Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Diopapa válasza Malibutomi (#3944) üzenetére


Diopapa
addikt

Sikerült írni a logomaker arcnak? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3952) Malibutomi válasza Diopapa (#3951) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Aha dobtam neki egy emailt. Remélem össze tud majd hozni valami jót.

(#3953) Djuree


Djuree
félisten

hú de durva, most jár 8mrd ft-nál a játék! :Y :C aztapiccs....
mennyiért lehetne eladni egy LTI-s aurora LX-et most? lehet vennék egy cutlass-t...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3954) Drenadar válasza Djuree (#3953) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igazodjon ki rajtad a fene :D

egyszer szidod a dolgot, máskor meg még pénzt ölnél bele :)

(#3955) Djuree válasza Drenadar (#3954) üzenetére


Djuree
félisten

hát most van pénz. :DD meg eleve cutlasst akartam csak még nem volt modellje. ez az aurora sokat nem ér sztem, megvettem mert ez volt a legolcsóbb. szidom persze sokszor, ahogy szidom a wot-ot is minden nap, mégis már vagy 600 órám van benne, és még lesz vagy 6000. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3956) .tnm válasza Drenadar (#1894) üzenetére


.tnm
addikt

én viszont mostmár megnéztem őket és a harmadikban -- igaz sok köze már nincs az eredeti koncepcióhoz, és nem is egy jó film -- de L a főszereplő (és egy csomó másik "betű" is szerepel)

@(#3955) Djuree
én a helyedben várnék, főleg ha már múltkor is olyan türelmetlen voltál. semmit nem nyersz ha most veszed meg és nem akkor amikor már mondjuk DF-ben is elérhető a cutlass.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3957) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha valakinek volt failed-to-load-rsi-defaultvisor-xml problémája, elvileg volt valami patch, ami megoldotta.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3958) Drenadar válasza .tnm (#3956) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vagyis nem veszítettem semmit :) a sorozatot sem néztem tovább sokkal annál a pontnál... :|

(#3959) .tnm válasza Diopapa (#3957) üzenetére


.tnm
addikt

jah, most elkezdett leszedni egy laza 2 GB-ot... (patch notes nincs)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3960) PhilBrick válasza .tnm (#3959) üzenetére


PhilBrick
őstag

Érdekes, nálam semmi mozgás.

(#3961) .tnm válasza .tnm (#3959) üzenetére


.tnm
addikt

nah, meg is javította. persze karácsonyi díszek is kinn vannak megint (még mindig).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3962) Malibutomi válasza PhilBrick (#3960) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nálam sem

(#3963) .tnm válasza Malibutomi (#3962) üzenetére


.tnm
addikt

nah, de Nektek volt xml hibátok? mert szerintem csak annyi történt, hogy újra leszedte a legutolsó patch-et, csak mostmár jól.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3964) Malibutomi válasza .tnm (#3963) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az lehet. Nálam nem volt semmi huba.

(#3965) Diopapa válasza .tnm (#3963) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a vicces, hogy a 10-es patch után jó sokáig jó volt, majd egyszer valamikor karácsony környékén "elromlott".

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3966) Diopapa


Diopapa
addikt

WM Hangárban mondták, hogy a corp rendszer bemutatkozik a hónapban. :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3967) Malachi válasza Diopapa (#3966) üzenetére


Malachi
addikt

melyikben? ;]

(#3968) .tnm válasza Diopapa (#3966) üzenetére


.tnm
addikt

mikor megláttam, hogy két új hsz ebben a topikban már rögtön leesett, hogy elfelejtettem a WH-t megnézni. :W

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3969) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na írt a logókészítő srác, hogy amint az ideje engedi összedob valamit :)

(#3970) Diopapa válasza .tnm (#3968) üzenetére


Diopapa
addikt

Most lett vége a WM Hangorvernek, sztem lassan jobb mint a WM Hangar.. ;] Egyre több részletre mondják, hogy nem lesz bent a kiadás pillanatában, csak később... :/

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3971) Malachi válasza Diopapa (#3970) üzenetére


Malachi
addikt

"Egyre több részletre mondják, hogy nem lesz bent a kiadás pillanatában, csak később... :/"

de legalább nem kell fizetni érte DLC formájában. legalábbis nagyon remélem!

(#3972) Drenadar válasza Malachi (#3971) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

dehogy kell DLC formájában fizetni... micropayment! :D

(#3973) Djuree válasza Diopapa (#3970) üzenetére


Djuree
félisten

Én meg se szólalok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3974) Szőrös  válasza Djuree (#3973) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ne is... :DDD

Egyébként inkább késsenek velük sem mint hogy hiányosan vagy még inkább bugosan kerüljenek bele.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3975) Diopapa válasza Djuree (#3973) üzenetére


Diopapa
addikt

:DDD :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3976) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Küldött egy ilyet a logos srác, hogy mit szólunk hozzá:

"Since I am Greek and I love the Freedom of Humanity and Mind

here is your logo
have fun.

Cheers
Crow"

[ Szerkesztve ]

(#3977) .tnm válasza Malibutomi (#3976) üzenetére


.tnm
addikt

őőő, hát nekem nagyon nem tetszik. olyan mintha a power rangers-ből, vagy valami gagyi kínai katonai játék dobozáról szalajtották volna.

de ízlésekről nehéz lesz vitatkozni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3978) Drenadar válasza Malibutomi (#3976) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem sem nagyon tetszik, sem a betűtípus, sem az alak, de az egyszerűség viszont tetszik :)

(#3979) Malibutomi válasza Drenadar (#3978) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kicsit nekem is robotos, de ha úgy nézem egy hajó oldalán viszont jól mutatna

(#3980) .tnm válasza Malibutomi (#3979) üzenetére


.tnm
addikt

űrhajó oldalán is inkább valami szabályos formában (pl. kör, lásd Serenity) vagy "széles, mint magasabb" alakzat illik, szerintem, hiszen maguk a hajók is elnyújtottak oldalról. a lenti forma inkább a hajó tetejére/aljára/orrára való. de a betűtípus, meg igazából a fáklya motívum se tetszett. Nem sok kapcsolódást érzek a szabad akarat és láng között, az inkább béke, (vagy épp harc, ha nem fáklyában van).

szerk.: legyen akkor "ontopik"

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3981) Szőrös  válasza Malibutomi (#3976) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö maradjunk a korábbi tervezeteknél , azok azt hiszem jobban bejöttek itt mindenkinek. Ezen még a szöveget sem lehet elolvasni rendesen. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3982) Malibutomi válasza Szőrös  (#3981) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem is jobb lesz valami egyszerűbb. Ennek a szinösszeállítása tetszik

[ Szerkesztve ]

(#3983) Drenadar válasza Malibutomi (#3982) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem ez is elég egyszerű... vagy a szövegre gondoltál? mert elolvasni, nah azt nem egyszerű...

Ha értenék hozzá, akkor kő szerű színe lenne, kör lenne, és körben lenne felírva a név, olyan hatást érve el, mint mikor a görögök kőbe véstek.

de sztem a szürke+ sárga nem rossz, és a fáklya momentum sem, hisz a fényt szimbolizálja :)

[ Szerkesztve ]

(#3984) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#3976) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szerintem nem rossz. Elegánsan egyszerű, csak a betűtípuson lehetne még csiszolni. Amúgy én is nyüstölöm a haveromat, hogy csinálja már meg a logót, legutóbb pénteken ígérte, hogy ezen a hétvégén már tényleg összedobja. Azt mondta, hogy egy angyal lesz ami egy SC logo-szerű gömböt tart a kezében. Majd meglátjuk... ha lesz több logo terv, legalább újra szavazhatunk egyet. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3985) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#3984) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah régen szavaztunk már, és éppen haldoklik a topic is... mondjuk infó híján nem csoda.

(#3986) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#3985) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát nem is pöröghet max lángon éveken keresztül. Majd felpörög, ha tényleg megjön a dogfight nyáron ... őőő akarom mondani télen... azaz... ;]
Én nem néztem föl mostanában a honlapra sem, minek türelmetlenkedjen az ember feleslegesen? Remélhetőleg előbb jön, mint a kaszás, ez a lényeg. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3987) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#3986) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

legalább már nincs olyan késztetésem, hogy gyorsan vegyek még egy hajót... kettőt... aztán inkább olvasszam be egy Coniba... aztán vegyem vissza a hajókat amik kellenek... szal érted :D

(#3988) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#3987) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Majd később mindent beolvasztunk, és veszünk belőle egy RSI Orion-t oké? :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3989) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#3988) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és az mi? :D

(#3990) Malibutomi válasza Drenadar (#3983) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pont ilyesmit kezdtem csinálgatni corelben. Kerek kömintás cuccot.

(#3991) Drenadar válasza Malibutomi (#3990) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és tudod hogy lehet térhatású írást, mintha az tényleg vésve lenne? :D csak hogy igényes legyen... :)

(#3992) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#3976) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Nekem a fáklya nem tetszik mert Olympiai sport beütése van, a szinével nincs baj, de az alakja helyett lehetne valami más.

Egyébként elküldted az itteni készitet logokat a gyereknek hogy azokból variáljon valamit?

(#3993) Drenadar válasza Apokalipsy1 (#3992) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mi más? ez így tág fogalom... lehetne cséphadaró! vagy turmixgép! :C vagy traktor....

/troll off

(#3994) Malibutomi válasza Drenadar (#3993) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én a közepére a négyágú csillagot raknám ami itt volt az egyik logóban. Telón vagyok most nem tudom visszanézni sajna

(#3995) Apokalipsy1 válasza Drenadar (#3993) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Pl.: starcitizen csillag logoja vagy valamelyik SC hajo, mind1 csak más mert a fáklya nem tetszik.............

[ Szerkesztve ]

(#3996) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ilyen valamihez mit szóltok?

(#3997) vagabor


vagabor
aktív tag

Na faja hogy lesz ph-s star citizen közösség. Csak egy apró kérdés a vásárolt csomaggal járó extrákat a játék megjelenése után póstázzák. Jól gondolom?

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#3998) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#3996) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez sem rossz. Amit én javasoltam a haveromnak, az kicsit hasonló volt; egy angyal arca, ami fölfelé néz egy SC-szerű logót. Ő erre azt mondta, hogy az alá-fölé rendeltségi viszonyt fejezne ki, ezért inkább a kezében tartja majd a kört. Mondtam, jóvan... Viszont szerintem a fáklya is jól kifejezi a jelmondat lényegét; csak könyörgöm ne egy elcsépelt, sablonos űrhajó/hornet vagy hasonló legyen...

Drenadar: az Orion lesz a nagy dög bányászűrhajó. Legalábbis remélem, hogy naaagyon nagy dög lesz. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3999) Diopapa


Diopapa
addikt

Ez komolyan probléma? :F :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4000) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#3996) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Ehez hasonlo kéne, sokkal jobb mint a fáklyás hülyeség. A négy águ csillag mellé mehetne az sc babér koszoru vagy hasonlo, és az ovodás angyal szárny helyett lehetne a Liberium Arbitrum szöveg, az angyal szárnynak semmi köze egy vegyes társasághoz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.