 Játssz ingyen! Vége: 3 nap.

[ Szeretkezve ]

(#100987) core i7


core i7
addikt

Sziasztok Dark Souls II nél ez mit jelent steamen? Upgrade az alsó

[ Szerkesztve ]

(#100988) kwzatz válasza core i7 (#100987) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha a sima Dark Souls II van meg valakinek, akkor tud upgrade-elni Scholar of the First Sin változatra, ami a feljavított, DLC-ket is tartalmazó változat.

(#100989) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Mostanában a Steam a böngészőben iszonyat lassan tölt be(Chrome) néha többször is rá kell frissíteni mire behozza a játékok adatlapját, a dedikált steam klienssel ilyen gond nincs. UPC-s vagyok. Hol a hiba, mi lehet a megoldás? :U
Most néztem Firefox alatt villám! Mit lehet ezzel kezdeni, hogy Chrome is szeresse? X-akta? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#100990) vorosmarti válasza MrTwister (#100989) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem használsz semmilyen kiegészítőt a chrome-hoz? Nekem az lassít sokat, bár a chrome önmagában is szereti a RAM-ot. Ráadásul a steam-es kiegészítők sokszor várnak a steam api válaszára, és azzal lassítják az oldal válaszidejét.

(#100991) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 8 éves win7-es konfigom, amin gyengül a táp és az alaplap és különben is kénytelen leszek áttérni a win10-re :((
Az új gépre tisztán telepítem majd a win10 Home-ot., új vinyóra.
Mit kell átmásolni hogy a Steam kliensem 1:1-ben megmaradjon?
(Csak a fiiók accountot/jelszót tudom, a bizt. kérdést/választ elfelejtettem)

Esetleg előtte kell-e állítanom a Steam-be?
...

[ Szerkesztve ]

(#100992) wjbhbdux válasza Tacsika (#100991) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már nagyon sok éve nincs Steamen biztonsági kérdés, ezt felváltotta a Steam Guard, a két lépcsős azonosítás. Az egész Steam mappát másolhatod úgy ahogy van, először adminként érdemes indítani új Windowson.

[ Szerkesztve ]

/s

(#100993) Tacsika válasza wjbhbdux (#100992) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Köszönöm, de visszaolvasva mint ha írták volna hogy az eredeti steam mappát le kell törölni(?)

(#100994) wjbhbdux válasza Tacsika (#100993) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem kell, a Steamet oda és annyiszor telepíted ahova akarod, akár egyszerre több gépen is beléphetsz és az egyikről a másikra streamelheted a játékokat pl.

/s

(#100995) Tacsika válasza wjbhbdux (#100994) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Jó, csak azért kérdezem, mert pl ha régi accountomra belépek azt írja hogy a játékot más használja holott az a vinyó meghalt (2013-ban) azért váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#100996) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
indítanék egy megvett játékot, amit áprilisban toltam utoljára és persze most update-elni akar.
Ami nem is lenne gond, csak hogy a játék az E meghajtón van (rengeteg szabad hellyel), a steam alap mappám pedig a C:\Program Files-ban. Itt csak 6GB hely van és nem is tudok többet csiholni.
Mondanom sem kell, a C-re akarja tölteni az update fájlokat és onnan telepíteni, csakhogy pikkpakk elfogy a hely.

- miért nem veszi ezt észre?
- miért nem az E-re tölti, ahol a játék is van? Rákerestem a problémára és azt olvastam, hogy a játék meghajtójára kéne töltenie alapból. Nálam nem így van, hol tudom átállítani? A beállításokban a Library folders-nél az E a default, a C-t pedig nem engedi törölni.
- most offline el sem indul a game. Nem elég, hogy online kell legyek, még ez is.. :W

köszi ha van tipp!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#100997) Anonymus23 válasza Márton (#100996) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én a helyedben uninstallálnám a Steamet a C-ről és feltelepíteném az E-re, majd az E-n lévő mappából áthelyezném a játékokat az E meghajtós Steam mappán belül, és hawai.
Nekem évek óta nem a C-re van telepítve a Steam, és semmi gondom nem votl eddig belőle.

;) - The Power of the Light Side

(#100998) Márton válasza Anonymus23 (#100997) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, meglépem
köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#100999) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Van pár kártyám, amikből kitűzőt tudok csinálni. Érdemes vele megvárni a következő sale-t, vagy már nincs az az opció, hogy sale ideén kaphatok extra kártyákat kitűző készítésekor? :R

(#101000) DrTechnoid válasza Krogoth (#100999) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Legtöbbször van olyan , most az utolsón viszont nem volt sale témájú kártyahad. Sosem tudjuk előre hogy a volvó a téli mutatványra mivel rukkol elő, de szerintem még ő maguk se soxor. Lásd ezt a mostanit ahol is beismerték a végén hogy nem gondoltak arra hogy a Corgi-val aránytalanul sokan szállnak majd versenybe a többi állathoz képest.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.