Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) .tnm válasza Apokalipsy1 (#3464) üzenetére


.tnm
addikt

ment pü.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3502) .LnB válasza cskamacska (#3494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Összefoglalná nekem valaki? Mert nincs időm megnézni. Please! :R Miről van szó?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3503) cskamacska válasza PhilBrick (#3497) üzenetére


cskamacska
addikt

IN SOVIET RUSSIA LINK BREAKS YOU!

Diopapa: Na ettől mentsen meg az Úristen, és Christ Roberts. Egyesek szerint nem kellene ismételni ugyanazt. :DDD

Inkább legyen korlátoltabb az a csodás metagame, de ne robbantsák ki a seggem alól a baráti táraságom(meg a hajóm-mindenem, ha már ott vannak) a vezetés degenerációit, és fórum hackeket kihasználva. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3504) .tnm


.tnm
addikt

Összefoglalóba, ha már a 300i reklám bekerült, akkor a Hornet és az Aurora is odaférne.

http://www.youtube.com/watch?v=g0gZES2pTWk&hd=1

http://www.youtube.com/watch?v=UvDs7RDKCag&hd=1

A téma tudnivalókhoz meg mehetne ez cserére, mert egy fokkal jobban illeszkedne a lapcsalád dizájnjához:

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3505) Drenadar válasza .tnm (#3504) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

több ilyen hangulatos videó kellene... :( kár hogy nem érnek rá csinálni.

Igazából mindegyik hajóról kellene ilyen :) (és itt nem az aurorás bemutatóról beszélek)

(#3506) PhilBrick válasza .tnm (#3504) üzenetére


PhilBrick
őstag

De ez most miért off?

Hamár videó: Nem illeszkedik tökéletesen az előzőkhöz, [de ha ezt nézem] mindig megremeg a kezem a [Buy-a-Constellation] gomb felett.

#3503 Jaa, még csak most tartok ott.

[ Szerkesztve ]

(#3507) .tnm válasza PhilBrick (#3506) üzenetére


.tnm
addikt

hát, mert meta. közben látom, hogy a téma tudnivalók háttere mindenképp, fehér, úgyhogy sokat nem ér az áttetsző logó.

@videó
nem hiszem el, hogy még nem vették fel a gyereket.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3508) Szőrös  válasza PhilBrick (#3506) üzenetére


Szőrös 
veterán

vazzeee ez a videó eddig nekem kimaradt. már el is felejtettem hogy a Connie-n ennyi izgőmozgó bizbasz lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3510) Drenadar válasza PhilBrick (#3506) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Meg tudlak érteni :)

Ha éppen lenne jó munkám, meglennének a karácsonyi ajándékok, félre lenne téve a pénz a gép update-re akkor én is vennék egyet... és persze megint összeszámoltam mennyit ér az a pár hajó ami a hangárban áll,és megint az az érzés fogott el: Nekem ezek kellenek! Teljesen nulláról kifizetni 225USD-t meg nem magyar embernek való :|

(#3511) PhilBrick válasza Drenadar (#3510) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én igazából már eldöntöttem magamban: Ha a dogfight és a planet modul tetszeni fog, jövő nyáron veszek egy olyan csomagot, a CE doboz és az egyebek miatt, a hajó csak ráadás lesz. (és már csak 200$ kell hozzá)
De az a videó annyira zseniális. :Y

(#3512) Drenadar válasza PhilBrick (#3511) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én valahogy nem bízom benne, hogy kicsiny hazánkba is eljutnak a fizikális cuccok....

(#3513) PhilBrick válasza Drenadar (#3512) üzenetére


PhilBrick
őstag

A mousepadot is WW shippingel hirdetik. De megoldom közvetítővel is ha muszály. Kicsit dobozb*zi vagyok na. :B

(#3514) Drenadar válasza PhilBrick (#3513) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

régen én is az voltam, de ma már szinte mindent digitálisan veszek meg, nekem a doboz már nem muszáj

(#3515) Revolit válasza PhilBrick (#3513) üzenetére


Revolit
senior tag

"Kicsit dobozb*zi vagyok na."

Már a medvék is, nem csak a macskák? :DDD

(#3516) .tnm


.tnm
addikt

FYI: elvileg eldőltek a szavazások, de mivel még külső emberek is jöhetnek, ezért egy picit még várnék. (még egy megerősítő szavazatra, vagy még pár órára)

táblázat alapján hatan nem szavaztak, ebből három az előző körben sem szavazott (a negyedik, aki az előzőben nem szavazott az most igen)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3517) Drenadar válasza .tnm (#3516) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

eredményhirdetést akarunk.....

(#3518) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Szerintem ne hiredssük még ki a győztest, várjunk a bolygok együttálásáig, az szerencsét hoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3519) Infrared16


Infrared16
tag

Ujjabb akcióóóó 5 dolcsiért aurora upgrade (kellhet a pénz nagyon vmire :D)

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3520) .tnm válasza Infrared16 (#3519) üzenetére


.tnm
addikt

1, "újabb" és nem "ujjabb" (persze lehet, hogy a korábbi akciók is már egy kicsit ujjszerűek voltak, ez meg még ujjabb, de ezt nehezen képzelem el. vagy Neked van rajtuk köröm, vagy valami? :P )
2, félreértettél valamit: akinek aurora lx-e van (ami $5-ral drágább volt legutóbb, mint az aurora mr), annak csak $5-ba kerül az lx-et ln-re upgrade-elni (az aurora ln $10-ral kerül többe, mint az mr). eddig az lx-et nem lehetett ln-re upgrade-elni. akiknek lx-e van és korábban vettek egy ln upgrade-et (ami mr-re jó és $10-ba kerül), azoknak azt javasolják, hogy olvasszák be ezt az mr->ln upgrade-et (visszakapják a $10-t) és vegyék meg az $5-os lx->ln upgrade-et, így marad $5-juk store credit-ként.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3521) .tnm


.tnm
addikt

Eredmények röviden:
Név: magasan nyert az Arbitrium Liberum
Vezető: egyértelműen nyert Tomcsi (Malibutomi)

A probléma, ami miatt a harmadik szavazás lesz:

Sajnos mikor a javaslatokat gyűjtöttük, illetve mikor "bedobáltam" őket a legelső szavazásra, akkor nem lettek ellenőrizve semmilyen szempontból sem. Sajnos ez ott ütött vissza, hogy a nyertes "Arbitrium Liberum"-ról kiderült, hogy valószínűleg nem ez a helyes formája, legalábbis sokkal gyakoribb a fordított sorrendű "Liberum Arbitrium" használata. (Google keresés alapján 7 270 talált vs. 151 000 találat.) Magyarul érzékeltetve "Akarat szabad" (A.L.), vagy "Szabad akarat" (L. A.). Ez remélhetőleg nem annyira jelentős változás, hogy befolyásolta volna az előző szavazás eredményét (magasan nyert), de a módosításról mindenképp meg akartunk szavaztatni Titeket. (A név kitalálója és én.) Ha viszont változtatunk (megcseréljük a szavak sorrendjét), akkor felmerül annak a kérdése is, hogy az SID-n is változtassunk-e.

Új SID-re jöhetnek javaslatok, egyelőre ezek szerepelnek majd a szavazásban:

ARBITLIBER
LIBERARBIT
LIBERUMARB
LIBERUMARM

(Nekem az utolsó tetszik, mert az ARM angolul jelent divíziót, szárnyat is egy nagyobb társaságban [ami a Star Citizen közösség lenne jelen esetben]).

Részletes eredmények mindjárt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3522) .LnB válasza .tnm (#3521) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök, hogy ez nyert.
Minden tiszteletem a tie, mert ennyire alapos voltál, és kiszúrtad ezt a "tévedést". Ebből látszik, hogy nem vetted félvállról a dolgot. Köszönjük neked! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3523) Malachi válasza .tnm (#3521) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem mindenképp a nyelvileg helyes változatot válasszuk, ezt nem kellene megszavaztatni. csak az a helyes, ne legyen már a "nevünk" is hibás.

ettől a SID szavazást még jó ötletnek tartom.

(#3524) .tnm


.tnm
addikt

Itt vannak a részletes eredmények, ha valakit ez érdekel, magamat direkt nem töröltem ki, hiszen már korábban elmondtam, hogy én szavaztam először.

@(#3523) Malachi

nem 100%, hogy helytelen így, pl. itt is szerepel (bár lehet csak "felismeri").

ezzel együtt én is remélem, hogy a gyakori nyer.

17-kor indul a szavazás, addig várok SID ötleteket (tudom, hogy nagyon rövid határidő, de ne húzzuk már tovább.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3525) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Név miatti gubancért elnézést , melóban jutott eszembe viszont kicsit öszevissza álla fejem szóval összekevertem. :(

Tomikám sok sikert a CEOsághoz ;]

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3526) ng0ofy válasza Malachi (#3523) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

e az arbitliber meg jól hangzik :D Mint a Phenterprs :D Sokszor ez fontosabb (egy jól hangzó "brand", mint a helyesség. Persze én eladni akarom a cégimázst, míg van akinek más a fő szempontja (: Ezért jó, hogy különböző szemlélettel gondolkodtunk itt egy kicsit eddig is, ez tetszik (:

Egyébként Robertsék nagyon ügyesen lovagolják meg a helyzetüket szerintem. Gondolok itt arra, hogy előttünk, a rajongók előtt, kell, hogy fejlesszenek. Erre ők igyekeznek a lehető legtöbb hasznot kihozni belőle mind a játék - mind önmaguk számára és persze mi is nyerünk valamit: kiszolgálják az "éhségünket". Ezzel, hogy folyamatosan fenntartják a "lendületet", mindig csepegtetnek valami újat, néha nagyot, néha nagyon kicsit nem hagyják, hogy apadjon az érdeklődés. Most beindul a corp. szervezés, elkezdődik a szervezkedés kis sejtekben vagy nagyobbakban és már arra sem lesz szükség, hogy feltétlenül a játék készítők tartsák a rajongókban a lelket, ezek a kis társaságok majd gerjesztik maguk a "hype"-ot. Ez nagyon jó stratégia, mert bármilyen reklámnál erősebb (:

Mi pedig ugye függünk az RSI szavain :D

[ Szerkesztve ]

(#3527) Drenadar válasza Szőrös  (#3525) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azóta Tomi ide se mer jönni :D

[ Szerkesztve ]

(#3528) .tnm válasza Drenadar (#3527) üzenetére


.tnm
addikt

bzz. elfeljetettem neki pm-et írni. jó, hogy írtál.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3529) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Szerintem hülyén hangzik a név mintha mondás lenne de ha ezt akarjátok...
Legalább hozzá tehetnénk valami szöveget, mert igy szerintem tul egyszerü a név.

(#3530) Malachi válasza Apokalipsy1 (#3529) üzenetére


Malachi
addikt

szavaztunk, van eredmény.

(#3531) Revolit válasza Apokalipsy1 (#3529) üzenetére


Revolit
senior tag

A "Liberum Arbitrium " túl egyszerű? Ezt kifejthetnéd :P
(Én se erre szavaztam, de szerintem nem rossz, és semmiféleképpen sem az az ellenérvem, hogy túl egyszerű. És az Arbitrium meg szerintem pont ad egy olyan társasági forma csengést hozzá)

(#3532) Malibutomi válasza .tnm (#3521) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fú hát köszi a bizalmat srácok! Igyekszem majd nem bedõnteni a corp-ot.
.tnm-nek pedig külön köszikell a lebonyolítást! Egyelöre telóról, még nem értem géphez.
Azt hittem torzi fog nyerni(én rá szavaztam) :)

(#3533) Szőrös  válasza Malibutomi (#3532) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én meg rád májsztró :P

És akkor most egy kérdés a közösséghez : van aki jól tud rajzolni és esetleg bevállalna egy logó készítést ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3534) .tnm


.tnm
addikt

[Itt] a remélhetőleg utolsó kör szavazólapja. Nem jött több SID ötlet, így maradt a korábbi négy opció.

Star Citizen név kell megint.
A két név közül kötelező választani.
Az SID-k közül 0-tól 4-db-ig kell választani. Holtverseny esetén Tomcsi választ majd.
A szavazás holnap 18 óráig tart, vagy ameddig egyértelművé nem válik a nyertes a táblázatban szereplő 25 tag alapján. Tehát a névhez 13 szavazat kell pl. (Az SID-t most nem számolom ki, de menetközben majd figyelem, ha már gyanús.)

Statisztikát időnként jelentek, megosztani nem fogom, mert úgy se marad pontos, a sajátom, meg menet közben nem anonim.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3535) Revolit válasza .tnm (#3534) üzenetére


Revolit
senior tag

Hűű, van liberális BIT SID-nek? Király :DDD

(#3536) .tnm válasza Revolit (#3535) üzenetére


.tnm
addikt

igen, nekem az pont azért nem tetszik, mert nem látszik, hogy hol a szóhatár.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3537) Malachi


Malachi
addikt

amúgy tök jó, nem értem miért nem CR-nek jutott eszébe: régen ki kellett volna adiuk a vote modult. :D egész jól elvagyunk vele lassan egy hete.

[ Szerkesztve ]

(#3538) Revolit válasza .tnm (#3536) üzenetére


Revolit
senior tag

Nálam meg szakmai ártalom, hogy tetszik :B
Amúgy valóban lehet nme ez a legjobb, báár mégiscsak a PH!-n vagyunk :P

(#3539) Szőrös  válasza Malachi (#3537) üzenetére


Szőrös 
veterán

bazz gyorsan le kell védetni , RSI oldal designra faragni egy weboldalon és beépülő modulként eladni nekik :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3540) .tnm válasza Revolit (#3538) üzenetére


.tnm
addikt

hát ha liberalbit lenne, akkor nekem is tetszene, de ugye egy betű híján nem az.
meg itthon sok ember szemében a nagypolitika miatt szitokszó lett a liberális kifejezés, hiába lenne magának a szónak semleges (vagy ha történelmi szemszögből nézzük -- francia forradalom stb. -- pozitív felhangja)

FYI: 4 szavazatnál járunk.

@(#3541) Apokalipsy1

ez az, legyen EGYIKLATINSZO MASIKLATINSZO WHICH IS A HUGE CORPORATION a nevünk és akkor hátha nem veszik észre, hogy csak 50-es a tagszám. :U

@(#3542) .LnB

szavazz!

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3541) Apokalipsy1 válasza Revolit (#3531) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Elöbb is irtam tulegyszerü, hozzá kéne tenni még valamit pl: corp mert többi klán sem fog komolyan venni minket névből látni fogják hogy kis corp vagyunk......

[ Szerkesztve ]

(#3542) .LnB válasza Szőrös  (#3533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajna én nem merem bevállalni de nagyon jó ötlet. Aki készíti alapul vehetné a BSG logóját, csak alapul, nem egy egyszerű átalakításra gondolok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3543) Szőrös  válasza Apokalipsy1 (#3541) üzenetére


Szőrös 
veterán

A névből hogy jön le hogy kis corp vagyunk ? oO
Attól hogy ott lesz mögötte "corp" jelző nem változik semmi. Ugyan úgy le tudnak infozni minket ( gondolom szokás szerint erre is lesz lehetőség ).

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3544) Malibutomi válasza Szőrös  (#3533) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én corelben félbéna vagyok, megpróbálok valamit összeütni.

(#3545) Apokalipsy1 válasza Szőrös  (#3543) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Azt én is tudom hogy megtudják nézni az adatlapunkat........... de szerintem igy is hülyén hangzik, cod,bf-be szoktak ilyen neveket adni a klánok maguknak. :D
És elöbb mondtam, ha ennyire ezt akarjátok nekem mind1.

(#3546) Malachi válasza Apokalipsy1 (#3545) üzenetére


Malachi
addikt

de még egyszer: hát szavaztunk, na. :) ez ilyen.

(#3547) Diopapa


Diopapa
addikt

Grat Tomi! :C :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3548) .tnm


.tnm
addikt

Kicsit up-olom a friss/utolsó szavazást, hátha gyorsabb lesz: [link]

Heten Nyolcan szavaztak eddig.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3549) Drenadar válasza .tnm (#3548) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és miért nem látjuk sehol a szavazás állását? ezt is titkosnak minősítetted? :D

(#3550) .tnm válasza Drenadar (#3549) üzenetére


.tnm
addikt

mert megint pontatlan lesz a szép oldal, a saját statisztikámban meg látszódik a szavazók neve is, és úgy nem akarom megosztani.

11 szavazat érkezett, eddig de messze vagyunk az idő előtti lezárástól. 14 szavazat jöhet még.

A név szavazásnál az egyik 5-tel vezet a másik előtt, az SID szavazásnál 7 2 2 0 az állás (számok csökkenő sorrendben, nem az opciók sorrendje szerint).

Azért nem mondom meg, hogy melyik melyik, mert akik eddig szavaztak azok is vakon szavaztak, nem lenne fair, hogy az újonnan érkezők viszont tudják, hogy mennyit ér a szavazatuk.

Meg így lesz egy kis meglepi is a dologban. :)
(Mondjuk azt nem bánnám, ha ma este eldőlne, mert holnap csak délután leszek gépközelben.)

---

Van egy pletyka arról, hogy már valaki látta a
nyomát annak, hogy hamarosan (ma?) jön a patch.
Mondjuk a wingman féle 'this week'-ből
már lassan minden értelmezésben kifutunk.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.