Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3483) .tnm válasza Malachi (#3480) üzenetére


.tnm
addikt

köszi, de nem vettem rossz néven, amit írt, szerintem nem is szánta annak. (én voltam az első, aki gúnyolódni kezdet a szavazósdin :) )

de szerintem teljesen érthető, hogy a nagy pangásban ez ilyen "szegény ember kenyere": a legjobb/legtöbb, amit tenni tudunk, hogy készen állva várjuk, amikor végre egy-egy újabb funkció elérhetővé válik.

@(#3481) Drenadar

nem leányvállalatosdi lesz, de logikusan követve, mivel nincsenek nagy elvárásaink a tagokkal szemben (kb. beszéljenek magyarul, adják meg a kedvezményeket a többi tag felé) és cserébe nyerni lehet a tagsággal, ezért azt gondolom, hogy azok a (magyar) szervezetek, amelyeknek egyetlen magyar tagja is van, idővel minden további tagját is delegálni fogja hozzánk. (vagy a meglévő tag fog kilépni) ebből a végeredményben az lesz, hogy vagy minden magyar szervezet részhalmaza, vagy diszjunkt halmaza lesz a mi szervezetünknek.
persze ez csak spekuláció a jelenlegi információk alapján, illetve "tökéletes piacot" feltételeztem (= mindenkinek rendelkezésére áll az összes információ, és mindenki a számára legelőnyösebb döntést hozza)

@(#3482) Revolit

nem, nem. valamikor a hónapban indult a beta teszt és januárban a végleges 1.0-s verzió az ORG-oknak.
az csak az én spekulációm, hogy akár már most pénteken a WH-ban bejelenthetik.
mellesleg minél előbb van név, annál előbb tudjuk claim-melni az RSI fórumon (akár a beta teszt indulása előtt is)

---

még egy darab infó. azt is elő lehet írni, hogy a tagok csak más, "szövetséges" csoportok tagjai lehetnek a csoporton kívül.

azaz a három opció: ha valaki egy másik csoport tagja, akkor ennek a csoportnak:
- nem lehet tagja
- csak akkor lehet tagja, ha az a másik csoport ezzel legalább X szinten szövetséges, (legfeljebb X szinten ellenséges)
- tagja lehet megkötés nélkül.

ettől független az a beállítása a csoportnak, hogy:
- bárki beléphet
- meghívásos rendszer van
- (és/vagy) jelentkezéses rendszer van

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.