Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) .tnm válasza helgi (#3100) üzenetére


.tnm
addikt

én a magam részéről vétóznék mindent, amiben a red szerepel :) redd faction amúgy már van és elég nagyok.

amúgy meg táblázatba az ötleteket, hogy át lehessen nézni őket majd.

btw nem tudom ki írta a Hyperspace Foundation-t, de adtam rá egy +1-et, mert egyre jobban tetszik
ha gyorsak vagyunk még a HYPERSPACE SID-et is lefoglalhatjuk

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3102) helgi válasza .tnm (#3101) üzenetére


helgi
aktív tag

:)
red-et át lehet irni másra.
no és Orange Alliance ?

(#3103) .LnB válasza helgi (#3102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

P!nk ;] :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3104) Revolit válasza helgi (#3102) üzenetére


Revolit
senior tag

Jah, akkor már Dark Alliance :P

Amúgy ez így szerintem nem túl fantáziadús, hogy *INSERT COLOR* Alliance

(#3105) Drenadar válasza Revolit (#3104) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a "dark" szó is annyira elcsépelt már ..... sztem.

(#3106) helgi


helgi
aktív tag

:)

(#3107) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Inkább mivel itt mindenki nagyon a törvényesség határán akar működni legyen "Edge Runners"

(#3108) Revolit


Revolit
senior tag

A mottón meg lehetne "To infinity, and beyond!" :DDD

Amúgy én valami iylesmiben gondolkodtam, hogy "Star Dwellers" vagy... francba, elfelejtettem a másikat :P

(#3107) Malibutomi: Razor's Edge Dancers :DD (csak vicc persze ;) )

[ Szerkesztve ]

(#3109) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#3078) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Micsoda egy sótlan, humortalan ürge találja ki ezeket a szabályokat... ;] Pedig valami ilyesmi jó lenne:
Saint Anthaneus Christian Chrochet Assosiation :DDD

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3110) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Valami társasági: General Space Merchants, Space Express Logistics, Space Parcel co. (mint egy futárcég :D )

(#3111) .tnm válasza Malibutomi (#3107) üzenetére


.tnm
addikt

"Rim", mint perem (meg egy kicsit Babylon 5 utalás is, de nem nagyon)?

---

amúgy talán kicsit ütemezni kéne a dolgot, hogy meddig jöjjenek ötletek, mikortól és meddig szavazunk, mert még group leader-t is választani kéne (neki kell megnyitnia a csoportot).

ráadásul én olyan 8-10 óránként biztos ránézek PH-re, de gondolom, hogy van aki csak 2-3 naponta és nem kéne, hogy ők emiatt kimaradjanak a folyamatból. tehát lehet, hogy 2 hét is lesz, mire megegyezünk ebben a két kérdésben (ha egyáltalán sikerül) és addigra már esélyes, hogy elindul a honlapon is.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3112) Zyrius válasza .tnm (#3111) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Szerintem jövőhét szerdáig jöhetnének ötletek, csütörtöktől pedig mehet a szavazás addig, amíg meg nem nyílik az új modul.

Szerintem a leaderségnek itt még túl nagy jelentősége nincs, és mivel a táblázatot is szépen alakítgatod, ahogy kell részemről teljesen ok, ha te alakítod meg az alapítványunkat :D

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3113) .tnm válasza Zyrius (#3112) üzenetére


.tnm
addikt

nem tudom, hogy utólag lehet-e változtatni leader-t és el tudom képzelni, hogy jelent (majd) valami előnyt, ha pl. OB a leader-e egy csoportnak. de szerintem mindképp megszavazni kéne azt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3114) Diopapa


Diopapa
addikt

Lesz egy táblázat, hol lehet javasolni / szavazni a CEO-ra?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3115) .tnm válasza Diopapa (#3114) üzenetére


.tnm
addikt

lehet, hogy inkább úgy kéne, hogy ki az, aki egyáltalán vállalná :) (egyikben az a necces, hogy olyanra kerül nyomás, aki amúgy nem akarná; a másikban meg az, hogy pont a legszerényebbek -- akik adott esetben a legdemokratikusabb vezetők lehetnek -- nem fogják jelezni a szándékukat.)

---
ez már nem sürgős, mivel gondolom egyelőre zárt csoport lenne meghívásos alapon, de idővel azon is el kéne gondolkodni, hogy kik lehetnek tagok, elvárás-e a magyar nyelv folyékony használata, elvárás-e PH lapcsaládhoz tartozó regisztráció, stb.

---
@(#3116) Apokalipsy1

Ezek közül nekem max az első, de engem -- szigorúan magánvélemény -- az ilyen szövetség, meg egyesült bolygók, meg ilyenek azért nem tetszenek, mert nem hatalmas céhek, fajok, világok lesznek a tagok, hanem egyszerű emberek, legalábbis eleinte biztosan. az más kérdés, ha már mindenkinek a fiókján lesz három gyár és 70 hajó... :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3116) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Én ezeket irtam,aki akar felhasználhat belöle szavakat.

ISA Interplanetary Strategic Alliance
UCA United Corporation Aerospace
UPS United Planet Syndicate

(#3117) Diopapa


Diopapa
addikt

Jóh, hát én torzingert javasolnám CEO-nak, jó lenne, ha elvállalná. (EVE-es tapasztalat okán)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3118) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

attól hogy van egy leader nem muszáj diktatórikus vezetést alkalmazni, lehetnek segítői, helyettesei... ilyen kis számú csoporthoz nem kell túl sok vezető... :)

(#3119) Volfram42


Volfram42
senior tag

Torzonborz az én választásom is, persze ha elvállalja. Eve-ben jól elvoltunk.

A magyar nevet én sem támogatom, főleg nem az ilyen Álmoselődondkond corp. és társait.
Persze én magam teljesen alkalmatlan vagyok bármilyen név kitalálására sajnos. Nem egyszer fordult elő, hogy tovább tartott a névválasztás, mint a karaktergenerálás pedig azzal el szoktam bíbelődni. Ezért már a női karaktereimnek is Volfram a nevük azt kész. :)

Drenadar: Én ezért is szerettem mindig a kisebb baráti azaz összeszokott társulásokat. Ott a vezető inkább csak jelképes, mert úgy is a közösség szelleme hajtja a dolgokat, ha valaki meg hülyeséget csinál le lehet korholni anélkül, hogy megsértődne és ez mindenkire vonatkozik nincs az, hogy beszóltál a főnöknek? ...... Persze nem olyan hatékony, mint egy nagy klán és nem is azzaé van a bajom, hogy nem vagyok képes parancsokat végrehajtani csak valahogy más a szájízem. Persze ez magánvélemény.

A lényeg örülök, hogy összejött már most ez a kis társaság, mert legalább szokjuk egymást. Ahogy elnéztem nem is nagyon voltak itt trollkodások és egyéb őrjöngések. Apropó kezd beindulni az sg fórum is kíváncsi vagyok ott is ilyen jó hangulat alakul-e ki.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#3120) .tnm válasza Volfram42 (#3119) üzenetére


.tnm
addikt

hát az sg fórumos dolog érdekes, mert ugye egyszerre csak egy org-nak lehet tagja valaki és Torzonborz ott is nagyon aktív. (olyan régen használtam az sg fórumot, hogy eszembe se jutott, hogy ott is lehet SC topik...)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3121) Volfram42 válasza .tnm (#3120) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én azt szoktam olvasni és pont Torzonborz szólt, hogy itt nagyobb a mozgolódás nézzek már át. Ott akkor kihalt volt a dolog az a néhány hozzászólás ami volt az is érdemtelennek bizonyult. Persze a játék korai állapotát tekintve ez nem meglepő.
Ezért is szavaztam nemre, hogy jelenjen-e meg a fórum a névbe, mert nem hinném, hogy csak az illene bele a társaságba aki itt olvasgat. Ha létrejön valami csoportosulás akkor úgy is ts-en vagy az ottani üzenőfalon fogok tájékozódni elsősorban. Persze ezt az oldalt is felkeresem, de jóval ritkábban, mint most. Azaz nem napi harmincszor. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#3122) Diopapa válasza Volfram42 (#3121) üzenetére


Diopapa
addikt

Pffff, csak 30? kivagyrúgva! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3123) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Már csak 10000 dollár és kapunk egy feketelyukat :C

(#3124) Szőrös 


Szőrös 
veterán

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3125) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#3124) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Végre nem ugy néz ki a destroyer mint a többi sablon szar sci-fi-ben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3126) cskamacska válasza Apokalipsy1 (#3125) üzenetére


cskamacska
addikt

Hanem úgy, mint minden más nem sablon szar scifiben? :DDD ;]

.tnm: Mert eSGén nincs is rendes topikja. Mint a legtöbb játéknak, van ott topikja valóban, de azért az túlzás, hogy ott akármilyen komoly társalgás folyna. :)

borz: Mondjuk azért a képet látva elkapott egy kaján vigyor, hogy a szerencsétlenek akik több ezer dollárt kidobtak egy Idris-re, simán ott találhatják magukat, hogy lépten-nyomon minden jöttment társulás és szövetség beletörli a lábát az LTI hajójukba a megszerezhető még nagyobb hajókkal. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3127) Apokalipsy1 válasza cskamacska (#3126) üzenetére


Apokalipsy1
tag

És itt melyik fosra hasonlit? :DDD

Más: Meg van a 34M

[ Szerkesztve ]

(#3128) cskamacska válasza Apokalipsy1 (#3127) üzenetére


cskamacska
addikt

Háát azt nem állítanám, hogy két haditengerészeti romboló alulról összeragasztva rettenet kreatív lenne. :DDD
Nekem teljesen megfelel, de pont hasonlókat látok már 20 éve. :)

Scifi hajó "változatosság" 15 évvel ezelőttről Frííszpéész! :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3129) Apokalipsy1 válasza cskamacska (#3128) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Legalább UEE (emberi) hajok kerek alakuak nem ugy mint a többi scifi-ben ahol emberisaég mindig kocka szarokkal ment,idegenek meg full kerek dizájn.Starcitizennél egyik idegen faj kapjon kocka dizájnt és már nem lesz sablon szar mint a többi scifi.
Képröl meg lehet nem tünik kreativnak de majd meglátjuk hogy lesz kidolgozva ha bemutatják.

(#3130) .tnm válasza Apokalipsy1 (#3127) üzenetére


.tnm
addikt

gyorsan jött a levél is.

btw most még csak azt kaptuk, hogy $36M-os cél lett a black hole

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3131) .tnm


.tnm
addikt

aki még nem tette, az szavazzon a táblázat első lapjának a végén. ha nincs új feliratkozó tag, akkor gyakorlatilag le lehet majd zárni azokat a szavazásokat egy pár szavazaton belül. (pl. jelen pillanatban a Gamepod ki is esett -- bár ez talán nem ér meglepetésként senkit).

szerk: azaz mostmár eldőlt-nke látszik, hogy a leendő névben nem szerepelhet utalás a Prohardver-re, a GamePod-ra, és Magyarországra. A filmes/sorozatos utalások is efelé hajlanak, de az még matematikailag megfordulhat. (Persze a többi is, ha valaki változtat, illetve új tagok érkeznek a szavazás lezárásáig.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3132) RichieTri válasza .tnm (#3131) üzenetére


RichieTri
senior tag

olvastam, hogy a dark az olyan elcsepelt...igaz is...
viszont mindenkepp a kes elen valo tancolast vhogy bele kene szoni a nevbe :)

en siman Gray`s-re gondoltam..utalva a neha-torvenyenkivulisegre

igaz, hogy meg nem vagyok tag(leven meg nem vettem), de ami kesik nem mulik

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3133) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Gdocs alapján eldőlni látszik a név... oops mégsem hisz a huszonvalahány emberből csak pár szavazott még.

Boccsi az Off-ért, de szerintetek egy Q9450-es intel proci ami kb 3,2Ghz-en ketyeg ki tudna hajtani egy r290-es videókártyát?

(#3134) GrooveHero válasza Drenadar (#3133) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szavazni hogy lehet?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3135) Drenadar válasza GrooveHero (#3134) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

úgy döntöttünk, hogy "megjegyzéssel" beírsz egy +1 -et :)
Azoknak a celláknak van megjegyzésük, amiknek a jobb felső sarkában van egy narancssárga jel. ha belekattintasz a cellába máris előjönnek a megjegyzések.

Tanácsom, hogy amint összegyűlik kb ~15 szavazat, azokat a tippeket amikre megjegyzés jött kellene szerkezteni egy szavazást, amikben ezek szerepelnek és újra szavaztatni.

Illetve kérem, hogy tudassák azok a fórumtagok, akiknek nagyon nem tetszik egy szavazat (pl: így biztos nem veszek részt...), hogy lássuk azt is...

Mondjuk szerintem a név az csak egy dolog, a fő szempont a közösség és az általa képviselt hangulat legyen...

[ Szerkesztve ]

(#3136) Malachi


Malachi
addikt

azt tisztáztuk egyébként, hogy milyen szervezet lesz ez pontosan? részemről benne vagyok, és örömmel belépek és akár a nevemnél is jelölöm majd ha kell, hogy ha annyiról szól majd, hogy segítünk egymáson ha kell, amolyan laza érdekszövetség szintjén - egymást nem piszkáljuk, ha valaki distress callt ad ki, azonnal indulunk segíteni, mittudomén, adunk egymásnak valami kedvezményt az árakból, ha van valami eladni való stuff... ilyesmik.

(#3137) .tnm válasza Malachi (#3136) üzenetére


.tnm
addikt

nem szavaztunk róla, de mindenki azon a párton volt, hogy laza szövetség (persze ezen belül lehet jobban, szervesebben is együttműködni azoknak, akik ezt akarják, de nem kötelező mindenkinek).

aki nyilatkozott az ezt mondta, és senki nem jelezte, hogy ennek ellenkezőjét akarja, tehát gyakorlatilag ez lesz. ennek szerintem a lehetségesek (Corporation, PMC (Private Military Company), Faith, Syndicate, Organization) közül az általános Organization felel meg. A Syndicate is érdekes lehetne, de az leírás alapján kifejezetten a szürke/fekete zónába hajló szervezet, köztünk meg van, aki a törvényen belül akar maradni. (meg egyébként is akkor érhetjük a legtöbbet, ha a törvény mindkét oldalán vannak kapcsolataink)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3138) Malachi válasza .tnm (#3137) üzenetére


Malachi
addikt

akkor oké! ha eszembe jut valami név, akkor jelzem.

(#3139) Drenadar válasza .tnm (#3137) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Malibutomi írt valami tök mást, ami még jó lehet szerinte...

És jah, legyen egy laza szövetség, ahol nincsenek hatalommániások, minden lépést megbeszélünk (azokkal akik fent vannak, a játékban már ne várjunk 2 hetet egy döntéssel pls...)

Viszont szerintem "szoros" együttműködés kellene, tudom ez a mániám, de ne a szélrózsa minden irányába szétszéledő egy név alatt repkedő zsíros célpontok legyünk :D

Én nem játszottam az eve-el, de szerintem az erő az összefogásban van, illetve abban, hogy megosszuk egymás között a tudást, mit hogy érdemes, mi a hatékonyabb...

Viszont egymás basztatását elutasítom, szerintem kell "vezetőség" akiknek a csürhe összefogása a dolga.

ÉS ahogy látom ahány tagunk annyi féle dolgot akarnak csinálni... :)

(#3140) .tnm


.tnm
addikt

jó ez a demokrácia, de sajnos csak akkor működik, ha már a keretei le vannak fektetve, az meg nem annyira demokratikus módon szokott történni.

- ha nem ellenkezik senki, akkor magamra venném a szavazások lebonyolítását. (a korábbi javaslat alapján kb. az lenne a menetrend, hogy keddig (szerda hajnalig) jöhetnek név ötletek, amelyek nem tartalmaznak utalást a PH-ra, a GamePod-ra, vagy Magyarországra), és utána a pénteki WH-ig lehet szavazni [nem lennék meglepve, ha esetleg a WH-ban bejelentenék, hogy aznap indul az organization, mint ahogy most az upgrade-ekkel is tették] (persze ha nem jön elég szavazat, akkor csúszhat a dolog).

- ha nem ellenkezik senki, akkor bővíteném a táblázatot egy sg.hu név oszloppal és megosztom velük is. hátha onnan is csatlakozna 1-2 ember.

- ha nem ellenkezik senki, akkor azok is feliratkozhatnak a táblázatba, akiknek még nincs hajójuk, de legalább az egyik oldalon (PH, sg.hu) és az RSI oldalon regisztrálva vannak és már eldöntötték, hogy be fognak szállni, de még nem volt lehetőségük csomagot venni (gyűjtik a pénzt, fűzik a barátnőt stb.)

ellenkezni ma estig lehet, itt, vagy pm-ben. :)

[ezzel együtt kijelentem, hogy nem akarok group leader lenni, nem azért próbálom most megszerezni a "hatalmat", hanem azért, mert jó lenne, ha mire elérhetővé válna az org, addigra már csak annyi dolgunk lenne, hogy az előre kiválasztott ember, az előre kiválasztott névvel és SID-vel megnyitja azt és meghív mindanmnyiunkat]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3141) Drenadar válasza .tnm (#3140) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem az utalás filmre is elbukott, akár ki is lehet venni onnan az oszlopokat...

Szerintem max olyan iratkozzon fel, aki a bétáig vesz valami hajót...

Milyen keretre gondolsz? szerintem a fő cél a profit, felfedezés, és a túlélés :)

(#3142) Diopapa


Diopapa
addikt

Public startig mindenképpen érdemes belépni szvsz, hiszen addig is az SC új aspektusával ismerkedhetünk meg. Amint elindul élesben, akkor meg úgy is mindenki oda lép ahova akar.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3143) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Szerintem most még mindenki nem szabad ennyi mindenről beszélni, mármint, ennyire konkrét példákat felhozni.
Úgy látom, hogy abba mindenki egyet ért, hogy az alábbiak miatt hozzuk létre a társaságot:
-tapasztalat/tudás megosztása
-segítség nyújtás (in game) Azon kívül persze itt a fórumon is segítünk mindenkinek, akinek kell ezért emeltem ki, hogy in game segítségre gondolok.
-nincs szükség erős vezetésre (2015 után majd lehet erről is beszélni)
-nyilván mindenkinek kulturáltan kell majd viselkednie a közös zászló alatt
-nem szükséges konkrétan specializálódni valamelyik szerepkörre a játékon belül (erről megint 2015ben lesz érdemes beszélni)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3144) Drenadar válasza Zyrius (#3143) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

-nem szükséges konkrétan specializálódni valamelyik szerepkörre a játékon belül (erről megint 2015ben lesz érdemes beszélni)

A klánnak semmiképp, de ez még szerintem nem tiltja meg senkinek hogy valaki saját szakállra kalózkodjon... :D Nem? :)

Lehet naiv vagyok, de én bízom benne, hogy a csapatunkban 2015-ben sem lesz radikális változtatás, max abban hogy mit hogyan csinálunk :)

Lesz saját TS-ünk? :D

(#3145) .tnm válasza Drenadar (#3141) üzenetére


.tnm
addikt

arra a keretre gondoltam, hogy valahol az elején önkényesen ki kell tűzni, hogy meddig szavazunk meg kik szavazhatnak, stb.

szerintem aki, a következő egy hétben esélyes, hogy feliratkozik, az 99%, hogy a bétában vesz hajót, de amúgy olyan ember, akinek most van csomagja is elmehet még, ha talál egy jobb org-ot magának, vagy hirtelen kell neki a pénz és eladja a csomagját, tehát ez nem hiszem, hogy akkora probléma lenne. ha a név, SID és team leader kérdésekben döntöttünk, akkor meg már amúgy sincs akkora jelentősége a táblázatnak. amikor meg elindul majd az org, akkor meg fölöslegessé is válik majd.

+szerk: igazad van a film is elbukott, csak elszámoltam magam az utolsó sor miatt.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3146) Malachi válasza Drenadar (#3144) üzenetére


Malachi
addikt

nekem mindegy, ki hogyan bűnöz, amíg az én hajómba nem ereszt pár torpedót és ha úgy alakul, elmehetek vele egy-egy közös portyára ismeretlen vidékre.

[ Szerkesztve ]

(#3147) helgi


helgi
aktív tag

Irtam egy ilyet:

organization of independent worlds

Nézzétek már meg hogy tetszik e.

(#3148) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Lehet hülye kérdés de pl .ha kaloz lesz corpunk-ban és valami rosszat tesz ami biztonságos rendszerben ki is derül nem fogja az egész klán reputácioját lerontani?
Mert emlékeim szerint corpban nem csak az 1 embernek megy le a reputácioja ha megöl valakit.

(#3149) Malachi válasza Apokalipsy1 (#3148) üzenetére


Malachi
addikt

hát, ezeket majd tisztázni kell mindenképp. de még semmit nem tudunk arról se, mi van ha valakivel egyszerre akadsz rá egy nagyon értékes lootra, és meg kell harcolnod érte. hátat fordítasz, hogy tiszta maradjon a rep? fene tudja.

(#3150) Malibutomi válasza Drenadar (#3139) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Beírtam azt az "Edge Runners"-t

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.