Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) .tnm


.tnm
addikt

új JP-t megosztja valaki? :U :R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3902) Szőrös  válasza .tnm (#3901) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tessék

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3903) .tnm válasza Szőrös  (#3902) üzenetére


.tnm
addikt

:R köszönöm

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3904) Szőrös  válasza .tnm (#3903) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs mit :)

Egyébként mi ez a nagy csend ? Mindenki kétpofára majszolja a bejglit ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3905) Malibutomi válasza Szőrös  (#3904) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azon túl vagyok, most szenvedek a sok kaja után :)

(#3906) Revolit válasza Szőrös  (#3904) üzenetére


Revolit
senior tag

Az már nálunk is elfogyott, sőt, én tegnap már el is kezdtem ledolgozni a karácsonyi habzsolást. Most jön a konditermeknek a karácsony, Január! :D

Amúgy semmi mozgolódás SC téren, pont most néztem rá fundingra is, azért csordogált valamennyi della.. na majd ha jön dogfight, meglesz a 40 milla is :P Vagy már mindenki e-bayről fogja venni a csomagokat? :DDD

(#3907) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem a hangár már el sem indul. (ezt a hibaüzenetet dobja)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3908) Infrared16 válasza Diopapa (#3907) üzenetére


Infrared16
tag

Nekem is ua,töröltem a fájlt amit írtak és tölt vagy 3.6 gigát :D utánna kíváncsi leszek,hogy mi lesz

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3909) Diopapa válasza Infrared16 (#3908) üzenetére


Diopapa
addikt

Másik hibaüzenet, arról is van topik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3910) .tnm válasza Diopapa (#3909) üzenetére


.tnm
addikt

sztem költözés miatt a login/update szerverekkel van valami.

vagy most derül ki, hogy tényleg egy nagy scam volt az egész és már a szervereket is eladták ;]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3911) Amaro_hu válasza .tnm (#3910) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Addig aligha, amíg dől a lé ;]

mivel ilyen pangás van, vágódeszkára tettem a a hangár fájlokat, és ez lett az első trancsírozásból...

(#3912) Malachi


Malachi
addikt

ide is beBUÉKolok egyet, starstruck banda. :)

igyátok el egy Idris meg egy Avenger árát ma este! :D

(#3913) Djuree


Djuree
félisten

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3914) Diopapa


Diopapa
addikt

Nektek működik a hangár? Nekem repair után azt az XML-es hibaüzenetet dobja.. o.O

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3915) Malibutomi válasza Diopapa (#3914) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem müködik, semmi probléma

(#3916) Szőrös  válasza Diopapa (#3914) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nálam is müxik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3917) Djuree válasza Diopapa (#3914) üzenetére


Djuree
félisten

én nem tudom, jó ideje nem léptem be, majd ha lesz értelme és hajlandóak vmit mutatni (csinálni?)...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3918) .tnm


.tnm
addikt

a héten lesz WH vagy jól sejtem, hogy mivel a héten úgy se fejlesztettek semmit, ez is csak jövő pénteken tér vissza?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3919) Diopapa válasza .tnm (#3918) üzenetére


Diopapa
addikt

A hangárt hegesztő (austini) iroda (Wingman csapata) költözik az új irodába, szóval vagy nem lesz semmi a költözés miatt, vagy lesz, mert be akarják mutatni az új helyet. Egyébként pedig nagyobb mozgolódást képzelek a dogfight modul körül, azt pedig LA-ben bütykölik CR-ék, szóval akár még lehet is fejlemény. :)

BTW kicsit zavaró, hogy láthatólag rengeteg embert érint ez a hangár bug és még egy nyamvadt 2 sort sem bírtak kiírni, hogy javítjuk soon(tm).... vagy valami... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3920) PhilBrick válasza .tnm (#3918) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#3921) .tnm válasza PhilBrick (#3920) üzenetére


.tnm
addikt

:R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3922) Djuree válasza Diopapa (#3919) üzenetére


Djuree
félisten

költözni az bezzeg van idő, beszarok. :W szánalmas az egész már ami e körül a játék körül folyik...már csak röhögök rajta, külföldi fórumokon is kész vannak az emberek, ezek olyanok mint a politikusok, pont olyanok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3923) Malachi válasza Djuree (#3922) üzenetére


Malachi
addikt

egy év múlva jelenik meg. lépjünk már túl ezen, légyszi, kösz.

amikor kinyögték, hogy hónapok múlva lesz dogfight, tudni lehetett, hogy most tavaszig legalább nem történik semmi "látványos". nem kell minden héten háborogva felhozni, értelmetlen.

(#3924) Djuree válasza Malachi (#3923) üzenetére


Djuree
félisten

ebből nem hogy 1 év múlva, de 3 év múlva se lesz semmi. kb. a dogfight is, ha ilyen tempóban készül, még legalább 2 hónap...se alfa, se béta..min. 3 év...és a harc csak 1%-a a játéknak, semmi, ha ezt eddig készítik mi lesz a többi modullal?!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3925) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Srácok nyugi már. Nem értem az idegeskedést. Kapcsoljátok már át az agyatokat arra, hogy ez a játék még csak készül. Nem is beta, de még épp csak hogy alfa sem.
Annyi a különbség az egyéb fejlesztésekhez képest, hogy közben megmutatják nekünk hol tartanak. Normál esetben ilyen készültségű játékról max 2-3 screenshotot meg írott infot kapnánk.

(#3926) Malachi válasza Djuree (#3924) üzenetére


Malachi
addikt

Akkor majd ELITE-ezünk! :D

(#3927) .tnm válasza Djuree (#3922) üzenetére


.tnm
addikt

kiderültek kicsit pozitív dolgok is. pl a PBR a Crytek miatt nem jött még és nem miattuk.

persze nekem biztos jót tesz, hogy nekem most olyan, mintha egy fillért se adtam volna ki a játékra, úgyhogy sokkal nyugodtabban várok.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3928) Djuree válasza Malibutomi (#3925) üzenetére


Djuree
félisten

ebben is van igazság.

Malachi: végülis. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3929) Drenadar válasza Djuree (#3928) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

azt sajnos tudtuk, hogy majd tavasszal lesz dogfight...
és lehet most fanatikus rajongónak fogsz tartani ezzel az érvvel, de inkább most azon bosszankodj, hogy még nem játszhatsz vele, mint hogy azon bosszankodj, hogy egy nagyon alfa bugos sz*rt kaptál és akkor most azon bosszankodnál hogy költöttél a játékra, illetve hogy inkább be se fejezzék a játékot :)
Nah melyik jobb neked? És sokkal jobb kérdés, hogy a játéknak melyik jobb?

mert amit már tucatszor leírtunk, sok játékos tényleg nem lenne képes elfogadni azt hogy még egy pre alfa dologgal játszik, amit fenntartásokkal kell kezelni...

(#3930) Szőrös  válasza Djuree (#3922) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te figyi ha ennyire nem tetszik az egész akkor minek vagy itt ? De tényleg .
Én speciel qrvára nem vagyok kíváncsi az ilyen gyerekes hisztire.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3931) SkyS1gn válasza Djuree (#3924) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Örülj hogy így készül, biztos megkapnád kézhez napra pontosan ha EA lenne a kiadó, de hogy utána a hajadat tépnéd mert 5 percenként crashelne, mág csak alpha se lenne az is biztos!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3932) Djuree válasza Szőrös  (#3930) üzenetére


Djuree
félisten

nekem tetszik, legalábbis tetszett az elején, de most ahhoz képest nagyon kifulladtak sajnos, ha te nem látod vagy szimplán vak vagy, vagy nagyon elvakult fanboy...de hát ilyen is kell persze.

Cris99: nem kell napra pontosan, de legalább mutassák meg mit csinálnak, hol járnak, legyen egy munkanapló vagy mittomén, mint a vállalkozóknak ha dolgoznak egy munkán, én meg te, mi fizetjük őket, szeretném látni hol járnak PONTOSAN, nem kell a porhintés amit csinálnak egy ideje....nem hinném hogy ez olyan nagy kérés, persze akkor nagy ha semmit nem csinálnak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3933) RichieTri válasza Malachi (#3926) üzenetére


RichieTri
senior tag

ez mikor is lesz?
asszem' bemelegítésnek a SC előtt ideális...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3934) Malibutomi válasza Djuree (#3932) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én spec nem türelmetlenkedek, mert 2012 ősztől 2013 nyárig ugye nem történt szinte semmi, akkor sem hisztiztem, örültem az infóknak.
Most nyáron sokan megszokták hogy pörögnek a dolgok, azután ez a lassulás elismerem furcsa lehet.

(#3935) Szőrös  válasza Djuree (#3932) üzenetére


Szőrös 
veterán

Fejlesztik a játékot , ezt nehéz megérteni ? Nem elvakult vagyok csak ezt fel tudom fogni és azt is hogy ez mivel jár...többek között azzal hogy baromira nincs mit mutatani a korai szakaszban ahol most is tart és igen csúszással is.
A WH-ban és hírekben állandóan ott van mit csinálnak ez nemelég ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3936) Malachi válasza RichieTri (#3933) üzenetére


Malachi
addikt

valamikor negyedik negyedévben szerintem.

ez azért elég nyálcsorgatós.

(#3937) Gyuri16 válasza Djuree (#3932) üzenetére


Gyuri16
senior tag

mar megbocsass, es ne vedd szemelyes tamadasnak, de te hany eves vagy? Ha 15 korul akkor ugord at a kovetkezoket, de ha nem legyszi gondolkozz el..
Mi az, hogy kifulladtak? Tudod mennyi munka van egy ilyen meretu jatekban? Egyszeru, dolgoznak allandoan, ha nezed a WH-kat akkor hogy nem latod? Nem ritkan korbe megy az irodan, es egy-egy embert meginterjuvol, hogy min dolgozik. Munka idobe tellik; jo munka, pedig meg tobbe. Itt nem arrol van szo, hogy ki kell asni egy godrot, hozzaall 5 ember es egy delutan megcsinalja, olyan problemakat kell megoldaniuk, amiket eddig mas nem csinalt.

#3922-ra: ??? lattad az irodat? ugy dolgoztak mint egy sokadrangu garazsprojekten, alig volt sajat teruletuk. Aki kreativ munkat vegez, annak kell hely, nyugalom, nem lehet osszezsufoltan tartani oket. Raadasul folyamatosan bovulnek, uj embereket is tenni kell valahova. Jobb munkakorulmenyek jot tesznek a munkamoralnak -> tobb otlet, jobb/gyorsabb munka.

Nekem az eddig belefektetett penzt mar az is megeri, hogy latom hogyan keszul egy ilyen jatek, mennyire interaktivan csinaljak. Forumon valaszolgatnak a projekt vezetoi, kapunk videokat, irasokat a vilagrol, amint bemutathato allapotban van valami megmutatjak. Egy klasszikus jatekbol ilyenkor legfeljebb par concept artot latunk, esetleg valamilyen elorerenderelt videot. Arrol nem is beszelve, hogy eselyed sincs befolyasolni a jatekot, vagy a tervezokkel vitatkozni.

Mindig orulok, amikor latom mozgas van a topicban, remelem valamilyen uj hir, aztan csak az ilyen keseru hozzaszolasokat olvasom. Van itt par ember, akivel szivesen egyutt jatszanak, de ha a szovetsegben ilyen lesz a hangulat, akkor biztos nem maradok sokaig (es ezzel szerintem tobben egyetertenek). Nekem a jatek kikapcsolodas, ha idegeskedni akarok arra van mas ok is.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#3938) Diopapa


Diopapa
addikt

Rövidre szabott WM Hangar EP51

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3939) Szőrös  válasza Diopapa (#3938) üzenetére


Szőrös 
veterán

Régihez képest azért elég nagy előrelépés ez az új iroda.

Egyébként mmorpg.com is csinált CR interjút itten e van e.
Azért komoly amit a 2. részben a létszámról mond , elég nagyra hízik a végén ez a cég.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3940) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Még 90000 és megvan a 36M. :)

(#3941) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Én sem értem ezt a türelmetlenkedés.

Magam részéről megvettem a csomagot és az sem érdekel, ha csak 2015-ben jön a dogfight modul és 16-ban a játék. Én úgy gondolom, hogy pont azért finanszírozzuk ezt az egész projektet, mert hiszünk benne.
Persze megértem ha valaki szóváteszi, hogy ha beígérnek valamit akkor azt tartsák is be, de szerintem ez éppen elég jó lecke volt nekik is és a jövőben biztosan nem fognak felelőtlenül ígérgetni (dogfight modul).
A jó munkához idő kell ezt sokan mondták és azt se felejtsük el, hogy _mindig_ közbe jön valami, ilyenek a projektek főleg a nagyon nagy szabású projektek. Mindig van, volt lesz csúszás ezt nem lehet pénzzel kiküszöbölni...

Hetente kapjuk a frissítést, ami több, mint fair, ezzel magam részéről elégedett vagyok. Engem sokkal jobban érdekelnek a különböző víziók, amiket hétről hétre megismerhetünk, pont elég arra, hogy hetente fél max 1 órát agyaljak ezen a világon, hogy milyen jó lesz és kész.

Aki befizette a pénzt az szerintem velem együtt a fentieket vállalta nem pedig azt, hogy kap érte cserébe valamit. Igen, kapunk majd (valamikor) alfát bétát és végleges játékot de mi szponzorok vagyunk egy olyan projektben, ahol hivatalos határidő nincs.

Minek stresszelni? :U

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3942) .tnm válasza Apokalipsy1 (#3940) üzenetére


.tnm
addikt

és meglett.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3943) Szőrös  válasza .tnm (#3942) üzenetére


Szőrös 
veterán

ollé \0/

más : van itt egy csóka aki baromi jó logokat tervez , esetleg a boss megkérhetné hogy nekünk is csináljon már valami ütőset :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3944) Malibutomi válasza Szőrös  (#3943) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nagyon szuperek, írok neki szerintem

(#3945) Malachi válasza Malibutomi (#3944) üzenetére


Malachi
addikt

tényleg, név stipi-stopival mi a helyzet? történt valami azóta?

(#3946) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Új Lancer cockpit , mondtam hogy meg fogják változtatni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3947) Drenadar válasza Szőrös  (#3946) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nah majd megnézem... jah vagyis gondolom még nincs a játékban :D

(#3948) Malibutomi válasza Malachi (#3945) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Még nem tudok újdonságról, ha felkerül a corporation rendszer, akkor bejegyezzük magunkat

(#3949) Diopapa válasza Szőrös  (#3946) üzenetére


Diopapa
addikt

Kicsit sajnálom... Talán még a Frici ált a legközelebb a Serenityhez, csak sokkal kisebb méretben :) (félek, hogy a változtatással túl "modern" lesz, elveszíti a rozsdás pléhdoboz feelinget :) )

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3950) Szőrös  válasza Diopapa (#3949) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem nem változik sok minden rajta csak a középső oszlopokat veszik ki ami kicsit tényleg zavaró lehet a kilátásnál.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.