Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Djuree válasza Diopapa (#3392) üzenetére


Djuree
félisten

hát a world of tanksra már ráment elég sok nekem, kérdezi is hogy ki az a hülye aki ilyenre költ...ilyenkor mondom, h én nem értem ezeket. :DDD
hiába is próbálnám neki magyarázni, jobb a békesség. nem az ő pénzét költöm rá hanem a sajátomat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3402) Revolit válasza Szőrös  (#3399) üzenetére


Revolit
senior tag

"...a többség ezt képtelen lenne aggyal felfogni és menne a nyekergés netszerte hogy mekkora szar az egész és mindenki tartsa távol magát tőle."

Dehát ez nem a COD 58. része, ennél csak értelmesebb emberek fognak játszani vele, akik fel tudják mérni, mit jelent a pre-alpha. Nem? Álomvilágban élek? :DDD

szerk.: No offense a COD játékosoknak (tudjátok, jelen lévők mindig kivételek :P ), anno én is játszottam vele :K

[ Szerkesztve ]

(#3403) Malachi válasza Szőrös  (#3399) üzenetére


Malachi
addikt

egyetlen dolgot szeretnék: ha valamit többször is megerősítenek, akkor ne kezdjék az utolsó pillanatban tologatni. nem vagyok gyerek, várni azt tudok - de a mismásolást semmilyen formában nem szeretem. kezdődött a dogfighttal, amit nyár óta az ünnepekre, év végére ígértek, ugye abból már nem nagyon lesz semmi, hallva a nyilatkozatokat. most ott tartunk, hogy hangár patch se volt szerintem sok-sok hete - ami nem gond! de mondják azt őszintén, hogy srácok, kellemes ünnepeket, találkozunk január végén, addigra minden olyan lesz, ahogy terveztük.

addig is megszavazzuk, mi legyen a csapat neve. :)

(#3404) .LnB válasza Szőrös  (#3399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van erre nem gondoltam. :R Akkor is türelmetlen vagyok! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3405) Backspace válasza Revolit (#3402) üzenetére


Backspace
tag

Szerintem a csillogó grafika idevonz azért boldog-boldogtalant. Ez azért nem egy EVE-Online, ahol az alacsony agykapacitásúak kilépnek az első 5 percben, mert nem képesek megtanulni játszani. No offense.

(#3406) Malachi válasza Backspace (#3405) üzenetére


Malachi
addikt

hát, azért várjuk ki a végét! :D ki tudja, az első fél éves biztosítások talán arra kellenek majd, hogy mindenki megtanuljon rendesen kiállni a hangárból :DDD

(#3407) Szőrös  válasza .LnB (#3404) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hidd el én is , napjában többször is elindítom a klienst hátha sutyiban jön valami pecs. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3408) Apokalipsy1 válasza GrooveHero (#3398) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Vágsz majd egy lyukat a hajon felnézel körbe nézni és kiderül a wc-ben van a fejed. :DDD

(#3409) Backspace válasza Malachi (#3406) üzenetére


Backspace
tag

Szerintem nem lesz azért olyan bonyolult az irányítás. Egyébként a single player módban gondolom egy tutorialon keresztül biztos megtanítják Nekünk, hogy merre hány méter.

[ Szerkesztve ]

(#3410) Malachi válasza Backspace (#3409) üzenetére


Malachi
addikt

persze, túloztam. jelen állás szerint nem is kell majd felszállni, cutscene lesz az egész, és az űrben kezdesz.

(#3411) Revolit


Revolit
senior tag

Egyébként én csak azért nem vagyok mostanában türelmetlen, mert mostani Steam sale-en megvettem XCOM - Enemy Within játékot, és kúú...hajó :D Hallottam dicsérni már a játékot, de sose voltam nagy körökre-osztott stratégia fan. De tényleg már annyian ajánlották környezetemben is, hogy mondom miért ne. Szóval tudom ajánlani elütni az időt, és végül is vannak benne űrhajók is... :DDD

(#3412) .LnB válasza Revolit (#3411) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

csakaDota!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3413) Revolit válasza .LnB (#3412) üzenetére


Revolit
senior tag

Jajj, ne is mondd... én már nem idegesítem magam vele :DDD
Na jó, tegnap megint elindítottam, és marha jó voltam ( már nem azért hogy dícsérjem magam, de na, nagyon jól ment :DDD 14-2-15 statom volt végén...), de olyan analfabétákat kaptam hogy hihetetlen... és persze elbuktuk. És csomó ilyen meccs van... Sokat játszottam az eredeti warcraft 3-as dotával, ott nem volt ennyire gáz azért...

de már nagyon offok leszünk, bocsánat, én abba is hagytam ! :B

(#3414) .LnB válasza Revolit (#3413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nemem volt egy ugyan ilyen meccsem mint neked, csak más stattal mert CM supportoltam. Meg volt egy olyan, hogy habzott a szám a sok marhától :D Na de gyere dota fórumba dumálni erről :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3415) GrooveHero válasza Apokalipsy1 (#3408) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na az azé szar ügy lenne :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3416) cskamacska válasza .LnB (#3397) üzenetére


cskamacska
addikt

Miért, te is 2 éves Provident hitelre vetted meg az Aurórát? :DDD Tudod a rózsadombi kerítés jó oldalára kell születni. :P

Ha megnézed, itt még a fanatikusok is sokkal ésszerűbben választottak hajót, pedig a PH! fórumon azért röpködnek egyébként a plazma televíziók, és az iPhone-ok, amihez képest egy 60 dolcsis 300i már aprópénz.

Hivatalos fórumon meg vagy a felső tízezer lebzsel, vagy még a saját keresetükhöz képest is túlköltekeznek, de abszolút nem ritka a Constellation mellé még 3-4 egyéb hajó /jómunkásember.

És mi a szép az egészben? Hogy a most is dúló online játékboltos leárazások közepette annyi pénzből 30-40(bundlival számolva 500 körül) egyéb újabb játékot meg lehetne venni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3417) Szőrös  válasza cskamacska (#3416) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk jó esetben ezzel az egy játékkal játszol annyit mint az árából megvehető x+n egyébbel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3418) Drenadar válasza cskamacska (#3416) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én vettem már pár bundlet, örültem hogy hu de jó, de azt kell mondanom elég keveset játszottam ezekkel.... de legalább megvannak :$

(#3419) Djuree válasza cskamacska (#3416) üzenetére


Djuree
félisten

ez csak nálunk sok pénz. svájcban lakik bnőm ismerőse, informatikus, 3 millát keres havonta, nem viccelek, 3 millát. én mérnökként bele se merek gondolni mit megkeresnék ott. idrisem lenne valszeg...egy egész flottányi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3420) Infrared16


Infrared16
tag

az LTI-t most ugye már nem lehet választani,lehet majd még lti-s hajót venni?
én még várom a játék kapcsán,hogy az avengernek is lesz vagy 4 verziója utánna meg vagy a consti-ból is vagy 3 :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3421) Infrared16


Infrared16
tag

Amúgy a készítőknél ill a supportnál még kaotikus állapotok lehetnek,mert a megrendelésem
nem érkezett meg 2013 febr 15 óta és azóta 2x leveleztem a support-al akkor azt írták
ok jövhéten küldik ennek már majd 2 hónapja ,most legalább jóváírták a pénzt.

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3422) Malachi válasza Infrared16 (#3421) üzenetére


Malachi
addikt

mit rendeltél?

(#3423) Infrared16 válasza Malachi (#3422) üzenetére


Infrared16
tag

A támogatói kártya+ t-shirt

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3424) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok!

Mivel az X Rebirth apokaliptikus méretű csalódás lett számomra (is), ezért új távlatok felé nyitottam és úgy döntöttem, hogy támogatnám Roberts úr csipet csapatát. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e az, hogy én veszek most egy csomagot, de azt nem aktiválom, nem rakom föl a játékot, nem csinálok semmit, csak majd ha kijön a játék teljes verzióban (ez a hangárban járkálósdi amúgy sem mozgat meg annyira)?
Azért kérdezem, mert jelenleg nincs meg a kellő hardverem a játékhoz, viszont mikor élesben kijön, addigra biztos beújítok egy új PC-t, amin tudok majd játszani ezzel is.
Köszi a válaszokat előre is! :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3425) Malibutomi válasza Bad Pritt (#3424) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem kell semmit aktiválnod, ha befizetsz egy pledge-re, akkortól jár neked az alfa/beta hozzáférés, és a két kész játék. Akkor rakod fel, vagy lépsz be amikor akarsz.
Viszon tnemsoká már nem csak hangárban lehet mászkálni, hanem jön a többi modul is egymás után sorban.

[ Szerkesztve ]

(#3426) Bad Pritt válasza Malibutomi (#3425) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ezt a modul fejlődést figyelemmel kísértem, ettől függetlenül csak egy kétmagos Phenom 2-esem van, ami nem biztos, hogy barátja lenne ennek a látványnak :D
Ja meg 64-bites Winfos is kell alá igaz? Mert most nem olyat használok ezen a gépen, ez is kizáró ok, bár ez a kisebb.
Elkezdem tanulmányozni akkor, hogy mire lenne érdemes beruháznom :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3427) RichieTri válasza Bad Pritt (#3424) üzenetére


RichieTri
senior tag

milyen finoman fogalmaztal a rebirth-l kapcsolatban :)

jol tudom, hogy a Crysis motorja van a jatekban? akkor ahoz kell optimalizalni a hardvert...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3428) Malibutomi válasza RichieTri (#3427) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Optimalizálni....:)
Ahogy Bud Spencer mondta: A leg-leg-leg-leg-legnagyobb.... :DDD
De aki csak a játék miatt upgradel, annak érdemes várnia, minél közelebb a megjelenéshez, annál olcsóbban kapja ugyanazt a teljesítményt. Aki amúgy is upgradel az meg hajrá :)

(#3429) Bad Pritt válasza RichieTri (#3427) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A vicc az, hogy egy kis garázsprojekt, ami alig került be a Steam Early Access programjába, sokkal nívósabb színvonalat képvisel mindenki szerint, én még nem próbáltam, de lehet az Elite-ig meg Star Citizenig ezzel ütöm el majd az időt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3430) Diopapa válasza Bad Pritt (#3426) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt mondták a fejlesztők, hogy azon a gépen amin a Crysis 3 elfut, azon a Star Ctizien is elfog. Nyilván nincs kőbe vésve, de kiindulási pontnak jó.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3431) RichieTri válasza Malibutomi (#3428) üzenetére


RichieTri
senior tag

egyetertek.
de ha olyan...akarom mondani OLYAN lesz a SC mint ahogy azt itt latom akkor igen sok penzt meger majd.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3432) Bad Pritt válasza Diopapa (#3430) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az igaz, hogy 64bites Windows kell a játék futtatásához?
A Crysis 3 nálam közepes-alacsony között eldöcögött stabil fps-el (Phenom 2 X2 565, 4GB RAM, HD6670 1 GB), szóval lehet a hangárt megnézem majd milyen, tesztképpen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3433) Diopapa válasza Bad Pritt (#3432) üzenetére


Diopapa
addikt

Úgy tudom igen, 8GB most a jelenlegi minimum memória amit igényel a hangár. Nem próbáltam, de sztem 32 bites rendszeren el sem indul.

A hangár modulnál ez szerepel a weblapon:

Minimum System Requirements

Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM
Quad core CPU
8GB Memory

Nem írja a 64 bites rendszert, de a 8GB RAM alapján sztem egyértelmű.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3434) Szőrös  válasza Diopapa (#3433) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bezonyám , nem indul el 32 bitesen .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3435) ng0ofy válasza Diopapa (#3433) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mivel a 32 bites op.rendszer nem tud megcímezni 4GB memóriát sem, nem indul el rajta, mert 8GB kell a játékoz minimum. Akinek van fent hangár modul megleshetné nekem, hogy mennyit használ a memóriából (: Kíváncsi vagyok kell-e tényleg neki 6-7MB

(#3436) Bad Pritt válasza Diopapa (#3433) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor most csak megveszek egy Pledge-t aztán majd fejlesztgetem a gépet :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3437) Drenadar válasza ng0ofy (#3435) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nálam elindul 4GB memóriával is :)

(#3438) cskamacska válasza ng0ofy (#3435) üzenetére


cskamacska
addikt

http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_Address_Extension :P

Haxoroltan az összes elérhető géppel 2,5 giga körül eszik, simán szerintem alatta.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3439) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem is a hangár eszi majd a memót, hanem a multi rész...

(#3440) .tnm


.tnm
addikt

Az előző kör részletes eredményeit mindjárt megosztom. Most megnyitom a második kört.

Most 4 dolgot kell kitölteni:

1, Star Citizen neveteket
2, Mit akartok org névnek
3, Mi lenne a 2. jelöltetek. Ez holtversenynél lép életbe, ezért Ne ugyanazt jelöljétek, mint az előző kérdésnél.
(Aki nagyon nem tud, annak itt nem kötelező szavazni, hagyhatja üresen is.)
4. Ki legyen az org vezetője, a nagyvezér; az O.V. ;) Még nem tudni, hogy ezt lehet-e később változtatni, de ha igen, akkor értelemszerűen nem örök időkre választjuk meg.

Most nem publikus a statisztika, csak majd a végeredmény ÉS most nem lehet visszajönni szerkeszteni. (Ha valaki nagyon változtatni akar, akkor írjon pm-et.)

A szavazás péntek délutánig tart (pontos időt még ki kell számolnom, péntek 18 órát szeretném, de lehet megint nem leszek itt, hogy lezárjam; nemsokára megírom).

[Itt] lehet leadni a voksokat.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3441) PhilBrick válasza Malibutomi (#3439) üzenetére


PhilBrick
őstag

Bárcsak már ott tartanánk....

(#3442) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Egyik kitalált nevem se maradt bent,ezt megjegyeztem fogtok még kapni a hornettel. ;]

(#3443) .tnm válasza .tnm (#3440) üzenetére


.tnm
addikt

Előző kör részletes eredményei, ha valaki ellenőrizni akarja. Ez pontos.
Jah, a táblázat alapján csak 4-en nem szavaztak. Szerintem ez elég jó.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3444) .LnB válasza .tnm (#3440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

I'm done.
Meglepődtem milyen nevek maradtak bent, jézusom. De a favoritom ott volt! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3445) Revolit válasza .LnB (#3444) üzenetére


Revolit
senior tag

Én is szavaztam, mi volt a kedvenced, megsúgod? :DDD

(#3446) .LnB válasza Revolit (#3445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arbitrium Liberum, de légyszi ne mond el senkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3447) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

remélem egyhangú névdöntés lesz és nem az hogy egyik név kap 3 szavazatot a többi max 2-őt :D

(#3448) Diopapa válasza ng0ofy (#3435) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez így nem fedi a valóságot :) Próbálj ki egy 32 bites Windows Servert és voila... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3449) Diopapa válasza .tnm (#3443) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi, hogy ennyit foglalkozol vele, nagyon profi! :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3450) Drenadar válasza Diopapa (#3448) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és sok átlagos user használ windows servert otthonra?
én nem tudom ,de sztem a 32 bites címtartomány a serverre is igaz...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.