Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) .tnm válasza .tnm (#3050) üzenetére


.tnm
addikt

Táblázat-ot sikeresen elfelejtettem linkelni az előbb.

Ugyanígy esetleg group leader-t is lehetne savazni ( :) ), én azt javasolnám, hogy valamelyik OB-nk legyen az, hátha lesz ennek még jelentősége. (A Group leader lesz az, aki létrehozza és adminisztrálgatja a csoportot.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3052) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Transatlantic ping test (I want to see the average)
már ilyen is van . Megnéztem én is , washington 125 ms ami nem vészes , frankfurt meg 49.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3053) .LnB válasza .tnm (#3051) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egy kicsit átlagos nevet javasolnék (írtam be a táblázatba)
Gamepod Star Corp.
Azért gondoltam erre, mert szerintem jó lenne megemlékezni róla, hogy innen indult el a kis csapatunk :)
Mondjuk azon gondolkodtam, hogy Proharver vagy Gamepod, de utóbbi nekem jobban hangzott.
Tudom nem feltétlen kelett volna megindokolni de szerettem volna megtenni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3054) Djuree válasza .LnB (#3053) üzenetére


Djuree
félisten

Ez nem a gamepod...az a társ oldal, nem ugyanaz...az ne legyen a neve,akkor mar inkább prohardver .

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3055) .LnB válasza Djuree (#3054) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen tudom, ezen gondolkodtam, csak ez mégis egy játék. Jó lényegtelen egyébként :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3056) Zyrius


Zyrius
aktív tag

jaja, akkor inkább prohardver, az még valamennyire in game utalás is lehet a vállalkozásunkra (nagyon jó eszközök: hajók fegyverek stb... :) )

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3057) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#3044) üzenetére


Apokalipsy1
tag

ott van a destroyerem :DDD

(#3058) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nem lehetne irl dolgoktól elvonatkoztatni vagy kicsit máshogy alkalmazni a neveket ? Vagy olyan nevet találni ami inkább illik a világhoz lore szerint is ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3059) Malibutomi válasza Szőrös  (#3058) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

+1

(#3060) Szőrös  válasza Szőrös  (#3058) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha már nagyon gamepod akkor a game előtagot elhagyni és a pod-ot felhasználni ami még illik is egy scifi világba , egyszerű példa : POD Squadron szóval valami ilyesmire gondoltam ( ne feltétlenül ez legyen , tényleg csak példa ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3061) Diopapa válasza Szőrös  (#3058) üzenetére


Diopapa
addikt

+1

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3062) Drenadar válasza Szőrös  (#3060) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem meg a névnek totál el kellene vonatkoztatni ezektől a dolgoktól...

Szerintem bőven elég, ha beírjuk az összefoglalóba, linkeljük az itteni kollégákból verbuvált guildot. vagy akármit...

Mondjuk névre nincs ötletem... de majd ötleteltek.

(#3063) .tnm válasza Diopapa (#3061) üzenetére


.tnm
addikt

Szóval van 3 szavazat egy laza definícióra, hogy milyen legyen a név, de ötlet még nincs rá? :U

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3064) Diopapa válasza .tnm (#3063) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem nagyon ráér.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3065) .tnm válasza Diopapa (#3064) üzenetére


.tnm
addikt

a hónapban indul és szerintem érdekes lenne tesztelni. ráadásul, ha népszerű nevet talalunk ki, akkor is érdemes lefoglalni a fórumaikban (a 10 betűs rövidítést), de amúgy nem sürgetésképpen írtam, hanem hogy ironikus.

középútnak ez? (Prohardver is, meg nem is)

Premium Hardware Enterprise [PHENTERPRS]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3066) Szőrös  válasza .tnm (#3063) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szombat reggel van , örülök hogy élek , kómázok itt a melóhelyen is nem hogy még azon filózzak milyen nevünk legyen. :D
Mindenesetre : "Conflicts which arise will be treated on a case-by-case basis by the moderation team, with absolutely no tolerance for copycat or parody organizations"
Ez tetszik és ennek fényében is lehet a néven gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3067) .LnB válasza .tnm (#3065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:) Nekem tetszik! csak utalhatnánk valahogy rá, hogy Magyarok vagyunk sztem .

(#3066) torz on borz Melóba vagy te is? Na akkor ráérsz! agyalj csak rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3068) Malibutomi válasza .LnB (#3067) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Remélem itt máshogy lesz, én eddig MMO-ban egy idő után inkább távolmaradtam a magyar guildektől, a nemzetköziekben sokkal normálisabb volt a hangulat, nem egymás gyilkolása meg a veszekedés ment.

(#3069) Drenadar válasza Malibutomi (#3068) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd kézben tartjuk a dolgokat... és akárhogy is, ez egy nyilvános fórum, de mégsem nyilvános cég lesz... mármint ne vegyünk be minden 12 éves pizsamás rambót :D

Utalni arra hogy magyarok vagyunk? oké, de történelmi utalás legyen és ne H betüs... de szerintem meg egyáltalán nem illik bele semmilyen történelmi név egy scifi mmo-ba... Mátyás után a fekete sereg jól hangozna, mondjuk angolul is, de hát nem katonai org-ot választottunk :D

Tudom, ne rohanjunk nagyon előre... de van valakinek saját TS-e? :)

[ Szerkesztve ]

(#3070) .LnB válasza Malibutomi (#3068) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak WoW-ról tudok nyilatkozni, de sehol máshol nem volt olyan jó társaságom mint ott :)
Igazából előny, hogy itt egy kicsit összeismerkedünk, meglesz a keményag. (És ebbe most magamat nem is értem bele.) Ti majd rendesen írányítjátok a társaságot.

(#3069) Drenadar: Pedig a fiataloké a jövő! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3071) .tnm


.tnm
addikt

Táblázat első lapjának a végére felvettem 3 oszlopot, itt lehet szavazni arról, hogy milyen legyen a név. (Még lehet bővíteni).

Mellesleg, ha meglesz a teljes Organization rész az RSI oldalán, akkor a szavazást, meg a hajók gyűjtését pl. át lehet költöztetni oda.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3072) Drenadar válasza .LnB (#3070) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Okés, fiataloké a jövő, de saját tapasztalataim alapján ha egy klánban sok a fiatal, bomlasztják a csapatot.

(#3071) .tnm: gondolod hogy lesz ott sok érdekes funkció, ami megkönnyíti a guildek vezetőinek dolgát? :) a legtöbb játékban ezeket totál kihagyják...

[ Szerkesztve ]

(#3073) .LnB válasza Drenadar (#3072) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szarkazmusnak szántam. :) Azért is tettem oda -> ;] ilyen smiley-t.
Persze, teljesen egyetértek veled. Nehéz belőni, de mostanra valahol 20 év-re tippelném a minumum korhatárt akikkel szívesen játszom együtt. :) Nem gonoszkodásból írom, inkább tapasztalat.

(#3071) .tnm Már megint sokat vársz el, nehogy csalódás legyen a vége. Előfordulhat, hogy ez az egész rendszer csak egy egyoldalas html-lesz egy névlistával! Nem biztos, hogy teljes managermódot készítenek most CR-ék. Talán a megjelenésre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3074) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha bármilyen formában benne lesz a névben, hogy "HUN", vagy magyar utalás lesz, az egészen biztos, hogy kimaradok belőle.

Star Citizen is Terraforming the Gaming Industry

The Cult of Star Citizen

Chris Roberts Responds to "The Cult of Star Citizen"

A linkek ebből az RSI topikból származnak

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3075) GrooveHero válasza Diopapa (#3074) üzenetére


GrooveHero
addikt

+1, mi indokolja, hogy a Star Citizen közösségnek tudnia kellene rólam/rólunk, hogy milyen nemzetséghez tartozok/tartozunk? Nem tökmindegy? A HUN-os dolgot én is kerülném, ha lehet.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3076) .tnm válasza Drenadar (#3072) üzenetére


.tnm
addikt

+@(#3073) .LnB

benne van a com link-ben, hogy lesznek ezek az RSI oldalon (nem indulásra, de később)

@.LnB utolsó oszlopban a szavazatod ki kellett törölnöm, mert hibás volt (valami félkész képlet volt benne), válaszd ki újra megint, légy szíves.

Vagy lehet a google spreadshit sz*rt be?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3077) Drenadar válasza GrooveHero (#3075) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem is...
ha másnem, akkor a guild oldalunkon valószínűleg látszódni fog...

(#3078) Szőrös 


Szőrös 
veterán

"Rhetor's Retards" nem tudom ki írta be de pont feljebb másoltam be hírből hogy az ilyen neveket nem tűrik majd meg .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3079) .tnm válasza .tnm (#3076) üzenetére


.tnm
addikt

igen, ki kellett törölnöm azt a három oszlopot, mert össze-vissza elromlik, a másé, ha szerkeszted a sajátodat...

@(#3078) torz on borz

Szerintem az a megjegyzés arra vonatkozik, hogyha van egy Star Citizen Killers org, és valaki csinál egy full ugyanúgy skin-ezett, ugyanolyan leírással rendelkező Star Citizen Killers org-ot, akkor azt törlik, vagy ha esetleg valaki gúnyt űzve belőlük egy Star Citizen Kittens org-ot készít hasonló kinézettel, csak macskákra cserélve a hajókat.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3080) Diopapa válasza Szőrös  (#3078) üzenetére


Diopapa
addikt

Kár.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3081) .LnB válasza Drenadar (#3077) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont legalább jó úton haladunk így is, hogy kiszűrjük, ami ne legyen. Ez is egy járható út. Bár így a magyar utalás elvetése után kiesett a favoritom a Malév Space LTd. ;] (bocsi nem bírtam ki a hülyéskedést! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3082) Szőrös  válasza .tnm (#3079) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért én remélem hogy ettől függetlenül szűrik majd az ilyen neveket.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3083) Drenadar válasza .LnB (#3081) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

még jó hogy nem Orban Viktor's Army.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#3084) .LnB válasza Drenadar (#3083) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A baj az, hogy 50 baromság rögtön eszembe jut de értelmes nem.

Ha esetleg azon az úton haladnánk, tovább, hogy kiszűrjük mi jó és mi rossz ötlet akkor nekem még a következő szempontok jutottak eszembe:

-filmes, sorozatos utalások: Moon (Lunar Industries,) Prometheus (Weyland Corp.)

Szeretném megjegyezni, hogy most nem a saját ötleteimet írom le, mert jelenleg nincs amit elfogadhatónak tartok. Csak ugye a magyar utalást kizártunk, és ez is eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3085) .tnm


.tnm
addikt

bocsánat a sok kavarásért, visszaraktam az oszlopokat, de összesíteni kézzel kell majd (az cseszte el), ellenőrizzétek, hogy jól állítottam-e vissza a szavazataitokat, illetve, akik még nem szavaztak, azoknak hajrá

@(#3084) .LnB

hát egyfelől szerintem nem tudnánk megegyezni, hogy melyik film/sorozat, másfelől, ezek tuti lesznek amúgy is (nehéz is lesz velük versenyezni az első helyért)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3086) Drenadar válasza .LnB (#3084) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem mindegy, hogy utalás-e vagy sem, írjon le mindenki oda ötletet... bármit! szavazunk majd róla, aki meri vállalni a nevét, az az ötletre nyomjon megjegyzést és +1 -et írjon be oda...
vagy nem tudom :)

(#3087) .tnm válasza Drenadar (#3086) üzenetére


.tnm
addikt

azért a név ötletekhez írjatok 10 karakteres SID-t is, mert az lesz az igazán egyedi, a többit szabad másolni.

szerintem muszáj 10, minden esetre inkább vegyük úgy, hogy muszáj, mert egyszerűbb lesz rövidíteni, ha lehet (és érdemes)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3088) Drenadar válasza .tnm (#3087) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

muszáj a 10 karaktert kitölteni? vagy max 10...

(#3089) Revolit


Revolit
senior tag

Hmm, látom névről megy a vita. Megjegyezném (bár úgy látom ezt már el is vetettétek), hogy ha a PH! nevét akarjátok használni, ahhoz engedélyt kell kérni a fejesektől (pl Parcitól), és általában nem nagyon szoktak hozzájárulni.

(#3090) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Nem értem minek kell a corp nevének prohardver vagy gamepod benne lennie szerintem felesleges,majd akit érdekel elolvassa az oldalon a klán történetét.

(#3091) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Én is osztom a véleményt, hogy ne legyen magyaros utalás a névben. Én is kicsit tartok a magyar guildtől, eddig nem voltak túl jó tapasztalataim, ellentétben a nemzetközi klánokkal. De az, hogy nem vagyok egyedül a fenntartásaimmal, mindenképp biztató.

Ha megalakul a magyar klán az majd akkor lesz érdekes, ha bekapcsolják az in game modult is, és tudunk majd egymásnak segíteni, in-game dumálni (nem mindenki beszél jól angolul). Aztán 2015-ben majd megy mindenki ki merre lát, vagy épp pont nem, mert összekovácsolódik egy jó csapat :).

Btw én is melózok, de nemsoká ebéd aztán gogo haza.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3092) .LnB válasza Apokalipsy1 (#3090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy felvetés volt, amit közösen el is vetettünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3093) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Valamiért nem tudok beírni a táblába ötletet ezért ide írom :
Red Giant Group
Time Lapse
Hyperspace Foundation

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3094) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tetszik az Alliance kifejezés azt variálhatnánk ha esetleg nektek is tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3095) Diopapa


Diopapa
addikt

Azoknak akik lusták elolvasni amit korábban linkeltem:

A dogfight modul esetleges csúszásáról:

Ricoxg: I think the specific slip everyone’s curious about, and a hot item in the forums, is the dogfight module. How are we looking on that one?

Roberts: I’m making a decision on that one next week, so it’s not set in stone yet.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3096) Drenadar válasza Diopapa (#3095) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

legalább mutatnának egy két videót hol tart a dolog... vagy akkor nem lenne annyira meglepi? :|

(#3097) .tnm


.tnm
addikt

névhez még egy felvetés: mivel sokan kacsintgattok/unk a kalózkodás felé, talán a citizen szónak se kéne szerepelnie benne

@ (#3093) Zyrius

beraktam őket, de nem tudom, miért nem tudod szerkeszteni

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3098) Diopapa válasza Drenadar (#3096) üzenetére


Diopapa
addikt

Az nem lesz meglepi, hogy áttolják az egészet januárra.. :/ A Crysis backendes részt nem értettem igazából, hogy az alatt mit ért. o.O Mert az infós terminológiában ugye adatbázisokat/hálózati infrastrutúrát értünk rajta alapvetően, de ennek itt mi köze az AI-vezérelt dogfight modulhoz? Vagy valamit csúnyán félreérettem? o.O

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3099) Apokalipsy1 válasza .tnm (#3097) üzenetére


Apokalipsy1
tag

MInek ki venni?Aki kaloznak megy annak álca lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#3100) helgi


helgi
aktív tag

Néhány név:

Group 8, vagy 21, vagy tetszés szerinti szám.
Red Faction,
Red Alliance,

SzNSz - Szabad Nemzetek Szövetsége - Alliance of Free Nations
Független világok Szövetsége - Association of Independent Worlds

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.